Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany BVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Lažánky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:34699:651TJ Lažánky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daněk Zdeněk st.
Hynšt Martin
 
 
Kadlec Milan
Brandštettr Tomáš
 
 
87-11-14-42301
2.Frimmer Ján
Horák Petr
 
 
Sova Jan
Galla Martin
 
 
555  3011
3.Götz BořivojGalla Martin-36-3-7 1312
4.Frimmer JánBrandštettr Tomáš649  3022
5.Hynšt MartinSova Jan-108711 3132
6.Horák PetrKadlec Milan68-7-843242
7.Frimmer JánGalla Martin-88-10-14 1343
8.Hynšt MartinBrandštettr Tomáš-99-10-9 1344
9.Horák PetrSova Jan8-7-109-92345
10.Götz BořivojKadlec Milan4710  3055
11.Hynšt MartinGalla Martin-9-97-10 1356
12.Horák PetrBrandštettr Tomáš6-7-8-10 1357
13.Götz BořivojSova Jan-1088-8-42358
14.Frimmer JánKadlec Milan965  3068
15.Horák PetrGalla Martin-99-7-6 1369
16.Götz BořivojBrandštettr Tomáš-9568 3179
17.Frimmer JánSova Jan644  3089
18.Hynšt MartinKadlec Milan9-12-10-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Götz Bořivoj22Galla Martin40
Frimmer Ján31Brandštettr Tomáš22
Hynšt Martin13Sova Jan22
Horák Petr13Kadlec Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno EVrchní
rozhodčí:
Chmelík Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37552:599TJ Sokol Brno I C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mergenthalová Petra
Barč Andrej
 
 
Musil Ondřej
Prachař Marek
 
 
-77-7983210
2.Schwarz Milan
Chmelík Daniel
 
 
Kopřiva Tomáš
Ryšavý Filip
 
 
-884-6-102311
3.Schwarz MilanKopřiva Tomáš-8107-9-32312
4.Chmelík DanielMusil Ondřej-6-9-8  0313
5.Barč AndrejRyšavý Filip-4-3-9  0314
6.Mergenthalová PetraPrachař Marek-10543 3124
7.Chmelík DanielKopřiva Tomáš-9-857-32325
8.Barč AndrejMusil Ondřej-2-10-7  0326
9.Mergenthalová PetraRyšavý Filip479  3036
10.Schwarz MilanPrachař Marek-6-5-6  0337
11.Barč AndrejKopřiva Tomáš-4-6-9  0338
12.Mergenthalová PetraMusil Ondřej62-9-993248
13.Schwarz MilanRyšavý Filip-75-8-3 1349
14.Chmelík DanielPrachař Marek77-89 3159
15.Mergenthalová PetraKopřiva Tomáš810-37 3169
16.Schwarz MilanMusil Ondřej-11-2910-1023610
17.Chmelík DanielRyšavý Filip610-5-8832  
18.Barč AndrejPrachař Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schwarz Milan04Kopřiva Tomáš31
Chmelík Daniel12Musil Ondřej31
Barč Andrej03Ryšavý Filip21
Mergenthalová Petra40Prachař Marek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:38771:788nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Petr
Zimek Jaroslav
 
 
Pospíšil Josef
Vysloužil Jan
 
 
-9116-963210
2.Koc František
Kazdera Pavel
 
 
Škvařil Petr
Žilka Milan
 
 
814-910 3120
3.Kazdera PavelŠkvařil Petr9-5-6-8 1321
4.Zimek JaroslavVysloužil Jan109-87 3131
5.Hruška PetrŽilka Milan79-5-12-92332
6.Koc FrantišekPospíšil Josef9-10-9-12 1333
7.Zimek JaroslavŠkvařil Petr116-8-793243
8.Hruška PetrVysloužil Jan9-68-9113253
9.Koc FrantišekŽilka Milan-8-67-11 1354
10.Kazdera PavelPospíšil Josef9-9-5-9 1355
11.Hruška PetrŠkvařil Petr13115  3065
12.Koc FrantišekVysloužil Jan-51198 3175
13.Kazdera PavelŽilka Milan-9613-9-62376
14.Zimek JaroslavPospíšil Josef-612-9-5 1377
15.Koc FrantišekŠkvařil Petr596  3087
16.Kazdera PavelVysloužil Jan11-6-210-52388
17.Zimek JaroslavŽilka Milan-6123-10-92389
18.Hruška PetrPospíšil Josef-89-912103299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kazdera Pavel04Škvařil Petr13
Zimek Jaroslav22Vysloužil Jan13
Hruška Petr31Žilka Milan40
Koc František22Pospíšil Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:24536:469KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šalomoun Ivo
Šalamoun Lubomír
 
 
Štěpánek Luděk
Wünsch Vlastimil
 
 
331  3010
2.Musil Tomáš
Goldmann Tomáš
 
 
Cvrkal Rudolf
Cvrkal Richard
 
 
8-11-96-72311
3.Šalomoun IvoCvrkal Rudolf-9-5-10  0312
4.Goldmann Tomᚊtourač Milan15-10-4863222
5.Šalamoun LubomírCvrkal Richard654  3032
6.Adam PetrWünsch Vlastimil3-1339 3142
7.Goldmann TomášCvrkal Rudolf-2-7-6  0343
8.Šalamoun LubomírŠtourač Milan795  3053
9.Adam PetrCvrkal Richard-4252 3163
10.Šalomoun IvoŠtěpánek Luděk5117  3073
11.Šalamoun LubomírCvrkal Rudolf-7-7-3  0374
12.Adam PetrŠtourač Milan77-8-1233284
13.Šalomoun IvoCvrkal Richard-9653 3194
14.Musil Tomᚊtěpánek Luděk6-1-2-10 1395
15.Adam PetrCvrkal Rudolf97-7-2732105
16.Šalomoun IvoŠtourač Milan38   20  
17.Musil TomášCvrkal Richard         
18.Šalamoun LubomírŠtěpánek Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šalomoun Ivo21Cvrkal Rudolf31
Goldmann Tomáš11Štourač Milan03
Šalamoun Lubomír21Cvrkal Richard03
Adam Petr40Wünsch Vlastimil01
Musil Tomáš01Štěpánek Luděk11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Damborský Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8421:299TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
Hofírek Dominik
Rotrekl Michal
 
 
8-5810 3110
2.Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
Vojtěch Tomáš
Levardi Robert
 
 
683  3020
3.Konečný JaroslavRotrekl Michal275  3030
4.Zajíc RenéLevardi Robert7610  3040
5.Himal TomášHofírek Dominik66-8-993250
6.Damborský BohumilVojtěch Tomáš6910  3060
7.Zajíc RenéRotrekl Michal2410  3070
8.Himal TomášLevardi Robert10-1044 3180
9.Damborský BohumilHofírek Dominik647  3090
10.Konečný JaroslavVojtěch Tomáš8-109-6-72391
11.Himal TomášRotrekl Michal-9924 31101
12.Damborský BohumilLevardi Robert         
13.Konečný JaroslavHofírek Dominik         
14.Zajíc RenéVojtěch Tomáš         
15.Damborský BohumilRotrekl Michal         
16.Konečný JaroslavLevardi Robert         
17.Zajíc RenéHofírek Dominik         
18.Himal TomášVojtěch Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konečný Jaroslav11Rotrekl Michal03
Zajíc René20Levardi Robert02
Himal Tomáš30Hofírek Dominik02
Damborský Bohumil20Vojtěch Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky CVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35692:671nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škorpík Jan
Křupala Vladislav
 
 
Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
8-10-7-8 1301
2.Záděra Kamil
Záděra František
 
 
Hanák Petr
Kucin Michal
 
 
-85-713-92302
3.Záděra KamilHanák Petr11-8-64-82303
4.Záděra FrantišekPernička Pavel1155  3013
5.Škorpík JanChlíbek David-386-253223
6.Křupala VladislavKucin Michal687  3033
7.Záděra FrantišekHanák Petr-81098 3143
8.Škorpík JanPernička Pavel-3588 3153
9.Křupala VladislavChlíbek David-68-96-52354
10.Záděra KamilKucin Michal-10-411-7 1355
11.Škorpík JanHanák Petr-88-6663265
12.Křupala VladislavPernička Pavel-6-13-12  0366
13.Kolbert RadekChlíbek David-6-910-10 1367
14.Záděra FrantišekKucin Michal745  3077
15.Křupala VladislavHanák Petr-9-6-10  0378
16.Kolbert RadekPernička Pavel785  3088
17.Záděra FrantišekChlíbek David-5-956-112389
18.Škorpík JanKucin Michal-96-5783299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Záděra Kamil02Hanák Petr22
Záděra František31Pernička Pavel13
Škorpík Jan40Chlíbek David31
Křupala Vladislav13Kucin Michal13
Kolbert Radek11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline