Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Kamenický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33713:673TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weiser Daniel
Trávníček Tomáš
 
 
Marek Jan st.
Vránová Radana
 
 
-127-99-42301
2.Mikuš Juraj
Kamenický Tomáš
 
 
Jamný Petr
Frolek Radek
 
 
-4-83-7 1302
3.Kamenický TomášMarek Jan st.9-109-5-72303
4.Weiser DanielVránová Radana98-13-993213
5.Trávníček TomášJamný Petr98-55 3123
6.Mikuš JurajFrolek Radek-13758 3133
7.Weiser DanielMarek Jan st.-977-10103243
8.Trávníček TomášVránová Radana747  3053
9.Mikuš JurajJamný Petr-10-8-5  0354
10.Kamenický TomášFrolek Radek-107-8783264
11.Trávníček TomášMarek Jan st.-8-9-9  0365
12.Mikuš JurajVránová Radana97-6-9-92366
13.Kamenický TomášJamný Petr6-665 3176
14.Weiser DanielFrolek Radek7108  3086
15.Mikuš JurajMarek Jan st.-85-5-9 1387
16.Kamenický TomášVránová Radana-86-512-92388
17.Weiser DanielJamný Petr828  3098
18.Trávníček TomášFrolek Radek8118  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kamenický Tomáš22Marek Jan st.31
Weiser Daniel40Vránová Radana22
Trávníček Tomáš31Jamný Petr13
Mikuš Juraj13Frolek Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Melichar Libor
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13489:368TJ Agrotec Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Přemek
Mesaroš Jakub
 
 
Ertl Jakub
Záděra František
 
 
5110  3010
2.Studýnka František
Melichar Libor
 
 
Paták Zdeněk
Vališ Petr
 
 
109-62 3120
3.Janoušek PřemekPaták Zdeněk777  3030
4.Melichar LiborErtl Jakub-1196-943240
5.Studýnka FrantišekVališ Petr-10-11-11  0341
6.Mesaroš JakubZáděra František864  3051
7.Melichar LiborPaták Zdeněk-9597 3161
8.Studýnka FrantišekErtl Jakub-9116-11-122362
9.Mesaroš JakubVališ Petr-8345 3172
10.Janoušek PřemekZáděra František458  3082
11.Studýnka FrantišekPaták Zdeněk7-14-10583292
12.Mesaroš JakubErtl Jakub8611  30102
13.Janoušek PřemekVališ Petr         
14.Melichar LiborZáděra František         
15.Mesaroš JakubPaták Zdeněk         
16.Janoušek PřemekErtl Jakub         
17.Melichar LiborVališ Petr         
18.Studýnka FrantišekZáděra František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janoušek Přemek20Paták Zdeněk03
Melichar Libor20Ertl Jakub12
Studýnka František12Vališ Petr11
Mesaroš Jakub30Záděra František02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Ličbinský Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:18453:401TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ličbinský Roman
Novák Martin
 
 
Mocek Milan
Kubík Josef
 
 
486  3010
2.Šefr Filip
Janošek Adam
 
 
Jangl Marek
Mosnák Milan
 
 
-3-5-4  0311
3.Šefr FilipMosnák Milan-67-4573221
4.Janošek AdamJangl Marek-13-6-6  0322
5.Novák MartinKubík Josef266  3032
6.Ličbinský RomanMocek Milan9-126-8113242
7.Janošek AdamMosnák Milan-5-4-4  0343
8.Novák MartinJangl Marek577  3053
9.Ličbinský RomanKubík Josef249  3063
10.Šefr FilipMocek Milan-8106-883273
11.Novák MartinMosnák Milan849  3083
12.Ličbinský RomanJangl Marek-10628 3193
13.Šefr FilipKubík Josef-9-4105832103
14.Janošek AdamMocek Milan-1-6-11  03  
15.Ličbinský RomanMosnák Milan         
16.Šefr FilipJangl Marek         
17.Janošek AdamKubík Josef         
18.Novák MartinMocek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šefr Filip30Mosnák Milan12
Janošek Adam02Jangl Marek12
Novák Martin30Kubík Josef03
Ličbinský Roman30Mocek Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Kalivoda Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19513:435TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
Kouřil Přemysl
Nikl Pavel
 
 
75-910 3110
2.
 
 
Valko Jan
Šnajdr Radomír
 
 
WO    0311
3.Grufík KamilNikl Pavel-79-710-72312
4.Kalivoda PetrKouřil Přemysl-3-11-10  0313
5.Bruckner TomášValko Jan889  3023
6.Baláž BranislavŠnajdr Radomír312  3033
7.Kalivoda PetrNikl Pavel4-10-89-92334
8.Bruckner TomášKouřil Přemysl711-98 3144
9.Baláž BranislavValko Jan437  3054
10.Grufík KamilŠnajdr Radomír336  3064
11.Bruckner TomášNikl Pavel6-9116 3174
12.Baláž BranislavKouřil Přemysl-6-681253284
13.Grufík KamilValko Jan61-74 3194
14.Kalivoda PetrŠnajdr Radomír11-1086 31104
15.Baláž BranislavNikl Pavel3    10  
16.Grufík KamilKouřil Přemysl         
17.Kalivoda PetrValko Jan         
18.Bruckner Tomᚊnajdr Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Grufík Kamil21Nikl Pavel21
Kalivoda Petr12Kouřil Přemysl12
Bruckner Tomáš30Valko Jan03
Baláž Branislav30Šnajdr Radomír03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex EVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:29655:621SKST Mart Hodonín Stavoimpex E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Patrik
Trgo Miloš
 
 
Tupec Pavel
Traxler Jan
 
 
-610-108-72301
2.Veselý Jan
Hašlík Jakub
 
 
Táborský Jindřich
Halický David
 
 
-11610-8-92302
3.Hašlík JakubTraxler Jan-311-37-72303
4.Veselý JanHalický David726  3013
5.Trgo MilošTupec Pavel-11-6-8  0314
6.Buriánek PatrikTáborský Jindřich-5-6-6  0315
7.Veselý JanTraxler Jan-3-119-6 1316
8.Trgo MilošHalický David510-75 3126
9.Buriánek PatrikTupec Pavel-6785 3136
10.Hašlík JakubTáborský Jindřich5911  3046
11.Trgo MilošTraxler Jan114-88 3156
12.Buriánek PatrikHalický David7-7-713133266
13.Hašlík JakubTupec Pavel474  3076
14.Veselý JanTáborský Jindřich8-999 3186
15.Buriánek PatrikTraxler Jan8-39-9-82387
16.Hašlík JakubHalický David953  3097
17.Veselý JanTupec Pavel5-108-9932107
18.Trgo MilošTáborský Jindřich6-109  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hašlík Jakub31Traxler Jan31
Veselý Jan31Halický David04
Trgo Miloš21Tupec Pavel13
Buriánek Patrik22Táborský Jindřich12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany AVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:8401:282TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daněk Zdeněk ml.
Kmoníček Pavel
 
 
Havránek Lukáš
Mach Ondřej
 
 
558  3010
2.Hejdušek Ivan
Hrabal Marek
 
 
Peňáz Stanislav
Slivečka Michal
 
 
5-887 3120
3.Hrabal MarekHavránek Lukáš-7-6-6  0321
4.Hejdušek IvanSlivečka Michal897  3031
5.Kmoníček PavelMach Ondřej527  3041
6.Daněk Zdeněk ml.Peňáz Stanislav-8875 3151
7.Hejdušek IvanHavránek Lukáš744  3061
8.Kmoníček PavelSlivečka Michal937  3071
9.Daněk Zdeněk ml.Mach Ondřej493  3081
10.Hrabal MarekPeňáz Stanislav-9-107-6 1382
11.Kmoníček PavelHavránek Lukáš997  3092
12.Daněk Zdeněk ml.Slivečka Michal159  30102
13.Hrabal MarekMach Ondřej-7    01  
14.Hejdušek IvanPeňáz Stanislav         
15.Daněk Zdeněk ml.Havránek Lukáš         
16.Hrabal MarekSlivečka Michal         
17.Hejdušek IvanMach Ondřej         
18.Kmoníček PavelPeňáz Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrabal Marek02Havránek Lukáš12
Hejdušek Ivan20Slivečka Michal03
Kmoníček Pavel30Mach Ondřej02
Daněk Zdeněk ml.30Peňáz Stanislav11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS