Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany AVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:34622:646Orel Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmoníček Pavel
Daněk Zdeněk ml.
 
 
Paták Zdeněk
Vališ Petr
 
 
48-511 3110
2.Hejdušek Ivan
Götz Bořivoj
 
 
Záděra Luboš
Ertl Jakub
 
 
10-6-6-7 1311
3.Kmoníček PavelZáděra Luboš-66-4-9 1312
4.Götz BořivojErtl Jakub-5-5-7  0313
5.Hejdušek IvanVališ Petr-7-76-7 1314
6.Daněk Zdeněk ml.Paták Zdeněk759  3024
7.Götz BořivojZáděra Luboš-810-89-72325
8.Hejdušek IvanErtl Jakub-8311-8-92326
9.Daněk Zdeněk ml.Vališ Petr1075  3036
10.Kmoníček PavelPaták Zdeněk10-999 3146
11.Hejdušek IvanZáděra Luboš498  3056
12.Daněk Zdeněk ml.Ertl Jakub11117  3066
13.Kmoníček PavelVališ Petr-88-71193276
14.Hrabal MarekPaták Zdeněk-3-7-6  0377
15.Daněk Zdeněk ml.Záděra Luboš5107  3087
16.Kmoníček PavelErtl Jakub-6-4-8  0388
17.Hrabal MarekVališ Petr10-5-4-6 1389
18.Hejdušek IvanPaták Zdeněk-105-115-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kmoníček Pavel22Záděra Luboš22
Götz Bořivoj02Ertl Jakub31
Hejdušek Ivan13Vališ Petr22
Daněk Zdeněk ml.40Paták Zdeněk22
Hrabal Marek02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno BVrchní
rozhodčí:
Nováček Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30227:364TJ Agrotec Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hamadeh Nabil
Havránek Lukáš
 
 
Šafařík Jan
Hladký Rostislav
 
 
-6-5-7  0301
2.Mach Ondřej
Nováček Jiří
 
 
Melichar Libor
Studýnka Miloslav
 
 
-5-6-1  0302
3.Hamadeh NabilHladký Rostislav-5-44-5 1303
4.Nováček JiříStudýnka Miloslav-8-8-8  0304
5.Mach OndřejMelichar Libor-63-7-6 1305
6.Havránek Lukᚊafařík Jan-7-7-9  0306
7.Nováček JiříHladký Rostislav-4-3-5  0307
8.Mach OndřejStudýnka Miloslav11-4-6-8 1308
9.Havránek LukášMelichar Libor-8-3-2  0309
10.Hamadeh NabilŠafařík Jan-6106-7-323010
11.Mach OndřejHladký Rostislav13-7   11  
12.Havránek LukášStudýnka Miloslav         
13.Hamadeh NabilMelichar Libor         
14.Nováček JiříŠafařík Jan         
15.Havránek LukášHladký Rostislav         
16.Hamadeh NabilStudýnka Miloslav         
17.Nováček JiříMelichar Libor         
18.Mach OndřejŠafařík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hamadeh Nabil02Hladký Rostislav20
Nováček Jiří02Studýnka Miloslav20
Mach Ondřej02Melichar Libor20
Havránek Lukáš02Šafařík Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Kamenický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:16508:381TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weiser Daniel
Trávníček Tomáš
 
 
Kubík Josef
Soukal Jiří st.
 
 
6-86-6-82301
2.Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
Mosnák Milan
Jangl Marek
 
 
5-6-7683211
3.Weiser DanielMosnák Milan6-856 3121
4.Kamenický TomášKubík Josef5123  3031
5.Trávníček TomášSoukal Jiří st.675  3041
6.Mikuš JurajJangl Marek7132  3051
7.Kamenický TomášMosnák Milan7-5-10463261
8.Trávníček TomášKubík Josef39-910 3171
9.Mikuš JurajSoukal Jiří st.-9-94553281
10.Weiser DanielJangl Marek-11-721-102382
11.Trávníček TomášMosnák Milan967  3092
12.Mikuš JurajKubík Josef5-94-4632102
13.Weiser DanielSoukal Jiří st.         
14.Kamenický TomášJangl Marek         
15.Mikuš JurajMosnák Milan         
16.Weiser DanielKubík Josef         
17.Kamenický TomášSoukal Jiří st.         
18.Trávníček TomášJangl Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Weiser Daniel11Mosnák Milan03
Kamenický Tomáš20Kubík Josef03
Trávníček Tomáš30Soukal Jiří st.02
Mikuš Juraj30Jangl Marek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35648:652nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaverka Lubomír
Frolek Radek
 
 
Novák Martin
Ličbinský Roman
 
 
-49-8-5 1301
2.Vránová Radana
Obrdlík Štěpán
 
 
Beránek Pavel
Pavelka Jakub
 
 
-6-6-7  0302
3.Frolek RadekLičbinský Roman-9-9-5  0303
4.Vaverka LubomírBeránek Pavel1188  3013
5.Vránová RadanaPavelka Jakub-81056 3123
6.Obrdlík ŠtěpánStřítežský Roman1087  3033
7.Vaverka LubomírLičbinský Roman-8783 3143
8.Vránová RadanaBeránek Pavel411-8-11-62344
9.Obrdlík ŠtěpánPavelka Jakub-887-5-102345
10.Frolek RadekStřítežský Roman-5-10-5  0346
11.Vránová RadanaLičbinský Roman810-8-8-62347
12.Obrdlík ŠtěpánBeránek Pavel8-987 3157
13.Jamný PetrPavelka Jakub-8-9-8  0358
14.Vaverka LubomírStřítežský Roman458  3068
15.Obrdlík ŠtěpánLičbinský Roman-4-8-8  0369
16.Jamný PetrBeránek Pavel78-85 3179
17.Vaverka LubomírPavelka Jakub7-9-12973289
18.Vránová RadanaNovák Martin7-9-61393299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Frolek Radek02Ličbinský Roman31
Vaverka Lubomír40Beránek Pavel13
Vránová Radana22Pavelka Jakub22
Obrdlík Štěpán22Střítežský Roman12
Jamný Petr11Novák Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex EVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:37671:679nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trgo Miloš
Buriánek Patrik
 
 
Kouřil Přemysl
Nikl Pavel
 
 
6-610-10-92301
2.Veselý Jan
Kraus Jan
 
 
Studnička Ondřej
Rachunek Martin
 
 
-6-9-9  0302
3.Veselý JanNikl Pavel-7-10-10  0303
4.Kraus JanKouřil Přemysl-7-9-3  0304
5.Trgo MilošRachunek Martin-977-313214
6.Buriánek PatrikStudnička Ondřej665  3024
7.Kraus JanNikl Pavel-4-8-7  0325
8.Trgo MilošKouřil Přemysl6196  3035
9.Buriánek PatrikRachunek Martin-77-1310-42336
10.Veselý JanStudnička Ondřej-10998 3146
11.Trgo MilošNikl Pavel-10-10-8  0347
12.Buriánek PatrikKouřil Přemysl447  3057
13.Veselý JanRachunek Martin108-9-1283267
14.Kraus JanStudnička Ondřej-9-846113277
15.Buriánek PatrikNikl Pavel9-12-7-6 1378
16.Veselý JanKouřil Přemysl-3-5-8  0379
17.Kraus JanRachunek Martin10-97-883289
18.Trgo MilošStudnička Ondřej12-81313 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Veselý Jan22Nikl Pavel40
Kraus Jan22Kouřil Přemysl22
Trgo Miloš31Rachunek Martin13
Buriánek Patrik22Studnička Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno CVrchní
rozhodčí:
Táborský Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:28671:599SK Slatina - Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Třináctý Richard
Traxler Jan
 
 
Grufík Kamil
Bruckner Tomáš
 
 
-8-3-9  0301
2.Tupec Pavel
Táborský Jindřich
 
 
Kalivoda Petr
Polášek Michal
 
 
657  3011
3.Tupec PavelBruckner Tomáš-498-8-82312
4.Táborský JindřichKalivoda Petr967  3022
5.Třináctý RichardGrufík Kamil-111-6-7 1323
6.Traxler JanPolášek Michal254  3033
7.Táborský JindřichBruckner Tomáš-8-989-72334
8.Třináctý RichardKalivoda Petr-12-8-12  0335
9.Traxler JanGrufík Kamil646  3045
10.Tupec PavelPolášek Michal3-878 3155
11.Třináctý RichardBruckner Tomáš-6710-7-82356
12.Traxler JanKalivoda Petr456  3066
13.Tupec PavelGrufík Kamil8-125-4-32367
14.Táborský JindřichPolášek Michal934  3077
15.Traxler JanBruckner Tomáš910-11-993287
16.Tupec PavelKalivoda Petr8810  3097
17.Táborský JindřichGrufík Kamil58-10-8-92398
18.Třináctý RichardPolášek Michal104-97 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tupec Pavel22Bruckner Tomáš31
Táborský Jindřich22Kalivoda Petr13
Třináctý Richard13Grufík Kamil31
Traxler Jan40Polášek Michal04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline