Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany AVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28605:562TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejdušek Ivan
Busta Stanislav
 
 
Vránová Radana
Marek Jan st.
 
 
8-9-6-5 1301
2.Daněk Zdeněk ml.
Kmoníček Pavel
 
 
Jamný Petr
Vaverka Lubomír
 
 
869  3011
3.Busta StanislavMarek Jan st.-99-3-4 1312
4.Kmoníček PavelVránová Radana-98911 3122
5.Hejdušek IvanJamný Petr443  3032
6.Daněk Zdeněk ml.Vaverka Lubomír-10453 3142
7.Kmoníček PavelMarek Jan st.-6-6-8  0343
8.Hejdušek IvanVránová Radana4-479 3153
9.Daněk Zdeněk ml.Jamný Petr268  3063
10.Busta StanislavVaverka Lubomír-4-11-4  0364
11.Hejdušek IvanMarek Jan st.79-7-663274
12.Daněk Zdeněk ml.Vránová Radana9-8-9-10 1375
13.Busta StanislavJamný Petr810-56 3185
14.Kmoníček PavelVaverka Lubomír63-610 3195
15.Daněk Zdeněk ml.Marek Jan st.-4-959-62396
16.Busta StanislavVránová Radana-76-91-82397
17.Kmoníček PavelJamný Petr8119  30107
18.Hejdušek IvanVaverka Lubomír8-8106 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Busta Stanislav13Marek Jan st.31
Kmoníček Pavel31Vránová Radana22
Hejdušek Ivan30Jamný Petr04
Daněk Zdeněk ml.22Vaverka Lubomír12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno BVrchní
rozhodčí:
Nováček Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:32359:459TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováček Jiří
Mach Ondřej
 
 
Trávníček Tomáš
Dočekal Petr
 
 
9-7-11-4 1301
2.Havránek Lukáš
Novak Adam
 
 
Mikuš Juraj
Kamenický Tomáš
 
 
-79-89-102302
3.Havránek LukášMikuš Juraj-8-10-8  0303
4.Mach OndřejKamenický Tomáš9-3-95-82304
5.Nováček JiříDočekal Petr-698-993214
6.Novak AdamTrávníček Tomáš-4-4-5  0315
7.Mach OndřejMikuš Juraj-1-10-3  0316
8.Nováček JiříKamenický Tomáš-48-3-7 1317
9.Novak AdamDočekal Petr-8-7-9  0318
10.Havránek LukášTrávníček Tomáš-145-8-9 1319
11.Nováček JiříMikuš Juraj-6-898-923110
12.Novak AdamKamenický Tomáš         
13.Havránek LukášDočekal Petr         
14.Mach OndřejTrávníček Tomáš         
15.Novak AdamMikuš Juraj         
16.Havránek LukášKamenický Tomáš         
17.Mach OndřejDočekal Petr         
18.Nováček JiříTrávníček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havránek Lukáš02Mikuš Juraj30
Mach Ondřej02Kamenický Tomáš20
Nováček Jiří12Dočekal Petr11
Novak Adam02Trávníček Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex EVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24570:533SKST Mart Hodonín Stavoimpex E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Patrik
Veselý Jan
 
 
Vašulín Karel
Vališ Petr
 
 
-11-9-14  0301
2.Hašlík Jakub
Kraus Jan
 
 
Kolbert Radek
Škorpík Jan
 
 
785  3011
3.Kraus JanVališ Petr7-7-6-2 1312
4.Veselý JanVašulín Karel-5564 3122
5.Hašlík JakubKolbert Radek7129  3032
6.Buriánek PatrikŠkorpík Jan-6-9410-112333
7.Veselý JanVališ Petr-9697 3143
8.Hašlík JakubVašulín Karel-878-893253
9.Buriánek PatrikKolbert Radek-59-5463263
10.Kraus JanŠkorpík Jan-7-8-3  0364
11.Hašlík JakubVališ Petr1098  3074
12.Buriánek PatrikVašulín Karel556  3084
13.Kraus JanKolbert Radek-54-9-9 1385
14.Veselý JanŠkorpík Jan-7141110 3195
15.Buriánek PatrikVališ Petr7-128-61132105
16.Kraus JanVašulín Karel-74-76 22  
17.Veselý JanKolbert Radek         
18.Hašlík JakubŠkorpík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kraus Jan03Vališ Petr13
Veselý Jan30Vašulín Karel03
Hašlík Jakub30Kolbert Radek12
Buriánek Patrik31Škorpík Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno CVrchní
rozhodčí:
Táborský Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28582:548SK Slatina - Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Traxler Jan
Tupec Pavel
 
 
Studýnka František
Melichar Libor
 
 
-2-6-3  0301
2.Táborský Jindřich
Třináctý Richard
 
 
Hladký Rostislav
Šafařík Jan
 
 
-6-118653211
3.Třináctý RichardStudýnka František-10-3-1  0312
4.Táborský JindřichMelichar Libor5-10-3-6 1313
5.Tupec PavelHladký Rostislav-81046 3123
6.Traxler JanŠafařík Jan893  3033
7.Táborský JindřichStudýnka František-7-87863243
8.Tupec PavelMelichar Libor-6-64-8 1344
9.Traxler JanHladký Rostislav118-109 3154
10.Třináctý RichardŠafařík Jan-8335 3164
11.Tupec PavelStudýnka František7-7-510-62365
12.Traxler JanMelichar Libor6-949 3175
13.Třináctý RichardHladký Rostislav47-3-893285
14.Táborský JindřichŠafařík Jan666  3095
15.Traxler JanStudýnka František32-4-5-102396
16.Třináctý RichardMelichar Libor9612  30106
17.Táborský JindřichHladký Rostislav         
18.Tupec PavelŠafařík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Třináctý Richard31Studýnka František31
Táborský Jindřich21Melichar Libor22
Tupec Pavel12Hladký Rostislav03
Traxler Jan31Šafařík Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Kalivoda Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:33548:594TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
Šťavík Ondřej
Kubík Josef
 
 
10119  3010
2.Grufík Kamil
Polášek Zdenek
 
 
Mosnák Milan
Mocek Milan
 
 
-13-56-10 1311
3.Grufík KamilMosnák Milan8-7-8-5 1312
4.Kalivoda PetrŠťavík Ondřej-9-7-3  0313
5.Polášek ZdenekMocek Milan-10-7-4  0314
6.Baláž BranislavKubík Josef948  3024
7.Kalivoda PetrMosnák Milan11-5-4-9 1325
8.Polášek ZdenekŠťavík Ondřej-141088 3135
9.Baláž BranislavMocek Milan54-85 3145
10.Grufík KamilKubík Josef395  3055
11.Polášek ZdenekMosnák Milan-9-7-9  0356
12.Baláž BranislavŠťavík Ondřej910-12-8-82357
13.Grufík KamilMocek Milan5-979 3167
14.Kalivoda PetrKubík Josef1096  3077
15.Baláž BranislavMosnák MilanWO    0378
16.Grufík KamilŠťavík Ondřej-11-4-7  0379
17.Kalivoda PetrMocek Milan9-78-9-423710
18.Polášek ZdenekKubík Josef795  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grufík Kamil22Mosnák Milan30
Kalivoda Petr13Šťavík Ondřej31
Polášek Zdenek12Mocek Milan22
Baláž Branislav21Kubík Josef03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Studnička Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:30267:397TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studnička Ondřej
Šnajdr Radomír
 
 
Ličbinský Roman
Novák Martin
 
 
-69-8-6 1301
2.Rachunek Martin
Trcala Miroslav
 
 
Šefr Filip
Beránek Pavel
 
 
9-8-8-11 1302
3.Valko JanŠefr Filip1189  3012
4.Studnička OndřejBeránek Pavel-3-8-8  0313
5.Rachunek MartinNovák Martin-3-8-8  0314
6.Šnajdr RadomírLičbinský Roman-5-4-3  0315
7.Studnička OndřejŠefr Filip99-5-1-92316
8.Rachunek MartinBeránek Pavel-4-8-8  0317
9.Šnajdr RadomírNovák Martin-1-8-5  0318
10.Valko JanLičbinský Roman-9-9-6  0319
11.Rachunek MartinŠefr Filip-5-3-10  03110
12.Šnajdr RadomírBeránek Pavel         
13.Valko JanNovák Martin         
14.Studnička OndřejLičbinský Roman         
15.Šnajdr RadomírŠefr Filip         
16.Valko JanBeránek Pavel         
17.Studnička OndřejNovák Martin         
18.Rachunek MartinLičbinský Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Valko Jan11Šefr Filip21
Studnička Ondřej02Beránek Pavel20
Rachunek Martin03Novák Martin20
Šnajdr Radomír02Ličbinský Roman20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS