Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno BVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1010:30324:417TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havránek Lukáš
Novak Adam
 
 
Mocek Milan
Mosnák Milan
 
 
-7-10-8  0301
2.Mach Ondřej
Šmídek Roman
 
 
Kubík Josef
Jangl Marek
 
 
-79-5-8 1302
3.Havránek LukášMosnák Milan-1013-6-4 1303
4.Šmídek RomanKubík Josef-9-676-92304
5.Mach OndřejJangl Marek-7-8-7  0305
6.Novak AdamMocek Milan9-8-8-5 1306
7.Šmídek RomanMosnák Milan-7-9-9  0307
8.Mach OndřejKubík Josef8-7-5-2 1308
9.Novak AdamJangl Marek-249-8-32309
10.Havránek LukášMocek Milan-8-579-1323010
11.Mach OndřejMosnák Milan-15-7   02  
12.Novak AdamKubík Josef         
13.Havránek LukášJangl Marek         
14.Šmídek RomanMocek Milan         
15.Novak AdamMosnák Milan         
16.Havránek LukášKubík Josef         
17.Šmídek RomanJangl Marek         
18.Mach OndřejMocek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havránek Lukáš02Mosnák Milan20
Šmídek Roman02Kubík Josef20
Mach Ondřej02Jangl Marek20
Novak Adam02Mocek Milan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany AVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:35593:621TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmoníček Pavel
Daněk Zdeněk ml.
 
 
Novák Martin
Ličbinský Roman
 
 
-6-8-7  0301
2.Hejdušek Ivan
Busta Stanislav
 
 
Pavelka Jakub
Šefr Filip
 
 
-7-8-3  0302
3.Hejdušek IvanLičbinský Roman-9-89-10 1303
4.Busta StanislavNovák Martin-5-9-12  0304
5.Daněk Zdeněk ml.Šefr Filip869  3014
6.Kmoníček PavelPavelka Jakub-93410 3124
7.Busta StanislavLičbinský Roman-513-8-8 1325
8.Daněk Zdeněk ml.Novák Martin6-7-7993235
9.Kmoníček PavelŠefr Filip-9-935-62336
10.Hejdušek IvanPavelka Jakub-7-7610-52337
11.Daněk Zdeněk ml.Ličbinský Roman9-111211 3147
12.Kmoníček PavelNovák Martin-6848 3157
13.Hejdušek IvanŠefr Filip857  3067
14.Busta StanislavPavelka Jakub-7-711-6 1368
15.Kmoníček PavelLičbinský Roman-8-799-62369
16.Hejdušek IvanNovák Martin99-10-5-923610
17.Busta StanislavŠefr Filip78-93 31  
18.Daněk Zdeněk ml.Pavelka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hejdušek Ivan13Ličbinský Roman31
Busta Stanislav03Novák Martin22
Daněk Zdeněk ml.30Šefr Filip12
Kmoníček Pavel22Pavelka Jakub21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29637:580Orel Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ertl Jakub
Vališ Petr
 
 
Nikl Pavel
Kouřil Přemysl
 
 
-12-7-5  0301
2.Záděra Luboš
Vašulín Karel
 
 
Studnička Ondřej
Trcala Miroslav
 
 
-4556 3111
3.Ertl JakubNikl Pavel-1-8-12  0312
4.Martinů PetrKouřil Přemysl-77-11793222
5.Vališ PetrStudnička Ondřej-7947 3132
6.Záděra LubošTrcala Miroslav579  3042
7.Martinů PetrNikl Pavel-5-7-11  0343
8.Vališ PetrKouřil Přemysl-79-7-8 1344
9.Záděra LubošStudnička Ondřej575  3054
10.Ertl JakubTrcala Miroslav8-1157 3164
11.Vališ PetrNikl Pavel-99-79-72365
12.Záděra LubošKouřil Přemysl-97-64-82366
13.Ertl JakubStudnička Ondřej-9976 3176
14.Martinů PetrTrcala Miroslav10-483 3186
15.Záděra LubošNikl Pavel410-11-9-82387
16.Ertl JakubKouřil Přemysl1067  3097
17.Martinů PetrStudnička Ondřej-10641 31107
18.Paták ZdeněkTrcala Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ertl Jakub31Nikl Pavel40
Martinů Petr31Kouřil Přemysl22
Vališ Petr12Studnička Ondřej04
Záděra Luboš22Trcala Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Melichar Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:18497:306TJ Agrotec Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studýnka Miloslav
Šafařík Jan
 
 

 
 
WO    3010
2.Studýnka František
Melichar Libor
 
 
Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
-6-86523220
3.Studýnka MiloslavBruckner Tomáš12-5-9-10 1321
4.Melichar LiborBaláž Branislav-51125 3131
5.Šafařík JanKalivoda Petr-84-8-10 1332
6.Studýnka FrantišekWO    3042
7.Melichar LiborBruckner Tomáš71010  3052
8.Šafařík JanBaláž Branislav-8-7-9  0353
9.Studýnka FrantišekKalivoda Petr10108  3063
10.Studýnka MiloslavWO    3073
11.Šafařík JanBruckner TomášWO    3083
12.Studýnka FrantišekBaláž Branislav-9-10-4  0384
13.Studýnka MiloslavKalivoda Petr-4-12-4  0385
14.Melichar LiborWO    3095
15.Studýnka FrantišekBruckner TomášWO    30105
16.Studýnka MiloslavBaláž Branislav         
17.Melichar LiborKalivoda Petr         
18.Šafařík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Studýnka Miloslav02Bruckner Tomáš11
Melichar Libor20Baláž Branislav21
Šafařík Jan02Kalivoda Petr21
Studýnka František11   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:36483:561SK Slatina - Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frolek Radek
Vaverka Lubomír
 
 
Třináctý Richard
Traxler Jan
 
 
-10137-773210
2.Žajdlík Ludvík
Martinek Tomáš
 
 
Tupec Pavel
Táborský Jindřich
 
 
-9-9-6  0311
3.Žajdlík LudvíkTraxler Jan-7-1-3  0312
4.Martinek TomášTupec Pavel-8685 3122
5.Vaverka LubomírTřináctý Richard-5-98-9 1323
6.Frolek RadekTáborský Jindřich7-610-9113233
7.Martinek TomášTraxler Jan-117-8-8 1334
8.Vaverka LubomírTupec Pavel-113-710-22335
9.Frolek RadekTřináctý Richard-8-3-9  0336
10.Žajdlík LudvíkTáborský Jindřich-5-7-6  0337
11.Vaverka LubomírTraxler Jan-59-99-92338
12.Frolek RadekTupec Pavel8-5106 3148
13.Žajdlík LudvíkTřináctý Richard-6-4-7  0349
14.Martinek TomášTáborský Jindřich-710-96-923410
15.Frolek RadekTraxler Jan-6-647-723  
16.Žajdlík LudvíkTupec Pavel         
17.Martinek TomášTřináctý Richard         
18.Vaverka LubomírTáborský Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žajdlík Ludvík03Traxler Jan30
Martinek Tomáš12Tupec Pavel12
Vaverka Lubomír03Třináctý Richard30
Frolek Radek21Táborský Jindřich21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Kamenický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:15484:383TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weiser Daniel
Trávníček Tomáš
 
 
Buriánek Patrik
Trgo Miloš
 
 
5-9-7463210
2.Mikuš Juraj
Kamenický Tomáš
 
 
Veselý Jan
Kraus Jan
 
 
5-675 3120
3.Kamenický TomášVeselý Jan4-7410 3130
4.Weiser DanielBuriánek Patrik-86-11863240
5.Trávníček TomášTrgo Miloš10810  3050
6.Mikuš JurajKraus Jan3-656 3160
7.Weiser DanielVeselý Jan9-5-132-62361
8.Trávníček TomášBuriánek Patrik61012  3071
9.Mikuš JurajTrgo Miloš12-43-643281
10.Kamenický TomášKraus Jan65-12-1043291
11.Trávníček TomášVeselý Jan6-11510 31101
12.Mikuš JurajBuriánek Patrik-672-8-623  
13.Kamenický TomášTrgo Miloš         
14.Weiser DanielKraus Jan         
15.Mikuš JurajVeselý Jan         
16.Kamenický TomášBuriánek Patrik         
17.Weiser DanielTrgo Miloš         
18.Trávníček TomášKraus Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kamenický Tomáš20Veselý Jan12
Weiser Daniel11Buriánek Patrik02
Trávníček Tomáš30Trgo Miloš02
Mikuš Juraj20Kraus Jan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline