Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Himal Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Lažánky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10408:290TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
Sova Jan
Kadlec Milan
 
 
694  3010
2.Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
Galla Martin
Brandštettr Tomáš
 
 
-75-96123220
3.Konečný JaroslavGalla Martin7-365 3130
4.Zajíc RenéBrandštettr Tomáš697  3040
5.Himal TomášSova Jan36-87 3150
6.Damborský BohumilKadlec Milan196  3060
7.Zajíc RenéGalla Martin44-7-853270
8.Himal TomášBrandštettr Tomáš5-784 3180
9.Damborský BohumilSova Jan6-1173 3190
10.Konečný JaroslavKadlec Milan-1047-5632100
11.Himal TomášGalla Martin77-9  21  
12.Damborský BohumilBrandštettr Tomáš         
13.Konečný JaroslavSova Jan         
14.Zajíc RenéKadlec Milan         
15.Damborský BohumilGalla Martin         
16.Konečný JaroslavBrandštettr Tomáš         
17.Zajíc RenéSova Jan         
18.Himal TomášKadlec Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konečný Jaroslav20Galla Martin02
Zajíc René20Brandštettr Tomáš02
Himal Tomáš20Sova Jan02
Damborský Bohumil20Kadlec Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky CVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:35434:518TJ Sokol Brno I C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděra František
Vašulín Karel
 
 
Adámek Aleš
Toufar Zdeněk
 
 
-9-2-7  0301
2.Záděra Kamil
Kolbert Radek
 
 
Prachař Marek
Musil Ondřej
 
 
-46-8-7 1302
3.Záděra FrantišekKopřiva Tomáš-947-893212
4.Škorpík JanMusil Ondřej-8-5-5  0313
5.Vašulín KarelToufar Zdeněk-10-961063223
6.Kolbert RadekAdámek Aleš-3-88-5 1324
7.Škorpík JanKopřiva Tomáš7-139-8-32325
8.Vašulín KarelMusil Ondřej-88-6-13 1326
9.Kolbert RadekPrachař Marek-8889 3136
10.Záděra KamilAdámek Aleš-6-105-8 1337
11.Vašulín KarelKopřiva Tomáš-5-9-6  0338
12.Kolbert RadekMusil Ondřej-4-7-9  0339
13.Záděra KamilPrachař Marek-4-367-923310
14.Škorpík JanAdámek Aleš-5-6-6  03  
15.Kolbert RadekKopřiva Tomáš         
16.Záděra KamilMusil Ondřej         
17.Škorpík JanPrachař Marek         
18.Vašulín KarelAdámek Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Záděra František10Kopřiva Tomáš21
Škorpík Jan02Musil Ondřej30
Vašulín Karel12Toufar Zdeněk01
Kolbert Radek12Adámek Aleš20
Záděra Kamil02Prachař Marek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36705:670nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koc František
Zimek Jaroslav
 
 
Hofírek Dominik
Rotrekl Michal
 
 
-610-69-82301
2.Kovář Josef st.
Kazdera Pavel
 
 
Vojtěch Tomáš
Levardi Robert
 
 
87-113 3111
3.Kovář Josef st.Vojtěch Tomáš-97-8-7 1312
4.Koc FrantišekLevardi Robert5-97-8-82313
5.Kazdera PavelHofírek Dominik134-511 3123
6.Zimek JaroslavRotrekl Michal-81025 3133
7.Koc FrantišekVojtěch Tomáš-10-8-5  0334
8.Kazdera PavelLevardi Robert6-8-101023244
9.Zimek JaroslavHofírek Dominik43-113 3154
10.Kovář Josef st.Rotrekl Michal-1211-76143264
11.Kazdera PavelVojtěch Tomáš-6-68-6 1365
12.Zimek JaroslavLevardi Robert9-984 3175
13.Kovář Josef st.Hofírek Dominik-89-11-9 1376
14.Koc FrantišekRotrekl Michal688  3086
15.Zimek JaroslavVojtěch Tomáš-757-9-82387
16.Kovář Josef st.Levardi Robert-10-9-5  0388
17.Koc FrantišekHofírek Dominik8-9-3-3 1389
18.Kazdera PavelRotrekl Michal958  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovář Josef st.13Vojtěch Tomáš40
Koc František13Levardi Robert22
Kazdera Pavel31Hofírek Dominik22
Zimek Jaroslav31Rotrekl Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:27Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:17543:456KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Petr
Musil Tomáš
 
 
Pernička Pavel
Hanák Petr
 
 
-686-6-92301
2.Šalamoun Lubomír
Ondra Milan
 
 
Kucin Michal
Mrkvan Miroslav
 
 
6713  3011
3.Adam PetrHanák Petr469  3021
4.Musil TomášPernička Pavel84-811 3131
5.Šalamoun LubomírMrkvan Miroslav94-95 3141
6.Ondra MilanKucin Michal8-785 3151
7.Musil TomášHanák Petr-9812-4-72352
8.Šalamoun LubomírPernička Pavel77-83 3162
9.Ondra MilanMrkvan Miroslav-8-847-92363
10.Adam PetrKucin Michal78-1010 3173
11.Šalamoun LubomírHanák Petr-9898 3183
12.Ondra MilanPernička Pavel868  3093
13.Adam PetrMrkvan Miroslav-9-10910732103
14.Musil TomášKucin Michal-81154 31  
15.Ondra MilanHanák Petr         
16.Adam PetrPernička Pavel         
17.Musil TomášMrkvan Miroslav         
18.Šalamoun LubomírKucin Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adam Petr30Hanák Petr12
Musil Tomáš11Pernička Pavel03
Šalamoun Lubomír30Mrkvan Miroslav12
Ondra Milan21Kucin Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany BVrchní
rozhodčí:
Frimmer Ján
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:38661:640nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frimmer Ján
Hynšt Martin
 
 
Šelc Martin
Vysloužil Jan
 
 
11-108-1453210
2.Götz Bořivoj
Daněk Zdeněk st.
 
 
Škvařil Petr
Žilka Milan
 
 
-7-87-10 1311
3.Daněk Zdeněk st.Škvařil Petr9-7-7-11 1312
4.Götz BořivojVysloužil Jan8-2-8-6 1313
5.Frimmer JánŽilka Milan-8845 3123
6.Hynšt MartinŠelc Martin-9556 3133
7.Götz BořivojŠkvařil Petr-92-10-9 1334
8.Frimmer JánVysloužil Jan69-93 3144
9.Hynšt MartinŽilka Milan736  3054
10.Daněk Zdeněk st.Šelc Martin315-9-873264
11.Frimmer JánŠkvařil Petr-9-9-6  0365
12.Hynšt MartinVysloužil Jan-4-5-8  0366
13.Daněk Zdeněk st.Žilka Milan-6-6-9  0367
14.Masařík MichalŠelc Martin-10-6-6  0368
15.Hynšt MartinŠkvařil Petr7-967 3178
16.Daněk Zdeněk st.Vysloužil Jan-9-87773288
17.Masařík MichalŽilka Milan10-9-8-8 1389
18.Frimmer JánŠelc Martin87-43 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Daněk Zdeněk st.22Škvařil Petr31
Götz Bořivoj02Vysloužil Jan22
Frimmer Ján31Žilka Milan22
Hynšt Martin31Šelc Martin13
Masařík Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:28589:542TTC Moravská Slavia Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chmelík Daniel
Schwarz Milan
 
 
Cvrkal Rudolf
Jízdný Martin
 
 
-7-8-9  0301
2.Mergenthalová Petra
Barč Andrej
 
 
Cvrkal Richard
Štourač Milan
 
 
64-84 3111
3.Mergenthalová PetraCvrkal Rudolf512-1-8-72312
4.Chmelík DanielJízdný Martin287  3022
5.Barč AndrejCvrkal Richard826  3032
6.Schwarz MilanŠtourač Milan8-1187 3142
7.Chmelík DanielCvrkal Rudolf-3-7-5  0343
8.Barč AndrejJízdný Martin86-11-893253
9.Schwarz MilanCvrkal Richard876  3063
10.Mergenthalová PetraŠtourač Milan638  3073
11.Barč AndrejCvrkal Rudolf-6-16-3  0374
12.Schwarz MilanJízdný Martin-11-5-9  0375
13.Mergenthalová PetraCvrkal Richard646  3085
14.Chmelík DanielŠtourač Milan-69-11-9 1386
15.Schwarz MilanCvrkal Rudolf10-7-9-7 1387
16.Mergenthalová PetraJízdný Martin-5862 3197
17.Chmelík DanielCvrkal Richard-92-410832107
18.Střítežský RomanŠtourač Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mergenthalová Petra31Cvrkal Rudolf40
Chmelík Daniel22Jízdný Martin13
Barč Andrej21Cvrkal Richard04
Schwarz Milan22Štourač Milan12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline