Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno BVrchní
rozhodčí:
Nováček Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32343:450SKST Mart Hodonín Stavoimpex E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galanda František
Šmídek Roman
 
 
Buriánek Patrik
Trgo Miloš
 
 
-9-9-7  0301
2.Nováček Jiří
Havránek Lukáš
 
 
Hašlík Jakub
Veselý Jan
 
 
-3-5-11  0302
3.Havránek LukášTrgo Miloš-4-612-6 1303
4.Šmídek RomanBuriánek Patrik-6-5-8  0304
5.Nováček JiříVeselý Jan9-4-6-8 1305
6.Galanda FrantišekHašlík Jakub84-4-9-62306
7.Šmídek RomanTrgo Miloš84-3-583216
8.Nováček JiříBuriánek Patrik-6-10-5  0317
9.Galanda FrantišekVeselý Jan6810  3027
10.Havránek LukášHašlík Jakub-86-510-52328
11.Nováček JiříTrgo Miloš-6-8-1  0329
12.Galanda FrantišekBuriánek Patrik-9-8-11  03210
13.Havránek LukášVeselý Jan-411-7-2 13  
14.Šmídek RomanHašlík Jakub         
15.Galanda FrantišekTrgo Miloš         
16.Havránek LukášBuriánek Patrik         
17.Šmídek RomanVeselý Jan         
18.Nováček JiříHašlík Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havránek Lukáš02Trgo Miloš21
Šmídek Roman11Buriánek Patrik30
Nováček Jiří03Veselý Jan11
Galanda František12Hašlík Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany AVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk st.
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:10409:325TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Busta Stanislav
Kmoníček Pavel
 
 
Zaplatil Radek
Třináctý Richard
 
 
-10-4-8  0301
2.Daněk Zdeněk ml.
Hejdušek Ivan
 
 
Traxler Jan
Tupec Pavel
 
 
7149  3011
3.Kmoníček PavelTřináctý Richard11-899 3121
4.Hejdušek IvanTupec Pavel-6-59383231
5.Busta StanislavZaplatil Radek9710  3041
6.Daněk Zdeněk ml.Traxler Jan786  3051
7.Hejdušek IvanTřináctý Richard484  3061
8.Busta StanislavTupec Pavel775  3071
9.Daněk Zdeněk ml.Zaplatil Radek3107  3081
10.Kmoníček PavelTraxler Jan-8-8-4  0382
11.Busta StanislavTřináctý Richard-9278 3192
12.Daněk Zdeněk ml.Tupec Pavel655  30102
13.Kmoníček PavelZaplatil Radek         
14.Hejdušek IvanTraxler Jan         
15.Daněk Zdeněk ml.Třináctý Richard         
16.Kmoníček PavelTupec Pavel         
17.Hejdušek IvanZaplatil Radek         
18.Busta StanislavTraxler Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kmoníček Pavel11Třináctý Richard03
Hejdušek Ivan20Tupec Pavel03
Busta Stanislav30Zaplatil Radek02
Daněk Zdeněk ml.30Traxler Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34639:632nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jan st.
Obrdlík Štěpán
 
 
Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
-89-610-152301
2.Jamný Petr
Vránová Radana
 
 
Grufík Kamil
Bruckner Tomáš
 
 
59-2-9103211
3.Vránová RadanaBruckner Tomáš-34-7-2 1312
4.Jamný PetrBaláž Branislav-14-3-2  0313
5.Marek Jan st.Kalivoda Petr-10-10-6  0314
6.Obrdlík ŠtěpánGrufík Kamil-9-19-11  0315
7.Jamný PetrBruckner Tomáš-6-8-11  0316
8.Marek Jan st.Baláž Branislav91119  3026
9.Obrdlík ŠtěpánKalivoda Petr5-439 3136
10.Vránová RadanaGrufík Kamil-5-7-8  0337
11.Marek Jan st.Bruckner Tomáš680  3047
12.Obrdlík ŠtěpánBaláž Branislav-6-128-10 1348
13.Vránová RadanaKalivoda Petr6-689 3158
14.Jamný PetrGrufík Kamil899  3068
15.Obrdlík ŠtěpánBruckner TomášWO    3078
16.Vránová RadanaBaláž Branislav87-7-6-72379
17.Jamný PetrKalivoda Petr77-71 3189
18.Marek Jan st.Grufík Kamil-8610-773299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vránová Radana13Bruckner Tomáš21
Jamný Petr22Baláž Branislav31
Marek Jan st.31Kalivoda Petr13
Obrdlík Štěpán12Grufík Kamil22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Kamenický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20553:460TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weiser Daniel
Trávníček Tomáš
 
 
Vašík Michal
Valko Jan
 
 
9611  3010
2.Mikuš Juraj
Kamenický Tomáš
 
 
Nikl Pavel
Kouřil Přemysl
 
 
-9985 3120
3.Weiser DanielNikl Pavel11-511-13-62321
4.Kamenický TomášKouřil Přemysl-99-10793231
5.Trávníček TomášStudnička Ondřej934  3041
6.Mikuš JurajVašík Michal571  3051
7.Kamenický TomášNikl Pavel-8-48-12 1352
8.Trávníček TomášKouřil Přemysl63-7-11-42353
9.Mikuš JurajStudnička Ondřej438  3063
10.Weiser DanielVašík Michal569  3073
11.Trávníček TomášNikl Pavel-9-5-9  0374
12.Mikuš JurajKouřil Přemysl6-5-5753284
13.Weiser DanielStudnička Ondřej9-8-11913294
14.Kamenický TomášValko Jan44-124 31104
15.Mikuš JurajNikl Pavel-9    01  
16.Weiser DanielKouřil Přemysl         
17.Kamenický TomášStudnička Ondřej         
18.Trávníček TomášValko Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Weiser Daniel21Nikl Pavel30
Kamenický Tomáš21Kouřil Přemysl12
Trávníček Tomáš12Studnička Ondřej03
Mikuš Juraj30Vašík Michal02
   Valko Jan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Ličbinský Roman
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11447:338TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ličbinský Roman
Novák Martin
 
 
Ertl Jakub
Vašulín Karel
 
 
772  3010
2.Šefr Filip
Pavelka Jakub
 
 
Paták Zdeněk
Vališ Petr
 
 
667  3020
3.Pavelka JakubErtl Jakub-7-69-8 1321
4.Střítežský RomanVališ Petr99-109 3131
5.Šefr FilipPaták Zdeněk-647-943241
6.Novák MartinVašulín Karel247  3051
7.Střítežský RomanErtl Jakub6116  3061
8.Šefr FilipVališ Petr8-487 3171
9.Novák MartinPaták Zdeněk666  3081
10.Pavelka JakubVašulín Karel689  3091
11.Šefr FilipErtl Jakub78-8-7-62392
12.Novák MartinVališ Petr15-117 31102
13.Pavelka JakubPaták Zdeněk         
14.Střítežský RomanVašulín Karel         
15.Novák MartinErtl Jakub         
16.Pavelka JakubVališ Petr         
17.Střítežský RomanPaták Zdeněk         
18.Šefr FilipVašulín Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavelka Jakub11Ertl Jakub21
Střítežský Roman20Vališ Petr03
Šefr Filip21Paták Zdeněk02
Novák Martin30Vašulín Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Melichar Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:37561:630TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studýnka František
Melichar Libor
 
 
Mocek Milan
Mosnák Milan
 
 
5512  3010
2.Wirth Imrich
Šlancar Jiří
 
 
Jangl Marek
Šťavík Ondřej
 
 
-99-6-9 1311
3.Melichar LiborŠťavík Ondřej-74116 3121
4.Šlancar JiříMosnák Milan-6-29-4 1322
5.Wirth ImrichJangl Marek-712-9-6 1323
6.Studýnka FrantišekMocek Milan-97-7-6 1324
7.Šlancar Jiř튝avík Ondřej-810-7-8 1325
8.Wirth ImrichMosnák Milan-5-4-7  0326
9.Studýnka FrantišekJangl Marek26-5-573236
10.Melichar LiborMocek Milan8116  3046
11.Wirth ImrichŠťavík Ondřej-4-2-6  0347
12.Studýnka FrantišekMosnák Milan946  3057
13.Melichar LiborJangl Marek8-5-11753267
14.Šlancar JiříMocek Milan-4-3-6  0368
15.Studýnka FrantišekŠťavík Ondřej-78711 3178
16.Melichar LiborMosnák Milan14-684 3188
17.Šlancar JiříJangl Marek-5-8-4  0389
18.Wirth ImrichMocek Milan-6-5-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Melichar Libor40Šťavík Ondřej22
Šlancar Jiří04Mosnák Milan22
Wirth Imrich04Jangl Marek22
Studýnka František31Mocek Milan31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline