Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Ertl Jakub
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:17481:400Orel Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ertl Jakub
Vašulín Karel
 
 
Havránek Lukáš
Mach Ondřej
 
 
-8775 3110
2.Paták Zdeněk
Vališ Petr
 
 
Galanda František
Šmídek Roman
 
 
-648-653220
3.Ertl JakubGalanda František-8776 3130
4.Vališ PetrŠmídek Roman-9765 3140
5.Vašulín KarelMach Ondřej8-98-653250
6.Paták ZdeněkHavránek Lukáš57-66 3160
7.Vališ PetrGalanda František853  3070
8.Vašulín KarelŠmídek Roman-78-10-3 1371
9.Paták ZdeněkMach Ondřej5-646 3181
10.Ertl JakubHavránek Lukáš-8-108743291
11.Vašulín KarelGalanda František-49-8-10 1392
12.Paták ZdeněkŠmídek Roman7914  30102
13.Ertl JakubMach Ondřej         
14.Vališ PetrHavránek Lukáš         
15.Paták ZdeněkGalanda František         
16.Ertl JakubŠmídek Roman         
17.Vališ PetrMach Ondřej         
18.Vašulín KarelHavránek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ertl Jakub20Galanda František12
Vališ Petr20Šmídek Roman12
Vašulín Karel12Mach Ondřej02
Paták Zdeněk30Havránek Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Melichar Libor
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:35590:617TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafařík Jan
Hladký Rostislav
 
 
Busta Stanislav
Hynšt Martin
 
 
8-7-10873210
2.Melichar Libor
Studýnka František
 
 
Daněk Zdeněk ml.
Hejdušek Ivan
 
 
-149-26-92311
3.Hladký RostislavDaněk Zdeněk ml.-6-5-9  0312
4.Melichar LiborBusta Stanislav-31275 3122
5.Šafařík JanHejdušek Ivan10-610-6-92323
6.Studýnka FrantišekHynšt Martin697  3033
7.Melichar LiborDaněk Zdeněk ml.-6-5-12  0334
8.Šafařík JanBusta Stanislav-7-102-6 1335
9.Studýnka FrantišekHejdušek Ivan-7108-693245
10.Hladký RostislavHynšt Martin3108  3055
11.Šafařík JanDaněk Zdeněk ml.-16-910-4 1356
12.Studýnka FrantišekBusta Stanislav-9-1010-8 1357
13.Hladký RostislavHejdušek Ivan-8-127-4 1358
14.Melichar LiborHynšt Martin776  3068
15.Studýnka FrantišekDaněk Zdeněk ml.-9-97-9 1369
16.Hladký RostislavBusta Stanislav3-5-7-9 13610
17.Melichar LiborHejdušek Ivan59   20  
18.Šafařík JanHynšt Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladký Rostislav13Daněk Zdeněk ml.40
Melichar Libor21Busta Stanislav31
Šafařík Jan03Hejdušek Ivan21
Studýnka František22Hynšt Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vavřinec
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:24622:542TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mosnák Milan
Mocek Milan
 
 
Marek Jan st.
Vránová Radana
 
 
-11-9-9  0301
2.Jangl Marek
Šťavík Ondřej
 
 
Frolek Radek
Vaverka Lubomír
 
 
9-7-5553211
3.Šťavík OndřejMarek Jan st.4-3-6993221
4.Mocek MilanVránová Radana897  3031
5.Mosnák MilanVaverka Lubomír92-7-11-122332
6.Jangl MarekFrolek Radek2611  3042
7.Mocek MilanMarek Jan st.-7-85-5 1343
8.Mosnák MilanVránová Radana9-12108 3153
9.Jangl MarekVaverka Lubomír884  3063
10.Šťavík OndřejFrolek Radek-7585 3173
11.Mosnák MilanMarek Jan st.16-9-94-102374
12.Jangl MarekVránová Radana8-8-104-42375
13.Šťavík OndřejVaverka Lubomír577  3085
14.Mocek MilanFrolek Radek665  3095
15.Jangl MarekMarek Jan st.8-9-5-11 1396
16.Šťavík OndřejVránová Radana887  30106
17.Mocek MilanVaverka Lubomír         
18.Mosnák MilanFrolek Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šťavík Ondřej40Marek Jan st.31
Mocek Milan21Vránová Radana13
Mosnák Milan12Vaverka Lubomír12
Jangl Marek22Frolek Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Ličbinský Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:36589:636TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Martin
Střítežský Roman
 
 
Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
-11-79-8 1301
2.Pavelka Jakub
Beránek Pavel
 
 
Weiser Daniel
Trávníček Tomáš
 
 
9-13-910103211
3.Střítežský RomanWeiser Daniel10-76-893221
4.Pavelka JakubMikuš Juraj10-4-4-6 1322
5.Novák MartinKamenický Tomáš10-11-8-8 1323
6.Beránek PavelTrávníček Tomáš797  3033
7.Pavelka JakubWeiser Daniel-9-812-7 1334
8.Novák MartinMikuš Juraj10-8910 3144
9.Beránek PavelKamenický Tomáš1315-9-6-82345
10.Střítežský RomanTrávníček Tomáš-7-9-7  0346
11.Novák MartinWeiser Daniel-9118-7-62347
12.Beránek PavelMikuš Juraj66-1211 3157
13.Střítežský RomanKamenický Tomáš-5-10-7  0358
14.Pavelka JakubTrávníček Tomáš-10-111-8 1359
15.Beránek PavelWeiser Daniel6-4-10-9 13510
16.Střítežský RomanMikuš Juraj6-6   11  
17.Pavelka JakubKamenický Tomáš         
18.Novák MartinTrávníček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Střítežský Roman12Weiser Daniel31
Pavelka Jakub03Mikuš Juraj12
Novák Martin12Kamenický Tomáš30
Beránek Pavel22Trávníček Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Studnička Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:28610:575TJ Sokol Vracov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rachunek Martin
Studnička Ondřej
 
 
Třináctý Richard
Traxler Jan
 
 
-6-9-5  0301
2.Kouřil Přemysl
Nikl Pavel
 
 
Táborský Jindřich
Tupec Pavel
 
 
-8-86443211
3.Studnička OndřejTraxler Jan-978-473221
4.Kouřil PřemyslTáborský Jindřich-11794 3131
5.Rachunek MartinTřináctý Richard-5-688-92332
6.Nikl PavelTupec Pavel53-9-983242
7.Kouřil PřemyslTraxler Jan-869-7-62343
8.Rachunek MartinTáborský Jindřich-6-7-4  0344
9.Nikl PavelTřináctý Richard-64-66-92345
10.Studnička OndřejTupec Pavel-99711 3155
11.Rachunek MartinTraxler Jan6-59-993265
12.Nikl PavelTáborský Jindřich958  3075
13.Studnička OndřejTřináctý Richard4810  3085
14.Kouřil PřemyslTupec Pavel98-108 3195
15.Nikl PavelTraxler Jan-815-77932105
16.Studnička OndřejTáborský Jindřich10-4-6-7 13  
17.Kouřil PřemyslTřináctý Richard         
18.Rachunek MartinTupec Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Studnička Ondřej30Traxler Jan13
Kouřil Přemysl21Táborský Jindřich12
Rachunek Martin12Třináctý Richard21
Nikl Pavel31Tupec Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Kalivoda Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:32393:467SKST Mart Hodonín Stavoimpex E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grufík Kamil
Bruckner Tomáš
 
 
Buriánek Patrik
Trgo Miloš
 
 
-5-10-8  0301
2.Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
Hašlík Jakub
Veselý Jan
 
 
6-558 3111
3.Kalivoda PetrVeselý Jan7-10-312-112312
4.Grufík KamilHašlík Jakub-5-3-2  0313
5.Baláž BranislavTrgo Miloš8-8-97-52314
6.Bruckner TomášBuriánek Patrik-9-10-8  0315
7.Grufík KamilVeselý Jan-64-7-8 1316
8.Baláž BranislavHašlík Jakub-4-12-5  0317
9.Bruckner TomášTrgo Miloš-8-7-7  0318
10.Kalivoda PetrBuriánek Patrik-614-107-102319
11.Baláž BranislavVeselý Jan93-75 3129
12.Bruckner TomášHašlík Jakub-910-5-8 13210
13.Kalivoda PetrTrgo Miloš         
14.Grufík KamilBuriánek Patrik         
15.Bruckner TomášVeselý Jan         
16.Kalivoda PetrHašlík Jakub         
17.Grufík KamilTrgo Miloš         
18.Baláž BranislavBuriánek Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalivoda Petr02Veselý Jan21
Grufík Kamil02Hašlík Jakub30
Baláž Branislav12Trgo Miloš20
Bruckner Tomáš03Buriánek Patrik20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS