Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lažánky AVrchní
rozhodčí:
Galla Martin
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lažánky č. 14, 664 71, Vchod přes Obecní úřadRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:36450:539KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galla Martin
Sova Jan
 
 
Hruška Petr
Zimek Jaroslav
 
 
-109-5-9 1301
2.Urbánek Pavel
Brandštettr Tomáš
 
 
Koc František
Kazdera Pavel
 
 
-10-97-6 1302
3.Galla MartinHruška Petr-396-9103212
4.Sova JanKoc František-9-5-3  0313
5.Urbánek PavelKazdera Pavel-6-8-6  0314
6.Brandštettr TomášZimek Jaroslav-7-79993224
7.Sova JanHruška Petr10-8-9-4 1325
8.Urbánek PavelKoc František-8-5-11  0326
9.Brandštettr TomášKazdera Pavel-764-9-102327
10.Galla MartinZimek Jaroslav-6-5109-92328
11.Urbánek PavelHruška Petr-9-6-3  0329
12.Brandštettr TomášKoc František-647-583239
13.Galla MartinKazdera Pavel-811-10-8 13310
14.Sova JanZimek Jaroslav         
15.Brandštettr TomášHruška Petr         
16.Galla MartinKoc František         
17.Sova JanKazdera Pavel         
18.Urbánek PavelZimek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Galla Martin12Hruška Petr21
Sova Jan02Koc František21
Urbánek Pavel03Kazdera Pavel30
Brandštettr Tomáš21Zimek Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:39725:719nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Ondřej
Prachař Marek
 
 
Šalamoun Lubomír
Ondra Milan
 
 
475  3010
2.Ryšavý Filip
Prachař Tomáš
 
 
Šalomoun Ivo
Musil Tomáš
 
 
-9-5-7  0311
3.Musil OndřejŠalamoun Lubomír7-1094 3121
4.Ryšavý FilipOndra Milan-776-683231
5.Prachař Tomᚊalomoun Ivo-611-84-52332
6.Prachař MarekMusil Tomáš6-8610 3142
7.Ryšavý FilipŠalamoun Lubomír-7-7-11  0343
8.Prachař TomášOndra Milan3-129-7-32344
9.Prachař MarekŠalomoun Ivo-95-61143254
10.Musil OndřejMusil Tomáš9-10-71173264
11.Prachař Tomᚊalamoun Lubomír-639-10-32365
12.Prachař MarekOndra Milan12913  3075
13.Musil OndřejŠalomoun Ivo10-9-4-4 1376
14.Ryšavý FilipMusil Tomáš-9-884-42377
15.Prachař MarekŠalamoun Lubomír-9-93-7 1378
16.Musil OndřejOndra Milan-7-85693288
17.Ryšavý FilipŠalomoun Ivo10-7-66113298
18.Prachař TomášMusil Tomáš-116-12-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Musil Ondřej31Šalamoun Lubomír31
Ryšavý Filip22Ondra Milan13
Prachař Tomáš04Šalomoun Ivo22
Prachař Marek31Musil Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Zajíc René
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11434:326TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
Frimmer Ján
Hynšt Martin
 
 
348  3010
2.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
Daněk Zdeněk st.
Götz Bořivoj
 
 
66-76 3120
3.Konečný JaroslavHynšt Martin3-5710 3130
4.Zajíc RenéDaněk Zdeněk st.-11-2-7  0331
5.Himal TomášFrimmer Ján10910  3041
6.Damborský BohumilGötz Bořivoj376  3051
7.Zajíc RenéHynšt Martin-8-674-72352
8.Himal TomášDaněk Zdeněk st.-51294 3162
9.Damborský BohumilFrimmer Ján557  3072
10.Konečný JaroslavGötz Bořivoj877  3082
11.Himal TomášHynšt Martin-7-116473292
12.Damborský BohumilDaněk Zdeněk st.326  30102
13.Konečný JaroslavFrimmer Ján7    10  
14.Zajíc RenéGötz Bořivoj         
15.Damborský BohumilHynšt Martin         
16.Konečný JaroslavDaněk Zdeněk st.         
17.Zajíc RenéFrimmer Ján         
18.Himal TomášGötz Bořivoj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konečný Jaroslav20Hynšt Martin12
Zajíc René02Daněk Zdeněk st.12
Himal Tomáš30Frimmer Ján02
Damborský Bohumil30Götz Bořivoj02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky CVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:23513:498Orel Silůvky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděra Kamil
Záděra František
 
 
Střítežský Roman
Blatná Alena
 
 
461  3010
2.Kolbert Radek
Škorpík Jan
 
 
Schwarz Milan
Barč Andrej
 
 
-5-43-3 1311
3.Škorpík JanStřítežský RomanWO    0312
4.Záděra FrantišekSchwarz Milan78-84 3122
5.Záděra KamilBarč Andrej7-12-109-82323
6.Kolbert RadekBlatná Alena438  3033
7.Záděra FrantišekStřítežský Roman-4379 3143
8.Záděra KamilSchwarz Milan-110-91083253
9.Kolbert RadekBarč Andrej679  3063
10.Křupala VladislavBlatná Alena898  3073
11.Záděra KamilStřítežský Roman-8-89-6 1374
12.Kolbert RadekSchwarz Milan-35-5883284
13.Křupala VladislavBarč Andrej-5-14-8  0385
14.Záděra FrantišekBlatná Alena885  3095
15.Kolbert RadekStřítežský Roman-898-71032105
16.Křupala VladislavSchwarz Milan-710-5  12  
17.Záděra FrantišekBarč Andrej         
18.Záděra KamilBlatná Alena         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záděra František30Střítežský Roman12
Záděra Kamil12Schwarz Milan03
Kolbert Radek40Barč Andrej21
Křupala Vladislav11Blatná Alena03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BVrchní
rozhodčí:
Rotrekl Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:36Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:37545:594TJ Holásky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofírek Dominik
Rotrekl Michal
 
 
Vysloužil Jan
Šturm Jan
 
 
-10-10-6  0301
2.Vojtěch Tomáš
Levardi Robert
 
 
Pospíšil Josef
Škvařil Petr
 
 
-10-106-7 1302
3.Levardi RobertŠturm Jan592  3012
4.Rotrekl MichalVysloužil Jan7-7-5-10 1313
5.Hofírek DominikŠkvařil Petr-11-9-5  0314
6.Vojtěch TomášPospíšil Josef5-9-7-6 1315
7.Rotrekl MichalŠturm Jan118-109 3125
8.Hofírek DominikVysloužil Jan975  3035
9.Vojtěch Tomᚊkvařil Petr74-4-8-52336
10.Levardi RobertPospíšil Josef10-5-8683246
11.Hofírek DominikŠturm Jan4-9-8-3 1347
12.Vojtěch TomášVysloužil Jan6-88-6103257
13.Levardi RobertŠkvařil Petr-7-7-8  0358
14.Rotrekl MichalPospíšil Josef-9-4-9  0359
15.Vojtěch Tomᚊturm Jan911-6-5133269
16.Levardi RobertVysloužil Jan-7-6-7  03610
17.Rotrekl MichalŠkvařil Petr         
18.Hofírek DominikPospíšil Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Levardi Robert22Šturm Jan13
Rotrekl Michal12Vysloužil Jan22
Hofírek Dominik12Škvařil Petr30
Vojtěch Tomáš22Pospíšil Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8406:240TJ Brno-Bystrc B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Petr
Chlíbek David
 
 
Wünsch Vlastimil
Hammer Michal
 
 
3103  3010
2.Mrkvan Miroslav
Kucin Michal
 
 
Šplíchal Jiří
Štěpánek Luděk
 
 
46-66 3120
3.Hanák PetrŠplíchal Jiří-5527 3130
4.Mrkvan MiroslavŠtěpánek Luděk-9-109-7 1331
5.Kucin MichalWünsch Vlastimil466  3041
6.Chlíbek DavidHammer Michal243  3051
7.Mrkvan MiroslavŠplíchal Jiří-11846 3161
8.Kucin MichalŠtěpánek Luděk77-9-793271
9.Chlíbek DavidWünsch Vlastimil187  3081
10.Hanák PetrHammer Michal453  3091
11.Kucin MichalŠplíchal JiříWO    30101
12.Chlíbek DavidŠtěpánek Luděk5    10  
13.Hanák PetrWünsch Vlastimil         
14.Mrkvan MiroslavHammer Michal         
15.Chlíbek DavidŠplíchal Jiří         
16.Hanák PetrŠtěpánek Luděk         
17.Mrkvan MiroslavWünsch Vlastimil         
18.Kucin MichalHammer Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hanák Petr20Šplíchal Jiří02
Mrkvan Miroslav11Štěpánek Luděk11
Kucin Michal20Wünsch Vlastimil02
Chlíbek David20Hammer Michal02
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS