Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lažánky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lažánky č. 14, 664 71, Vchod přes Obecní úřadRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:38672:674nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Brandštettr Tomáš
 
 
Hofírek Dominik
Rotrekl Michal
 
 
985  3010
2.Sova Jan
Kadlec Milan
 
 
Vojtěch Tomáš
Levardi Robert
 
 
9-10-1-10 1311
3.Galla MartinVojtěch Tomáš-668-713221
4.Sova JanLevardi Robert-64-9-7 1322
5.Kadlec MilanHofírek Dominik6-4-7-9 1323
6.Brandštettr TomášRotrekl Michal67-1010 3133
7.Sova JanVojtěch Tomáš-12-5-6  0334
8.Kadlec MilanLevardi Robert-15-8-9  0335
9.Brandštettr TomášHofírek Dominik713-96 3145
10.Galla MartinRotrekl Michal8-11-8-3 1346
11.Kadlec MilanVojtěch Tomáš10-3-7-12 1347
12.Brandštettr TomášLevardi Robert9510  3057
13.Galla MartinHofírek Dominik6-959 3167
14.Sova JanRotrekl Michal-7-96853277
15.Brandštettr TomášVojtěch Tomáš6-6-9-5 1378
16.Galla MartinLevardi Robert610-9-943288
17.Sova JanHofírek Dominik-3-10-9  0389
18.Kadlec MilanRotrekl Michal-9911-1143299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Galla Martin31Vojtěch Tomáš31
Sova Jan13Levardi Robert22
Kadlec Milan13Hofírek Dominik22
Brandštettr Tomáš31Rotrekl Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:31624:589TJ Sokol Brno I C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ryšavý Filip
Kopřiva Tomáš
 
 
Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
9-8-2-6 1301
2.Musil Ondřej
Dočekal Petr
 
 
Hanák Petr
Mrkvan Miroslav
 
 
-10645 3111
3.Kopřiva TomášHanák Petr-7-95-10 1312
4.Musil OndřejPernička Pavel7-796 3122
5.Dočekal PetrChlíbek David8-77-673232
6.Ryšavý FilipMrkvan Miroslav996  3042
7.Musil OndřejHanák Petr849  3052
8.Dočekal PetrPernička Pavel-7108-8123262
9.Ryšavý FilipChlíbek David-7-8-3  0363
10.Kopřiva TomášMrkvan Miroslav-6-7-9  0364
11.Dočekal PetrHanák Petr837  3074
12.Ryšavý FilipPernička Pavel9-5-12-8 1375
13.Kopřiva TomášChlíbek David88-76 3185
14.Musil OndřejMrkvan Miroslav-9-56443295
15.Ryšavý FilipHanák Petr-12-9-7  0396
16.Kopřiva TomášPernička Pavel3-107-9-82397
17.Musil OndřejChlíbek David65-77 31107
18.Dočekal PetrMrkvan Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopřiva Tomáš13Hanák Petr22
Musil Ondřej40Pernička Pavel22
Dočekal Petr30Chlíbek David13
Ryšavý Filip13Mrkvan Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Zajíc René
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7401:258TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
Škvařil Petr
Šturm Jan
 
 
765  3010
2.Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
Špondr Martin
Spilka Vilém
 
 
725  3020
3.Konečný JaroslavŠkvařil Petr-94810 3130
4.Zajíc RenéŠpondr Martin517  3040
5.Himal TomášSpilka Vilém-9499 3150
6.Damborský BohumilŠturm Jan378  3060
7.Zajíc RenéŠkvařil Petr-8-75-8 1361
8.Himal Tomᚊpondr Martin824  3071
9.Damborský BohumilSpilka Vilém990  3081
10.Konečný JaroslavŠturm Jan958  3091
11.Himal Tomᚊkvařil Petr-9-954632101
12.Damborský BohumilŠpondr Martin783  30  
13.Konečný JaroslavSpilka Vilém         
14.Zajíc RenéŠturm Jan         
15.Damborský BohumilŠkvařil Petr         
16.Konečný JaroslavŠpondr Martin         
17.Zajíc RenéSpilka Vilém         
18.Himal Tomᚊturm Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konečný Jaroslav20Škvařil Petr12
Zajíc René11Špondr Martin02
Himal Tomáš30Spilka Vilém02
Damborský Bohumil20Šturm Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky CVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:33588:654Orel Silůvky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křupala Vladislav
Škorpík Jan
 
 
Šplíchal Jiří
Jízdný Martin
 
 
149-8-583210
2.Kolbert Radek
Záděra Kamil
 
 
Cvrkal Rudolf
Cvrkal Richard
 
 
-7-5-8  0311
3.Škorpík JanCvrkal Rudolf-4-3-5  0312
4.Záděra KamilJízdný Martin-95-7-4 1313
5.Křupala VladislavCvrkal Richard666  3023
6.Kolbert RadekŠplíchal Jiří75-910 3133
7.Záděra KamilCvrkal Rudolf-3-2-4  0334
8.Křupala VladislavJízdný Martin-57-7-5 1335
9.Kolbert RadekCvrkal Richard599  3045
10.Škorpík JanŠplíchal Jiří813-910 3155
11.Křupala VladislavCvrkal Rudolf-5-3-5  0356
12.Kolbert RadekJízdný Martin1012-88 3166
13.Škorpík JanCvrkal Richard1014-88 3176
14.Záděra KamilŠplíchal Jiří4108  3086
15.Kolbert RadekCvrkal Rudolf-3-3-7  0387
16.Škorpík JanJízdný Martin-7-6109-92388
17.Záděra KamilCvrkal Richard610-68 3198
18.Křupala VladislavŠplíchal Jiří97-4-51132108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škorpík Jan22Cvrkal Rudolf40
Záděra Kamil22Jízdný Martin31
Křupala Vladislav22Cvrkal Richard04
Kolbert Radek31Šplíchal Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:34602:604TTC Komořany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koc František
Kazdera Pavel
 
 
Götz Bořivoj
Masařík Michal
 
 
592  3010
2.Hruška Petr
Zimek Jaroslav
 
 
Frimmer Ján
Hynšt Martin
 
 
-8-10-4  0311
3.Koc FrantišekFrimmer Ján-12611-4-102312
4.Zimek JaroslavHynšt Martin-4-76863222
5.Hruška PetrGötz Bořivoj7-9-5-8 1323
6.Kazdera PavelMasařík Michal676  3033
7.Zimek JaroslavFrimmer Ján-5-5-9  0334
8.Kovář Josef st.Hynšt Martin-3-2-7  0335
9.Kazdera PavelGötz Bořivoj454  3045
10.Koc FrantišekMasařík Michal65-1214 3155
11.Kovář Josef st.Frimmer Ján-96-4-5 1356
12.Kazdera PavelHynšt Martin-9-6-4  0357
13.Koc FrantišekGötz Bořivoj5107  3067
14.Zimek JaroslavMasařík Michal105-74 3177
15.Kazdera PavelFrimmer Ján-15-7-4  0378
16.Koc FrantišekHynšt Martin-7-977-62379
17.Zimek JaroslavGötz Bořivoj666  3089
18.Kovář Josef st.Masařík Michal6-1211-3-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koc František22Frimmer Ján40
Zimek Jaroslav31Hynšt Martin31
Hruška Petr01Götz Bořivoj13
Kazdera Pavel22Masařík Michal13
Kovář Josef st.03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:25596:518KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šalamoun Lubomír
Ondra Milan
 
 
Chmelík Daniel
Schwarz Milan
 
 
-97-9-10 1301
2.Adam Petr
Musil Tomáš
 
 
Tureček Petr
Barč Andrej
 
 
-1275-7-82302
3.Šalamoun LubomírChmelík Daniel687  3012
4.Šalomoun IvoSchwarz Milan6-649 3122
5.Ondra MilanTureček Petr-5-12-9  0323
6.Adam PetrBarč Andrej434  3033
7.Šalomoun IvoChmelík Daniel1-7-63-102334
8.Ondra MilanSchwarz Milan-1-7-12  0335
9.Adam PetrTureček Petr885  3045
10.Šalamoun LubomírBarč Andrej755  3055
11.Musil TomášChmelík Daniel-4-4-10  0356
12.Adam PetrSchwarz Milan-9-6-8  0357
13.Šalamoun LubomírTureček Petr91114  3067
14.Šalomoun IvoBarč Andrej1553  3077
15.Adam PetrChmelík Daniel-63-7473287
16.Šalamoun LubomírSchwarz Milan1697  3097
17.Šalomoun IvoTureček Petr-7934 31107
18.Musil TomášBarč Andrej68   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šalamoun Lubomír40Chmelík Daniel22
Šalomoun Ivo31Schwarz Milan22
Ondra Milan02Tureček Petr13
Adam Petr31Barč Andrej03
Musil Tomáš01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline