Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno CVrchní
rozhodčí:
Táborský Jindřich
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:20542:448SK Slatina - Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Třináctý Richard
Halický David
 
 
Mach Ondřej
Hamadeh Nabil
 
 
5-6-910133210
2.Tupec Pavel
Táborský Jindřich
 
 
Havránek Lukáš
Novak Adam
 
 
-94107 3120
3.Tupec PavelHavránek Lukáš7-6-10613230
4.Třináctý RichardNovak Adam4-567 3140
5.Halický DavidHamadeh Nabil91-7-10-62341
6.Táborský JindřichMach Ondřej864  3051
7.Třináctý RichardHavránek Lukáš5-94-873261
8.Halický DavidNovak Adam8-4-4-9 1362
9.Táborský JindřichHamadeh Nabil2712  3072
10.Tupec PavelMach Ondřej25-77 3182
11.Halický DavidHavránek Lukáš-127-11-10 1383
12.Táborský JindřichNovak Adam-986-883293
13.Tupec PavelHamadeh Nabil789  30103
14.Třináctý RichardMach Ondřej         
15.Táborský JindřichHavránek Lukáš         
16.Tupec PavelNovak Adam         
17.Třináctý RichardHamadeh Nabil         
18.Halický DavidMach Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tupec Pavel30Havránek Lukáš12
Třináctý Richard20Novak Adam12
Halický David03Hamadeh Nabil12
Táborský Jindřich30Mach Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Studnička Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala StrážniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:36575:617TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nikl Pavel
Kouřil Přemysl
 
 
Jamný Petr
Marek Jan st.
 
 
945  3010
2.Studnička Ondřej
Křiva Zdeněk
 
 
Kamenský Petr
Vaverka Lubomír
 
 
8-10-5-11 1311
3.Kouřil PřemyslVránová Radana764  3021
4.Studnička OndřejVaverka Lubomír10-9-9-5 1322
5.Křiva ZdeněkKamenský Petr-8-4-4  0323
6.Nikl PavelMarek Jan st.13-79-9103233
7.Studnička OndřejVránová Radana-812913 3143
8.Křiva ZdeněkVaverka Lubomír-4-6-7  0344
9.Nikl PavelKamenský Petr85-8-6103254
10.Kouřil PřemyslMarek Jan st.-7-10-6  0355
11.Křiva ZdeněkVránová Radana-7-12-8  0356
12.Nikl PavelVaverka Lubomír72-810 3166
13.Kouřil PřemyslKamenský Petr6108  3076
14.Studnička OndřejMarek Jan st.-10-9-8  0377
15.Nikl PavelJamný Petr783  3087
16.Kouřil PřemyslVaverka Lubomír-4-6-11  0388
17.Studnička OndřejKamenský Petr-9-58-8 1389
18.Křiva ZdeněkMarek Jan st.-2-5-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kouřil Přemysl22Vránová Radana12
Studnička Ondřej13Vaverka Lubomír31
Křiva Zdeněk04Kamenský Petr22
Nikl Pavel40Marek Jan st.31
   Jamný Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Kalivoda Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:34309:482TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalivoda Petr
Tomek Jan
 
 
Trávníček Tomáš
Dočekal Petr
 
 
-38-10643210
2.
 
 
Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
WO    0311
3.Mikuš JurajWO    0312
4.Bruckner TomášKamenický Tomáš-10-11-8  0313
5.Tomek JanTrávníček Tomáš-12-2-8  0314
6.Kalivoda PetrDočekal Petr-99-210103224
7.Bruckner TomášMikuš Juraj-989-10-52325
8.Tomek JanKamenický Tomáš-9-5-6  0326
9.Kalivoda PetrTrávníček Tomáš-99-5-6 1327
10.Dočekal PetrWO    0328
11.Tomek JanMikuš Juraj9-5-6-3 1329
12.Kalivoda PetrKamenický Tomáš8-7-710-723210
13.Trávníček Tomáš         
14.Bruckner TomášDočekal Petr         
15.Kalivoda PetrMikuš Juraj         
16.Kamenický Tomáš         
17.Bruckner TomášTrávníček Tomáš         
18.Tomek JanDočekal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bruckner Tomáš02Mikuš Juraj20
Tomek Jan03Kamenický Tomáš30
Kalivoda Petr12Trávníček Tomáš20
   Dočekal Petr01
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:33713:651TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mocek Milan
Mosnák Milan
 
 
Vašulín Karel
Záděra Luboš
 
 
-1086-10-72301
2.Šťavík Ondřej
Jangl Marek
 
 
Paták Zdeněk
Vališ Petr
 
 
-74-10333211
3.Mocek MilanZáděra Luboš-66-5-9 1312
4.Jangl MarekErtl Jakub7-6-4-4 1313
5.Mosnák MilanVališ Petr-75-124-112314
6.Šťavík OndřejPaták Zdeněk-6862 3124
7.Jangl MarekZáděra Luboš7-11-9-7 1325
8.Mosnák MilanErtl Jakub995  3035
9.Šťavík OndřejVališ Petr-7125-8-92336
10.Mocek MilanPaták Zdeněk966  3046
11.Mosnák MilanZáděra Luboš6711  3056
12.Šťavík OndřejErtl Jakub8-32-493266
13.Mocek MilanVališ Petr97-89 3176
14.Jangl MarekPaták Zdeněk9-967 3186
15.Šťavík OndřejZáděra Luboš75-72 3196
16.Mocek MilanErtl Jakub-35-5-6 1397
17.Jangl MarekVališ Petr7-108-8-72398
18.Mosnák MilanPaták Zdeněk78-116 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mocek Milan22Záděra Luboš22
Jangl Marek13Ertl Jakub22
Mosnák Milan31Vališ Petr31
Šťavík Ondřej31Paták Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Ličbinský Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:19505:449TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ličbinský Roman
Střítežský Roman
 
 
Studýnka František
Melichar Libor
 
 
37-7-7123210
2.Pavelka Jakub
Beránek Pavel
 
 
Šafařík Jan
Hladký Rostislav
 
 
85-9-883220
3.Střítežský RomanStudýnka František-66-69103230
4.Beránek PavelMelichar Libor-8-7-10  0331
5.Pavelka JakubŠafařík Jan8-59-893241
6.Ličbinský RomanHladký Rostislav768  3051
7.Beránek PavelStudýnka František11-105-8-82352
8.Pavelka JakubMelichar Libor91012  3062
9.Ličbinský RomanŠafařík Jan94-63 3172
10.Střítežský RomanHladký Rostislav88-8-8103282
11.Pavelka JakubStudýnka František-8-58773292
12.Ličbinský RomanMelichar Libor552  30102
13.Střítežský RomanŠafařík Jan         
14.Beránek PavelHladký Rostislav         
15.Ličbinský RomanStudýnka František         
16.Střítežský RomanMelichar Libor         
17.Beránek PavelŠafařík Jan         
18.Pavelka JakubHladký Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Střítežský Roman20Studýnka František12
Beránek Pavel02Melichar Libor12
Pavelka Jakub30Šafařík Jan02
Ličbinský Roman30Hladký Rostislav02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS