Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany AVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:34689:679nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daněk Zdeněk ml.
Kmoníček Pavel
 
 
Mocek Milan
Kubík Josef
 
 
89-5-763210
2.Busta Stanislav
Hejdušek Ivan
 
 
Mosnák Milan
Jangl Marek
 
 
859  3020
3.Hejdušek IvanMosnák Milan-9-5106-92321
4.Busta StanislavKubík Josef-910108 3131
5.Kmoníček PavelJangl Marek-9476 3141
6.Daněk Zdeněk ml.Mocek Milan968  3051
7.Busta StanislavMosnák Milan81-77 3161
8.Kmoníček PavelKubík Josef-9711-5-62362
9.Daněk Zdeněk ml.Jangl Marek8-994 3172
10.Hejdušek IvanMocek Milan-613-10-7 1373
11.Kmoníček PavelMosnák Milan76-10-9-92374
12.Daněk Zdeněk ml.Kubík Josef-7855 3184
13.Hejdušek IvanJangl Marek-51211-5-52385
14.Busta StanislavMocek Milan-7-6-11  0386
15.Daněk Zdeněk ml.Mosnák Milan789  3096
16.Hejdušek IvanKubík Josef-6-9-1  0397
17.Busta StanislavJangl Marek9-7-79-52398
18.Kmoníček PavelMocek Milan-11-76-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hejdušek Ivan04Mosnák Milan22
Busta Stanislav22Kubík Josef22
Kmoníček Pavel13Jangl Marek22
Daněk Zdeněk ml.40Mocek Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno BVrchní
rozhodčí:
Slivečka Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30219:363TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Ondřej
Šmídek Roman
 
 
Novák Martin
Ličbinský Roman
 
 
-8410-6-62301
2.Havránek Lukáš
Novak Adam
 
 
Střítežský Roman
Pavelka Jakub
 
 
-8-3-5  0302
3.Havránek LukášLičbinský Roman-6-8-4  0303
4.Šmídek RomanPavelka Jakub9-6-6-5 1304
5.Mach OndřejStřítežský Roman4-6-9-3 1305
6.Novak AdamNovák Martin-2-8-9  0306
7.Šmídek RomanLičbinský Roman-4-7-5  0307
8.Mach OndřejPavelka Jakub6-3-5-5 1308
9.Novak AdamStřítežský Roman-6-3-3  0309
10.Havránek LukášNovák Martin-5-4-5  03010
11.Mach OndřejLičbinský Roman         
12.Novak AdamPavelka Jakub         
13.Havránek LukášStřítežský Roman         
14.Šmídek RomanNovák Martin         
15.Novak AdamLičbinský Roman         
16.Havránek LukášPavelka Jakub         
17.Šmídek RomanStřítežský Roman         
18.Mach OndřejNovák Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havránek Lukáš02Ličbinský Roman20
Šmídek Roman02Pavelka Jakub20
Mach Ondřej02Střítežský Roman20
Novak Adam02Novák Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Melichar Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:13437:362TJ Agrotec Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studýnka František
Melichar Libor
 
 
Nikl Pavel
Kouřil Přemysl
 
 
-98-8783210
2.Janoušek Přemek
Studýnka Miloslav
 
 
Rachunek Martin
Studnička Ondřej
 
 
775  3020
3.Studýnka MiloslavNikl Pavel-7-3-5  0321
4.Melichar LiborKouřil Přemysl798  3031
5.Studýnka FrantišekRachunek Martin844  3041
6.Janoušek PřemekStudnička Ondřej447  3051
7.Melichar LiborNikl Pavel-49-8-8 1352
8.Studýnka FrantišekKouřil Přemysl897  3062
9.Janoušek PřemekRachunek Martin376  3072
10.Studýnka MiloslavStudnička Ondřej11-1297 3182
11.Studýnka FrantišekNikl Pavel-2-55-5 1383
12.Janoušek PřemekKouřil Přemysl8-652 3193
13.Studýnka MiloslavRachunek Martin1094  30103
14.Melichar LiborStudnička Ondřej         
15.Janoušek PřemekNikl Pavel         
16.Studýnka MiloslavKouřil Přemysl         
17.Melichar LiborRachunek Martin         
18.Studýnka FrantišekStudnička Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Studýnka Miloslav21Nikl Pavel30
Melichar Libor11Kouřil Přemysl03
Studýnka František21Rachunek Martin03
Janoušek Přemek30Studnička Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Ertl Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:34484:445TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paták Zdeněk
Vališ Petr
 
 
Bruckner Tomáš
Baláž Branislav
 
 
-8-6-3  0301
2.Ertl Jakub
Vašulín Karel
 
 

 
 
WO    3011
3.Vališ PetrBruckner Tomáš-3-9-6  0312
4.Vašulín KarelBaláž Branislav-210-8-7 1313
5.Paták ZdeněkSláma Miroslav-83-7483223
6.Ertl JakubWO    3033
7.Vašulín KarelBruckner Tomáš4-4-8-7 1334
8.Paták ZdeněkBaláž Branislav-9-6-3  0335
9.Ertl JakubSláma Miroslav-3-6-8  0336
10.Vališ PetrWO    3046
11.Paták ZdeněkBruckner Tomáš6-8-78-72347
12.Ertl JakubBaláž Branislav-6-9-8  0348
13.Vališ PetrSláma Miroslav7-7-4633258
14.Vašulín KarelWO    3068
15.Ertl JakubBruckner Tomáš6-76-8-62369
16.Vališ PetrBaláž Branislav-8-7-6  03610
17.Vašulín KarelSláma Miroslav         
18.Paták Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vališ Petr12Bruckner Tomáš40
Vašulín Karel02Baláž Branislav40
Paták Zdeněk12Sláma Miroslav12
Ertl Jakub03   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Kamenický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:31703:670TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weiser Daniel
Trávníček Tomáš
 
 
Traxler Jan
Třináctý Richard
 
 
10-8-11-1 1301
2.Mikuš Juraj
Kamenický Tomáš
 
 
Tupec Pavel
Táborský Jindřich
 
 
5-8-76-92302
3.Kamenický TomášTraxler Jan-9-84-6 1303
4.Weiser DanielTáborský Jindřich977  3013
5.Trávníček TomášTupec Pavel-2-85-3 1314
6.Mikuš JurajTřináctý Richard-79411 3124
7.Weiser DanielTraxler Jan9-5-77-62325
8.Trávníček TomášTáborský Jindřich-51259 3135
9.Mikuš JurajTupec Pavel-69-79-82336
10.Kamenický TomášTřináctý Richard9-9-5-12 1337
11.Trávníček TomášTraxler Jan-8-8911-72338
12.Mikuš JurajTáborský Jindřich3-141010 3148
13.Kamenický TomášTupec Pavel6-10-81193258
14.Weiser DanielTřináctý Richard-97116 3168
15.Mikuš JurajTraxler Jan-6997 3178
16.Kamenický TomášTáborský Jindřich675  3088
17.Weiser DanielTupec Pavel648  3098
18.Trávníček TomášTřináctý Richard738  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kamenický Tomáš22Traxler Jan31
Weiser Daniel31Táborský Jindřich04
Trávníček Tomáš22Tupec Pavel22
Mikuš Juraj31Třináctý Richard13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:36513:550SKST Mart Hodonín Stavoimpex E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jan st.
Frolek Radek
 
 
Trgo Miloš
Buriánek Patrik
 
 
-5-108-8 1301
2.Kamenský Petr
Černý Zdeněk
 
 
Lorenc David
Podrazil David
 
 
-74-56-122302
3.Frolek RadekLorenc David-8-11-11  0303
4.Černý ZdeněkPodrazil David-8-4-5  0304
5.Martinek TomášTrgo Miloš-5-912683214
6.Kamenský PetrBuriánek Patrik11-510-5-82315
7.Černý ZdeněkLorenc David9-106-7-62316
8.Martinek TomášPodrazil David7-10-7-8 1317
9.Kamenský PetrTrgo Miloš7-37-543227
10.Frolek RadekBuriánek Patrik-6-8-10  0328
11.Martinek TomášLorenc David-5-107-6 1329
12.Kamenský PetrPodrazil David11-10-10743239
13.Frolek RadekTrgo MilošWO    3049
14.Černý ZdeněkBuriánek Patrik-5-7-15  03410
15.Kamenský PetrLorenc David         
16.Frolek RadekPodrazil David         
17.Černý ZdeněkTrgo Miloš         
18.Martinek TomášBuriánek Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Frolek Radek02Lorenc David30
Černý Zdeněk03Podrazil David21
Martinek Tomáš12Trgo Miloš02
Kamenský Petr21Buriánek Patrik30
WO10WO01

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline