Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno BVrchní
rozhodčí:
Slivečka Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:108:32301:430TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havránek Lukáš
Novak Adam
 
 
Jamný Petr
Vránová Radana
 
 
-3-8-8  0301
2.Mach Ondřej
Šmídek Roman
 
 
Marek Jan st.
Vaverka Lubomír
 
 
-12-87-6 1302
3.Šmídek RomanMarek Jan st.-9-10-8  0303
4.Havránek LukášVránová Radana-67-15873213
5.Novak AdamJamný Petr-6-4-7  0314
6.Mach OndřejVaverka Lubomír12117  3024
7.Havránek LukášMarek Jan st.-6-1-4  0325
8.Novak AdamVránová Radana-8-3-2  0326
9.Mach OndřejJamný Petr-79-7-7 1327
10.Šmídek RomanVaverka Lubomír-5-5-9  0328
11.Novak AdamMarek Jan st.-8-7-4  0329
12.Slivečka MichalVránová Radana-5-6-4  03210
13.Šmídek RomanJamný Petr         
14.Havránek LukášVaverka Lubomír         
15.Slivečka MichalMarek Jan st.         
16.Šmídek RomanVránová Radana         
17.Havránek LukášJamný Petr         
18.Novak AdamVaverka Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šmídek Roman02Marek Jan st.30
Havránek Lukáš11Vránová Radana21
Novak Adam03Jamný Petr20
Mach Ondřej11Vaverka Lubomír11
Slivečka Michal01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany AVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35591:663nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daněk Zdeněk ml.
Kmoníček Pavel
 
 
Trávníček Tomáš
Dočekal Petr
 
 
76-1012 3110
2.Hejdušek Ivan
Busta Stanislav
 
 
Mikuš Juraj
Kamenický Tomáš
 
 
-8-89-9 1311
3.Hejdušek IvanMikuš Juraj-9-7-5  0312
4.Busta StanislavKamenický Tomáš-2-8-5  0313
5.Kmoníček PavelDočekal Petr-9-8-7  0314
6.Daněk Zdeněk ml.Trávníček Tomáš1010-99 3124
7.Busta StanislavMikuš Juraj-611-9-7 1325
8.Kmoníček PavelKamenický TomášWO    0326
9.Daněk Zdeněk ml.Dočekal Petr898  3036
10.Hejdušek IvanTrávníček Tomáš10-9-7-4 1337
11.Kmoníček PavelMikuš JurajWO    0338
12.Daněk Zdeněk ml.Kamenický Tomáš6-9810 3148
13.Hejdušek IvanDočekal Petr4-611-1043258
14.Busta StanislavTrávníček Tomáš-87-66103268
15.Daněk Zdeněk ml.Mikuš Juraj4910  3078
16.Hejdušek IvanKamenický Tomáš10-810-8-82379
17.Busta StanislavDočekal Petr1112-87 3189
18.Kmoníček PavelTrávníček Tomáš81010  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hejdušek Ivan13Mikuš Juraj21
Busta Stanislav22Kamenický Tomáš21
Kmoníček Pavel11Dočekal Petr13
Daněk Zdeněk ml.40Trávníček Tomáš13
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno CVrchní
rozhodčí:
Táborský Jindřich
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:14452:386SK Slatina - Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Traxler Jan
Zaplatil Radek
 
 
Vališ Petr
Vašulín Karel
 
 
6510  3010
2.Táborský Jindřich
Třináctý Richard
 
 
Kolbert Radek
Záděra Kamil
 
 
-86-9-6 1311
3.Třináctý RichardVališ Petr-2-8-8  0312
4.Táborský JindřichVašulín Karel6107  3022
5.Tupec PavelKolbert Radek6-997 3132
6.Traxler JanZáděra Kamil-6546 3142
7.Táborský JindřichVališ Petr-9-5-9  0343
8.Tupec PavelVašulín Karel-86812 3153
9.Traxler JanKolbert Radek3911  3063
10.Třináctý RichardZáděra Kamil109-99 3173
11.Tupec PavelVališ Petr1099  3083
12.Traxler JanVašulín Karel786  3093
13.Třináctý RichardKolbert Radek-6667 31103
14.Táborský JindřichZáděra Kamil6    10  
15.Traxler JanVališ Petr         
16.Třináctý RichardVašulín Karel         
17.Táborský JindřichKolbert Radek         
18.Tupec PavelZáděra Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Třináctý Richard21Vališ Petr21
Táborský Jindřich11Vašulín Karel03
Tupec Pavel30Kolbert Radek03
Traxler Jan30Záděra Kamil02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex EVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:28646:595SKST Mart Hodonín Stavoimpex E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Patrik
Veselý Jan
 
 
Studýnka František
Melichar Libor
 
 
-1287-853210
2.Hašlík Jakub
Kraus Jan
 
 
Hladký Rostislav
Šafařík Jan
 
 
-11-18-8 1311
3.Kraus JanStudýnka František9-3-4-6 1312
4.Veselý JanMelichar Libor8-5811 3122
5.Hašlík JakubHladký Rostislav4115  3032
6.Buriánek PatrikŠafařík Jan8104  3042
7.Veselý JanStudýnka František5-8-118-82343
8.Hašlík JakubMelichar Libor-1092-7-82344
9.Buriánek PatrikHladký Rostislav6124  3054
10.Kraus JanŠafařík Jan-812-10-4 1355
11.Hašlík JakubStudýnka František859  3065
12.Buriánek PatrikMelichar Libor-92-8733275
13.Kraus JanHladký Rostislav5-6-710-72376
14.Veselý JanŠafařík Jan58-57 3186
15.Buriánek PatrikStudýnka František588  3096
16.Kraus JanMelichar Libor8-4-6-8 1397
17.Veselý JanHladký Rostislav54-27 31107
18.Hašlík JakubŠafařík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kraus Jan04Studýnka František22
Veselý Jan31Melichar Libor22
Hašlík Jakub21Hladký Rostislav13
Buriánek Patrik40Šafařík Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Kouřil Přemysl
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39644:678TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Přemysl
Nikl Pavel
 
 
Mosnák Milan
Mocek Milan
 
 
9-5-810-92301
2.Studnička Ondřej
Koutný František
 
 
Jangl Marek
Šťavík Ondřej
 
 
10-9-8-5 1302
3.Kouřil PřemyslJangl Marek9106  3012
4.Studnička OndřejMosnák Milan-710-127-82313
5.Koutný FrantišekMocek Milan68-9-933223
6.Nikl PavelŠťavík Ondřej-9-8-6  0324
7.Studnička OndřejJangl Marek-4610-10-102325
8.Koutný FrantišekMosnák Milan-89-7-7 1326
9.Nikl PavelMocek Milan975  3036
10.Kouřil PřemyslŠťavík Ondřej148-712 3146
11.Koutný FrantišekKubík Josef-5-8-4  0347
12.Nikl PavelMosnák Milan4-887 3157
13.Kouřil PřemyslMocek Milan6-682 3167
14.Studnička OndřejŠťavík Ondřej-7-2-3  0368
15.Nikl PavelKubík Josef-83-9353278
16.Kouřil PřemyslMosnák Milan-1010-81093288
17.Studnička OndřejMocek Milan-6-2-8  0389
18.Koutný FrantišekŠťavík Ondřej-5-8-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kouřil Přemysl40Jangl Marek11
Studnička Ondřej04Mosnák Milan22
Koutný František13Mocek Milan13
Nikl Pavel31Šťavík Ondřej31
   Kubík Josef11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Kalivoda Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:39540:640TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
Novák Martin
Ličbinský Roman
 
 
-78-8-1 1301
2.Grufík Kamil
Bruckner Tomáš
 
 
Pavelka Jakub
Střítežský Roman
 
 
7-9-7-3 1302
3.Grufík KamilLičbinský Roman11-0-71093212
4.Kalivoda PetrNovák Martin9-4-51163222
5.Bruckner TomášPavelka Jakub-7-1010893232
6.Baláž BranislavStřítežský Roman7115  3042
7.Kalivoda PetrLičbinský Roman-5-4-6  0343
8.Bruckner TomášNovák Martin-6-98-8 1344
9.Baláž BranislavPavelka Jakub118-124 3154
10.Grufík KamilStřítežský Roman9-7-87-82355
11.Bruckner TomášLičbinský Roman-9-4-4  0356
12.Baláž BranislavNovák Martin-885-593266
13.Grufík KamilPavelka Jakub-4-7-8  0367
14.Kalivoda PetrStřítežský Roman-9-6-8  0368
15.Baláž BranislavLičbinský Roman-8-689-42369
16.Grufík KamilNovák Martin-9-9-6  03610
17.Kalivoda PetrPavelka Jakub4    10  
18.Bruckner TomášStřítežský Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Grufík Kamil13Ličbinský Roman31
Kalivoda Petr12Novák Martin22
Bruckner Tomáš12Pavelka Jakub12
Baláž Branislav31Střítežský Roman21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS