Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno BVrchní
rozhodčí:
Nováček Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:31324:437SK Slatina - Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galanda František
Dědek Zdeněk
 
 
Táborský Jindřich
Zaplatil Radek
 
 
-11-9-3  0301
2.Mach Ondřej
Havránek Lukáš
 
 
Třináctý Richard
Traxler Jan
 
 
-1211-78-42302
3.Dědek ZdeněkTáborský Jindřich-58-4-5 1303
4.Havránek LukášTraxler Jan7-5-77-12304
5.Mach OndřejTřináctý Richard-28-6-6 1305
6.Galanda FrantišekZaplatil Radek-6-979-102306
7.Havránek LukášTáborský Jindřich-5-6-6  0307
8.Mach OndřejTraxler Jan-3-5-11  0308
9.Galanda FrantišekTřináctý Richard8-655 3118
10.Dědek ZdeněkZaplatil Radek-6-9-14  0319
11.Mach OndřejTáborský Jindřich-4-9-5  03110
12.Galanda FrantišekTraxler Jan463  30  
13.Dědek ZdeněkTřináctý Richard         
14.Havránek LukášZaplatil Radek         
15.Galanda FrantišekTáborský Jindřich         
16.Dědek ZdeněkTraxler Jan         
17.Havránek LukášTřináctý Richard         
18.Mach OndřejZaplatil Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dědek Zdeněk02Táborský Jindřich30
Havránek Lukáš02Traxler Jan20
Mach Ondřej03Třináctý Richard11
Galanda František11Zaplatil Radek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany AVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:35Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:26560:532TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daněk Zdeněk ml.
Hejdušek Ivan
 
 
Buriánek Patrik
Trgo Miloš
 
 
-8-10-9  0301
2.Busta Stanislav
Kmoníček Pavel
 
 
Veselý Jan
Hašlík Jakub
 
 
-7-8-9  0302
3.Hejdušek IvanVeselý Jan76-96 3112
4.Kmoníček PavelHašlík Jakub-7-6-12  0313
5.Busta StanislavTrgo Miloš-47-8-4 1314
6.Daněk Zdeněk ml.Buriánek Patrik8-1679 3124
7.Kmoníček PavelVeselý Jan-858-883234
8.Busta StanislavHašlík Jakub546  3044
9.Daněk Zdeněk ml.Trgo Miloš99-108 3154
10.Hejdušek IvanBuriánek Patrik-15-5-4  0355
11.Busta StanislavVeselý Jan6106  3065
12.Daněk Zdeněk ml.Hašlík Jakub5610  3075
13.Hejdušek IvanTrgo Miloš-88-2-9 1376
14.Kmoníček PavelBuriánek Patrik-47-7993286
15.Daněk Zdeněk ml.Veselý Jan977  3096
16.Hejdušek IvanHašlík Jakub-9548 31106
17.Kmoníček PavelTrgo Miloš-37   11  
18.Busta StanislavBuriánek Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hejdušek Ivan22Veselý Jan04
Kmoníček Pavel21Hašlík Jakub13
Busta Stanislav21Trgo Miloš21
Daněk Zdeněk ml.40Buriánek Patrik12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:Morávková Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14477:403TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obrdlík Štěpán
Marek Jan st.
 
 
Křiva Zdeněk
Nikl Pavel
 
 
999  3010
2.Vránová Radana
Jamný Petr
 
 
Studnička Ondřej
Kouřil Přemysl
 
 
51011  3020
3.Obrdlík ŠtěpánNikl Pavel-79-7993230
4.Jamný PetrKouřil Přemysl-14-97-8 1331
5.Vránová RadanaStudnička Ondřej675  3041
6.Marek Jan st.Křiva Zdeněk476  3051
7.Jamný PetrNikl Pavel-4-7-6  0352
8.Vránová RadanaKouřil Přemysl-89-45103262
9.Marek Jan st.Studnička Ondřej4810  3072
10.Obrdlík ŠtěpánKřiva Zdeněk173  3082
11.Vránová RadanaNikl Pavel10-9711 3192
12.Marek Jan st.Kouřil Přemysl7-5-77-82393
13.Obrdlík ŠtěpánStudnička Ondřej4712  30103
14.Jamný PetrKřiva Zdeněk464  30  
15.Marek Jan st.Nikl Pavel         
16.Obrdlík ŠtěpánKouřil Přemysl         
17.Jamný PetrStudnička Ondřej         
18.Vránová RadanaKřiva Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Obrdlík Štěpán30Nikl Pavel12
Jamný Petr02Kouřil Přemysl21
Vránová Radana30Studnička Ondřej03
Marek Jan st.21Křiva Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Kamenický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11439:269TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
-8696 3110
2.Dočekal Petr
Trávníček Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Dočekal PetrWO    3030
4.Trávníček TomášKalivoda Petr7-7-101-92331
5.Kamenický TomášBaláž Branislav-9856 3141
6.Mikuš JurajGrufík Kamil76-1010 3151
7.Trávníček TomášWO    3061
8.Kamenický TomášKalivoda Petr8-56-7123271
9.Mikuš JurajBaláž Branislav9-4-5853281
10.Dočekal PetrGrufík Kamil7-7911 3191
11.Kamenický TomášWO    30101
12.Mikuš JurajKalivoda Petr         
13.Dočekal PetrBaláž Branislav         
14.Trávníček TomášGrufík Kamil         
15.Mikuš Juraj         
16.Dočekal PetrKalivoda Petr         
17.Trávníček TomášBaláž Branislav         
18.Kamenický TomášGrufík Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dočekal Petr10Kalivoda Petr11
Trávníček Tomáš01Baláž Branislav02
Kamenický Tomáš20Grufík Kamil02
Mikuš Juraj20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:36508:576TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ertl Jakub
Vašulín Karel
 
 
Mocek Milan
Jangl Marek
 
 
76-89 3110
2.Paták Zdeněk
Vališ Petr
 
 
Mosnák Milan
Šťavík Ondřej
 
 
-78-88-92311
3.Ertl JakubMosnák Milan-674-5-72312
4.Vašulín KarelŠťavík Ondřej-58-49-72313
5.Vališ PetrJangl Marek-87-9673223
6.Paták ZdeněkMocek Milan-6-49-4 1324
7.Vašulín KarelMosnák Milan6-8-3-6 1325
8.Vališ PetrŠťavík Ondřej-6-9-8  0326
9.Paták ZdeněkJangl Marek-876-993236
10.Ertl JakubMocek Milan-8-7-8  0337
11.Vališ PetrMosnák Milan-7-69-7 1338
12.Paták ZdeněkŠťavík Ondřej8-879 3148
13.Ertl JakubJangl Marek-118-76-92349
14.Vašulín KarelMocek Milan8-4-6-2 13410
15.Paták ZdeněkMosnák Milan         
16.Ertl JakubŠťavík Ondřej         
17.Vašulín KarelJangl Marek         
18.Vališ PetrMocek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ertl Jakub03Mosnák Milan30
Vašulín Karel03Šťavík Ondřej21
Vališ Petr12Jangl Marek12
Paták Zdeněk21Mocek Milan30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Melichar Libor
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:32386:527TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichar Libor
Studýnka František
 
 
Novák Martin
Ličbinský Roman
 
 
-10-6133-82301
2.
 
 
Beránek Pavel
Pavelka Jakub
 
 
WO    0302
3.Hladký RostislavNovák Martin-8-76-5 1303
4.Melichar LiborBeránek Pavel95-710 3113
5.Pavelka JakubWO    0314
6.Studýnka FrantišekStřítežský Roman-9566 3124
7.Melichar LiborNovák Martin6-59-8-62325
8.Beránek PavelWO    0326
9.Studýnka FrantišekPavelka Jakub-46-3-6 1327
10.Hladký RostislavStřítežský Roman38-10-9-72328
11.Novák MartinWO    0329
12.Studýnka FrantišekBeránek Pavel-9-101165-1023210
13.Hladký RostislavPavelka Jakub         
14.Melichar LiborStřítežský Roman         
15.Studýnka FrantišekNovák Martin         
16.Hladký RostislavBeránek Pavel         
17.Melichar LiborPavelka Jakub         
18.Střítežský Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hladký Rostislav02Novák Martin20
Melichar Libor11Beránek Pavel11
Studýnka František12Pavelka Jakub10
   Střítežský Roman11
WO04WO40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline