Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Marek Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:23535:490TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jan st.
Obrdlík Štěpán
 
 
Daněk Zdeněk ml.
Hejdušek Ivan
 
 
811-7-853210
2.Jamný Petr
Vránová Radana
 
 
Busta Stanislav
Kmoníček Pavel
 
 
6-67-753220
3.Obrdlík ŠtěpánDaněk Zdeněk ml.-6-49-6 1321
4.Jamný PetrBusta Stanislav-7-7-12  0322
5.Vránová RadanaHejdušek Ivan-76-8-8 1323
6.Marek Jan st.Kmoníček Pavel466  3033
7.Jamný PetrDaněk Zdeněk ml.-979-793243
8.Vránová RadanaBusta Stanislav10813  3053
9.Marek Jan st.Hejdušek Ivan67-73 3163
10.Obrdlík ŠtěpánKmoníček Pavel896  3073
11.Vránová RadanaDaněk Zdeněk ml.-6-710-8 1374
12.Marek Jan st.Busta Stanislav54-8-1093284
13.Obrdlík ŠtěpánHejdušek Ivan3-8-1933294
14.Jamný PetrKmoníček Pavel958  30104
15.Marek Jan st.Daněk Zdeněk ml.         
16.Obrdlík ŠtěpánBusta Stanislav         
17.Jamný PetrHejdušek Ivan         
18.Vránová RadanaKmoníček Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Obrdlík Štěpán21Daněk Zdeněk ml.21
Jamný Petr21Busta Stanislav12
Vránová Radana12Hejdušek Ivan12
Marek Jan st.30Kmoníček Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Kamenický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3370:253TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weiser Daniel
Trávníček Tomáš
 
 
Galanda František
Mach Ondřej
 
 
1199  3010
2.Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
Novotný Petr
Havránek Lukáš
 
 
6-995 3120
3.Weiser DanielGalanda František357  3030
4.Kamenický TomášHavránek Lukáš939  3040
5.Trávníček TomášMach Ondřej-1085-763250
6.Mikuš JurajNovotný Petr7137  3060
7.Kamenický TomášGalanda František975  3070
8.Trávníček TomášHavránek Lukáš743  3080
9.Mikuš JurajMach Ondřej7134  3090
10.Weiser DanielNovotný Petr7913  30100
11.Trávníček TomášGalanda František         
12.Mikuš JurajHavránek Lukáš         
13.Weiser DanielMach Ondřej         
14.Kamenický TomášNovotný Petr         
15.Mikuš JurajGalanda František         
16.Weiser DanielHavránek Lukáš         
17.Kamenický TomášMach Ondřej         
18.Trávníček TomášNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Weiser Daniel20Galanda František02
Kamenický Tomáš20Havránek Lukáš02
Trávníček Tomáš20Mach Ondřej02
Mikuš Juraj20Novotný Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:39576:620SKST Mart Hodonín Stavoimpex E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paták Zdeněk
Vališ Petr
 
 
Podrazil David
Svoboda Petr
 
 
44-71 3110
2.Vašulín Karel
Ertl Jakub
 
 
Trgo Miloš
Podrazil Vítězslav
 
 
-9-9-2  0311
3.Ertl JakubPodrazil David-11-96-7 1312
4.Vašulín KarelTrgo Miloš-7-5-5  0313
5.Vališ PetrSvoboda Petr-47-96-82314
6.Paták ZdeněkPodrazil Vítězslav-8-76-8 1315
7.Vašulín KarelPodrazil David-7-10-3  0316
8.Vališ PetrTrgo Miloš-658-693226
9.Paták ZdeněkSvoboda Petr696  3036
10.Ertl JakubPodrazil Vítězslav5-8-6983246
11.Vališ PetrPodrazil David-87-7-9 1347
12.Paták ZdeněkTrgo Miloš-897-673257
13.Ertl JakubSvoboda Petr6-48-793267
14.Vašulín KarelPodrazil Vítězslav-9-5-8  0368
15.Paták ZdeněkPodrazil David-7-6-8  0369
16.Ertl JakubTrgo Miloš8912  3079
17.Vašulín KarelSvoboda Petr-97-6-8 13710
18.Vališ PetrPodrazil Vítězslav-7-8   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ertl Jakub31Podrazil David40
Vašulín Karel04Trgo Miloš13
Vališ Petr12Svoboda Petr22
Paták Zdeněk22Podrazil Vítězslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Melichar Libor
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:35617:617SK Slatina - Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studýnka František
Melichar Libor
 
 
Tupec Pavel
Táborský Jindřich
 
 
10-8-96-62301
2.Studýnka Miloslav
Hladký Rostislav
 
 
Traxler Jan
Třináctý Richard
 
 
-6565 3111
3.Hladký RostislavTraxler Jan-87-712-62312
4.Studýnka MiloslavTáborský Jindřich-91211-6-122313
5.Melichar LiborTřináctý Richard5-78-7-72314
6.Studýnka FrantišekTupec Pavel83-98 3124
7.Studýnka MiloslavTraxler Jan-5-7-8  0325
8.Melichar LiborTáborský Jindřich664  3035
9.Studýnka FrantišekTřináctý Richard5113  3045
10.Hladký RostislavTupec Pavel-9-8-7  0346
11.Melichar LiborTraxler Jan6-1078 3156
12.Studýnka FrantišekTáborský Jindřich6-810-9-92357
13.Hladký RostislavTřináctý Richard-7-2-5  0358
14.Studýnka MiloslavTupec Pavel810-9-1283268
15.Studýnka FrantišekTraxler Jan4-8-10-11 1369
16.Hladký RostislavTáborský Jindřich-814-5-5 13610
17.Studýnka MiloslavTřináctý Richard-6-7-9  03  
18.Melichar LiborTupec Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladký Rostislav04Traxler Jan31
Studýnka Miloslav12Táborský Jindřich31
Melichar Libor21Třináctý Richard21
Studýnka František22Tupec Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:33489:536TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jangl Marek
Sedláček Zdeněk
 
 
Polášek Michal
Polášek Zdenek
 
 
-89-99-92301
2.Mosnák Milan
Kubík Josef
 
 
Kalivoda Petr
Bruckner Tomáš
 
 
-12-11-5  0302
3.Sedláček ZdeněkBruckner Tomáš-4-8-3  0303
4.Jangl MarekKalivoda Petr885  3013
5.Kubík JosefPolášek Michal664  3023
6.Mosnák MilanPolášek Zdenek-91192 3133
7.Jangl MarekBruckner Tomáš6-4-48-82334
8.Kubík JosefKalivoda Petr-10-8-9  0335
9.Mosnák MilanPolášek Michal869  3045
10.Sedláček ZdeněkPolášek Zdenek-64-7463255
11.Kubík JosefBruckner Tomáš-2-1-6  0356
12.Mosnák MilanKalivoda Petr497  3066
13.Sedláček ZdeněkPolášek Michal-7-4-8  0367
14.Jangl MarekPolášek Zdenek-10-8-5  0368
15.Mosnák MilanBruckner Tomáš9-6-99-72369
16.Sedláček ZdeněkKalivoda Petr-8-4-4  03610
17.Jangl MarekPolášek Michal         
18.Kubík JosefPolášek Zdenek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sedláček Zdeněk13Bruckner Tomáš40
Jangl Marek12Kalivoda Petr22
Kubík Josef12Polášek Michal12
Mosnák Milan31Polášek Zdenek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Ličbinský Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37714:690nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděrová Linda
Beránek Pavel
 
 
Nikl Pavel
Kouřil Přemysl
 
 
-10-4-1  0301
2.Ličbinský Roman
Novák Martin
 
 
Rachunek Martin
Studnička Ondřej
 
 
9-894 3111
3.Záděrová LindaNikl Pavel3-989 3121
4.Novák MartinRachunek Martin53-7-1673231
5.Beránek PavelKouřil Přemysl-86-75-102332
6.Ličbinský RomanStudnička Ondřej427  3042
7.Novák MartinNikl Pavel-4-5-6  0343
8.Beránek PavelRachunek Martin556  3053
9.Ličbinský RomanKouřil Přemysl10-6-57133263
10.Záděrová LindaStudnička Ondřej3-10-7-4 1364
11.Beránek PavelNikl Pavel-711-118113274
12.Ličbinský RomanRachunek Martin-910-6-9 1375
13.Záděrová LindaKouřil Přemysl-12-813-3 1376
14.Pavelka JakubStudnička Ondřej5-68-12-52377
15.Ličbinský RomanNikl Pavel6-94-683287
16.Záděrová LindaRachunek Martin4910  3097
17.Pavelka JakubKouřil Přemysl-1056-11-52398
18.Beránek PavelStudnička Ondřej-874-5-122399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záděrová Linda22Nikl Pavel13
Novák Martin11Rachunek Martin13
Beránek Pavel22Kouřil Přemysl31
Ličbinský Roman31Studnička Ondřej31
Pavelka Jakub02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS