Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lažánky AVrchní
rozhodčí:
Sova Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lažánky č. 14, 664 71, Vchod přes Obecní úřadRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:14470:374TJ Lažánky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galla Martin
Brandštettr Tomáš
 
 
Spilka Vilém
Špondr Martin
 
 
748  3010
2.Sova Jan
Kadlec Milan
 
 
Šturm Jan
Šelc Martin
 
 
-12-10-13  0311
3.Galla MartinŠturm Jan47-810 3121
4.Sova JanŠelc Martin-8123-9123231
5.Kadlec MilanŠpondr Martin5-9104 3141
6.Brandštettr TomášSpilka Vilém767  3051
7.Sova JanŠturm Jan64-54 3161
8.Kadlec MilanŠelc Martin63-7-1293271
9.Brandštettr Tomᚊpondr Martin698  3081
10.Galla MartinSpilka Vilém107-83 3191
11.Kadlec MilanŠturm Jan-98-3-6 1392
12.Brandštettr Tomᚊelc Martin1037  30102
13.Galla MartinŠpondr Martin         
14.Sova JanSpilka Vilém         
15.Brandštettr Tomᚊturm Jan         
16.Galla MartinŠelc Martin         
17.Sova JanŠpondr Martin         
18.Kadlec MilanSpilka Vilém         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Galla Martin20Šturm Jan12
Sova Jan20Šelc Martin03
Kadlec Milan21Špondr Martin02
Brandštettr Tomáš30Spilka Vilém02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:10435:311TJ Sokol Brno I C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Tomáš
Toufar Zdeněk
 
 
Štěpánek Luděk
Wünsch Vlastimil
 
 
487  3010
2.Prachař Marek
Dočekal Petr
 
 
Cvrkal Rudolf
Cvrkal Richard
 
 
654  3020
3.Toufar ZdeněkCvrkal Rudolf9-6-7-7 1321
4.Kvarda LubomírCvrkal Richard-13848 3131
5.Dočekal PetrŠtěpánek Luděk1196  3041
6.Prachař MarekWünsch Vlastimil174  3051
7.Kvarda LubomírCvrkal Rudolf-6-12-8  0352
8.Dočekal PetrCvrkal Richard696  3062
9.Prachař MarekŠtěpánek Luděk557  3072
10.Toufar ZdeněkWünsch Vlastimil366  3082
11.Dočekal PetrCvrkal Rudolf-612-6-7 1383
12.Prachař MarekCvrkal Richard533  3093
13.Toufar ZdeněkŠtěpánek Luděk773  30103
14.Kvarda LubomírWünsch Vlastimil         
15.Prachař MarekCvrkal Rudolf         
16.Toufar ZdeněkCvrkal Richard         
17.Kvarda LubomírŠtěpánek Luděk         
18.Dočekal PetrWünsch Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Toufar Zdeněk21Cvrkal Rudolf30
Kvarda Lubomír11Cvrkal Richard03
Dočekal Petr21Štěpánek Luděk03
Prachař Marek30Wünsch Vlastimil02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:20474:448TJ Cemo Mokrá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rotrekl Michal
Hofírek Dominik
 
 
Frimmer Ján
Hynšt Martin
 
 
-6-8-6  0301
2.Vojtěch Tomáš
Levardi Robert
 
 
Götz Bořivoj
Masařík Michal
 
 
5710  3011
3.Levardi RobertFrimmer Ján-4-311-5 1312
4.Rotrekl MichalHynšt Martin-5-68683222
5.Hofírek DominikGötz Bořivoj88-54 3132
6.Vojtěch TomášMasařík Michal4-798 3142
7.Rotrekl MichalFrimmer Ján-5-8-8  0343
8.Hofírek DominikHynšt Martin-6-6-3  0344
9.Vojtěch TomášGötz Bořivoj996  3054
10.Levardi RobertMasařík Michal464  3064
11.Hofírek DominikFrimmer Ján98-6-10103274
12.Vojtěch TomášHynšt Martin-129611 3184
13.Levardi RobertHrabal Marek467  3094
14.Rotrekl MichalMasařík Michal-8497 31104
15.Vojtěch TomášFrimmer Ján5    10  
16.Levardi RobertHynšt Martin         
17.Rotrekl MichalHrabal Marek         
18.Hofírek DominikMasařík Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Levardi Robert21Frimmer Ján21
Rotrekl Michal21Hynšt Martin12
Hofírek Dominik21Götz Bořivoj02
Vojtěch Tomáš30Masařík Michal03
   Hrabal Marek01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18502:423TJ Brno-Bystrc B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
Schwarz Milan
Chmelík Daniel
 
 
-10-105343210
2.Hanák Petr
Mrkvan Miroslav
 
 
Mergenthalová Petra
Barč Andrej
 
 
-8746 3120
3.Pernička PavelMergenthalová Petra10-788 3130
4.Chlíbek DavidChmelík Daniel1199  3040
5.Mrkvan MiroslavSchwarz Milan-7-78-5 1341
6.Hanák PetrBarč Andrej524  3051
7.Chlíbek DavidMergenthalová Petra6-8-1-2 1352
8.Mrkvan MiroslavChmelík Daniel-7874 3162
9.Hanák PetrSchwarz Milan4107  3072
10.Pernička PavelBarč Andrej-95117 3182
11.Mrkvan MiroslavMergenthalová Petra-9-7-7  0383
12.Hanák PetrChmelík Daniel867  3093
13.Pernička PavelSchwarz Milan-10-96-10 1394
14.Chlíbek DavidBarč Andrej679  30104
15.Hanák PetrMergenthalová Petra         
16.Pernička PavelChmelík Daniel         
17.Chlíbek DavidSchwarz Milan         
18.Mrkvan MiroslavBarč Andrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pernička Pavel21Mergenthalová Petra21
Chlíbek David21Chmelík Daniel03
Mrkvan Miroslav12Schwarz Milan21
Hanák Petr30Barč Andrej03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Himal Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4369:242TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
Kazdera Pavel
Koc František
 
 
753  3010
2.Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
Tuhý Roman
Kovář Josef st.
 
 
8910  3020
3.Konečný JaroslavKazdera Pavel874  3030
4.Zajíc RenéKoc František672  3040
5.Himal TomášKovář Josef st.-9945 3150
6.Damborský BohumilTuhý Roman178  3060
7.Zajíc RenéKazdera Pavel-68410 3170
8.Himal TomášKoc František-101068 3180
9.Damborský BohumilKovář Josef st.-7356 3190
10.Konečný JaroslavTuhý Roman1377  30100
11.Himal TomášKazdera Pavel         
12.Damborský BohumilKoc František         
13.Konečný JaroslavKovář Josef st.         
14.Zajíc RenéTuhý Roman         
15.Damborský BohumilKazdera Pavel         
16.Konečný JaroslavKoc František         
17.Zajíc RenéKovář Josef st.         
18.Himal TomášTuhý Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konečný Jaroslav20Kazdera Pavel02
Zajíc René20Koc František02
Himal Tomáš20Kovář Josef st.02
Damborský Bohumil20Tuhý Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky CVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:32425:487KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škorpík Jan
Křupala Vladislav
 
 
Musil Tomáš
Adam Petr
 
 
-73-77-82301
2.Kolbert Radek
Záděra Kamil
 
 
Šalamoun Lubomír
Ondra Milan
 
 
-46-44-42302
3.Záděra KamilŠalamoun Lubomír8-7-9-11 1303
4.Křupala VladislavAdam Petr-3-4-8  0304
5.Škorpík JanŠalomoun Ivo3811  3014
6.Kolbert RadekOndra Milan5-8-11-7 1315
7.Křupala VladislavŠalamoun Lubomír-1-4-5  0316
8.Škorpík JanMusil Tomáš91010  3026
9.Kolbert RadekŠalomoun Ivo-1013-810-72327
10.Záděra KamilOndra Milan-8-65-9 1328
11.Škorpík JanŠalamoun Lubomír-56-10833238
12.Kolbert RadekMusil Tomáš-8-8-8  0339
13.Záděra KamilŠalomoun Ivo-5-6-8  03310
14.Křupala VladislavOndra Milan-6-5   02  
15.Kolbert RadekŠalamoun Lubomír         
16.Záděra KamilMusil Tomáš         
17.Křupala VladislavŠalomoun Ivo         
18.Škorpík JanOndra Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Záděra Kamil03Šalamoun Lubomír21
Křupala Vladislav02Adam Petr10
Škorpík Jan30Šalomoun Ivo21
Kolbert Radek03Ondra Milan20
   Musil Tomáš11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS