Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno BVrchní
rozhodčí:
Nováček Jiří
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:31200:385Orel Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmídek Roman
Mach Ondřej
 
 
Vališ Petr
Paták Zdeněk
 
 
-5-5-6  0301
2.
 
 
Ertl Jakub
Záděra František
 
 
WO    0302
3.Šmídek RomanVališ Petr-6-8-8  0303
4.Nováček JiříErtl Jakub-5-5-6  0304
5.Mach OndřejPaták Zdeněk-910-57-102305
6.Záděra FrantišekWO    0306
7.Nováček JiříVališ Petr-6-5-3  0307
8.Mach OndřejErtl Jakub-6-7-8  0308
9.Paták ZdeněkWO    0309
10.Šmídek RomanZáděra František-7878 3119
11.Mach OndřejVališ Petr-3-12-9  03110
12.Ertl Jakub         
13.Šmídek RomanPaták Zdeněk         
14.Nováček JiříZáděra František         
15.Vališ Petr         
16.Šmídek RomanErtl Jakub         
17.Nováček JiříPaták Zdeněk         
18.Mach OndřejZáděra František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šmídek Roman11Vališ Petr30
Nováček Jiří02Ertl Jakub20
Mach Ondřej03Paták Zdeněk10
   Záděra František01
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany AVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:13457:301TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daněk Zdeněk ml.
Kmoníček Pavel
 
 
Hušek Jan
Hušek Jindřich
 
 
68-5-7103210
2.Busta Stanislav
Hejdušek Ivan
 
 

 
 
WO    3020
3.Kmoníček PavelWO    3030
4.Daněk Zdeněk ml.Melichar Libor66-7-943240
5.Busta StanislavHušek Jan-109-96-82341
6.Hejdušek IvanHušek Jindřich9-515-723251
7.Daněk Zdeněk ml.WO    3061
8.Busta StanislavMelichar Libor7-4-67123271
9.Hejdušek IvanHušek Jan99-78 3181
10.Kmoníček PavelHušek Jindřich11-958 3191
11.Busta StanislavWO    30101
12.Hejdušek IvanMelichar Libor-7    01  
13.Kmoníček PavelHušek Jan         
14.Daněk Zdeněk ml.Hušek Jindřich         
15.Hejdušek Ivan         
16.Kmoníček PavelMelichar Libor         
17.Daněk Zdeněk ml.Hušek Jan         
18.Busta StanislavHušek Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kmoníček Pavel10Melichar Libor02
Daněk Zdeněk ml.10Hušek Jan11
Busta Stanislav11Hušek Jindřich02
Hejdušek Ivan20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:25590:548TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frolek Radek
Vaverka Lubomír
 
 
Soukal Jiří st.
Kubík Josef
 
 
46-6-4-62301
2.Vránová Radana
Obrdlík Štěpán
 
 
Jangl Marek
Mosnák Milan
 
 
-7-99483211
3.Frolek RadekMosnák Milan-58-77-72312
4.Vaverka LubomírJangl Marek91110  3022
5.Vránová RadanaKubík Josef-47109 3132
6.Obrdlík ŠtěpánSoukal Jiří st.-2355 3142
7.Vaverka LubomírMosnák Milan7-7-10983252
8.Vránová RadanaJangl Marek2-68-3-102353
9.Obrdlík ŠtěpánKubík Josef889  3063
10.Frolek RadekSoukal Jiří st.13-848 3173
11.Vránová RadanaMosnák Milan-8-4-9  0374
12.Obrdlík ŠtěpánJangl Marek1111-95 3184
13.Frolek RadekKubík Josef-33-8-9 1385
14.Vaverka LubomírSoukal Jiří st.-10958 3195
15.Obrdlík ŠtěpánMosnák Milan-10459 31105
16.Frolek RadekJangl Marek10    10  
17.Vaverka LubomírKubík Josef         
18.Vránová RadanaSoukal Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frolek Radek12Mosnák Milan22
Vaverka Lubomír30Jangl Marek12
Vránová Radana12Kubík Josef12
Obrdlík Štěpán40Soukal Jiří st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Kamenický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:37519:596TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weiser Daniel
Trávníček Tomáš
 
 
Novák Martin
Ličbinský Roman
 
 
-312-6-7 1301
2.Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
Pavelka Jakub
Beránek Pavel
 
 
2-776 3111
3.Weiser DanielLičbinský Roman-3-11-9  0312
4.Kamenický TomášNovák Martin10-59-8-92313
5.Trávníček TomášPavelka Jakub-10-610-7 1314
6.Mikuš JurajBeránek Pavel-8-10-9  0315
7.Kamenický TomášLičbinský Roman5-5-5-9 1316
8.Trávníček TomášNovák Martin-4-5-7  0317
9.Mikuš JurajPavelka Jakub-9107-9103227
10.Weiser DanielBeránek Pavel-994-1293237
11.Trávníček TomášLičbinský Roman-8-8-3  0338
12.Mikuš JurajNovák Martin610-58 3148
13.Weiser DanielPavelka Jakub8-7-1010-62349
14.Kamenický TomášBeránek Pavel912-78 3159
15.Mikuš JurajLičbinský Roman-9-6-4  03510
16.Weiser DanielNovák Martin7    10  
17.Kamenický TomášPavelka Jakub         
18.Trávníček TomášBeránek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Weiser Daniel12Ličbinský Roman40
Kamenický Tomáš12Novák Martin21
Trávníček Tomáš03Pavelka Jakub21
Mikuš Juraj22Beránek Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno CVrchní
rozhodčí:
Táborský Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37689:654nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Třináctý Richard
Traxler Jan
 
 
Rachunek Martin
Studnička Ondřej
 
 
4411  3010
2.Tupec Pavel
Táborský Jindřich
 
 
Nikl Pavel
Kouřil Přemysl
 
 
-5-9-8  0311
3.Tupec PavelNikl Pavel-178-4123221
4.Táborský JindřichKouřil Přemysl-10-7-7  0322
5.Třináctý RichardRachunek Martin53-9-573232
6.Traxler JanStudnička Ondřej772  3042
7.Táborský JindřichNikl Pavel-9566 3152
8.Třináctý RichardKouřil Přemysl8-13-103-72353
9.Traxler JanRachunek Martin5-1039 3163
10.Tupec PavelStudnička Ondřej-10796 3173
11.Třináctý RichardNikl Pavel-11-6-11  0374
12.Traxler JanKouřil Přemysl3-8-8-3 1375
13.Tupec PavelRachunek Martin-106-6-5 1376
14.Táborský JindřichStudnička Ondřej9-8-97-112377
15.Traxler JanNikl Pavel56-78 3187
16.Tupec PavelKouřil Přemysl95-2-8-102388
17.Táborský JindřichRachunek Martin8-8-7-8 1389
18.Třináctý RichardStudnička Ondřej9-9-9843299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tupec Pavel22Nikl Pavel13
Táborský Jindřich13Kouřil Přemysl40
Třináctý Richard22Rachunek Martin22
Traxler Jan31Studnička Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex EVrchní
rozhodčí:
Brhel Richard
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12 SKST Mart Hodonín Stavoimpex E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trgo Miloš
Veselý Jan
 
 
Kalivoda Petr
Polášek Zdenek
 
 
12-978 3110
2.
 
 

 
 
         
3.Buriánek PatrikPolášek ZdenekWO    0311
4.Blechová BarboraKalivoda Petr374  3021
5.Trgo MilošTomek Jan289  3031
6.Veselý Jan     3041
7.Blechová BarboraPolášek Zdenek6-78-1353251
8.Trgo MilošKalivoda Petr-738-10-102352
9.Veselý JanTomek Jan-15755 3162
10.Buriánek PatrikWO    3072
11.Trgo MilošPolášek Zdenek248  3082
12.Veselý JanKalivoda Petr11-99-5103292
13.Buriánek PatrikTomek Jan833  30102
14.Blechová Barbora         
15.Veselý JanPolášek Zdenek         
16.Buriánek PatrikKalivoda Petr         
17.Blechová BarboraTomek Jan         
18.Trgo Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Buriánek Patrik10Polášek Zdenek02
Blechová Barbora20Kalivoda Petr12
Trgo Miloš21Tomek Jan03
Veselý Jan3001
WO11WO11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline