Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lažánky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9423:313KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Tomáš
Adam Petr
 
 
Galla Martin
Brandštettr Tomáš
 
 
-75-7483210
2.Šalamoun Lubomír
Ondra Milan
 
 
Kadlec Milan
Sova Jan
 
 
2-868 3120
3.Šalomoun IvoGalla Martin8910  3030
4.Musil TomášBrandštettr Tomáš559  3040
5.Ondra MilanSova Jan876  3050
6.Šalamoun LubomírKadlec Milan-13876 3160
7.Musil TomášGalla Martin43-58 3170
8.Ondra MilanBrandštettr Tomáš-674-7-92371
9.Šalamoun LubomírSova Jan81-78 3181
10.Šalomoun IvoKadlec Milan9109  3091
11.Ondra MilanGalla Martin486  30101
12.Šalamoun LubomírBrandštettr Tomáš         
13.Šalomoun IvoSova Jan         
14.Musil TomášKadlec Milan         
15.Šalamoun LubomírGalla Martin         
16.Šalomoun IvoBrandštettr Tomáš         
17.Musil TomášSova Jan         
18.Ondra MilanKadlec Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šalomoun Ivo20Galla Martin03
Musil Tomáš20Brandštettr Tomáš11
Ondra Milan21Sova Jan02
Šalamoun Lubomír20Kadlec Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1010:30324:416TJ Sokol Brno I C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koc František
Kazdera Pavel
 
 
Toufar Zdeněk
Prachař Tomáš
 
 
4-109-4-142301
2.Kovář Josef st.
Zimek Jaroslav
 
 
Kopřiva Tomáš
Prachař Marek
 
 
-85-5-5 1302
3.Zimek JaroslavPrachař Marek-4-5-7  0303
4.Kovář Josef st.Kopřiva Tomáš97-10-10-112304
5.Kazdera PavelToufar Zdeněk-9-1010-5 1305
6.Koc FrantišekPrachař Tomáš-8-58-7 1306
7.Kovář Josef st.Prachař Marek9-7-4-7 1307
8.Kazdera PavelKopřiva Tomáš-8-7-7  0308
9.Koc FrantišekToufar Zdeněk-3-9-7  0309
10.Zimek JaroslavPrachař Tomáš-55-59-723010
11.Kazdera PavelPrachař Marek-9-3   02  
12.Koc FrantišekKopřiva Tomáš         
13.Zimek JaroslavToufar Zdeněk         
14.Kovář Josef st.Prachař Tomáš         
15.Koc FrantišekPrachař Marek         
16.Zimek JaroslavKopřiva Tomáš         
17.Kovář Josef st.Toufar Zdeněk         
18.Kazdera PavelPrachař Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zimek Jaroslav02Prachař Marek20
Kovář Josef st.02Kopřiva Tomáš20
Kazdera Pavel02Toufar Zdeněk20
Koc František02Prachař Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno EVrchní
rozhodčí:
Chmelík Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:35Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:36441:538TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chmelík Daniel
Schwarz Milan
 
 
Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
-5-8-10  0301
2.Střítežský Roman
Tureček Petr
 
 
Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
7-66-3103211
3.Tureček PetrDamborský Bohumil97-52 3121
4.Chmelík DanielHimal Tomáš10-4-17-8 1322
5.Střítežský RomanZajíc René-6-8-5  0323
6.Schwarz MilanKonečný Jaroslav-9-9-1  0324
7.Chmelík DanielDamborský Bohumil-109-7-5 1325
8.Střítežský RomanHimal Tomáš2-989 3135
9.Schwarz MilanZajíc René-5-4-8  0336
10.Tureček PetrKonečný Jaroslav-466-763246
11.Střítežský RomanDamborský Bohumil-6-6-7  0347
12.Schwarz MilanHimal Tomáš812-2-8-82348
13.Tureček PetrZajíc René-8-6-6  0349
14.Chmelík DanielKonečný Jaroslav-6510-4-723410
15.Schwarz MilanDamborský Bohumil-65   11  
16.Tureček PetrHimal Tomáš         
17.Chmelík DanielZajíc René         
18.Střítežský RomanKonečný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tureček Petr21Damborský Bohumil21
Chmelík Daniel03Himal Tomáš21
Střítežský Roman12Zajíc René30
Schwarz Milan03Konečný Jaroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany BVrchní
rozhodčí:
Frimmer Ján
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:33385:482Orel Silůvky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Götz Bořivoj
Masařík Michal
 
 
Škorpík Jan
Křupala Vladislav
 
 
-9-7-5  0301
2.Frimmer Ján
Hrabal Marek
 
 
Kolbert Radek
Záděra Kamil
 
 
10-75-1083211
3.Hrabal MarekKolbert Radek-3-7-6  0312
4.Masařík MichalŠkorpík Jan-5-6-4  0313
5.Götz BořivojZáděra Kamil7-8-2-11 1314
6.Frimmer JánKřupala Vladislav1246  3024
7.Masařík MichalKolbert Radek-5-4-3  0325
8.Götz BořivojŠkorpík Jan-88-5-5 1326
9.Frimmer JánZáděra Kamil-7589 3136
10.Hrabal MarekKřupala Vladislav-2-9-4  0337
11.Götz BořivojKolbert Radek-10-10-9  0338
12.Frimmer JánŠkorpík Jan3-4-510-102339
13.Hrabal MarekZáděra Kamil-998-6-1023310
14.Masařík MichalKřupala Vladislav-2-5-7  03  
15.Frimmer JánKolbert Radek         
16.Hrabal MarekŠkorpík Jan         
17.Masařík MichalZáděra Kamil         
18.Götz BořivojKřupala Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrabal Marek03Kolbert Radek30
Masařík Michal02Škorpík Jan30
Götz Bořivoj03Záděra Kamil21
Frimmer Ján21Křupala Vladislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Štěpánek Luděk
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:18543:446SK Kuřim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štourač Milan
Štěpánek Luděk
 
 
Vojtěch Tomáš
Levardi Robert
 
 
-79-310-72301
2.Jízdný Martin
Cvrkal Rudolf
 
 
Hofírek Dominik
Rotrekl Michal
 
 
746  3011
3.Cvrkal RudolfVojtěch Tomáš268  3021
4.Štěpánek LuděkLevardi Robert66-1-10-92322
5.Štourač MilanHofírek Dominik86-79 3132
6.Jízdný MartinRotrekl Michal-9-1035-102333
7.Štěpánek LuděkVojtěch Tomáš10-4-9-3 1334
8.Štourač MilanLevardi Robert549  3044
9.Jízdný MartinHofírek Dominik87-97 3154
10.Cvrkal RudolfRotrekl Michal246  3064
11.Štourač MilanVojtěch Tomáš4-8-118113274
12.Jízdný MartinLevardi Robert107-89 3184
13.Cvrkal RudolfHofírek Dominik856  3094
14.Štěpánek LuděkRotrekl Michal-6765 31104
15.Jízdný MartinVojtěch Tomáš         
16.Cvrkal RudolfLevardi Robert         
17.Štěpánek LuděkHofírek Dominik         
18.Štourač MilanRotrekl Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cvrkal Rudolf30Vojtěch Tomáš12
Štěpánek Luděk12Levardi Robert12
Štourač Milan30Hofírek Dominik03
Jízdný Martin21Rotrekl Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:37680:677nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škvařil Petr
Vysloužil Jan
 
 
Hanák Petr
Chlíbek David
 
 
6-79-9-42301
2.Spilka Vilém
Šelc Martin
 
 
Kucin Michal
Mrkvan Miroslav
 
 
6-3-57-32302
3.Škvařil PetrChlíbek David955  3012
4.Šelc MartinHanák Petr-810-610-62313
5.Spilka VilémMrkvan Miroslav-10-37-12 1314
6.Vysloužil JanKucin Michal342  3024
7.Šelc MartinChlíbek David-106910 3134
8.Spilka VilémHanák Petr8-8-9-4 1335
9.Vysloužil JanMrkvan Miroslav9-954 3145
10.Škvařil PetrKucin Michal3-535 3155
11.Spilka VilémChlíbek David-2-4-6  0356
12.Vysloužil JanHanák Petr-8585 3166
13.Škvařil PetrMrkvan Miroslav-10-112493276
14.Šelc MartinKucin Michal-639-693286
15.Vysloužil JanChlíbek David-108-19-52387
16.Škvařil PetrHanák Petr-99-7-8 1388
17.Šelc MartinMrkvan Miroslav14-99-253298
18.Spilka VilémKucin Michal-5-48-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Škvařil Petr31Chlíbek David22
Šelc Martin31Hanák Petr31
Spilka Vilém04Mrkvan Miroslav13
Vysloužil Jan31Kucin Michal13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline