Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:34481:540TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jan st.
Obrdlík Štěpán
 
 
Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
8-9412 3110
2.Vránová Radana
Kamenský Petr
 
 
Trávníček Tomáš
Weiser Daniel
 
 
9105  3020
3.Obrdlík ŠtěpánMikuš Juraj-6-9-7  0321
4.Kamenský PetrWeiser Daniel-6-7-7  0322
5.Vránová RadanaKamenický Tomáš-8-6-11  0323
6.Marek Jan st.Trávníček Tomáš6611  3033
7.Kamenský PetrMikuš Juraj-7-9-3  0334
8.Vránová RadanaWeiser Daniel-787-8-82335
9.Marek Jan st.Kamenický Tomáš988  3045
10.Obrdlík ŠtěpánTrávníček Tomáš-9-7-7  0346
11.Vránová RadanaMikuš Juraj-7-5-7  0347
12.Marek Jan st.Weiser Daniel410-53 3157
13.Obrdlík ŠtěpánKamenický Tomáš-9-8-13  0358
14.Kamenský PetrTrávníček Tomáš-6-5-6  0359
15.Marek Jan st.Mikuš Juraj8-59-8103269
16.Obrdlík ŠtěpánWeiser Daniel5-6-7-4 13610
17.Kamenský PetrKamenický Tomáš         
18.Vránová RadanaTrávníček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Obrdlík Štěpán04Mikuš Juraj31
Kamenský Petr03Weiser Daniel31
Vránová Radana03Kamenický Tomáš21
Marek Jan st.40Trávníček Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Šafařík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35648:659nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašulín Karel
Vališ Petr
 
 
Melichar Libor
Studýnka František
 
 
-9-8-10  0301
2.Paták Zdeněk
Ertl Jakub
 
 
Studýnka Miloslav
Šafařík Jan
 
 
-107-89-62302
3.Ertl JakubStudýnka František547  3012
4.Vališ PetrMelichar Libor8-107-883222
5.Vašulín KarelŠafařík Jan8-6-5-7 1323
6.Paták ZdeněkStudýnka Miloslav10-7-8-1 1324
7.Vališ PetrStudýnka František-11-9108-72325
8.Vašulín KarelMelichar Libor-9-8-4  0326
9.Paták ZdeněkŠafařík Jan796  3036
10.Ertl JakubStudýnka Miloslav7-998 3146
11.Vašulín KarelStudýnka František9-6-8-5 1347
12.Paták ZdeněkMelichar Libor-111258 3157
13.Ertl JakubŠafařík Jan8-968 3167
14.Vališ PetrStudýnka Miloslav6-978 3177
15.Paták ZdeněkStudýnka František-8-7-6  0378
16.Ertl JakubMelichar Libor6-89-583288
17.Vališ PetrŠafařík Jan1458  3098
18.Vašulín KarelStudýnka Miloslav-4-6-12  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ertl Jakub40Studýnka František31
Vališ Petr31Melichar Libor13
Vašulín Karel04Šafařík Jan13
Paták Zdeněk22Studýnka Miloslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:35478:548TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jangl Marek
Mosnák Milan
 
 
Novák Martin
Ličbinský Roman
 
 
-6-7-4  0301
2.Mocek Milan
Kubík Josef
 
 
Pavelka Jakub
Šefr Filip
 
 
-969-10-112302
3.Kubík JosefLičbinský Roman8-9-9-10 1303
4.Mocek MilanŠefr Filip10-9-5993213
5.Mosnák MilanNovák Martin8-884 3123
6.Jangl MarekPavelka Jakub-13-588-92324
7.Mocek MilanLičbinský Roman-3-9713-62325
8.Mosnák MilanŠefr Filip7-4-7753235
9.Jangl MarekNovák Martin-14-10-9  0336
10.Kubík JosefPavelka Jakub-17-7-7 1337
11.Mosnák MilanLičbinský Roman-8-9-10  0338
12.Jangl MarekŠefr Filip-9-66-3 1339
13.Kubík JosefNovák Martin-99-5-4 13310
14.Mocek MilanPavelka Jakub-612   11  
15.Jangl MarekLičbinský Roman         
16.Kubík JosefŠefr Filip         
17.Mocek MilanNovák Martin         
18.Mosnák MilanPavelka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubík Josef03Ličbinský Roman30
Mocek Milan11Šefr Filip12
Mosnák Milan21Novák Martin21
Jangl Marek03Pavelka Jakub20
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Kouřil Přemysl
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35622:652TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Přemysl
Studnička Ondřej
 
 
Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
-7-5-5  0301
2.Rachunek Martin
Valko Jan
 
 
Grufík Kamil
Polášek Michal
 
 
9-9105 3111
3.Rachunek MartinGrufík Kamil97-99 3121
4.Studnička OndřejKalivoda Petr8108  3031
5.Valko JanPolášek Michal6613  3041
6.Kouřil PřemyslBaláž Branislav-7-814-6 1342
7.Studnička OndřejGrufík Kamil7-915-663252
8.Valko JanKalivoda Petr8-8-57-82353
9.Kouřil PřemyslPolášek Michal687  3063
10.Rachunek MartinBaláž Branislav-3-10-8  0364
11.Valko JanGrufík Kamil-69-6-7 1365
12.Kouřil PřemyslKalivoda Petr-76-78-112366
13.Rachunek MartinPolášek Michal8510  3076
14.Studnička OndřejBaláž Branislav-4-9-8  0377
15.Kouřil PřemyslGrufík Kamil-9-13-5  0378
16.Rachunek MartinKalivoda Petr-8-98-9 1379
17.Studnička OndřejPolášek Michal-9956 3189
18.Valko JanBaláž Branislav-4-58-3 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rachunek Martin22Grufík Kamil22
Studnička Ondřej31Kalivoda Petr31
Valko Jan13Polášek Michal04
Kouřil Přemysl13Baláž Branislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno CVrchní
rozhodčí:
Táborský Jindřich
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:37552:598SKST Mart Hodonín Stavoimpex E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halický David
Třináctý Richard
 
 
Podrazil David
Svoboda Petr
 
 
-811-10-6 1301
2.Táborský Jindřich
Traxler Jan
 
 
Trgo Miloš
Buriánek Patrik
 
 
-482-9-142302
3.Halický DavidPodrazil David-10-5-6  0303
4.Traxler JanSvoboda Petr-97-88113213
5.Táborský JindřichTrgo Miloš7-812-683223
6.Třináctý RichardBuriánek Patrik7-9-9-12 1324
7.Traxler JanPodrazil David58-510 3134
8.Táborský JindřichSvoboda Petr-63-99-72335
9.Třináctý RichardTrgo Miloš-95-5-9 1336
10.Halický DavidBuriánek Patrik-8-8-7  0337
11.Táborský JindřichPodrazil David-7-810-4 1338
12.Třináctý RichardSvoboda Petr685  3048
13.Halický DavidTrgo Miloš-4-69-5 1349
14.Traxler JanBuriánek Patrik-1097-753259
15.Třináctý RichardPodrazil David-7-9-6  03510
16.Halický DavidSvoboda Petr         
17.Traxler JanTrgo Miloš         
18.Táborský JindřichBuriánek Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Halický David03Podrazil David31
Traxler Jan30Svoboda Petr12
Táborský Jindřich12Trgo Miloš21
Třináctý Richard13Buriánek Patrik21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno BVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32369:452TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Mach Ondřej
 
 
Daněk Zdeněk ml.
Hejdušek Ivan
 
 
-72-8-8 1301
2.Galanda František
Havránek Lukáš
 
 
Daněk Zdeněk st.
Hynšt Martin
 
 
-7-55-7 1302
3.Mach OndřejDaněk Zdeněk ml.-5-4-5  0303
4.Havránek LukášHejdušek Ivan-10-7-8  0304
5.Novotný PetrHynšt Martin11-6146 3114
6.Galanda FrantišekDaněk Zdeněk st.-87-6-11 1315
7.Havránek LukášDaněk Zdeněk ml.-9-35-11 1316
8.Novotný PetrHejdušek Ivan-2-9-7  0317
9.Galanda FrantišekHynšt Martin87-59 3127
10.Mach OndřejDaněk Zdeněk st.-10-4-8  0328
11.Novotný PetrDaněk Zdeněk ml.-7-99-8 1329
12.Galanda FrantišekHejdušek Ivan-5-108-11 13210
13.Mach OndřejHynšt Martin-7-6   02  
14.Havránek LukášDaněk Zdeněk st.         
15.Galanda FrantišekDaněk Zdeněk ml.         
16.Mach OndřejHejdušek Ivan         
17.Havránek LukášHynšt Martin         
18.Novotný PetrDaněk Zdeněk st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mach Ondřej02Daněk Zdeněk ml.30
Havránek Lukáš02Hejdušek Ivan30
Novotný Petr12Hynšt Martin02
Galanda František12Daněk Zdeněk st.20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Marek Jan st.
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:5383:218TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jan st.
Obrdlík Štěpán
 
 

 
 
WO    3010
2.Jamný Petr
Vránová Radana
 
 
Galanda František
Havránek Lukáš
 
 
10107  3020
3.Obrdlík ŠtěpánGalanda František1195  3030
4.Jamný PetrHamadeh Nabil489  3040
5.Vránová RadanaHavránek Lukáš798  3050
6.Marek Jan st.WO    3060
7.Jamný PetrGalanda František-6-15-11  0361
8.Vránová RadanaHamadeh Nabil574  3071
9.Marek Jan st.Havránek Lukáš377  3081
10.Obrdlík ŠtěpánWO    3091
11.Vránová RadanaGalanda František-88-98932101
12.Marek Jan st.Hamadeh Nabil6310  30  
13.Obrdlík ŠtěpánHavránek Lukáš         
14.Jamný Petr         
15.Marek Jan st.Galanda František         
16.Obrdlík ŠtěpánHamadeh Nabil         
17.Jamný PetrHavránek Lukáš         
18.Vránová Radana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Obrdlík Štěpán10Galanda František12
Jamný Petr11Hamadeh Nabil02
Vránová Radana30Havránek Lukáš02
Marek Jan st.10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Pernička Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21529:461TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikuš Juraj
Dočekal Petr
 
 
Busta Stanislav
Kmoníček Pavel
 
 
-13-9-11  0301
2.Weiser Daniel
Trávníček Tomáš
 
 
Daněk Zdeněk ml.
Hejdušek Ivan
 
 
969  3011
3.Weiser DanielDaněk Zdeněk ml.9-87-1053221
4.Trávníček TomášBusta Stanislav-9-5-9  0322
5.Dočekal PetrHejdušek Ivan-48-9-8 1323
6.Mikuš JurajKmoníček Pavel-6598 3133
7.Trávníček TomášDaněk Zdeněk ml.595  3043
8.Dočekal PetrBusta Stanislav89-7-483253
9.Mikuš JurajHejdušek Ivan4-7-7443263
10.Weiser DanielKmoníček Pavel-1071110 3173
11.Dočekal PetrDaněk Zdeněk ml.WO    3083
12.Mikuš JurajBusta Stanislav-10-7128-52384
13.Weiser DanielHejdušek Ivan9-286 3194
14.Trávníček TomášKmoníček Pavel577  30104
15.Mikuš JurajDaněk Zdeněk ml.         
16.Weiser DanielBusta Stanislav         
17.Trávníček TomášHejdušek Ivan         
18.Dočekal PetrKmoníček Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Weiser Daniel30Daněk Zdeněk ml.02
Trávníček Tomáš21Busta Stanislav21
Dočekal Petr11Hejdušek Ivan12
Mikuš Juraj21Kmoníček Pavel03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Táborský Jindřich
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:30696:664nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ertl Jakub
Vališ Petr
 
 
Tupec Pavel
Táborský Jindřich
 
 
-729-8-72301
2.Paták Zdeněk
Vašulín Karel
 
 
Traxler Jan
Třináctý Richard
 
 
-8-89-5 1302
3.Ertl JakubTraxler Jan-11128-1283212
4.Vašulín KarelTáborský Jindřich-98-7-6 1313
5.Vališ PetrTřináctý Richard9-96-8-112314
6.Paták ZdeněkTupec Pavel159-98 3124
7.Vašulín KarelTraxler Jan-6-79-8 1325
8.Vališ PetrTáborský Jindřich897  3035
9.Paták ZdeněkTřináctý Richard8116  3045
10.Ertl JakubTupec Pavel747  3055
11.Vališ PetrTraxler Jan-89-711-92356
12.Paták ZdeněkTáborský Jindřich9145  3066
13.Ertl JakubTřináctý Richard576  3076
14.Vašulín KarelTupec Pavel-8-7-9  0377
15.Paták ZdeněkTraxler Jan8116  3087
16.Ertl JakubTáborský Jindřich7-810-8-92388
17.Vašulín KarelTřináctý Richard-213-56-52389
18.Vališ PetrTupec Pavel876  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ertl Jakub31Traxler Jan22
Vašulín Karel04Táborský Jindřich22
Vališ Petr22Třináctý Richard22
Paták Zdeněk40Tupec Pavel13
Vrchní rozhodčí působil i jako hráč po celé utkání.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Melichar Libor
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36666:656nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichar Libor
Studýnka František
 
 
Trgo Miloš
Buriánek Patrik
 
 
2-91-10-122301
2.Studýnka Miloslav
Šafařík Jan
 
 
Veselý Jan
Hašlík Jakub
 
 
-88-6-7 1302
3.Studýnka MiloslavTrgo Miloš11-11-6773212
4.Melichar LiborBuriánek Patrik-8-9-7  0313
5.Šafařík JanVeselý Jan-5589 3123
6.Studýnka FrantišekHašlík Jakub69-9-963233
7.Melichar LiborTrgo Miloš855  3043
8.Šafařík JanBuriánek Patrik7-887 3153
9.Studýnka FrantišekVeselý Jan-988-7-62354
10.Studýnka MiloslavHašlík Jakub-7-6-5  0355
11.Šafařík JanTrgo Miloš147-116 3165
12.Studýnka FrantišekBuriánek Patrik1511-116 3175
13.Studýnka MiloslavVeselý Jan-8-79-4 1376
14.Melichar LiborHašlík Jakub688  3086
15.Studýnka FrantišekTrgo Miloš-10-5-7  0387
16.Studýnka MiloslavBuriánek Patrik-9-8-5  0388
17.Melichar LiborVeselý Jan-8676 3198
18.Šafařík JanHašlík Jakub-12-8-11  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Studýnka Miloslav13Trgo Miloš13
Melichar Libor31Buriánek Patrik22
Šafařík Jan31Veselý Jan22
Studýnka František22Hašlík Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Otáhal Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:34387:515TJ Sokol Vracov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří st.
Sedláček Zdeněk
 
 
Kouřil Přemysl
Nikl Pavel
 
 
-108-4-7 1301
2.Kubík Josef
Jangl Marek
 
 
Rachunek Martin
Studnička Ondřej
 
 
99-7-1083211
3.Jangl MarekNikl Pavel10-5-10-7 1312
4.Kubík JosefRachunek Martin-4-3-1  0313
5.Sedláček ZdeněkKouřil Přemysl-10-6-8  0314
6.Soukal Jiří st.Studnička Ondřej4-9-28103224
7.Kubík JosefNikl Pavel-1-9-5  0325
8.Sedláček ZdeněkRachunek Martin12-10-58-82326
9.Soukal Jiří st.Kouřil Přemysl-11-613-2 1327
10.Jangl MarekStudnička Ondřej569  3037
11.Sedláček ZdeněkNikl Pavel9-4-4-5 1338
12.Soukal Jiří st.Rachunek Martin-1-6-7  0339
13.Jangl MarekKouřil Přemysl-3-76-5 13310
14.Kubík JosefStudnička Ondřej-6-97-10 13  
15.Soukal Jiří st.Nikl Pavel         
16.Jangl MarekRachunek Martin         
17.Kubík JosefKouřil Přemysl         
18.Sedláček ZdeněkStudnička Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jangl Marek12Nikl Pavel30
Kubík Josef02Rachunek Martin30
Sedláček Zdeněk03Kouřil Přemysl30
Soukal Jiří st.12Studnička Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Ličbinský Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11462:322TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ličbinský Roman
Novák Martin
 
 
Polášek Michal
Sláma Miroslav
 
 
344  3010
2.Pavelka Jakub
Beránek Pavel
 
 
Kalivoda Petr
Bruckner Tomáš
 
 
-10-812-8 1311
3.Pavelka JakubSláma Miroslav711-84 3121
4.Novák MartinPolášek Michal272  3031
5.Beránek PavelKalivoda Petr9115  3041
6.Ličbinský RomanBruckner Tomáš472  3051
7.Novák MartinSláma Miroslav821  3061
8.Beránek PavelPolášek Michal104-8-993271
9.Ličbinský RomanKalivoda Petr596  3081
10.Pavelka JakubBruckner Tomáš-108-87-52382
11.Beránek PavelSláma Miroslav9-9-8813292
12.Ličbinský RomanPolášek Michal549  30102
13.Pavelka JakubKalivoda Petr118   20  
14.Novák MartinBruckner Tomáš         
15.Ličbinský RomanSláma Miroslav         
16.Pavelka JakubPolášek Michal         
17.Novák MartinKalivoda Petr         
18.Beránek PavelBruckner Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavelka Jakub11Sláma Miroslav03
Novák Martin20Polášek Michal03
Beránek Pavel30Kalivoda Petr02
Ličbinský Roman30Bruckner Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Marek Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:23535:490TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jan st.
Obrdlík Štěpán
 
 
Daněk Zdeněk ml.
Hejdušek Ivan
 
 
811-7-853210
2.Jamný Petr
Vránová Radana
 
 
Busta Stanislav
Kmoníček Pavel
 
 
6-67-753220
3.Obrdlík ŠtěpánDaněk Zdeněk ml.-6-49-6 1321
4.Jamný PetrBusta Stanislav-7-7-12  0322
5.Vránová RadanaHejdušek Ivan-76-8-8 1323
6.Marek Jan st.Kmoníček Pavel466  3033
7.Jamný PetrDaněk Zdeněk ml.-979-793243
8.Vránová RadanaBusta Stanislav10813  3053
9.Marek Jan st.Hejdušek Ivan67-73 3163
10.Obrdlík ŠtěpánKmoníček Pavel896  3073
11.Vránová RadanaDaněk Zdeněk ml.-6-710-8 1374
12.Marek Jan st.Busta Stanislav54-8-1093284
13.Obrdlík ŠtěpánHejdušek Ivan3-8-1933294
14.Jamný PetrKmoníček Pavel958  30104
15.Marek Jan st.Daněk Zdeněk ml.         
16.Obrdlík ŠtěpánBusta Stanislav         
17.Jamný PetrHejdušek Ivan         
18.Vránová RadanaKmoníček Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Obrdlík Štěpán21Daněk Zdeněk ml.21
Jamný Petr21Busta Stanislav12
Vránová Radana12Hejdušek Ivan12
Marek Jan st.30Kmoníček Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Kamenický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3370:253TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weiser Daniel
Trávníček Tomáš
 
 
Galanda František
Mach Ondřej
 
 
1199  3010
2.Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
Novotný Petr
Havránek Lukáš
 
 
6-995 3120
3.Weiser DanielGalanda František357  3030
4.Kamenický TomášHavránek Lukáš939  3040
5.Trávníček TomášMach Ondřej-1085-763250
6.Mikuš JurajNovotný Petr7137  3060
7.Kamenický TomášGalanda František975  3070
8.Trávníček TomášHavránek Lukáš743  3080
9.Mikuš JurajMach Ondřej7134  3090
10.Weiser DanielNovotný Petr7913  30100
11.Trávníček TomášGalanda František         
12.Mikuš JurajHavránek Lukáš         
13.Weiser DanielMach Ondřej         
14.Kamenický TomášNovotný Petr         
15.Mikuš JurajGalanda František         
16.Weiser DanielHavránek Lukáš         
17.Kamenický TomášMach Ondřej         
18.Trávníček TomášNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Weiser Daniel20Galanda František02
Kamenický Tomáš20Havránek Lukáš02
Trávníček Tomáš20Mach Ondřej02
Mikuš Juraj20Novotný Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:39576:620SKST Mart Hodonín Stavoimpex E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paták Zdeněk
Vališ Petr
 
 
Podrazil David
Svoboda Petr
 
 
44-71 3110
2.Vašulín Karel
Ertl Jakub
 
 
Trgo Miloš
Podrazil Vítězslav
 
 
-9-9-2  0311
3.Ertl JakubPodrazil David-11-96-7 1312
4.Vašulín KarelTrgo Miloš-7-5-5  0313
5.Vališ PetrSvoboda Petr-47-96-82314
6.Paták ZdeněkPodrazil Vítězslav-8-76-8 1315
7.Vašulín KarelPodrazil David-7-10-3  0316
8.Vališ PetrTrgo Miloš-658-693226
9.Paták ZdeněkSvoboda Petr696  3036
10.Ertl JakubPodrazil Vítězslav5-8-6983246
11.Vališ PetrPodrazil David-87-7-9 1347
12.Paták ZdeněkTrgo Miloš-897-673257
13.Ertl JakubSvoboda Petr6-48-793267
14.Vašulín KarelPodrazil Vítězslav-9-5-8  0368
15.Paták ZdeněkPodrazil David-7-6-8  0369
16.Ertl JakubTrgo Miloš8912  3079
17.Vašulín KarelSvoboda Petr-97-6-8 13710
18.Vališ PetrPodrazil Vítězslav-7-8   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ertl Jakub31Podrazil David40
Vašulín Karel04Trgo Miloš13
Vališ Petr12Svoboda Petr22
Paták Zdeněk22Podrazil Vítězslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Melichar Libor
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:35617:617SK Slatina - Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studýnka František
Melichar Libor
 
 
Tupec Pavel
Táborský Jindřich
 
 
10-8-96-62301
2.Studýnka Miloslav
Hladký Rostislav
 
 
Traxler Jan
Třináctý Richard
 
 
-6565 3111
3.Hladký RostislavTraxler Jan-87-712-62312
4.Studýnka MiloslavTáborský Jindřich-91211-6-122313
5.Melichar LiborTřináctý Richard5-78-7-72314
6.Studýnka FrantišekTupec Pavel83-98 3124
7.Studýnka MiloslavTraxler Jan-5-7-8  0325
8.Melichar LiborTáborský Jindřich664  3035
9.Studýnka FrantišekTřináctý Richard5113  3045
10.Hladký RostislavTupec Pavel-9-8-7  0346
11.Melichar LiborTraxler Jan6-1078 3156
12.Studýnka FrantišekTáborský Jindřich6-810-9-92357
13.Hladký RostislavTřináctý Richard-7-2-5  0358
14.Studýnka MiloslavTupec Pavel810-9-1283268
15.Studýnka FrantišekTraxler Jan4-8-10-11 1369
16.Hladký RostislavTáborský Jindřich-814-5-5 13610
17.Studýnka MiloslavTřináctý Richard-6-7-9  03  
18.Melichar LiborTupec Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladký Rostislav04Traxler Jan31
Studýnka Miloslav12Táborský Jindřich31
Melichar Libor21Třináctý Richard21
Studýnka František22Tupec Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:33489:536TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jangl Marek
Sedláček Zdeněk
 
 
Polášek Michal
Polášek Zdenek
 
 
-89-99-92301
2.Mosnák Milan
Kubík Josef
 
 
Kalivoda Petr
Bruckner Tomáš
 
 
-12-11-5  0302
3.Sedláček ZdeněkBruckner Tomáš-4-8-3  0303
4.Jangl MarekKalivoda Petr885  3013
5.Kubík JosefPolášek Michal664  3023
6.Mosnák MilanPolášek Zdenek-91192 3133
7.Jangl MarekBruckner Tomáš6-4-48-82334
8.Kubík JosefKalivoda Petr-10-8-9  0335
9.Mosnák MilanPolášek Michal869  3045
10.Sedláček ZdeněkPolášek Zdenek-64-7463255
11.Kubík JosefBruckner Tomáš-2-1-6  0356
12.Mosnák MilanKalivoda Petr497  3066
13.Sedláček ZdeněkPolášek Michal-7-4-8  0367
14.Jangl MarekPolášek Zdenek-10-8-5  0368
15.Mosnák MilanBruckner Tomáš9-6-99-72369
16.Sedláček ZdeněkKalivoda Petr-8-4-4  03610
17.Jangl MarekPolášek Michal         
18.Kubík JosefPolášek Zdenek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sedláček Zdeněk13Bruckner Tomáš40
Jangl Marek12Kalivoda Petr22
Kubík Josef12Polášek Michal12
Mosnák Milan31Polášek Zdenek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Ličbinský Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37714:690nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděrová Linda
Beránek Pavel
 
 
Nikl Pavel
Kouřil Přemysl
 
 
-10-4-1  0301
2.Ličbinský Roman
Novák Martin
 
 
Rachunek Martin
Studnička Ondřej
 
 
9-894 3111
3.Záděrová LindaNikl Pavel3-989 3121
4.Novák MartinRachunek Martin53-7-1673231
5.Beránek PavelKouřil Přemysl-86-75-102332
6.Ličbinský RomanStudnička Ondřej427  3042
7.Novák MartinNikl Pavel-4-5-6  0343
8.Beránek PavelRachunek Martin556  3053
9.Ličbinský RomanKouřil Přemysl10-6-57133263
10.Záděrová LindaStudnička Ondřej3-10-7-4 1364
11.Beránek PavelNikl Pavel-711-118113274
12.Ličbinský RomanRachunek Martin-910-6-9 1375
13.Záděrová LindaKouřil Přemysl-12-813-3 1376
14.Pavelka JakubStudnička Ondřej5-68-12-52377
15.Ličbinský RomanNikl Pavel6-94-683287
16.Záděrová LindaRachunek Martin4910  3097
17.Pavelka JakubKouřil Přemysl-1056-11-52398
18.Beránek PavelStudnička Ondřej-874-5-122399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záděrová Linda22Nikl Pavel13
Novák Martin11Rachunek Martin13
Beránek Pavel22Kouřil Přemysl31
Ličbinský Roman31Studnička Ondřej31
Pavelka Jakub02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno BVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:38555:630TJ Sokol Vracov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havránek Lukáš
Hamadeh Nabil
 
 
Nikl Pavel
Kouřil Přemysl
 
 
-710-3-8 1301
2.Galanda František
Novotný Petr
 
 
Studnička Ondřej
Šnajdr Michal
 
 
6-957 3111
3.Hamadeh NabilNikl Pavel-7-4-3  0312
4.Havránek LukášKouřil Přemysl-85-6-9 1313
5.Novotný PetrStudnička Ondřej-103-51193223
6.Galanda FrantišekŠnajdr Michal246  3033
7.Havránek LukášNikl Pavel-8-610-11 1334
8.Novotný PetrKouřil Přemysl-57-61073244
9.Galanda FrantišekStudnička Ondřej107-78 3154
10.Hamadeh NabilŠnajdr Michal12-9-57-62355
11.Novotný PetrNikl Pavel-7108-6-72356
12.Galanda FrantišekKouřil Přemysl-11-9-4  0357
13.Hamadeh NabilStudnička Ondřej-7-7-6  0358
14.Havránek Lukᚊnajdr Michal856  3068
15.Galanda FrantišekNikl Pavel-7-99873278
16.Hamadeh NabilKouřil PřemyslWO    0379
17.Havránek LukášStudnička Ondřej-9-3-3  03710
18.Novotný PetrŠnajdr Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hamadeh Nabil03Nikl Pavel31
Havránek Lukáš13Kouřil Přemysl21
Novotný Petr21Studnička Ondřej22
Galanda František31Šnajdr Michal12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany AVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9428:342TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daněk Zdeněk ml.
Hejdušek Ivan
 
 
Sláma Miroslav
Polášek Michal
 
 
749  3010
2.Busta Stanislav
Kmoníček Pavel
 
 
Kalivoda Petr
Grufík Kamil
 
 
-8756 3120
3.Hejdušek IvanGrufík Kamil79-58 3130
4.Kmoníček PavelKalivoda Petr-9510-9-92331
5.Daněk Zdeněk ml.Polášek Zdenek88-108 3141
6.Busta StanislavSláma Miroslav-72129 3151
7.Kmoníček PavelGrufík Kamil85-59 3161
8.Daněk Zdeněk ml.Kalivoda Petr-91089 3171
9.Busta StanislavPolášek Zdenek799  3081
10.Hejdušek IvanSláma Miroslav979  3091
11.Daněk Zdeněk ml.Grufík Kamil784  30101
12.Busta StanislavKalivoda Petr55   20  
13.Hejdušek IvanPolášek Zdenek         
14.Kmoníček PavelSláma Miroslav         
15.Busta StanislavGrufík Kamil         
16.Hejdušek IvanKalivoda Petr         
17.Kmoníček PavelPolášek Zdenek         
18.Daněk Zdeněk ml.Sláma Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hejdušek Ivan20Grufík Kamil03
Kmoníček Pavel11Kalivoda Petr11
Daněk Zdeněk ml.30Polášek Zdenek02
Busta Stanislav20Sláma Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno CVrchní
rozhodčí:
Táborský Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35598:634TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zaplatil Radek
Táborský Jindřich
 
 
Mocek Milan
Kubík Josef
 
 
585  3010
2.Třináctý Richard
Traxler Jan
 
 
Mosnák Milan
Jangl Marek
 
 
-4-7-9  0311
3.Táborský JindřichMosnák Milan-5-9-4  0312
4.Zaplatil RadekMocek Milan769  3022
5.Třináctý RichardKubík Josef-8-8-2  0323
6.Traxler JanJangl Marek-11-71693233
7.Zaplatil RadekMosnák Milan-13-3-15  0334
8.Třináctý RichardMocek Milan910-8-6-62335
9.Traxler JanKubík Josef999  3045
10.Táborský JindřichJangl Marek-895-11-122346
11.Třináctý RichardMosnák Milan-1-1110-2 1347
12.Traxler JanMocek Milan-858-12133257
13.Táborský JindřichKubík Josef3-169 3167
14.Zaplatil RadekJangl Marek-8-8-9  0368
15.Traxler JanMosnák Milan-5-9-8  0369
16.Táborský JindřichMocek Milan1078  3079
17.Zaplatil RadekKubík Josef1067  3089
18.Třináctý RichardJangl Marek8-5-7-10 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Táborský Jindřich22Mosnák Milan40
Zaplatil Radek22Mocek Milan13
Třináctý Richard04Kubík Josef13
Traxler Jan31Jangl Marek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex EVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1014:30396:465TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Patrik
Veselý Jan
 
 
Pavelka Jakub
Ličbinský Roman
 
 
-67-8-7 1301
2.Trgo Miloš
Podrazil Vítězslav
 
 
Beránek Pavel
Šefr Filip
 
 
-9716-7-82302
3.Veselý JanBeránek Pavel69-6-8-32303
4.Trgo MilošLičbinský Roman-4-69-7 1304
5.Podrazil VítězslavŠefr Filip-2-63-9 1305
6.Buriánek PatrikPavelka Jakub6-88-10-92306
7.Trgo MilošBeránek Pavel-412-5-6 1307
8.Podrazil VítězslavLičbinský Roman-3-9-10  0308
9.Buriánek PatrikŠefr Filip986  3018
10.Veselý JanPavelka Jakub-15-10-13  0319
11.Podrazil VítězslavBeránek Pavel-128-14-8 13110
12.Buriánek PatrikLičbinský Roman         
13.Veselý JanŠefr Filip         
14.Trgo MilošPavelka Jakub         
15.Buriánek PatrikBeránek Pavel         
16.Veselý JanLičbinský Roman         
17.Trgo MilošŠefr Filip         
18.Podrazil VítězslavPavelka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Veselý Jan02Beránek Pavel30
Trgo Miloš02Ličbinský Roman20
Podrazil Vítězslav03Šefr Filip11
Buriánek Patrik11Pavelka Jakub20
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:28623:606TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaverka Lubomír
Frolek Radek
 
 
Vališ Petr
Paták Zdeněk
 
 
12-688 3110
2.Jamný Petr
Vránová Radana
 
 
Vašulín Karel
Ertl Jakub
 
 
8-411-6-72311
3.Frolek RadekPaták Zdeněk-10-79-9 1312
4.Vaverka LubomírErtl Jakub6-5-8-4 1313
5.Jamný PetrVališ Petr4-45-463223
6.Vránová RadanaVašulín Karel395  3033
7.Vaverka LubomírPaták Zdeněk-4-710-8 1334
8.Jamný PetrErtl Jakub-10118-1343244
9.Vránová RadanaVališ Petr-10-9-6  0345
10.Obrdlík ŠtěpánVašulín Karel1066  3055
11.Jamný PetrPaták Zdeněk-410-8973265
12.Vránová RadanaErtl Jakub14-3-87-52366
13.Obrdlík ŠtěpánVališ Petr8108  3076
14.Vaverka LubomírVašulín Karel7144  3086
15.Vránová RadanaPaták Zdeněk-71133 3196
16.Obrdlík ŠtěpánErtl Jakub1111-5-8532106
17.Vaverka LubomírVališ Petr-44-8  12  
18.Jamný PetrVašulín Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frolek Radek01Paták Zdeněk22
Vaverka Lubomír12Ertl Jakub22
Jamný Petr30Vališ Petr12
Vránová Radana22Vašulín Karel03
Obrdlík Štěpán30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Kamenický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Hustopeče, Šafaříkova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:26649:602TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weiser Daniel
Trávníček Tomáš
 
 
Studýnka František
Melichar Libor
 
 
-89-6-5 1301
2.Mikuš Juraj
Kamenický Tomáš
 
 
Studýnka Miloslav
Hladký Rostislav
 
 
55-10-653211
3.Weiser DanielStudýnka František7-5912 3121
4.Kamenický Tomᚊafařík Jan579  3031
5.Trávníček TomášStudýnka Miloslav10-104-9-52332
6.Mikuš JurajHladký Rostislav582  3042
7.Kamenický TomášStudýnka František379  3052
8.Trávníček Tomᚊafařík Jan-58-57-102353
9.Mikuš JurajStudýnka Miloslav910-810 3163
10.Weiser DanielHladký Rostislav1073  3073
11.Trávníček TomášStudýnka František8-5-7-6 1374
12.Mikuš JurajŠafařík Jan-10-1192-102375
13.Weiser DanielMelichar Libor1012-109 3185
14.Kamenický TomášHladký Rostislav-98106 3195
15.Mikuš JurajStudýnka František7-11-6-22 1396
16.Weiser DanielŠafařík Jan-597-21132106
17.Kamenický TomášMelichar Libor-9-911  12  
18.Trávníček TomášHladký Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Weiser Daniel40Studýnka František22
Kamenický Tomáš30Šafařík Jan22
Trávníček Tomáš03Studýnka Miloslav11
Mikuš Juraj22Hladký Rostislav03
   Melichar Libor01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno BVrchní
rozhodčí:
Nováček Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:32453:511TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováček Jiří
Hamadeh Nabil
 
 
Koníček Marek
Polášek Zdenek
 
 
7-7-7-6 1301
2.Galanda František
Havránek Lukáš
 
 
Grufík Kamil
Kalivoda Petr
 
 
-10-4-4  0302
3.Hamadeh NabilGrufík Kamil-6-7-11  0303
4.Havránek LukášKalivoda Petr5-798 3113
5.Nováček JiříPolášek Zdenek-56-7-8 1314
6.Galanda FrantišekKoníček Marek1379  3024
7.Havránek LukášGrufík Kamil-7-7-9  0325
8.Nováček JiříKalivoda Petr3-687 3135
9.Galanda FrantišekPolášek Zdenek311-6-9-42336
10.Hamadeh NabilKoníček Marek11-7-8-7 1337
11.Nováček JiříGrufík Kamil-711-79-72338
12.Galanda FrantišekKalivoda Petr-128-812-82339
13.Hamadeh NabilPolášek Zdenek-9-56-9 13310
14.Havránek LukášKoníček Marek         
15.Galanda FrantišekGrufík Kamil         
16.Hamadeh NabilKalivoda Petr         
17.Havránek LukášPolášek Zdenek         
18.Nováček JiříKoníček Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hamadeh Nabil03Grufík Kamil30
Havránek Lukáš11Kalivoda Petr12
Nováček Jiří12Polášek Zdenek30
Galanda František12Koníček Marek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany AVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:16483:399TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmoníček Pavel
Busta Stanislav
 
 
Kouřil Přemysl
Nikl Pavel
 
 
6-8-6-11 1301
2.Hejdušek Ivan
Daněk Zdeněk ml.
 
 
Studnička Ondřej
Šnajdr Radomír
 
 
8-797 3111
3.Kmoníček PavelNikl Pavel699  3021
4.Hejdušek IvanKouřil Přemysl-9-6-9  0322
5.Busta StanislavStudnička Ondřej1095  3032
6.Daněk Zdeněk ml.Šnajdr Radomír714  3042
7.Hejdušek IvanNikl Pavel-8-7-5  0343
8.Busta StanislavKouřil Přemysl657  3053
9.Daněk Zdeněk ml.Studnička Ondřej91110  3063
10.Kmoníček PavelŠnajdr Radomír645  3073
11.Busta StanislavNikl Pavel-78-10-7 1374
12.Daněk Zdeněk ml.Kouřil Přemysl-8397 3184
13.Kmoníček PavelStudnička Ondřej4-89-10103294
14.Hejdušek IvanŠnajdr Radomír178  30104
15.Daněk Zdeněk ml.Nikl Pavel         
16.Kmoníček PavelKouřil Přemysl         
17.Hejdušek IvanStudnička Ondřej         
18.Busta StanislavŠnajdr Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kmoníček Pavel30Nikl Pavel21
Hejdušek Ivan12Kouřil Přemysl12
Busta Stanislav21Studnička Ondřej03
Daněk Zdeněk ml.30Šnajdr Radomír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno CVrchní
rozhodčí:
Táborský Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:39543:593TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tupec Pavel
Táborský Jindřich
 
 
Novák Martin
Ličbinský Roman
 
 
-6-6-9  0301
2.Třináctý Richard
Traxler Jan
 
 
Pavelka Jakub
Šefr Filip
 
 
-6-8-9  0302
3.Táborský JindřichLičbinský Roman6-11-75-72303
4.Tupec PavelBeránek Pavel-98-5-10 1304
5.Třináctý RichardŠefr Filip-7-85893214
6.Traxler JanPavelka Jakub-6-4-7  0315
7.Tupec PavelLičbinský Roman-7-9-5  0316
8.Třináctý RichardBeránek Pavel-7-8-7  0317
9.Traxler JanŠefr Filip7-11-9-13 1318
10.Táborský JindřichPavelka Jakub-9-8-12  0319
11.Třináctý RichardLičbinský Roman9-886 3129
12.Traxler JanBeránek Pavel6-837 3139
13.Táborský JindřichŠefr Filip9-6-6673249
14.Tupec PavelPavelka Jakub-9-77993259
15.Traxler JanLičbinský Roman-5594 3169
16.Táborský JindřichBeránek Pavel-9-4-9  03610
17.Tupec PavelŠefr Filip         
18.Třináctý RichardPavelka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Táborský Jindřich13Ličbinský Roman22
Tupec Pavel12Beránek Pavel31
Třináctý Richard21Šefr Filip12
Traxler Jan22Pavelka Jakub21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex EVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29656:615SKST Mart Hodonín Stavoimpex E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hašlík Jakub
Veselý Jan
 
 
Mocek Milan
Kubík Josef
 
 
-7-762-82301
2.Buriánek Patrik
Trgo Miloš
 
 
Mosnák Milan
Jangl Marek
 
 
696  3011
3.Veselý JanMosnák Milan149-3-1793221
4.Hašlík JakubMocek Milan-6-126-11 1322
5.Trgo MilošKubík Josef5-687 3132
6.Buriánek PatrikJangl Marek-88-114-132333
7.Hašlík JakubMosnák Milan979  3043
8.Trgo MilošMocek Milan84-35 3153
9.Buriánek PatrikKubík Josef8913  3063
10.Veselý JanJangl Marek-610-11-9 1364
11.Trgo MilošMosnák Milan-8-5-8  0365
12.Buriánek PatrikMocek Milan-4-7-8  0366
13.Veselý JanKubík Josef-3686 3176
14.Hašlík JakubJangl Marek-648-773286
15.Buriánek PatrikMosnák Milan-9-7510-92387
16.Veselý JanMocek Milan-8948 3197
17.Hašlík JakubKubík Josef676  30107
18.Trgo MilošJangl Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Jan31Mosnák Milan22
Hašlík Jakub31Mocek Milan22
Trgo Miloš21Kubík Josef04
Buriánek Patrik13Jangl Marek21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:37619:632TJ Agrotec Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frolek Radek
Obrdlík Štěpán
 
 
Studýnka František
Melichar Libor
 
 
-9-6-8  0301
2.Jamný Petr
Vránová Radana
 
 
Studýnka Miloslav
Šafařík Jan
 
 
-9711-7-112302
3.Frolek RadekStudýnka František-9-5-3  0303
4.Jamný PetrMelichar Libor88-7-983213
5.Vránová RadanaStudýnka Miloslav-311-5-12 1314
6.Obrdlík ŠtěpánŠafařík Jan564  3024
7.Jamný PetrStudýnka František7-6-11-9 1325
8.Vránová RadanaMelichar Libor9-11-9-4 1326
9.Obrdlík ŠtěpánStudýnka Miloslav151  3036
10.Frolek RadekŠafařík Jan10-67-7-82337
11.Vránová RadanaStudýnka František3-58-383247
12.Obrdlík ŠtěpánMelichar Libor465  3057
13.Frolek RadekStudýnka Miloslav108-7-6-72358
14.Jamný PetrŠafařík Jan10-458 3168
15.Obrdlík ŠtěpánStudýnka František1111-7-763278
16.Frolek RadekMelichar Libor-8-7-4  0379
17.Jamný PetrStudýnka Miloslav-113-8-9 13710
18.Vránová RadanaŠafařík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Frolek Radek04Studýnka František22
Jamný Petr22Melichar Libor22
Vránová Radana12Studýnka Miloslav31
Obrdlík Štěpán40Šafařík Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Kamenický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7404:277TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trávníček Tomáš
Dočekal Petr
 
 
Vašulín Karel
Ertl Jakub
 
 
7-968 3110
2.Mikuš Juraj
Kamenický Tomáš
 
 
Vališ Petr
Paták Zdeněk
 
 
-89-7-10 1311
3.Dočekal PetrVališ Petr5-6148 3121
4.Kamenický TomášErtl Jakub583  3031
5.Trávníček TomášPaták Zdeněk-810-6653241
6.Mikuš JurajVašulín Karel1034  3051
7.Kamenický TomášVališ Petr637  3061
8.Trávníček TomášErtl Jakub3411  3071
9.Mikuš JurajPaták Zdeněk455  3081
10.Dočekal PetrVašulín Karel935  3091
11.Trávníček TomášVališ Petr977  30101
12.Mikuš JurajErtl Jakub-810   11  
13.Dočekal PetrPaták Zdeněk         
14.Kamenický TomášVašulín Karel         
15.Mikuš JurajVališ Petr         
16.Dočekal PetrErtl Jakub         
17.Kamenický TomášPaták Zdeněk         
18.Trávníček TomášVašulín Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dočekal Petr20Vališ Petr03
Kamenický Tomáš20Ertl Jakub02
Trávníček Tomáš30Paták Zdeněk02
Mikuš Juraj20Vašulín Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Ertl Jakub
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:17481:400Orel Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ertl Jakub
Vašulín Karel
 
 
Havránek Lukáš
Mach Ondřej
 
 
-8775 3110
2.Paták Zdeněk
Vališ Petr
 
 
Galanda František
Šmídek Roman
 
 
-648-653220
3.Ertl JakubGalanda František-8776 3130
4.Vališ PetrŠmídek Roman-9765 3140
5.Vašulín KarelMach Ondřej8-98-653250
6.Paták ZdeněkHavránek Lukáš57-66 3160
7.Vališ PetrGalanda František853  3070
8.Vašulín KarelŠmídek Roman-78-10-3 1371
9.Paták ZdeněkMach Ondřej5-646 3181
10.Ertl JakubHavránek Lukáš-8-108743291
11.Vašulín KarelGalanda František-49-8-10 1392
12.Paták ZdeněkŠmídek Roman7914  30102
13.Ertl JakubMach Ondřej         
14.Vališ PetrHavránek Lukáš         
15.Paták ZdeněkGalanda František         
16.Ertl JakubŠmídek Roman         
17.Vališ PetrMach Ondřej         
18.Vašulín KarelHavránek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ertl Jakub20Galanda František12
Vališ Petr20Šmídek Roman12
Vašulín Karel12Mach Ondřej02
Paták Zdeněk30Havránek Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Melichar Libor
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:35590:617TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafařík Jan
Hladký Rostislav
 
 
Busta Stanislav
Hynšt Martin
 
 
8-7-10873210
2.Melichar Libor
Studýnka František
 
 
Daněk Zdeněk ml.
Hejdušek Ivan
 
 
-149-26-92311
3.Hladký RostislavDaněk Zdeněk ml.-6-5-9  0312
4.Melichar LiborBusta Stanislav-31275 3122
5.Šafařík JanHejdušek Ivan10-610-6-92323
6.Studýnka FrantišekHynšt Martin697  3033
7.Melichar LiborDaněk Zdeněk ml.-6-5-12  0334
8.Šafařík JanBusta Stanislav-7-102-6 1335
9.Studýnka FrantišekHejdušek Ivan-7108-693245
10.Hladký RostislavHynšt Martin3108  3055
11.Šafařík JanDaněk Zdeněk ml.-16-910-4 1356
12.Studýnka FrantišekBusta Stanislav-9-1010-8 1357
13.Hladký RostislavHejdušek Ivan-8-127-4 1358
14.Melichar LiborHynšt Martin776  3068
15.Studýnka FrantišekDaněk Zdeněk ml.-9-97-9 1369
16.Hladký RostislavBusta Stanislav3-5-7-9 13610
17.Melichar LiborHejdušek Ivan59   20  
18.Šafařík JanHynšt Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladký Rostislav13Daněk Zdeněk ml.40
Melichar Libor21Busta Stanislav31
Šafařík Jan03Hejdušek Ivan21
Studýnka František22Hynšt Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vavřinec
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:24622:542TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mosnák Milan
Mocek Milan
 
 
Marek Jan st.
Vránová Radana
 
 
-11-9-9  0301
2.Jangl Marek
Šťavík Ondřej
 
 
Frolek Radek
Vaverka Lubomír
 
 
9-7-5553211
3.Šťavík OndřejMarek Jan st.4-3-6993221
4.Mocek MilanVránová Radana897  3031
5.Mosnák MilanVaverka Lubomír92-7-11-122332
6.Jangl MarekFrolek Radek2611  3042
7.Mocek MilanMarek Jan st.-7-85-5 1343
8.Mosnák MilanVránová Radana9-12108 3153
9.Jangl MarekVaverka Lubomír884  3063
10.Šťavík OndřejFrolek Radek-7585 3173
11.Mosnák MilanMarek Jan st.16-9-94-102374
12.Jangl MarekVránová Radana8-8-104-42375
13.Šťavík OndřejVaverka Lubomír577  3085
14.Mocek MilanFrolek Radek665  3095
15.Jangl MarekMarek Jan st.8-9-5-11 1396
16.Šťavík OndřejVránová Radana887  30106
17.Mocek MilanVaverka Lubomír         
18.Mosnák MilanFrolek Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šťavík Ondřej40Marek Jan st.31
Mocek Milan21Vránová Radana13
Mosnák Milan12Vaverka Lubomír12
Jangl Marek22Frolek Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Ličbinský Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:36589:636TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Martin
Střítežský Roman
 
 
Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
-11-79-8 1301
2.Pavelka Jakub
Beránek Pavel
 
 
Weiser Daniel
Trávníček Tomáš
 
 
9-13-910103211
3.Střítežský RomanWeiser Daniel10-76-893221
4.Pavelka JakubMikuš Juraj10-4-4-6 1322
5.Novák MartinKamenický Tomáš10-11-8-8 1323
6.Beránek PavelTrávníček Tomáš797  3033
7.Pavelka JakubWeiser Daniel-9-812-7 1334
8.Novák MartinMikuš Juraj10-8910 3144
9.Beránek PavelKamenický Tomáš1315-9-6-82345
10.Střítežský RomanTrávníček Tomáš-7-9-7  0346
11.Novák MartinWeiser Daniel-9118-7-62347
12.Beránek PavelMikuš Juraj66-1211 3157
13.Střítežský RomanKamenický Tomáš-5-10-7  0358
14.Pavelka JakubTrávníček Tomáš-10-111-8 1359
15.Beránek PavelWeiser Daniel6-4-10-9 13510
16.Střítežský RomanMikuš Juraj6-6   11  
17.Pavelka JakubKamenický Tomáš         
18.Novák MartinTrávníček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Střítežský Roman12Weiser Daniel31
Pavelka Jakub03Mikuš Juraj12
Novák Martin12Kamenický Tomáš30
Beránek Pavel22Trávníček Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Studnička Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:28610:575TJ Sokol Vracov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rachunek Martin
Studnička Ondřej
 
 
Třináctý Richard
Traxler Jan
 
 
-6-9-5  0301
2.Kouřil Přemysl
Nikl Pavel
 
 
Táborský Jindřich
Tupec Pavel
 
 
-8-86443211
3.Studnička OndřejTraxler Jan-978-473221
4.Kouřil PřemyslTáborský Jindřich-11794 3131
5.Rachunek MartinTřináctý Richard-5-688-92332
6.Nikl PavelTupec Pavel53-9-983242
7.Kouřil PřemyslTraxler Jan-869-7-62343
8.Rachunek MartinTáborský Jindřich-6-7-4  0344
9.Nikl PavelTřináctý Richard-64-66-92345
10.Studnička OndřejTupec Pavel-99711 3155
11.Rachunek MartinTraxler Jan6-59-993265
12.Nikl PavelTáborský Jindřich958  3075
13.Studnička OndřejTřináctý Richard4810  3085
14.Kouřil PřemyslTupec Pavel98-108 3195
15.Nikl PavelTraxler Jan-815-77932105
16.Studnička OndřejTáborský Jindřich10-4-6-7 13  
17.Kouřil PřemyslTřináctý Richard         
18.Rachunek MartinTupec Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Studnička Ondřej30Traxler Jan13
Kouřil Přemysl21Táborský Jindřich12
Rachunek Martin12Třináctý Richard21
Nikl Pavel31Tupec Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Kalivoda Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:32393:467SKST Mart Hodonín Stavoimpex E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grufík Kamil
Bruckner Tomáš
 
 
Buriánek Patrik
Trgo Miloš
 
 
-5-10-8  0301
2.Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
Hašlík Jakub
Veselý Jan
 
 
6-558 3111
3.Kalivoda PetrVeselý Jan7-10-312-112312
4.Grufík KamilHašlík Jakub-5-3-2  0313
5.Baláž BranislavTrgo Miloš8-8-97-52314
6.Bruckner TomášBuriánek Patrik-9-10-8  0315
7.Grufík KamilVeselý Jan-64-7-8 1316
8.Baláž BranislavHašlík Jakub-4-12-5  0317
9.Bruckner TomášTrgo Miloš-8-7-7  0318
10.Kalivoda PetrBuriánek Patrik-614-107-102319
11.Baláž BranislavVeselý Jan93-75 3129
12.Bruckner TomášHašlík Jakub-910-5-8 13210
13.Kalivoda PetrTrgo Miloš         
14.Grufík KamilBuriánek Patrik         
15.Bruckner TomášVeselý Jan         
16.Kalivoda PetrHašlík Jakub         
17.Grufík KamilTrgo Miloš         
18.Baláž BranislavBuriánek Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalivoda Petr02Veselý Jan21
Grufík Kamil02Hašlík Jakub30
Baláž Branislav12Trgo Miloš20
Bruckner Tomáš03Buriánek Patrik20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:37560:605TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paták Zdeněk
Vališ Petr
 
 
Busta Stanislav
Götz Bořivoj
 
 
76-107 3110
2.Ertl Jakub
Vašulín Karel
 
 
Daněk Zdeněk ml.
Hejdušek Ivan
 
 
89-93 3120
3.Ertl JakubDaněk Zdeněk ml.57-4-993230
4.Vašulín KarelBusta Stanislav-5-5-6  0331
5.Vališ PetrHejdušek Ivan-98-10-5 1332
6.Paták ZdeněkGötz Bořivoj653  3042
7.Vašulín KarelDaněk Zdeněk ml.6-10-5-4 1343
8.Vališ PetrBusta Stanislav86-83 3153
9.Paták ZdeněkHejdušek Ivan-10-8-7  0354
10.Ertl JakubGötz Bořivoj91011  3064
11.Vališ PetrDaněk Zdeněk ml.-6-8-7  0365
12.Paták ZdeněkBusta Stanislav-11-7-8  0366
13.Ertl JakubHejdušek Ivan-6-5-7  0367
14.Vašulín KarelGötz Bořivoj8-79-663277
15.Paták ZdeněkDaněk Zdeněk ml.5-8-6-7 1378
16.Ertl JakubBusta Stanislav-6-510-2 1379
17.Vašulín KarelHejdušek Ivan108-7-6-923710
18.Vališ PetrGötz Bořivoj108   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ertl Jakub22Daněk Zdeněk ml.31
Vašulín Karel13Busta Stanislav31
Vališ Petr12Hejdušek Ivan40
Paták Zdeněk13Götz Bořivoj03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Melichar Libor
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16465:398TJ Agrotec Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafařík Jan
Himal Tomáš
 
 
Havránek Lukáš
Mach Ondřej
 
 
-4-56793210
2.Melichar Libor
Studýnka František
 
 
Galanda František
Šmídek Roman
 
 
5-76-863220
3.Himal TomášGalanda František-810-10-9 1321
4.Melichar LiborŠmídek Roman7-379 3131
5.Šafařík JanMach Ondřej577  3041
6.Studýnka FrantišekHavránek Lukáš842  3051
7.Melichar LiborGalanda František8-765 3161
8.Šafařík JanŠmídek Roman987  3071
9.Studýnka FrantišekMach Ondřej185  3081
10.Himal TomášHavránek Lukáš-1010-5-5 1382
11.Šafařík JanGalanda František-78-7983292
12.Studýnka FrantišekŠmídek Roman78-7-9832102
13.Himal TomášMach Ondřej         
14.Melichar LiborHavránek Lukáš         
15.Studýnka FrantišekGalanda František         
16.Himal Tomᚊmídek Roman         
17.Melichar LiborMach Ondřej         
18.Šafařík JanHavránek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Himal Tomáš02Galanda František12
Melichar Libor20Šmídek Roman03
Šafařík Jan30Mach Ondřej02
Studýnka František30Havránek Lukáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:06Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:37655:658TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mosnák Milan
Mocek Milan
 
 
Trávníček Tomáš
Weiser Daniel
 
 
8-11-9-10 1301
2.Jangl Marek
Šťavík Ondřej
 
 
Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
75-5-13-92302
3.Šťavík OndřejWeiser Daniel48-38 3112
4.Mocek MilanMikuš Juraj8-6-9-11 1313
5.Mosnák MilanKamenický Tomáš-7-10-10  0314
6.Jangl MarekTrávníček Tomáš108-145 3124
7.Mocek MilanWeiser Daniel55-6-9-62325
8.Mosnák MilanMikuš Juraj862  3035
9.Jangl MarekKamenický Tomáš-9-1289-82336
10.Šťavík OndřejTrávníček Tomáš-66-7993246
11.Mosnák MilanWeiser Daniel96-89 3156
12.Jangl MarekMikuš Juraj-2-9-8  0357
13.Šťavík OndřejKamenický Tomáš8-856 3167
14.Mocek MilanTrávníček Tomáš114-37 3177
15.Jangl MarekWeiser Daniel-5-49-10 1378
16.Šťavík OndřejMikuš Juraj-1098-9-92379
17.Mocek MilanKamenický Tomáš-10-7-8  03710
18.Mosnák MilanTrávníček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šťavík Ondřej31Weiser Daniel22
Mocek Milan13Mikuš Juraj31
Mosnák Milan21Kamenický Tomáš31
Jangl Marek13Trávníček Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Ličbinský Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24560:487TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Martin
Střítežský Roman
 
 
Vaverka Lubomír
Frolek Radek
 
 
-534-943210
2.Pavelka Jakub
Chmelík Daniel
 
 
Marek Jan st.
Vránová Radana
 
 
-9-5-7  0311
3.Pavelka JakubVránová Radana7-379 3121
4.Chmelík DanielMarek Jan st.-7-98-4 1322
5.Střítežský RomanVaverka Lubomír7-9510 3132
6.Novák MartinFrolek Radek7-1164 3142
7.Chmelík DanielVránová Radana-6-8-6  0343
8.Střítežský RomanMarek Jan st.8-477 3153
9.Novák MartinVaverka Lubomír263  3063
10.Pavelka JakubFrolek Radek863  3073
11.Střítežský RomanVránová Radana45-7-7-92374
12.Novák MartinMarek Jan st.79-1013 3184
13.Pavelka JakubVaverka Lubomír8-5-88-82385
14.Chmelík DanielFrolek Radek787  3095
15.Novák MartinVránová Radana-81-68432105
16.Pavelka JakubMarek Jan st.-9-1110  12  
17.Chmelík DanielVaverka Lubomír         
18.Střítežský RomanFrolek Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavelka Jakub21Vránová Radana22
Chmelík Daniel12Marek Jan st.12
Střítežský Roman21Vaverka Lubomír12
Novák Martin40Frolek Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Studnička Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1040:40728:739SKST Mart Hodonín Stavoimpex E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studnička Ondřej
Vašík Michal
 
 
Buriánek Patrik
Trgo Miloš
 
 
3-10-1112-92301
2.Nikl Pavel
Kouřil Přemysl
 
 
Veselý Jan
Hašlík Jakub
 
 
869  3011
3.Studnička OndřejVeselý Jan-77-98-52312
4.Kouřil PřemyslHašlík Jakub-988-463222
5.Vašík MichalTrgo Miloš-7-107-5 1323
6.Nikl PavelBuriánek Patrik1224  3033
7.Kouřil PřemyslVeselý Jan-11710-7-32334
8.Vašík MichalHašlík Jakub4-128-163244
9.Nikl PavelTrgo Miloš11-84-633254
10.Studnička OndřejBuriánek Patrik9-1-109-112355
11.Vašík MichalVeselý Jan-2-89-12 1356
12.Nikl PavelHašlík Jakub-6386 3166
13.Studnička OndřejTrgo Miloš7-7-5-5 1367
14.Kouřil PřemyslBuriánek Patrik-7-86783277
15.Nikl PavelVeselý Jan6-10109 3187
16.Studnička OndřejHašlík Jakub7-48-7-72388
17.Kouřil PřemyslTrgo Miloš-678-6-32389
18.Vašík MichalBuriánek Patrik-53-5-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Studnička Ondřej04Veselý Jan31
Kouřil Přemysl22Hašlík Jakub13
Vašík Michal13Trgo Miloš31
Nikl Pavel40Buriánek Patrik22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Kalivoda Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:36590:613SK Slatina - Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
Tupec Pavel
Táborský Jindřich
 
 
1245  3010
2.Grufík Kamil
Sláma Miroslav
 
 
Třináctý Richard
Traxler Jan
 
 
-7-76-7 1311
3.Sláma MiroslavTraxler Jan-5-10-7  0312
4.Grufík KamilTáborský Jindřich-7-846-82313
5.Kalivoda PetrTřináctý Richard85-105 3123
6.Baláž BranislavTupec Pavel4-8-11-11 1324
7.Grufík KamilTraxler Jan-710-8973234
8.Kalivoda PetrTáborský Jindřich9-1077 3144
9.Baláž BranislavTřináctý Richard-7456 3154
10.Sláma MiroslavTupec Pavel-7-5-4  0355
11.Kalivoda PetrTraxler Jan6-774 3165
12.Baláž BranislavTáborský Jindřich-988-6-72366
13.Sláma MiroslavTřináctý Richard9-7-88-42367
14.Grufík KamilTupec Pavel8-4-5-4 1368
15.Baláž BranislavTraxler Jan5915  3078
16.Sláma MiroslavTáborský Jindřich-3-7-5  0379
17.Grufík KamilTřináctý Richard-7-9-4  03710
18.Kalivoda PetrTupec Pavel38-9  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sláma Miroslav04Traxler Jan13
Grufík Kamil13Táborský Jindřich31
Kalivoda Petr30Třináctý Richard22
Baláž Branislav22Tupec Pavel30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno BVrchní
rozhodčí:
Nováček Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:31324:437SK Slatina - Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galanda František
Dědek Zdeněk
 
 
Táborský Jindřich
Zaplatil Radek
 
 
-11-9-3  0301
2.Mach Ondřej
Havránek Lukáš
 
 
Třináctý Richard
Traxler Jan
 
 
-1211-78-42302
3.Dědek ZdeněkTáborský Jindřich-58-4-5 1303
4.Havránek LukášTraxler Jan7-5-77-12304
5.Mach OndřejTřináctý Richard-28-6-6 1305
6.Galanda FrantišekZaplatil Radek-6-979-102306
7.Havránek LukášTáborský Jindřich-5-6-6  0307
8.Mach OndřejTraxler Jan-3-5-11  0308
9.Galanda FrantišekTřináctý Richard8-655 3118
10.Dědek ZdeněkZaplatil Radek-6-9-14  0319
11.Mach OndřejTáborský Jindřich-4-9-5  03110
12.Galanda FrantišekTraxler Jan463  30  
13.Dědek ZdeněkTřináctý Richard         
14.Havránek LukášZaplatil Radek         
15.Galanda FrantišekTáborský Jindřich         
16.Dědek ZdeněkTraxler Jan         
17.Havránek LukášTřináctý Richard         
18.Mach OndřejZaplatil Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dědek Zdeněk02Táborský Jindřich30
Havránek Lukáš02Traxler Jan20
Mach Ondřej03Třináctý Richard11
Galanda František11Zaplatil Radek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany AVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:35Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:26560:532TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daněk Zdeněk ml.
Hejdušek Ivan
 
 
Buriánek Patrik
Trgo Miloš
 
 
-8-10-9  0301
2.Busta Stanislav
Kmoníček Pavel
 
 
Veselý Jan
Hašlík Jakub
 
 
-7-8-9  0302
3.Hejdušek IvanVeselý Jan76-96 3112
4.Kmoníček PavelHašlík Jakub-7-6-12  0313
5.Busta StanislavTrgo Miloš-47-8-4 1314
6.Daněk Zdeněk ml.Buriánek Patrik8-1679 3124
7.Kmoníček PavelVeselý Jan-858-883234
8.Busta StanislavHašlík Jakub546  3044
9.Daněk Zdeněk ml.Trgo Miloš99-108 3154
10.Hejdušek IvanBuriánek Patrik-15-5-4  0355
11.Busta StanislavVeselý Jan6106  3065
12.Daněk Zdeněk ml.Hašlík Jakub5610  3075
13.Hejdušek IvanTrgo Miloš-88-2-9 1376
14.Kmoníček PavelBuriánek Patrik-47-7993286
15.Daněk Zdeněk ml.Veselý Jan977  3096
16.Hejdušek IvanHašlík Jakub-9548 31106
17.Kmoníček PavelTrgo Miloš-37   11  
18.Busta StanislavBuriánek Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hejdušek Ivan22Veselý Jan04
Kmoníček Pavel21Hašlík Jakub13
Busta Stanislav21Trgo Miloš21
Daněk Zdeněk ml.40Buriánek Patrik12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:Morávková Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14477:403TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obrdlík Štěpán
Marek Jan st.
 
 
Křiva Zdeněk
Nikl Pavel
 
 
999  3010
2.Vránová Radana
Jamný Petr
 
 
Studnička Ondřej
Kouřil Přemysl
 
 
51011  3020
3.Obrdlík ŠtěpánNikl Pavel-79-7993230
4.Jamný PetrKouřil Přemysl-14-97-8 1331
5.Vránová RadanaStudnička Ondřej675  3041
6.Marek Jan st.Křiva Zdeněk476  3051
7.Jamný PetrNikl Pavel-4-7-6  0352
8.Vránová RadanaKouřil Přemysl-89-45103262
9.Marek Jan st.Studnička Ondřej4810  3072
10.Obrdlík ŠtěpánKřiva Zdeněk173  3082
11.Vránová RadanaNikl Pavel10-9711 3192
12.Marek Jan st.Kouřil Přemysl7-5-77-82393
13.Obrdlík ŠtěpánStudnička Ondřej4712  30103
14.Jamný PetrKřiva Zdeněk464  30  
15.Marek Jan st.Nikl Pavel         
16.Obrdlík ŠtěpánKouřil Přemysl         
17.Jamný PetrStudnička Ondřej         
18.Vránová RadanaKřiva Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Obrdlík Štěpán30Nikl Pavel12
Jamný Petr02Kouřil Přemysl21
Vránová Radana30Studnička Ondřej03
Marek Jan st.21Křiva Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Kamenický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11439:269TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
-8696 3110
2.Dočekal Petr
Trávníček Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Dočekal PetrWO    3030
4.Trávníček TomášKalivoda Petr7-7-101-92331
5.Kamenický TomášBaláž Branislav-9856 3141
6.Mikuš JurajGrufík Kamil76-1010 3151
7.Trávníček TomášWO    3061
8.Kamenický TomášKalivoda Petr8-56-7123271
9.Mikuš JurajBaláž Branislav9-4-5853281
10.Dočekal PetrGrufík Kamil7-7911 3191
11.Kamenický TomášWO    30101
12.Mikuš JurajKalivoda Petr         
13.Dočekal PetrBaláž Branislav         
14.Trávníček TomášGrufík Kamil         
15.Mikuš Juraj         
16.Dočekal PetrKalivoda Petr         
17.Trávníček TomášBaláž Branislav         
18.Kamenický TomášGrufík Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dočekal Petr10Kalivoda Petr11
Trávníček Tomáš01Baláž Branislav02
Kamenický Tomáš20Grufík Kamil02
Mikuš Juraj20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:36508:576TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ertl Jakub
Vašulín Karel
 
 
Mocek Milan
Jangl Marek
 
 
76-89 3110
2.Paták Zdeněk
Vališ Petr
 
 
Mosnák Milan
Šťavík Ondřej
 
 
-78-88-92311
3.Ertl JakubMosnák Milan-674-5-72312
4.Vašulín KarelŠťavík Ondřej-58-49-72313
5.Vališ PetrJangl Marek-87-9673223
6.Paták ZdeněkMocek Milan-6-49-4 1324
7.Vašulín KarelMosnák Milan6-8-3-6 1325
8.Vališ PetrŠťavík Ondřej-6-9-8  0326
9.Paták ZdeněkJangl Marek-876-993236
10.Ertl JakubMocek Milan-8-7-8  0337
11.Vališ PetrMosnák Milan-7-69-7 1338
12.Paták ZdeněkŠťavík Ondřej8-879 3148
13.Ertl JakubJangl Marek-118-76-92349
14.Vašulín KarelMocek Milan8-4-6-2 13410
15.Paták ZdeněkMosnák Milan         
16.Ertl JakubŠťavík Ondřej         
17.Vašulín KarelJangl Marek         
18.Vališ PetrMocek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ertl Jakub03Mosnák Milan30
Vašulín Karel03Šťavík Ondřej21
Vališ Petr12Jangl Marek12
Paták Zdeněk21Mocek Milan30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Melichar Libor
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:32386:527TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichar Libor
Studýnka František
 
 
Novák Martin
Ličbinský Roman
 
 
-10-6133-82301
2.
 
 
Beránek Pavel
Pavelka Jakub
 
 
WO    0302
3.Hladký RostislavNovák Martin-8-76-5 1303
4.Melichar LiborBeránek Pavel95-710 3113
5.Pavelka JakubWO    0314
6.Studýnka FrantišekStřítežský Roman-9566 3124
7.Melichar LiborNovák Martin6-59-8-62325
8.Beránek PavelWO    0326
9.Studýnka FrantišekPavelka Jakub-46-3-6 1327
10.Hladký RostislavStřítežský Roman38-10-9-72328
11.Novák MartinWO    0329
12.Studýnka FrantišekBeránek Pavel-9-101165-1023210
13.Hladký RostislavPavelka Jakub         
14.Melichar LiborStřítežský Roman         
15.Studýnka FrantišekNovák Martin         
16.Hladký RostislavBeránek Pavel         
17.Melichar LiborPavelka Jakub         
18.Střítežský Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hladký Rostislav02Novák Martin20
Melichar Libor11Beránek Pavel11
Studýnka František12Pavelka Jakub10
   Střítežský Roman11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno BVrchní
rozhodčí:
Nováček Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32343:450SKST Mart Hodonín Stavoimpex E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galanda František
Šmídek Roman
 
 
Buriánek Patrik
Trgo Miloš
 
 
-9-9-7  0301
2.Nováček Jiří
Havránek Lukáš
 
 
Hašlík Jakub
Veselý Jan
 
 
-3-5-11  0302
3.Havránek LukášTrgo Miloš-4-612-6 1303
4.Šmídek RomanBuriánek Patrik-6-5-8  0304
5.Nováček JiříVeselý Jan9-4-6-8 1305
6.Galanda FrantišekHašlík Jakub84-4-9-62306
7.Šmídek RomanTrgo Miloš84-3-583216
8.Nováček JiříBuriánek Patrik-6-10-5  0317
9.Galanda FrantišekVeselý Jan6810  3027
10.Havránek LukášHašlík Jakub-86-510-52328
11.Nováček JiříTrgo Miloš-6-8-1  0329
12.Galanda FrantišekBuriánek Patrik-9-8-11  03210
13.Havránek LukášVeselý Jan-411-7-2 13  
14.Šmídek RomanHašlík Jakub         
15.Galanda FrantišekTrgo Miloš         
16.Havránek LukášBuriánek Patrik         
17.Šmídek RomanVeselý Jan         
18.Nováček JiříHašlík Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havránek Lukáš02Trgo Miloš21
Šmídek Roman11Buriánek Patrik30
Nováček Jiří03Veselý Jan11
Galanda František12Hašlík Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany AVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk st.
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:10409:325TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Busta Stanislav
Kmoníček Pavel
 
 
Zaplatil Radek
Třináctý Richard
 
 
-10-4-8  0301
2.Daněk Zdeněk ml.
Hejdušek Ivan
 
 
Traxler Jan
Tupec Pavel
 
 
7149  3011
3.Kmoníček PavelTřináctý Richard11-899 3121
4.Hejdušek IvanTupec Pavel-6-59383231
5.Busta StanislavZaplatil Radek9710  3041
6.Daněk Zdeněk ml.Traxler Jan786  3051
7.Hejdušek IvanTřináctý Richard484  3061
8.Busta StanislavTupec Pavel775  3071
9.Daněk Zdeněk ml.Zaplatil Radek3107  3081
10.Kmoníček PavelTraxler Jan-8-8-4  0382
11.Busta StanislavTřináctý Richard-9278 3192
12.Daněk Zdeněk ml.Tupec Pavel655  30102
13.Kmoníček PavelZaplatil Radek         
14.Hejdušek IvanTraxler Jan         
15.Daněk Zdeněk ml.Třináctý Richard         
16.Kmoníček PavelTupec Pavel         
17.Hejdušek IvanZaplatil Radek         
18.Busta StanislavTraxler Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kmoníček Pavel11Třináctý Richard03
Hejdušek Ivan20Tupec Pavel03
Busta Stanislav30Zaplatil Radek02
Daněk Zdeněk ml.30Traxler Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34639:632nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jan st.
Obrdlík Štěpán
 
 
Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
-89-610-152301
2.Jamný Petr
Vránová Radana
 
 
Grufík Kamil
Bruckner Tomáš
 
 
59-2-9103211
3.Vránová RadanaBruckner Tomáš-34-7-2 1312
4.Jamný PetrBaláž Branislav-14-3-2  0313
5.Marek Jan st.Kalivoda Petr-10-10-6  0314
6.Obrdlík ŠtěpánGrufík Kamil-9-19-11  0315
7.Jamný PetrBruckner Tomáš-6-8-11  0316
8.Marek Jan st.Baláž Branislav91119  3026
9.Obrdlík ŠtěpánKalivoda Petr5-439 3136
10.Vránová RadanaGrufík Kamil-5-7-8  0337
11.Marek Jan st.Bruckner Tomáš680  3047
12.Obrdlík ŠtěpánBaláž Branislav-6-128-10 1348
13.Vránová RadanaKalivoda Petr6-689 3158
14.Jamný PetrGrufík Kamil899  3068
15.Obrdlík ŠtěpánBruckner TomášWO    3078
16.Vránová RadanaBaláž Branislav87-7-6-72379
17.Jamný PetrKalivoda Petr77-71 3189
18.Marek Jan st.Grufík Kamil-8610-773299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vránová Radana13Bruckner Tomáš21
Jamný Petr22Baláž Branislav31
Marek Jan st.31Kalivoda Petr13
Obrdlík Štěpán12Grufík Kamil22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Kamenický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20553:460TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weiser Daniel
Trávníček Tomáš
 
 
Vašík Michal
Valko Jan
 
 
9611  3010
2.Mikuš Juraj
Kamenický Tomáš
 
 
Nikl Pavel
Kouřil Přemysl
 
 
-9985 3120
3.Weiser DanielNikl Pavel11-511-13-62321
4.Kamenický TomášKouřil Přemysl-99-10793231
5.Trávníček TomášStudnička Ondřej934  3041
6.Mikuš JurajVašík Michal571  3051
7.Kamenický TomášNikl Pavel-8-48-12 1352
8.Trávníček TomášKouřil Přemysl63-7-11-42353
9.Mikuš JurajStudnička Ondřej438  3063
10.Weiser DanielVašík Michal569  3073
11.Trávníček TomášNikl Pavel-9-5-9  0374
12.Mikuš JurajKouřil Přemysl6-5-5753284
13.Weiser DanielStudnička Ondřej9-8-11913294
14.Kamenický TomášValko Jan44-124 31104
15.Mikuš JurajNikl Pavel-9    01  
16.Weiser DanielKouřil Přemysl         
17.Kamenický TomášStudnička Ondřej         
18.Trávníček TomášValko Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Weiser Daniel21Nikl Pavel30
Kamenický Tomáš21Kouřil Přemysl12
Trávníček Tomáš12Studnička Ondřej03
Mikuš Juraj30Vašík Michal02
   Valko Jan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Ličbinský Roman
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11447:338TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ličbinský Roman
Novák Martin
 
 
Ertl Jakub
Vašulín Karel
 
 
772  3010
2.Šefr Filip
Pavelka Jakub
 
 
Paták Zdeněk
Vališ Petr
 
 
667  3020
3.Pavelka JakubErtl Jakub-7-69-8 1321
4.Střítežský Roman