Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1023:33483:549TJ Sokol Brno I C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škvařil Petr
Žilka Milan
 
 
Kopřiva Tomáš
Dočekal Petr
 
 
7-839 3110
2.Klimeš René
Vysloužil Jan
 
 
Prachař Marek
Musil Ondřej
 
 
-944-4-62311
3.Žilka MilanPrachař Marek-3-376-72312
4.Škvařil PetrMusil Ondřej10138  3022
5.Klimeš RenéKopřiva Tomáš-9-13113-82323
6.Vysloužil JanDočekal Petr-8-1368-62324
7.Škvařil PetrPrachař Marek4-38-673234
8.Klimeš RenéMusil Ondřej-69-7-0 1335
9.Vysloužil JanKopřiva Tomáš12-10-9-6 1336
10.Žilka MilanDočekal Petr8-3-59-72337
11.Klimeš RenéPrachař Marek-5-4129-72338
12.Vysloužil JanMusil Ondřej-9-6-6  0339
13.Žilka MilanKopřiva Tomáš-4-9-8  03310
14.Škvařil PetrDočekal Petr-96   11  
15.Vysloužil JanPrachař Marek         
16.Žilka MilanMusil Ondřej         
17.Škvařil PetrKopřiva Tomáš         
18.Klimeš RenéDočekal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žilka Milan03Prachař Marek21
Škvařil Petr20Musil Ondřej21
Klimeš René03Kopřiva Tomáš30
Vysloužil Jan03Dočekal Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Štěpánek Luděk
HOSTUJÍCÍ:TJ Lažánky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:35616:627TJ Lažánky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cvrkal Rudolf
Cvrkal Richard
 
 
Galla Martin
Sova Jan
 
 
-9-99473210
2.Štěpánek Luděk
Jízdný Martin
 
 
Urbánek Pavel
Brandštettr Tomáš
 
 
-6-127-10 1311
3.Cvrkal RichardBrandštettr Tomáš-7-6-7  0312
4.Štěpánek LuděkGalla Martin-98-9-7 1313
5.Cvrkal RudolfSova Jan966  3023
6.Jízdný MartinUrbánek Pavel585  3033
7.Štěpánek LuděkBrandštettr Tomáš8-125-8-62334
8.Cvrkal RudolfGalla Martin765  3044
9.Jízdný MartinSova Jan-9711-1043254
10.Cvrkal RichardUrbánek Pavel-810-6-6 1355
11.Cvrkal RudolfBrandštettr Tomáš956  3065
12.Jízdný MartinGalla Martin8-5-6-6 1366
13.Cvrkal RichardSova Jan-213-7-2 1367
14.Štěpánek LuděkUrbánek Pavel-6896 3177
15.Jízdný MartinBrandštettr Tomáš8-6-9-9 1378
16.Cvrkal RichardGalla Martin-810-6-6 1379
17.Štěpánek LuděkSova Jan8-6-87-823710
18.Cvrkal RudolfUrbánek Pavel796  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cvrkal Richard04Brandštettr Tomáš31
Štěpánek Luděk13Galla Martin31
Cvrkal Rudolf30Sova Jan22
Jízdný Martin22Urbánek Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany BVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:35521:589TJ Brno-Bystrc B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hynšt Martin
Daněk Zdeněk st.
 
 
Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
-87-86103210
2.Frimmer Ján
Horák Petr
 
 
Hanák Petr
Kucin Michal
 
 
879  3020
3.Götz BořivojHanák Petr-8-7-5  0321
4.Daněk Zdeněk st.Pernička Pavel-4916-4-92322
5.Hynšt MartinChlíbek David-76-9-6 1323
6.Horák PetrKucin Michal1310-212 3133
7.Daněk Zdeněk st.Hanák Petr3-5-8-13 1334
8.Hynšt MartinPernička Pavel-85-4-4 1335
9.Horák PetrChlíbek David7-7-4-6 1336
10.Götz BořivojKucin Michal888  3046
11.Hynšt MartinHanák Petr85-54 3156
12.Horák PetrPernička Pavel-6-9-7  0357
13.Frimmer JánChlíbek David128-127 3167
14.Daněk Zdeněk st.Kucin Michal-6-9-10  0368
15.Horák PetrHanák Petr-7-7-3  0369
16.Frimmer JánPernička Pavel-9-7-5  03610
17.Daněk Zdeněk st.Chlíbek David         
18.Hynšt MartinKucin Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Götz Bořivoj11Hanák Petr31
Daněk Zdeněk st.03Pernička Pavel40
Hynšt Martin12Chlíbek David21
Horák Petr13Kucin Michal12
Frimmer Ján11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno EVrchní
rozhodčí:
Chmelík Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:28631:584TTC Moravská Slavia Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chmelík Daniel
Schwarz Milan
 
 
Hofírek Dominik
Rotrekl Michal
 
 
8107  3010
2.Střítežský Roman
Barč Andrej
 
 
Vojtěch Tomáš
Levardi Robert
 
 
45-10-7-102311
3.Schwarz MilanHofírek Dominik6-377 3121
4.Barč AndrejLevardi Robert-5-87-7 1322
5.Střítežský RomanVojtěch Tomáš-8-8-10  0323
6.Chmelík DanielRotrekl Michal-9478 3133
7.Barč AndrejHofírek Dominik6-8-11-7 1334
8.Střítežský RomanLevardi Robert659  3044
9.Chmelík DanielVojtěch Tomáš569  3054
10.Schwarz MilanRotrekl Michal-7-788-82355
11.Střítežský RomanHofírek Dominik11910  3065
12.Chmelík DanielLevardi Robert3-1049 3175
13.Schwarz MilanVojtěch Tomáš-13-10-8  0376
14.Barč AndrejRotrekl Michal6-6-3-7 1377
15.Chmelík DanielHofírek Dominik85-414 3187
16.Schwarz MilanLevardi Robert7610  3097
17.Barč AndrejVojtěch Tomáš-4-8-7  0398
18.Střítežský RomanRotrekl Michal3108  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schwarz Milan22Hofírek Dominik13
Barč Andrej04Levardi Robert13
Střítežský Roman31Vojtěch Tomáš31
Chmelík Daniel40Rotrekl Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:38650:687KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Petr
Zimek Jaroslav
 
 
Záděra František
Záděra Kamil
 
 
-7-4-4  0301
2.Kazdera Pavel
Koc František
 
 
Křupala Vladislav
Kolbert Radek
 
 
847  3011
3.Zimek JaroslavKolbert Radek-7-3-11  0312
4.Koc FrantišekZáděra František87-10-273222
5.Kazdera PavelZáděra Kamil9-48-9113232
6.Hruška PetrKřupala Vladislav-3-9-4  0333
7.Koc FrantišekKolbert Radek-5-94-4 1334
8.Kazdera PavelZáděra František-1096-10-82335
9.Hruška PetrZáděra Kamil9-1056 3145
10.Zimek JaroslavKřupala Vladislav-886-793255
11.Kazdera PavelKolbert Radek38-6-673265
12.Hruška PetrZáděra František-4-8-7  0366
13.Zimek JaroslavZáděra Kamil10-798 3176
14.Koc FrantišekKřupala Vladislav6-8-11-7 1377
15.Hruška PetrKolbert Radek-5-69-2 1378
16.Zimek JaroslavZáděra František94-1010 3188
17.Koc FrantišekZáděra Kamil3-76-8103298
18.Kazdera PavelKřupala Vladislav10-8107 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zimek Jaroslav31Kolbert Radek31
Koc František22Záděra František22
Kazdera Pavel31Záděra Kamil04
Hruška Petr13Křupala Vladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:38621:662TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondra Milan
Šalamoun Lubomír
 
 
Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
-7-987-72301
2.Adam Petr
Šalomoun Ivo
 
 
Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
9-87-5-82302
3.Šalomoun IvoDamborský Bohumil-134-7-11 1303
4.Ondra MilanHimal Tomáš5-7-13-11 1304
5.Šalamoun LubomírZajíc René-411810 3114
6.Adam PetrKonečný Jaroslav77-98 3124
7.Ondra MilanDamborský Bohumil94-7-5-52325
8.Šalamoun LubomírHimal Tomáš9-31028 3135
9.Adam PetrZajíc René-9-8-9  0336
10.Šalomoun IvoKonečný Jaroslav-97-10-6 1337
11.Šalamoun LubomírDamborský Bohumil9-94-693247
12.Adam PetrHimal Tomáš3-410-843257
13.Musil TomášZajíc René-11-2-9  0358
14.Ondra MilanKonečný Jaroslav-7-7-4  0359
15.Adam PetrDamborský Bohumil107-84 3169
16.Musil TomášHimal Tomáš-1010-4-8 13610
17.Ondra MilanZajíc René-79   11  
18.Šalamoun LubomírKonečný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šalomoun Ivo02Damborský Bohumil22
Ondra Milan03Himal Tomáš22
Šalamoun Lubomír30Zajíc René21
Adam Petr31Konečný Jaroslav21
Musil Tomáš02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline