Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:33421:490TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mosnák Milan
Kubík Josef
 
 
Daněk Zdeněk ml.
Kmoníček Pavel
 
 
-8-10-7  0301
2.Šťavík Ondřej
Jangl Marek
 
 
Hejdušek Ivan
Busta Stanislav
 
 
6101  3011
3.Kubík JosefDaněk Zdeněk ml.-9-10-3  0312
4.Šťavík OndřejBusta Stanislav8-9-9-12 1313
5.Mocek MilanHejdušek Ivan-10-48-8 1314
6.Jangl MarekKmoníček Pavel-84-27123224
7.Šťavík OndřejDaněk Zdeněk ml.9-5-6-8 1325
8.Mocek MilanBusta Stanislav-9-7-4  0326
9.Jangl MarekHejdušek Ivan-12612-8-22327
10.Kubík JosefKmoníček Pavel-31-9-4 1328
11.Mocek MilanDaněk Zdeněk ml.-98-9-5 1329
12.Jangl MarekBusta Stanislav-87109 3139
13.Kubík JosefHejdušek Ivan-7-9-4  03310
14.Šťavík OndřejKmoníček Pavel         
15.Jangl MarekDaněk Zdeněk ml.         
16.Kubík JosefBusta Stanislav         
17.Šťavík OndřejHejdušek Ivan         
18.Mocek MilanKmoníček Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubík Josef03Daněk Zdeněk ml.30
Šťavík Ondřej02Busta Stanislav21
Mocek Milan03Hejdušek Ivan30
Jangl Marek21Kmoníček Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Ličbinský Roman
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:13473:325TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ličbinský Roman
Novák Martin
 
 
Havránek Lukáš
Šmídek Roman
 
 
789  3010
2.Pavelka Jakub
Mergenthalová Petra
 
 

 
 
WO    3020
3.Mergenthalová PetraŠmídek Roman-106-6483230
4.Oškrdal JanHavránek Lukáš-4-698-82331
5.Ličbinský RomanMach Ondřej576  3041
6.Novák MartinWO    3051
7.Oškrdal JanŠmídek Roman-5-8-5  0352
8.Ličbinský RomanHavránek Lukáš3107  3062
9.Novák MartinMach Ondřej7-74-8-92363
10.Mergenthalová PetraWO    3073
11.Ličbinský RomanŠmídek Roman1098  3083
12.Novák MartinHavránek Lukáš1283  3093
13.Mergenthalová PetraMach Ondřej10-8-95832103
14.Oškrdal Jan         
15.Novák MartinŠmídek Roman         
16.Mergenthalová PetraHavránek Lukáš         
17.Oškrdal JanMach Ondřej         
18.Ličbinský Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mergenthalová Petra20Šmídek Roman12
Oškrdal Jan02Havránek Lukáš12
Ličbinský Roman30Mach Ondřej12
Novák Martin11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Studnička Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:30599:532nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nikl Pavel
Kouřil Přemysl
 
 
Melichar Libor
Hladký Rostislav
 
 
6-139-983210
2.Studnička Ondřej
Vašík Michal
 
 
Šafařík Jan
Šafaříková Sandra
 
 
-10-86-9 1311
3.Kouřil PřemyslMelichar Libor571  3021
4.Studnička OndřejŠafařík Jan-104-8-4 1322
5.Vašík MichalHladký Rostislav-3-4-12  0323
6.Nikl PavelŠafaříková Sandra384  3033
7.Studnička OndřejMelichar Libor-5-5-6  0334
8.Vašík MichalŠafařík Jan356  3044
9.Nikl PavelHladký Rostislav961  3054
10.Kouřil PřemyslŠafaříková Sandra6610  3064
11.Vašík MichalMelichar Libor-8-9-8  0365
12.Nikl PavelŠafařík Jan583  3075
13.Kouřil PřemyslHladký Rostislav-7-94-11 1376
14.Studnička OndřejŠafaříková Sandra-810-812-62377
15.Nikl PavelMelichar Libor-9562 3187
16.Kouřil PřemyslŠafařík Jan456  3097
17.Studnička OndřejHladký Rostislav-11-6-9  0398
18.Vašík MichalŠafaříková Sandra-2-76-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kouřil Přemysl31Melichar Libor22
Studnička Ondřej04Šafařík Jan13
Vašík Michal13Hladký Rostislav31
Nikl Pavel40Šafaříková Sandra22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Kalivoda Petr
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:28602:573TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
Ertl Jakub
Vašulín Karel
 
 
912-147 3110
2.Grufík Kamil
Bruckner Tomáš
 
 
Paták Zdeněk
Vališ Petr
 
 
9-9611 3120
3.Grufík KamilPaták Zdeněk888  3030
4.Kalivoda PetrErtl Jakub-5-511-3 1331
5.Bruckner TomášVališ Petr6410  3041
6.Baláž BranislavVašulín Karel419  3051
7.Kalivoda PetrPaták Zdeněk-9-5-7  0352
8.Bruckner TomášErtl Jakub8-7-10-6 1353
9.Baláž BranislavVališ Petr-2-8-9  0354
10.Grufík KamilVašulín Karel465  3064
11.Bruckner TomášPaták Zdeněk9-8148 3174
12.Baláž BranislavErtl Jakub-7-9-2  0375
13.Grufík KamilVališ Petr-8-14510-82376
14.Kalivoda PetrVašulín Karel8107  3086
15.Baláž BranislavPaták Zdeněk45-57 3196
16.Grufík KamilErtl Jakub-7-8-7  0397
17.Kalivoda PetrVališ Petr-9-75-4 1398
18.Bruckner TomášVašulín Karel484  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grufík Kamil22Paták Zdeněk13
Kalivoda Petr13Ertl Jakub40
Bruckner Tomáš31Vališ Petr31
Baláž Branislav22Vašulín Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno CVrchní
rozhodčí:
Táborský Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:39603:656TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halický David
Táborský Jindřich
 
 
Trávníček Tomáš
Dočekal Petr
 
 
-10-7912123210
2.Konečný Rostislav
Traxler Jan
 
 
Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
9-813-9-72311
3.Táborský JindřichDočekal Petr86-77 3121
4.Konečný RostislavMikuš Juraj-4-6-9  0322
5.Halický DavidKamenický Tomáš-29-7-5 1323
6.Traxler JanTrávníček Tomáš961  3033
7.Konečný RostislavDočekal Petr9-10-10-12 1334
8.Halický DavidMikuš Juraj2-5-11-7 1335
9.Traxler JanKamenický Tomáš97-81 3145
10.Táborský JindřichTrávníček Tomáš-9-1-3  0346
11.Halický DavidDočekal Petr8-66-5103256
12.Traxler JanMikuš Juraj9-126-9-12357
13.Táborský JindřichKamenický Tomáš11-13-5973267
14.Konečný RostislavTrávníček Tomáš-9-9-3  0368
15.Traxler JanDočekal Petr6-855 3178
16.Táborský JindřichMikuš Juraj-10-9-7  0379
17.Konečný RostislavKamenický Tomáš-6-6-7  03710
18.Halický DavidTrávníček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Táborský Jindřich22Dočekal Petr13
Konečný Rostislav04Mikuš Juraj40
Halický David12Kamenický Tomáš22
Traxler Jan31Trávníček Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex EVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11419:256SKST Mart Hodonín Stavoimpex E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Patrik
Trgo Miloš
 
 

 
 
WO    3010
2.Veselý Jan
Hašlík Jakub
 
 
Tomeček Tomáš
Vránová Radana
 
 
-97-10-6 1311
3.Hašlík JakubVránová Radana11-955 3121
4.Veselý JanTomeček Tomáš-757-223231
5.Trgo MilošMarek Jan ml.422  3041
6.Buriánek PatrikWO    3051
7.Veselý JanVránová Radana-4-9-4  0352
8.Trgo MilošTomeček Tomáš-4125-893262
9.Buriánek PatrikMarek Jan ml.575  3072
10.Hašlík JakubWO    3082
11.Trgo MilošVránová Radana838  3092
12.Buriánek PatrikTomeček Tomáš7510  30102
13.Hašlík JakubMarek Jan ml.         
14.Veselý Jan         
15.Buriánek PatrikVránová Radana         
16.Hašlík JakubTomeček Tomáš         
17.Veselý JanMarek Jan ml.         
18.Trgo Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hašlík Jakub10Vránová Radana12
Veselý Jan11Tomeček Tomáš03
Trgo Miloš30Marek Jan ml.02
Buriánek Patrik20   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS