Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EVrchní
rozhodčí:
Tuhý Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Lažánky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:11416:330KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koc František
Kazdera Pavel
 
 
Galla Martin
Brandštettr Tomáš
 
 
-65-81383210
2.Zimek Jaroslav
Kovář Josef st.
 
 
Kadlec Milan
Sova Jan
 
 
-1-99593220
3.Zimek JaroslavBrandštettr Tomáš-9-991393230
4.Koc FrantišekGalla Martin84-56 3140
5.Kovář Josef st.Sova Jan48-89 3150
6.Kazdera PavelKadlec Milan69-4-1223260
7.Koc FrantišekBrandštettr Tomáš10310  3070
8.Kovář Josef st.Galla Martin-5277 3180
9.Kazdera PavelSova Jan836  3090
10.Zimek JaroslavKadlec Milan473  30100
11.Tuhý RomanBrandštettr Tomáš-4-5-6  03  
12.Kazdera PavelGalla Martin         
13.Zimek JaroslavSova Jan         
14.Koc FrantišekKadlec Milan         
15.Kazdera PavelBrandštettr Tomáš         
16.Zimek JaroslavGalla Martin         
17.Koc FrantišekSova Jan         
18.Tuhý RomanKadlec Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zimek Jaroslav20Brandštettr Tomáš02
Koc František20Galla Martin02
Kovář Josef st.20Sova Jan02
Kazdera Pavel20Kadlec Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:30659:629KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Tomáš
Adam Petr
 
 
Prachař Marek
Kopřiva Tomáš
 
 
8-77-893210
2.Šalamoun Lubomír
Ondra Milan
 
 
Toufar Zdeněk
Ryšavý Filip
 
 
977  3020
3.Šalamoun LubomírKopřiva Tomáš-88-67-92321
4.Ondra MilanPrachař Marek8-4-4-10 1322
5.Šalomoun IvoRyšavý Filip4-13-11-7 1323
6.Adam PetrToufar Zdeněk1078  3033
7.Ondra MilanKopřiva Tomáš9-899 3143
8.Šalomoun IvoPrachař Marek49-7-6-52344
9.Adam PetrRyšavý Filip-5678 3154
10.Šalamoun LubomírToufar Zdeněk-86-158103264
11.Musil TomášKopřiva Tomáš-7-56-8 1365
12.Adam PetrPrachař Marek-9-118943275
13.Šalamoun LubomírRyšavý Filip198  3085
14.Ondra MilanToufar Zdeněk-3-6-8  0386
15.Adam PetrKopřiva Tomáš1063  3096
16.Šalamoun LubomírPrachař Marek-10-127-12 1397
17.Ondra MilanRyšavý Filip-6877 31107
18.Musil TomášToufar Zdeněk-3    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šalamoun Lubomír22Kopřiva Tomáš22
Ondra Milan22Prachař Marek31
Šalomoun Ivo02Ryšavý Filip13
Adam Petr40Toufar Zdeněk12
Musil Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany BVrchní
rozhodčí:
Fiala Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30165:341TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hasala Petr
Fiala Jan
 
 
Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
-3-6-1  0301
2.Masařík Michal
Götz Bořivoj
 
 
Konečný Jaroslav
Zajíc René
 
 
-9-5-10  0302
3.Hasala PetrDamborský Bohumil-2-9-3  0303
4.Fiala JanHimal Tomáš-5-3-2  0304
5.Masařík MichalZajíc René-5-7-1  0305
6.Götz BořivojKonečný Jaroslav-5-7-6  0306
7.Fiala JanDamborský Bohumil-2-4-1  0307
8.Masařík MichalHimal Tomáš-4-77-1 1308
9.Götz BořivojZajíc René-8-12-9  0309
10.Hasala PetrKonečný Jaroslav-5-9-3  03010
11.Masařík MichalDamborský Bohumil         
12.Götz BořivojHimal Tomáš         
13.Hasala PetrZajíc René         
14.Fiala JanKonečný Jaroslav         
15.Götz BořivojDamborský Bohumil         
16.Hasala PetrHimal Tomáš         
17.Fiala JanZajíc René         
18.Masařík MichalKonečný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hasala Petr02Damborský Bohumil20
Fiala Jan02Himal Tomáš20
Masařík Michal02Zajíc René20
Götz Bořivoj02Konečný Jaroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno EVrchní
rozhodčí:
Chmelík Daniel
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:25584:513TTC Moravská Slavia Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chmelík Daniel
Schwarz Milan
 
 
Kolbert Radek
Záděra Kamil
 
 
-94-5-7 1301
2.Střítežský Roman
Tureček Petr
 
 
Vašulín Karel
Křupala Vladislav
 
 
128-46 3111
3.Schwarz MilanVašulín Karel-9-76-8 1312
4.Střítežský RomanKolbert Radek635  3022
5.Chmelík DanielZáděra Kamil3-3-10-6 1323
6.Tureček PetrKřupala Vladislav-9-83733233
7.Střítežský RomanVašulín Karel759  3043
8.Chmelík DanielKolbert Radek1144  3053
9.Tureček PetrZáděra Kamil8-107-2103263
10.Schwarz MilanKřupala Vladislav-6-9-9  0364
11.Chmelík DanielVašulín Karel-6689 3174
12.Tureček PetrKolbert Radek-6-995-52375
13.Schwarz MilanZáděra Kamil4107  3085
14.Střítežský RomanKřupala Vladislav816  3095
15.Tureček PetrVašulín Karel-37-48-72396
16.Schwarz MilanKolbert Radek76-94 31106
17.Střítežský RomanZáděra Kamil         
18.Chmelík DanielKřupala Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schwarz Milan22Vašulín Karel22
Střítežský Roman30Kolbert Radek13
Chmelík Daniel21Záděra Kamil12
Tureček Petr22Křupala Vladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
Vysloužil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10417:325TJ Holásky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škvařil Petr
Pospíšil Josef
 
 
Hofírek Dominik
Rotrekl Michal
 
 
587  3010
2.Vysloužil Jan
Šturm Jan
 
 
Vojtěch Tomáš
Levardi Robert
 
 
-45104 3120
3.Pospíšil JosefVojtěch Tomáš-978-893230
4.Škvařil PetrLevardi Robert9-4-5-1 1331
5.Šturm JanHofírek Dominik12-109-8103241
6.Vysloužil JanRotrekl Michal855  3051
7.Škvařil PetrVojtěch Tomáš-102118 3161
8.Šturm JanLevardi Robert-10318 3171
9.Vysloužil JanHofírek Dominik475  3081
10.Pospíšil JosefRotrekl Michal695  3091
11.Šturm JanVojtěch Tomáš697  30101
12.Vysloužil JanLevardi Robert-126   11  
13.Pospíšil JosefHofírek Dominik         
14.Škvařil PetrRotrekl Michal         
15.Vysloužil JanVojtěch Tomáš         
16.Pospíšil JosefLevardi Robert         
17.Škvařil PetrHofírek Dominik         
18.Šturm JanRotrekl Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Josef20Vojtěch Tomáš03
Škvařil Petr11Levardi Robert11
Šturm Jan30Hofírek Dominik02
Vysloužil Jan20Rotrekl Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Štěpánek Luděk
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15477:385SK Kuřim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štourač Milan
Štěpánek Luděk
 
 
Hanák Petr
Chlíbek David
 
 
99-65 3110
2.Jízdný Martin
Cvrkal Rudolf
 
 
Mrkvan Miroslav
Burda Radim
 
 
544  3020
3.Cvrkal RudolfHanák Petr745  3030
4.Štěpánek LuděkChlíbek David-99-4743240
5.Štourač MilanMrkvan Miroslav11-887 3150
6.Jízdný MartinBurda Radim1156  3060
7.Štěpánek LuděkHanák Petr-7-5-7  0361
8.Štourač MilanChlíbek David-10-678-82362
9.Jízdný MartinMrkvan Miroslav-10834 3172
10.Cvrkal RudolfBurda Radim956  3082
11.Štourač MilanHanák Petr-87152 3192
12.Jízdný MartinChlíbek David8-10-5-1 1393
13.Cvrkal RudolfMrkvan Miroslav375  30103
14.Štěpánek LuděkBurda Radim         
15.Jízdný MartinHanák Petr         
16.Cvrkal RudolfChlíbek David         
17.Štěpánek LuděkMrkvan Miroslav         
18.Štourač MilanBurda Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cvrkal Rudolf30Hanák Petr12
Štěpánek Luděk11Chlíbek David21
Štourač Milan21Mrkvan Miroslav03
Jízdný Martin21Burda Radim02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS