Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Kalivoda Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:18546:431TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grufík Kamil
Polášek Zdenek
 
 
Šmídek Roman
Havránek Lukáš
 
 
7-9-710-82301
2.Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
Slivečka Michal
Hamadeh Nabil
 
 
6-645 3111
3.Polášek ZdenekHavránek Lukáš-711-74-52312
4.Baláž BranislavŠmídek Roman688  3022
5.Kalivoda PetrSlivečka Michal467  3032
6.Grufík KamilHamadeh Nabil-9-111-12 1333
7.Baláž BranislavHavránek Lukáš587  3043
8.Kalivoda PetrŠmídek Roman-108-9-5 1344
9.Grufík KamilSlivečka Michal178  3054
10.Polášek ZdenekHamadeh Nabil-6-8-5  0355
11.Kalivoda PetrHavránek Lukáš49-614 3165
12.Grufík KamilŠmídek Roman117-94 3175
13.Polášek ZdenekSlivečka Michal4108  3085
14.Baláž BranislavHamadeh Nabil826  3095
15.Grufík KamilHavránek Lukáš234  30105
16.Polášek ZdenekŠmídek Roman         
17.Baláž BranislavSlivečka Michal         
18.Kalivoda PetrHamadeh Nabil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polášek Zdenek12Havránek Lukáš13
Baláž Branislav30Šmídek Roman12
Kalivoda Petr21Slivečka Michal03
Grufík Kamil31Hamadeh Nabil21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Kouřil Přemysl
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:20Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38623:667TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Přemysl
Studnička Ondřej
 
 
Busta Stanislav
Hejdušek Ivan
 
 
5-956 3110
2.Rachunek Martin
Valko Jan
 
 
Daněk Zdeněk ml.
Kmoníček Pavel
 
 
-6-107-7 1311
3.Rachunek MartinDaněk Zdeněk ml.-7-73-4 1312
4.Vašík MichalBusta Stanislav10-7-5-4 1313
5.Studnička OndřejHejdušek Ivan-118-10-8 1314
6.Kouřil PřemyslKmoníček Pavel-66-8963224
7.Vašík MichalDaněk Zdeněk ml.-7-38-7 1325
8.Studnička OndřejBusta Stanislav31210  3035
9.Kouřil PřemyslHejdušek Ivan49-126 3145
10.Rachunek MartinKmoníček Pavel12-7710 3155
11.Studnička OndřejDaněk Zdeněk ml.-6-7-11  0356
12.Kouřil PřemyslBusta Stanislav-71112-883266
13.Rachunek MartinHejdušek Ivan10-8-3-9 1367
14.Valko JanKmoníček Pavel-8-4-13  0368
15.Kouřil PřemyslDaněk Zdeněk ml.89-54 3178
16.Rachunek MartinBusta Stanislav896  3088
17.Valko JanHejdušek Ivan-10-13-6  0389
18.Studnička OndřejKmoníček Pavel-9-2-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rachunek Martin22Daněk Zdeněk ml.31
Vašík Michal02Busta Stanislav13
Studnička Ondřej13Hejdušek Ivan31
Kouřil Přemysl40Kmoníček Pavel22
Valko Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Ličbinský Roman
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:29660:594TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Martin
Ličbinský Roman
 
 
Táborský Jindřich
Tupec Pavel
 
 
797  3010
2.Šefr Filip
Pavelka Jakub
 
 
Třináctý Richard
Zaplatil Radek
 
 
-7-87993220
3.Šefr FilipTupec Pavel-76-15-4 1321
4.Pavelka JakubTáborský Jindřich18131  3031
5.Novák MartinZaplatil Radek5-887 3141
6.Ličbinský RomanTřináctý Richard9-1059 3151
7.Pavelka JakubTupec Pavel9-11-7-10 1352
8.Novák MartinTáborský Jindřich-8-9-10  0353
9.Ličbinský RomanZaplatil Radek62-97 3163
10.Šefr FilipTřináctý Richard-12-5-6  0364
11.Novák MartinTupec Pavel-95-3-9 1365
12.Ličbinský RomanTáborský Jindřich-7-976-112366
13.Šefr FilipZaplatil Radek656  3076
14.Pavelka JakubTřináctý Richard-865-993286
15.Ličbinský RomanTupec Pavel9-8134 3196
16.Šefr FilipTáborský Jindřich-11-711-8 1397
17.Pavelka JakubZaplatil Radek543  30107
18.Novák MartinTřináctý Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šefr Filip13Tupec Pavel31
Pavelka Jakub31Táborský Jindřich31
Novák Martin12Zaplatil Radek04
Ličbinský Roman31Třináctý Richard12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36686:697nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mosnák Milan
Mocek Milan
 
 
Buriánek Patrik
Lorenc David
 
 
-14-9-13  0301
2.Jangl Marek
Kubík Josef
 
 
Hašlík Jakub
Veselý Jan
 
 
-5877 3111
3.Jangl MarekHašlík Jakub97-6-9-82312
4.Mosnák MilanBuriánek Patrik-79125 3122
5.Mocek MilanVeselý Jan10-9312 3132
6.Kubík JosefLorenc David-5-3-6  0333
7.Mosnák MilanHašlík Jakub-97-67-62334
8.Mocek MilanBuriánek Patrik9-869 3144
9.Kubík JosefVeselý Jan10-79-4-72345
10.Jangl MarekLorenc David-7-8-7  0346
11.Mocek MilanHašlík Jakub89-36 3156
12.Kubík JosefBuriánek Patrik-7-19-5  0357
13.Jangl MarekVeselý Jan810-67 3167
14.Mosnák MilanLorenc David-76-8683277
15.Kubík JosefHašlík Jakub6-6-66-92378
16.Jangl MarekBuriánek Patrik986  3088
17.Mosnák MilanVeselý Jan-78110 3198
18.Mocek MilanLorenc David95-8-8-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jangl Marek22Hašlík Jakub31
Mosnák Milan31Buriánek Patrik13
Mocek Milan31Veselý Jan13
Kubík Josef04Lorenc David31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Melichar Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:33365:521TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichar Libor
Hladký Rostislav
 
 
Jamný Petr
Vránová Radana
 
 
11910  3010
2.
 
 
Tomeček Tomáš
Vaverka Lubomír
 
 
WO    0311
3.Melichar LiborVránová Radana8-8109 3121
4.Hladký RostislavTomeček Tomáš10-8-3-9 1322
5.Vaverka LubomírWO    0323
6.Šafařík JanJamný Petr-9-77-10 1324
7.Hladký RostislavVránová Radana949  3034
8.Tomeček TomášWO    0335
9.Šafařík JanVaverka Lubomír99-7-8-32336
10.Melichar LiborJamný Petr-7-18-13 1337
11.Vránová RadanaWO    0338
12.Šafařík JanTomeček Tomáš-88-7753248
13.Melichar LiborVaverka Lubomír-6-9-13  0349
14.Hladký RostislavJamný Petr-11-54-10 13410
15.Šafařík JanVránová Radana         
16.Melichar LiborTomeček Tomáš         
17.Hladký RostislavVaverka Lubomír6-611-5-1223  
18.Jamný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Melichar Libor12Vránová Radana02
Hladký Rostislav12Tomeček Tomáš11
Šafařík Jan12Vaverka Lubomír20
   Jamný Petr30
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Kamenický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:32402:458TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ertl Jakub
Záděra František
 
 
Trávníček Tomáš
Weiser Daniel
 
 
-8-69-5 1301
2.Vališ Petr
Vašulín Karel
 
 
Mikuš Juraj
Kamenický Tomáš
 
 
9-10-10-8 1302
3.Záděra FrantišekMikuš Juraj-7-7-10  0303
4.Vašulín KarelWeiser Daniel-12-97-10 1304
5.Vališ PetrKamenický Tomáš-7-13-7  0305
6.Ertl JakubTrávníček Tomáš85-10-993215
7.Vašulín KarelMikuš Juraj-55-10-9 1316
8.Vališ PetrWeiser Daniel-89-810-92317
9.Ertl JakubKamenický Tomáš-9-8-10  0318
10.Záděra FrantišekTrávníček Tomáš6-5-96-72319
11.Vališ PetrMikuš Juraj9-7-9-8 13110
12.Ertl JakubWeiser Daniel         
13.Záděra FrantišekKamenický Tomáš         
14.Vašulín KarelTrávníček Tomáš         
15.Ertl JakubMikuš Juraj         
16.Záděra FrantišekWeiser Daniel         
17.Vašulín KarelKamenický Tomáš         
18.Vališ PetrTrávníček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Záděra František02Mikuš Juraj30
Vašulín Karel02Weiser Daniel20
Vališ Petr03Kamenický Tomáš20
Ertl Jakub11Trávníček Tomáš11

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline