Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:14464:383TJ Brno-Bystrc B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
Hofírek Dominik
Rotrekl Michal
 
 
-13869 3110
2.Mrkvan Miroslav
Kucin Michal
 
 
Vojtěch Tomáš
Levardi Robert
 
 
4-6-4-2 1311
3.Chlíbek DavidVojtěch Tomáš696  3021
4.Mrkvan MiroslavLevardi Robert696  3031
5.Kucin MichalHofírek Dominik-9-46-7 1332
6.Pernička PavelRotrekl Michal8911  3042
7.Mrkvan MiroslavVojtěch Tomáš6-8-4-8 1343
8.Kucin MichalLevardi Robert-9-9-4  0344
9.Pernička PavelHofírek Dominik4911  3054
10.Chlíbek DavidRotrekl Michal663  3064
11.Kucin MichalVojtěch Tomáš127-78 3174
12.Pernička PavelLevardi Robert795  3084
13.Chlíbek DavidHofírek Dominik623  3094
14.Mrkvan MiroslavRotrekl Michal846  30104
15.Pernička PavelVojtěch Tomáš-9    01  
16.Chlíbek DavidLevardi Robert         
17.Mrkvan MiroslavHofírek Dominik         
18.Kucin MichalRotrekl Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chlíbek David30Vojtěch Tomáš12
Mrkvan Miroslav21Levardi Robert12
Kucin Michal12Hofírek Dominik12
Pernička Pavel30Rotrekl Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Fučík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:26645:585SK Kuřim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štourač Milan
Šplíchal Jiří
 
 
Šturm Jan
Vysloužil Jan
 
 
869  3010
2.Cvrkal Rudolf
Cvrkal Richard
 
 
Pospíšil Josef
Sýkora Josef
 
 
687  3020
3.Šplíchal JiříPospíšil Josef11-77-6-142321
4.Cvrkal RudolfŠturm Jan447  3031
5.Štourač MilanVysloužil Jan-4-8-8  0332
6.Cvrkal RichardSýkora Josef14-397 3142
7.Cvrkal RudolfPospíšil Josef743  3052
8.Štourač MilanŠturm Jan-967-8-102353
9.Cvrkal RichardVysloužil Jan-6-5-6  0354
10.Šplíchal JiříSýkora Josef-5810-6-62355
11.Štourač MilanPospíšil Josef-27-96-102356
12.Cvrkal RichardŠturm Jan6-10-69-112357
13.Šplíchal JiříVysloužil Jan8-9919 3167
14.Cvrkal RudolfSýkora Josef366  3077
15.Cvrkal RichardPospíšil Josef-6-3-8  0378
16.Šplíchal JiříŠturm Jan536  3088
17.Cvrkal RudolfVysloužil Jan574  3098
18.Štourač MilanSýkora Josef81010  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šplíchal Jiří22Pospíšil Josef31
Cvrkal Rudolf40Šturm Jan22
Štourač Milan13Vysloužil Jan22
Cvrkal Richard13Sýkora Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno EVrchní
rozhodčí:
Honek František
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:20572:437TTC Moravská Slavia Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mergenthalová Petra
Barč Andrej
 
 
Frimmer Ján
Hynšt Martin
 
 
11-128-4-102301
2.Střítežský Roman
Schwarz Milan
 
 
Götz Bořivoj
Masařík Michal
 
 
-106109 3111
3.Schwarz MilanFrimmer Ján-9-8-8  0312
4.Střítežský RomanHynšt Martin710-77 3122
5.Barč AndrejGötz Bořivoj4-469 3132
6.Mergenthalová PetraMasařík Michal256  3042
7.Střítežský RomanFrimmer Ján-9157 3152
8.Barč AndrejHynšt Martin5-8-10-9 1353
9.Mergenthalová PetraGötz Bořivoj-9866 3163
10.Schwarz MilanMasařík Michal673  3073
11.Barč AndrejFrimmer Ján5-6-64-72374
12.Mergenthalová PetraHynšt Martin-93-87-82375
13.Schwarz MilanGötz Bořivoj832  3085
14.Střítežský RomanMasařík Michal145  3095
15.Mergenthalová PetraFrimmer Ján474  30105
16.Schwarz MilanHynšt Martin         
17.Střítežský RomanGötz Bořivoj         
18.Barč AndrejMasařík Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schwarz Milan21Frimmer Ján22
Střítežský Roman30Hynšt Martin21
Barč Andrej12Götz Bořivoj03
Mergenthalová Petra31Masařík Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 21:00 Začátek
utkání
21:00Konec
utkání
23:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:34665:675KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Goldmann Tomáš
Musil Tomáš
 
 
Tuhý Roman
Koc František
 
 
-86-810-122301
2.Ondra Milan
Šalamoun Lubomír
 
 
Zimek Jaroslav
Kazdera Pavel
 
 
-9-6-10  0302
3.Goldmann TomášZimek Jaroslav-610-8-6 1303
4.Ondra MilanKoc František-6106-8-32304
5.Musil TomášKazdera Pavel-7-89-4 1305
6.Šalamoun LubomírTuhý Roman6105  3015
7.Ondra MilanZimek Jaroslav6810  3025
8.Musil TomášKoc František-510-8-6 1326
9.Šalamoun LubomírKazdera Pavel11-1098 3136
10.Goldmann TomášTuhý Roman58-69 3146
11.Musil TomášZimek Jaroslav8-8109 3156
12.Šalamoun LubomírKoc František-9-81011-92357
13.Goldmann TomášKazdera Pavel-8-6-9  0358
14.Ondra MilanTuhý Roman6105  3068
15.Šalamoun LubomírZimek Jaroslav7-895 3178
16.Goldmann TomášKoc František6810  3088
17.Ondra MilanKazdera Pavel-6-810-9 1389
18.Musil TomášTuhý Roman-810-11-13 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Goldmann Tomáš22Zimek Jaroslav13
Ondra Milan22Koc František31
Musil Tomáš13Kazdera Pavel31
Šalamoun Lubomír31Tuhý Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky CVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:38601:644TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škorpík Jan
Křupala Vladislav
 
 
Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
5-4-6-7 1301
2.Kolbert Radek
Záděra Kamil
 
 
Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
-86-9-7 1302
3.Křupala VladislavDamborský Bohumil-6-8-7  0303
4.Vašulín KarelHimal Tomáš-53-6-7 1304
5.Kolbert RadekZajíc René-5-79-8 1305
6.Škorpík JanKonečný Jaroslav-107-8993215
7.Vašulín KarelDamborský Bohumil9-6-12723225
8.Kolbert RadekHimal Tomáš-12-689-72326
9.Škorpík JanZajíc René95-99 3136
10.Křupala VladislavKonečný Jaroslav-8-95-5 1337
11.Kolbert RadekDamborský Bohumil9-67-4-52338
12.Škorpík JanHimal Tomáš7-61010 3148
13.Křupala VladislavZajíc René678  3058
14.Vašulín KarelKonečný Jaroslav-5-139793268
15.Škorpík JanDamborský Bohumil-95-810-72369
16.Křupala VladislavHimal Tomáš-9-8-7  03610
17.Vašulín KarelZajíc René         
18.Kolbert RadekKonečný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křupala Vladislav13Damborský Bohumil31
Vašulín Karel21Himal Tomáš31
Kolbert Radek03Zajíc René12
Škorpík Jan31Konečný Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Lažánky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:26Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17525:440TJ Sokol Brno I C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Tomáš
Ryšavý Filip
 
 
Galla Martin
Brandštettr Tomáš
 
 
4-948 3110
2.Musil Ondřej
Dočekal Petr
 
 
Kadlec Milan
Sova Jan
 
 
45-147 3120
3.Dočekal PetrGalla Martin-11-6-4  0321
4.Musil OndřejBrandštettr Tomáš847  3031
5.Ryšavý FilipSova Jan898  3041
6.Kopřiva TomášKadlec Milan972  3051
7.Musil OndřejGalla Martin965  3061
8.Ryšavý FilipBrandštettr Tomáš89-9-5-102362
9.Kopřiva TomášSova Jan379  3072
10.Dočekal PetrKadlec Milan9-678 3182
11.Ryšavý FilipGalla Martin8-9-9-7 1383
12.Kopřiva TomášBrandštettr Tomáš9-912-953293
13.Dočekal PetrSova Jan2-2-98-52394
14.Musil OndřejKadlec Milan1395  30104
15.Kopřiva TomášGalla Martin4-10   11  
16.Dočekal PetrBrandštettr Tomáš         
17.Musil OndřejSova Jan         
18.Ryšavý FilipKadlec Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dočekal Petr12Galla Martin21
Musil Ondřej30Brandštettr Tomáš12
Ryšavý Filip12Sova Jan12
Kopřiva Tomáš30Kadlec Milan03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS