Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:37560:605TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paták Zdeněk
Vališ Petr
 
 
Busta Stanislav
Götz Bořivoj
 
 
76-107 3110
2.Ertl Jakub
Vašulín Karel
 
 
Daněk Zdeněk ml.
Hejdušek Ivan
 
 
89-93 3120
3.Ertl JakubDaněk Zdeněk ml.57-4-993230
4.Vašulín KarelBusta Stanislav-5-5-6  0331
5.Vališ PetrHejdušek Ivan-98-10-5 1332
6.Paták ZdeněkGötz Bořivoj653  3042
7.Vašulín KarelDaněk Zdeněk ml.6-10-5-4 1343
8.Vališ PetrBusta Stanislav86-83 3153
9.Paták ZdeněkHejdušek Ivan-10-8-7  0354
10.Ertl JakubGötz Bořivoj91011  3064
11.Vališ PetrDaněk Zdeněk ml.-6-8-7  0365
12.Paták ZdeněkBusta Stanislav-11-7-8  0366
13.Ertl JakubHejdušek Ivan-6-5-7  0367
14.Vašulín KarelGötz Bořivoj8-79-663277
15.Paták ZdeněkDaněk Zdeněk ml.5-8-6-7 1378
16.Ertl JakubBusta Stanislav-6-510-2 1379
17.Vašulín KarelHejdušek Ivan108-7-6-923710
18.Vališ PetrGötz Bořivoj108   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ertl Jakub22Daněk Zdeněk ml.31
Vašulín Karel13Busta Stanislav31
Vališ Petr12Hejdušek Ivan40
Paták Zdeněk13Götz Bořivoj03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Melichar Libor
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16465:398TJ Agrotec Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafařík Jan
Himal Tomáš
 
 
Havránek Lukáš
Mach Ondřej
 
 
-4-56793210
2.Melichar Libor
Studýnka František
 
 
Galanda František
Šmídek Roman
 
 
5-76-863220
3.Himal TomášGalanda František-810-10-9 1321
4.Melichar LiborŠmídek Roman7-379 3131
5.Šafařík JanMach Ondřej577  3041
6.Studýnka FrantišekHavránek Lukáš842  3051
7.Melichar LiborGalanda František8-765 3161
8.Šafařík JanŠmídek Roman987  3071
9.Studýnka FrantišekMach Ondřej185  3081
10.Himal TomášHavránek Lukáš-1010-5-5 1382
11.Šafařík JanGalanda František-78-7983292
12.Studýnka FrantišekŠmídek Roman78-7-9832102
13.Himal TomášMach Ondřej         
14.Melichar LiborHavránek Lukáš         
15.Studýnka FrantišekGalanda František         
16.Himal Tomᚊmídek Roman         
17.Melichar LiborMach Ondřej         
18.Šafařík JanHavránek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Himal Tomáš02Galanda František12
Melichar Libor20Šmídek Roman03
Šafařík Jan30Mach Ondřej02
Studýnka František30Havránek Lukáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:06Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:37655:658TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mosnák Milan
Mocek Milan
 
 
Trávníček Tomáš
Weiser Daniel
 
 
8-11-9-10 1301
2.Jangl Marek
Šťavík Ondřej
 
 
Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
75-5-13-92302
3.Šťavík OndřejWeiser Daniel48-38 3112
4.Mocek MilanMikuš Juraj8-6-9-11 1313
5.Mosnák MilanKamenický Tomáš-7-10-10  0314
6.Jangl MarekTrávníček Tomáš108-145 3124
7.Mocek MilanWeiser Daniel55-6-9-62325
8.Mosnák MilanMikuš Juraj862  3035
9.Jangl MarekKamenický Tomáš-9-1289-82336
10.Šťavík OndřejTrávníček Tomáš-66-7993246
11.Mosnák MilanWeiser Daniel96-89 3156
12.Jangl MarekMikuš Juraj-2-9-8  0357
13.Šťavík OndřejKamenický Tomáš8-856 3167
14.Mocek MilanTrávníček Tomáš114-37 3177
15.Jangl MarekWeiser Daniel-5-49-10 1378
16.Šťavík OndřejMikuš Juraj-1098-9-92379
17.Mocek MilanKamenický Tomáš-10-7-8  03710
18.Mosnák MilanTrávníček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šťavík Ondřej31Weiser Daniel22
Mocek Milan13Mikuš Juraj31
Mosnák Milan21Kamenický Tomáš31
Jangl Marek13Trávníček Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Ličbinský Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24560:487TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Martin
Střítežský Roman
 
 
Vaverka Lubomír
Frolek Radek
 
 
-534-943210
2.Pavelka Jakub
Chmelík Daniel
 
 
Marek Jan st.
Vránová Radana
 
 
-9-5-7  0311
3.Pavelka JakubVránová Radana7-379 3121
4.Chmelík DanielMarek Jan st.-7-98-4 1322
5.Střítežský RomanVaverka Lubomír7-9510 3132
6.Novák MartinFrolek Radek7-1164 3142
7.Chmelík DanielVránová Radana-6-8-6  0343
8.Střítežský RomanMarek Jan st.8-477 3153
9.Novák MartinVaverka Lubomír263  3063
10.Pavelka JakubFrolek Radek863  3073
11.Střítežský RomanVránová Radana45-7-7-92374
12.Novák MartinMarek Jan st.79-1013 3184
13.Pavelka JakubVaverka Lubomír8-5-88-82385
14.Chmelík DanielFrolek Radek787  3095
15.Novák MartinVránová Radana-81-68432105
16.Pavelka JakubMarek Jan st.-9-1110  12  
17.Chmelík DanielVaverka Lubomír         
18.Střítežský RomanFrolek Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavelka Jakub21Vránová Radana22
Chmelík Daniel12Marek Jan st.12
Střítežský Roman21Vaverka Lubomír12
Novák Martin40Frolek Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Studnička Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1040:40728:739SKST Mart Hodonín Stavoimpex E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studnička Ondřej
Vašík Michal
 
 
Buriánek Patrik
Trgo Miloš
 
 
3-10-1112-92301
2.Nikl Pavel
Kouřil Přemysl
 
 
Veselý Jan
Hašlík Jakub
 
 
869  3011
3.Studnička OndřejVeselý Jan-77-98-52312
4.Kouřil PřemyslHašlík Jakub-988-463222
5.Vašík MichalTrgo Miloš-7-107-5 1323
6.Nikl PavelBuriánek Patrik1224  3033
7.Kouřil PřemyslVeselý Jan-11710-7-32334
8.Vašík MichalHašlík Jakub4-128-163244
9.Nikl PavelTrgo Miloš11-84-633254
10.Studnička OndřejBuriánek Patrik9-1-109-112355
11.Vašík MichalVeselý Jan-2-89-12 1356
12.Nikl PavelHašlík Jakub-6386 3166
13.Studnička OndřejTrgo Miloš7-7-5-5 1367
14.Kouřil PřemyslBuriánek Patrik-7-86783277
15.Nikl PavelVeselý Jan6-10109 3187
16.Studnička OndřejHašlík Jakub7-48-7-72388
17.Kouřil PřemyslTrgo Miloš-678-6-32389
18.Vašík MichalBuriánek Patrik-53-5-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Studnička Ondřej04Veselý Jan31
Kouřil Přemysl22Hašlík Jakub13
Vašík Michal13Trgo Miloš31
Nikl Pavel40Buriánek Patrik22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Kalivoda Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:36590:613SK Slatina - Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
Tupec Pavel
Táborský Jindřich
 
 
1245  3010
2.Grufík Kamil
Sláma Miroslav
 
 
Třináctý Richard
Traxler Jan
 
 
-7-76-7 1311
3.Sláma MiroslavTraxler Jan-5-10-7  0312
4.Grufík KamilTáborský Jindřich-7-846-82313
5.Kalivoda PetrTřináctý Richard85-105 3123
6.Baláž BranislavTupec Pavel4-8-11-11 1324
7.Grufík KamilTraxler Jan-710-8973234
8.Kalivoda PetrTáborský Jindřich9-1077 3144
9.Baláž BranislavTřináctý Richard-7456 3154
10.Sláma MiroslavTupec Pavel-7-5-4  0355
11.Kalivoda PetrTraxler Jan6-774 3165
12.Baláž BranislavTáborský Jindřich-988-6-72366
13.Sláma MiroslavTřináctý Richard9-7-88-42367
14.Grufík KamilTupec Pavel8-4-5-4 1368
15.Baláž BranislavTraxler Jan5915  3078
16.Sláma MiroslavTáborský Jindřich-3-7-5  0379
17.Grufík KamilTřináctý Richard-7-9-4  03710
18.Kalivoda PetrTupec Pavel38-9  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sláma Miroslav04Traxler Jan13
Grufík Kamil13Táborský Jindřich31
Kalivoda Petr30Třináctý Richard22
Baláž Branislav22Tupec Pavel30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS