Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29624:569TJ Cemo Mokrá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofírek Dominik
Rotrekl Michal
 
 
Pernička Pavel
Kleinhampl Miroslav
 
 
-3-98-4 1301
2.Vojtěch Tomáš
Levardi Robert
 
 
Mrkvan Miroslav
Pelánek Ondřej
 
 
8211  3011
3.Levardi RobertPernička Pavel9-68-9-92312
4.Rotrekl MichalMrkvan Miroslav8-97-5-42313
5.Hofírek DominikKleinhampl Miroslav744  3023
6.Vojtěch TomášPelánek Ondřej6-588 3133
7.Rotrekl MichalPernička Pavel-7-8-9  0334
8.Hofírek DominikMrkvan Miroslav-9-11-8  0335
9.Vojtěch TomášKleinhampl Miroslav-11-9-6  0336
10.Levardi RobertPelánek Ondřej54-58 3146
11.Hofírek DominikPernička Pavel8-61111 3156
12.Vojtěch TomášMrkvan Miroslav665  3066
13.Levardi RobertKleinhampl Miroslav-8609 3176
14.Rotrekl MichalPelánek Ondřej5511  3086
15.Vojtěch TomášPernička Pavel-67-58-92387
16.Levardi RobertMrkvan Miroslav-5-6-9  0388
17.Rotrekl MichalKleinhampl Miroslav6-937 3198
18.Hofírek DominikPelánek Ondřej665  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Levardi Robert22Pernička Pavel31
Rotrekl Michal22Mrkvan Miroslav31
Hofírek Dominik31Kleinhampl Miroslav13
Vojtěch Tomáš22Pelánek Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16461:320TJ Holásky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škvařil Petr
Špondr Martin
 
 
Jízdný Martin
Štourač Milan
 
 
118-58 3110
2.Pospíšil Josef
Žilka Milan
 
 

 
 
WO    3020
3.Pospíšil JosefJízdný Martin-6911-843230
4.Žilka MilanŠtourač Milan17-7-493240
5.Špondr MartinŠplíchal Jiří7-5-7-3 1341
6.Škvařil PetrWO    3051
7.Žilka MilanJízdný Martin5-7-9-10 1352
8.Špondr MartinŠtourač Milan7-664 3162
9.Škvařil PetrŠplíchal Jiří698  3072
10.Pospíšil JosefWO    3082
11.Špondr MartinJízdný Martin-6-5-8  0383
12.Škvařil PetrŠtourač Milan-86710 3193
13.Pospíšil JosefŠplíchal JiříWO    30103
14.Žilka Milan         
15.Škvařil PetrJízdný Martin         
16.Pospíšil JosefŠtourač Milan         
17.Žilka MilanŠplíchal Jiří         
18.Špondr Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pospíšil Josef10Jízdný Martin21
Žilka Milan11Štourač Milan03
Špondr Martin12Šplíchal Jiří11
Škvařil Petr20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany BVrchní
rozhodčí:
Frimmer Ján
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:35563:581TTC Moravská Slavia Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daněk Zdeněk st.
Götz Bořivoj
 
 
Chmelík Daniel
Schwarz Milan
 
 
7-6-78-82301
2.Frimmer Ján
Horák Petr
 
 
Střítežský Roman
Barč Andrej
 
 
-575-783211
3.Götz BořivojStřítežský Roman-7-779-42312
4.Daněk Zdeněk st.Chmelík Daniel-7-8-2  0313
5.Frimmer JánSchwarz Milan-8-7-12  0314
6.Horák PetrBarč Andrej14-1096 3124
7.Daněk Zdeněk st.Střítežský Roman-8747 3134
8.Frimmer JánChmelík Daniel-8-106-8 1335
9.Horák PetrSchwarz Milan-5-857-92336
10.Götz BořivojBarč Andrej-5-10-9  0337
11.Frimmer JánStřítežský Roman-7648 3147
12.Horák PetrChmelík Daniel466  3057
13.Götz BořivojSchwarz Milan6-9-8-10 1358
14.Daněk Zdeněk st.Barč Andrej138-8-11-82359
15.Horák PetrStřítežský Roman-410-9-8 13510
16.Hrabal MarekChmelík Daniel-3-7   02  
17.Daněk Zdeněk st.Schwarz Milan         
18.Frimmer JánBarč Andrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Götz Bořivoj03Střítežský Roman22
Daněk Zdeněk st.12Chmelík Daniel21
Frimmer Ján12Schwarz Milan30
Horák Petr22Barč Andrej21
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23584:546KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zimek Jaroslav
Hruška Petr
 
 
Mečl Zdeněk
Polák Jan
 
 
8610  3010
2.Kazdera Pavel
Kovář Josef st.
 
 
Šalomoun Ivo
Musil Tomáš
 
 
-89-108-52311
3.Kazdera PavelMusil Tomáš86-10-1193221
4.Kovář Josef st.Šalomoun Ivo-686-10-52322
5.Zimek JaroslavMečl Zdeněk879  3032
6.Hruška PetrPolák Jan46-106 3142
7.Kovář Josef st.Musil Tomáš8-1065 3152
8.Zimek JaroslavŠalomoun Ivo8107  3062
9.Hruška PetrMečl Zdeněk84-78 3172
10.Kazdera PavelPolák Jan8104  3082
11.Zimek JaroslavMusil Tomáš-8-109-14 1383
12.Hruška PetrŠalomoun Ivo-108-6-4 1384
13.Kazdera PavelMečl Zdeněk6-1048 3194
14.Kovář Josef st.Polák JanWO    0395
15.Hruška PetrMusil Tomáš8-1013-151132105
16.Kazdera PavelŠalomoun Ivo-6-2-4  03  
17.Kovář Josef st.Mečl Zdeněk         
18.Zimek JaroslavPolák Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kazdera Pavel30Musil Tomáš13
Kovář Josef st.11Šalomoun Ivo21
Zimek Jaroslav21Mečl Zdeněk03
Hruška Petr31Polák Jan02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Zajíc René
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:Damborský Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Himal Tomáš
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:Konečný Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:24622:550TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
Záděra František
Kolbert Radek
 
 
4-7107 3110
2.Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
Křupala Vladislav
Škorpík Jan
 
 
-1173-883220
3.Konečný JaroslavŠkorpík Jan10-1196 3130
4.Zajíc RenéZáděra František-109-8-6 1331
5.Himal TomášKolbert Radek94-9-9-72332
6.Damborský BohumilKřupala Vladislav3109  3042
7.Zajíc RenéŠkorpík Jan-8-1011683252
8.Himal TomášZáděra František8-76-10-72353
9.Damborský BohumilKolbert Radek795  3063
10.Konečný JaroslavKřupala Vladislav927  3073
11.Himal Tomᚊkorpík Jan-7-798-102374
12.Damborský BohumilZáděra František-885-543284
13.Konečný JaroslavKolbert Radek-11-8-9  0385
14.Zajíc RenéKřupala Vladislav11-1159 3195
15.Damborský BohumilŠkorpík Jan9137  30105
16.Konečný JaroslavZáděra František         
17.Zajíc RenéKolbert Radek         
18.Himal TomášKřupala Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konečný Jaroslav21Škorpík Jan13
Zajíc René21Záděra František21
Himal Tomáš03Kolbert Radek21
Damborský Bohumil40Křupala Vladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lažánky AVrchní
rozhodčí:
Galla Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lažánky č. 14, 664 71, Vchod přes Obecní úřadRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:23554:511TJ Lažánky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galla Martin
Sova Jan
 
 
Šibl Robert
Ryšavý Filip
 
 
796  3010
2.Urbánek Pavel
Brandštettr Tomáš
 
 
Kvarda Lubomír
Sedláček Libor
 
 
8-8-11-9 1311
3.Galla MartinKvarda Lubomír3-5-10-8 1312
4.Sova JanRyšavý Filip-6-3135-92313
5.Urbánek PavelŠibl Robert-69108 3123
6.Brandštettr TomášSedláček Libor-6-611-8 1324
7.Sova JanKvarda Lubomír-3-4-9  0325
8.Urbánek PavelRyšavý Filip8810  3035
9.Brandštettr Tomᚊibl Robert8-957 3145
10.Galla MartinSedláček Libor78-51 3155
11.Urbánek PavelKvarda Lubomír-7-7-4  0356
12.Brandštettr TomášRyšavý Filip-799-1063266
13.Galla MartinŠibl Robert768  3076
14.Sova JanSedláček Libor784  3086
15.Brandštettr TomášKvarda Lubomír644  3096
16.Galla MartinRyšavý Filip7108  30106
17.Sova JanŠibl Robert78   20  
18.Urbánek PavelSedláček Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Galla Martin31Kvarda Lubomír31
Sova Jan12Ryšavý Filip13
Urbánek Pavel21Šibl Robert03
Brandštettr Tomáš31Sedláček Libor12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Lažánky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:37644:641TJ Cemo Mokrá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofírek Dominik
Rotrekl Michal
 
 
Galla Martin
Sova Jan
 
 
-9-5-6  0301
2.Vojtěch Tomáš
Levardi Robert
 
 
Brandštettr Tomáš
Urbánek Pavel
 
 
5-9-13663211
3.Levardi RobertBrandštettr Tomáš-6-9-8  0312
4.Rotrekl MichalGalla Martin5-7-6-8 1313
5.Hofírek DominikSova Jan-97310 3123
6.Vojtěch TomášUrbánek Pavel8710  3033
7.Rotrekl MichalBrandštettr Tomáš-7-5-7  0334
8.Hofírek DominikGalla Martin3-5-7893244
9.Vojtěch TomášSova Jan-105-10673254
10.Levardi RobertUrbánek Pavel-9-89873264
11.Hofírek DominikBrandštettr Tomáš6-11-2-9 1365
12.Vojtěch TomášGalla Martin-8-10-6  0366
13.Levardi RobertSova Jan-7818 3176
14.Rotrekl MichalUrbánek Pavel-8-8-4  0377
15.Vojtěch TomášBrandštettr Tomáš5-6-3-5 1378
16.Levardi RobertGalla Martin8-9-101043288
17.Rotrekl MichalSova Jan9-968 3198
18.Hofírek DominikUrbánek Pavel895  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Levardi Robert31Brandštettr Tomáš40
Rotrekl Michal13Galla Martin22
Hofírek Dominik31Sova Jan04
Vojtěch Tomáš22Urbánek Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:34570:620TJ Sokol Brno I C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
Prachař Marek
Musil Ondřej
 
 
8-7-6-5 1301
2.Kucin Michal
Kleinhampl Miroslav
 
 
Prachař Tomáš
Hanák Jiří
 
 
7-877 3111
3.Chlíbek DavidPrachař Marek-2-7-3  0312
4.Kucin MichalMusil Ondřej-3-7-7  0313
5.Kleinhampl MiroslavPrachař Tomáš-5-6-4  0314
6.Pernička PavelHanák Jiří151010  3024
7.Kucin MichalPrachař Marek-104-18-42325
8.Kleinhampl MiroslavMusil Ondřej11-6-9-14 1326
9.Pernička PavelPrachař Tomáš9107  3036
10.Chlíbek DavidHanák Jiří636  3046
11.Kleinhampl MiroslavPrachař Marek-7-6-9  0347
12.Pernička PavelMusil Ondřej-5668 3157
13.Chlíbek DavidPrachař Tomáš358  3067
14.Kucin MichalHanák Jiří-665-893277
15.Pernička PavelPrachař Marek-119-812-42378
16.Chlíbek DavidMusil Ondřej897  3088
17.Kucin MichalPrachař Tomáš-9-79-4 1389
18.Kleinhampl MiroslavDočekal Petr-8-4-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chlíbek David31Prachař Marek40
Kucin Michal13Musil Ondřej22
Kleinhampl Miroslav04Prachař Tomáš22
Pernička Pavel31Hanák Jiří03
   Dočekal Petr10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
Vysloužil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:33394:482TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škvařil Petr
Vysloužil Jan
 
 
Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
-4-8510-52301
2.Pospíšil Josef
Žilka Milan
 
 
Himal Tomáš
Damborský Bohumil
 
 
-10-7-1  0302
3.Vysloužil JanDamborský Bohumil-10-8-7  0303
4.Pospíšil JosefHimal Tomáš-2-109-8 1304
5.Žilka MilanZajíc René125-49 3114
6.Škvařil PetrKonečný Jaroslav-899-11-102315
7.Pospíšil JosefDamborský Bohumil-7-5-6  0316
8.Žilka MilanHimal Tomáš-8-831063226
9.Škvařil PetrZajíc René6-37-4-102327
10.Vysloužil JanKonečný Jaroslav8-74-6-42328
11.Žilka MilanDamborský Bohumil-7-6-6  0329
12.Škvařil PetrHimal Tomáš-8-9-7  03210
13.Vysloužil JanZajíc René-5    01  
14.Pospíšil JosefKonečný Jaroslav         
15.Škvařil PetrDamborský Bohumil         
16.Vysloužil JanHimal Tomáš         
17.Pospíšil JosefZajíc René         
18.Žilka MilanKonečný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vysloužil Jan02Damborský Bohumil30
Pospíšil Josef02Himal Tomáš21
Žilka Milan21Zajíc René11
Škvařil Petr03Konečný Jaroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Štěpánek Luděk
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:35306:526Orel Silůvky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Záděra František
Záděra Kamil
 
 
WO    0301
2.Štěpánek Luděk
Šplíchal Jiří
 
 
Křupala Vladislav
Horák Radek
 
 
109-88 3111
3.Záděra FrantišekWO    0312
4.Hammer MichalZáděra Kamil-6-3-4  0313
5.Šplíchal JiříKřupala Vladislav101110  3023
6.Štěpánek LuděkHorák Radek-86-8-9 1324
7.Hammer MichalZáděra František-5-4-9  0325
8.Šplíchal JiříZáděra Kamil13-8-14-12 1326
9.Štěpánek LuděkKřupala Vladislav8-78-663236
10.Horák RadekWO    0337
11.Šplíchal JiříZáděra FrantišekWO    0338
12.Štěpánek LuděkZáděra Kamil8-36-6113248
13.Křupala VladislavWO    0349
14.Hammer MichalHorák Radek-3-49-3 13410
15.Štěpánek LuděkZáděra František         
16.Záděra Kamil         
17.Hammer MichalKřupala Vladislav         
18.Šplíchal JiříHorák Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hammer Michal03Záděra František10
Šplíchal Jiří11Záděra Kamil21
Štěpánek Luděk21Křupala Vladislav02
   Horák Radek20
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany BVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk st.
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:32632:610TTC Komořany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frimmer Ján
Horák Petr
 
 
Hruška Petr
Kovář Josef st.
 
 
10-112-4163210
2.Daněk Zdeněk st.
Hynšt Martin
 
 
Koc František
Kazdera Pavel
 
 
8-89-863220
3.Daněk Zdeněk st.Hruška Petr-10-88-9 1321
4.Frimmer JánKazdera Pavel14-107 3131
5.Hynšt MartinKovář Josef st.387  3041
6.Horák PetrKoc František-68-9-4 1342
7.Frimmer JánHruška Petr-9-96-4 1343
8.Hynšt MartinKazdera Pavel476  3053
9.Horák PetrKovář Josef st.13-8-91093263
10.Daněk Zdeněk st.Koc František-7-5-7  0364
11.Hynšt MartinHruška Petr-3-66-9 1365
12.Horák PetrKazdera Pavel968  3075
13.Götz BořivojKovář Josef st.107-76 3185
14.Frimmer JánKoc František-8-9-7  0386
15.Horák PetrHruška Petr-3-610-8 1387
16.Götz BořivojKazdera Pavel83-7-483297
17.Frimmer JánKovář Josef st.5-1078 31107
18.Hynšt MartinKoc František-10-1011  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Daněk Zdeněk st.02Hruška Petr40
Frimmer Ján22Kazdera Pavel04
Hynšt Martin21Kovář Josef st.04
Horák Petr22Koc František30
Götz Bořivoj20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno EVrchní
rozhodčí:
Chmelík Daniel
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:17492:430TTC Moravská Slavia Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Střítežský Roman
Barč Andrej
 
 
Šalamoun Lubomír
Ondra Milan
 
 
6-8-6-5 1301
2.Pavelka Jakub
Chmelík Daniel
 
 
Musil Tomáš
Šalomoun Ivo
 
 
77-104 3111
3.Pavelka JakubŠalamoun Lubomír668  3021
4.Chmelík DanielOndra Milan-4-959-72322
5.Střítežský RomanŠalomoun Ivo7-3-89123232
6.Barč AndrejMusil Tomáš5-438 3142
7.Chmelík DanielŠalamoun Lubomír9411  3052
8.Střítežský RomanOndra Milan-7933 3162
9.Barč AndrejŠalomoun Ivo-9-79-2 1363
10.Pavelka JakubMusil Tomáš899  3073
11.Střítežský RomanŠalamoun Lubomír35-47 3183
12.Barč AndrejOndra Milan108-8-9113293
13.Pavelka JakubŠalomoun Ivo697  30103
14.Chmelík DanielMusil Tomáš         
15.Barč AndrejŠalamoun Lubomír         
16.Pavelka JakubOndra Milan         
17.Chmelík DanielŠalomoun Ivo         
18.Střítežský RomanMusil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavelka Jakub30Šalamoun Lubomír03
Chmelík Daniel11Ondra Milan12
Střítežský Roman30Šalomoun Ivo12
Barč Andrej21Musil Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32382:470TJ Sokol Brno I C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofírek Dominik
Rotrekl Michal
 
 
Prachař Marek
Musil Ondřej
 
 
-139-8-4 1301
2.Vojtěch Tomáš
Levardi Robert
 
 
Dočekal Petr
Ryšavý Filip
 
 
69-3-8103211
3.Levardi RobertDočekal Petr-7-355-82312
4.Rotrekl MichalRyšavý Filip-3-9-10  0313
5.Hofírek DominikPrachař Marek-3-9-9  0314
6.Vojtěch TomášMusil Ondřej3-5-3-8 1315
7.Rotrekl MichalDočekal Petr-7-6-8  0316
8.Hofírek DominikRyšavý Filip847  3026
9.Vojtěch TomášPrachař Marek-4-7-3  0327
10.Levardi RobertMusil Ondřej-3-7-5  0328
11.Hofírek DominikDočekal Petr1077  3038
12.Vojtěch TomášRyšavý Filip-876-10-102339
13.Levardi RobertPrachař Marek-78-1-5 13310
14.Rotrekl MichalMusil Ondřej         
15.Vojtěch TomášDočekal Petr         
16.Levardi RobertRyšavý Filip         
17.Rotrekl MichalPrachař Marek         
18.Hofírek DominikMusil Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Levardi Robert03Dočekal Petr21
Rotrekl Michal02Ryšavý Filip21
Hofírek Dominik21Prachař Marek30
Vojtěch Tomáš03Musil Ondřej20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:TJ Lažánky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:33490:519TJ Lažánky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
Galla Martin
Sova Jan
 
 
411-11-963210
2.Kucin Michal
Burda Radim
 
 
Brandštettr Tomáš
Urbánek Pavel
 
 
-7-6-8  0311
3.Chlíbek DavidBrandštettr Tomáš-75-106-42312
4.Kucin MichalGalla Martin-66-86-62313
5.Burda RadimSova Jan-3-8-8  0314
6.Pernička PavelUrbánek Pavel857  3024
7.Kucin MichalBrandštettr Tomáš-145-8-7 1325
8.Burda RadimGalla Martin-7-8-6  0326
9.Pernička PavelSova Jan375  3036
10.Chlíbek DavidUrbánek Pavel1032  3046
11.Burda RadimBrandštettr Tomáš-7-5-7  0347
12.Pernička PavelGalla Martin1110-78 3157
13.Chlíbek DavidSova Jan-10-7-3  0358
14.Kucin MichalUrbánek Pavel-8108-5-102359
15.Pernička PavelBrandštettr Tomáš-6-7-8  03510
16.Chlíbek DavidGalla Martin7    10  
17.Kucin MichalSova Jan         
18.Burda RadimUrbánek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chlíbek David12Brandštettr Tomáš40
Kucin Michal03Galla Martin21
Burda Radim03Sova Jan21
Pernička Pavel31Urbánek Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
Vysloužil Jan
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33534:550Orel Silůvky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vysloužil Jan
Škvařil Petr
 
 
Záděra František
Záděra Kamil
 
 
-1047-10-72301
2.Pospíšil Josef
Žilka Milan
 
 
Škorpík Jan
Kolbert Radek
 
 
-10-110-7 1302
3.Škvařil PetrKolbert Radek-6-710-7 1303
4.Žilka MilanZáděra František-896-783213
5.Pospíšil JosefŠkorpík Jan-54-114-112314
6.Vysloužil JanZáděra Kamil1177  3024
7.Žilka MilanKolbert Radek-7-76-7 1325
8.Pospíšil JosefZáděra František1058  3035
9.Vysloužil JanŠkorpík Jan-87-8-9 1336
10.Škvařil PetrZáděra Kamil-11-64-9 1337
11.Pospíšil JosefKolbert Radek-7-98-10 1338
12.Vysloužil JanZáděra František-6-9-16  0339
13.Škvařil PetrŠkorpík Jan4-888 3149
14.Žilka MilanZáděra Kamil-814-10-9 13410
15.Vysloužil JanKolbert Radek         
16.Škvařil PetrZáděra František         
17.Žilka MilanŠkorpík Jan         
18.Pospíšil JosefZáděra Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Škvařil Petr12Kolbert Radek30
Žilka Milan12Záděra František12
Pospíšil Josef12Škorpík Jan21
Vysloužil Jan12Záděra Kamil21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Šťastný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:Štěpánek Luděk
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:Štourač Milan
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:Šplíchal Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30285:396TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štourač Milan
Šplíchal Jiří
 
 
Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
-610-7-8 1301
2.Jízdný Martin
Štěpánek Luděk
 
 
Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
7-7-8-5 1302
3.Šplíchal JiříDamborský Bohumil-11-6-6  0303
4.Jízdný MartinHimal Tomáš-98-7-5 1304
5.Štěpánek LuděkZajíc René10-7-93-52305
6.Štourač MilanKonečný Jaroslav-7-11-6  0306
7.Jízdný MartinDamborský Bohumil-8-786-82307
8.Štěpánek LuděkHimal Tomáš-68-5-9 1308
9.Štourač MilanZajíc René-6-11-5  0309
10.Šplíchal JiříKonečný JaroslavWO    03010
11.Štěpánek LuděkDamborský Bohumil         
12.Štourač MilanHimal Tomáš         
13.Šplíchal JiříZajíc René         
14.Jízdný MartinKonečný Jaroslav         
15.Štourač MilanDamborský Bohumil         
16.Šplíchal JiříHimal Tomáš         
17.Jízdný MartinZajíc René         
18.Štěpánek LuděkKonečný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šplíchal Jiří01Damborský Bohumil20
Jízdný Martin02Himal Tomáš20
Štěpánek Luděk02Zajíc René20
Štourač Milan02Konečný Jaroslav10
WO01WO10
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany BVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk st.
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:34640:526KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frimmer Ján
Horák Petr
 
 
Šalamoun Lubomír
Ondra Milan
 
 
-5-53-8 1301
2.Daněk Zdeněk st.
Hynšt Martin
 
 

 
 
WO    3011
3.Götz BořivojMusil Tomáš-7-75-9 1312
4.Hynšt MartinŠalamoun Lubomír7-710-8-72313
5.Frimmer JánOndra Milan6-966 3123
6.Horák PetrWO    3033
7.Hynšt MartinMusil Tomáš-954-883243
8.Frimmer JánŠalamoun Lubomír1-5-9-7 1344
9.Horák PetrOndra Milan7-698 3154
10.Götz BořivojWO    3064
11.Frimmer JánMusil Tomáš8-8-8-12 1365
12.Horák PetrŠalamoun Lubomír-9-4-10  0366
13.Daněk Zdeněk st.Ondra Milan5-13-59-62367
14.Hynšt MartinWO    3077
15.Horák PetrMusil Tomáš51-8-10-32378
16.Daněk Zdeněk st.Šalamoun Lubomír7-57-5-102379
17.Hynšt MartinOndra Milan-86-79-723710
18.Frimmer Ján         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Götz Bořivoj01Musil Tomáš31
Hynšt Martin12Šalamoun Lubomír40
Frimmer Ján12Ondra Milan22
Horák Petr12   
Daněk Zdeněk st.02   
WO40WO04
Přítomen delegát JmSST od 10:00 do 10:05 pán Pavel Halas



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno EVrchní
rozhodčí:
Chmelík Daniel
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:15459:385TTC Moravská Slavia Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chmelík Daniel
Mergenthalová Petra
 
 
Hruška Petr
Kovář Josef st.
 
 
7-983 3110
2.Střítežský Roman
Barč Andrej
 
 
Tuhý Roman
Kazdera Pavel
 
 
886  3020
3.Barč AndrejHruška Petr-6-7-6  0321
4.Mergenthalová PetraTuhý Roman428  3031
5.Střítežský RomanKovář Josef st.7710  3041
6.Chmelík DanielKazdera Pavel8-10-8-8 1342
7.Mergenthalová PetraHruška Petr995  3052
8.Střítežský RomanTuhý Roman-10768 3162
9.Chmelík DanielKovář Josef st.768  3072
10.Barč AndrejKazdera Pavel-7-7-8  0373
11.Střítežský RomanHruška Petr88-311 3183
12.Chmelík DanielTuhý Roman-81156 3193
13.Barč AndrejKovář Josef st.8-9-74632103
14.Mergenthalová PetraKazdera Pavel535  30  
15.Chmelík DanielHruška Petr         
16.Barč AndrejTuhý Roman         
17.Mergenthalová PetraKovář Josef st.         
18.Střítežský RomanKazdera Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Barč Andrej12Hruška Petr12
Mergenthalová Petra20Tuhý Roman03
Střítežský Roman30Kovář Josef st.03
Chmelík Daniel21Kazdera Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lažánky AVrchní
rozhodčí:
Galla Martin
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lažánky č. 14, 664 71, Vchod přes Obecní úřadRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:36450:539KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galla Martin
Sova Jan
 
 
Hruška Petr
Zimek Jaroslav
 
 
-109-5-9 1301
2.Urbánek Pavel
Brandštettr Tomáš
 
 
Koc František
Kazdera Pavel
 
 
-10-97-6 1302
3.Galla MartinHruška Petr-396-9103212
4.Sova JanKoc František-9-5-3  0313
5.Urbánek PavelKazdera Pavel-6-8-6  0314
6.Brandštettr TomášZimek Jaroslav-7-79993224
7.Sova JanHruška Petr10-8-9-4 1325
8.Urbánek PavelKoc František-8-5-11  0326
9.Brandštettr TomášKazdera Pavel-764-9-102327
10.Galla MartinZimek Jaroslav-6-5109-92328
11.Urbánek PavelHruška Petr-9-6-3  0329
12.Brandštettr TomášKoc František-647-583239
13.Galla MartinKazdera Pavel-811-10-8 13310
14.Sova JanZimek Jaroslav         
15.Brandštettr TomášHruška Petr         
16.Galla MartinKoc František         
17.Sova JanKazdera Pavel         
18.Urbánek PavelZimek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Galla Martin12Hruška Petr21
Sova Jan02Koc František21
Urbánek Pavel03Kazdera Pavel30
Brandštettr Tomáš21Zimek Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:39725:719nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Ondřej
Prachař Marek
 
 
Šalamoun Lubomír
Ondra Milan
 
 
475  3010
2.Ryšavý Filip
Prachař Tomáš
 
 
Šalomoun Ivo
Musil Tomáš
 
 
-9-5-7  0311
3.Musil OndřejŠalamoun Lubomír7-1094 3121
4.Ryšavý FilipOndra Milan-776-683231
5.Prachař Tomᚊalomoun Ivo-611-84-52332
6.Prachař MarekMusil Tomáš6-8610 3142
7.Ryšavý FilipŠalamoun Lubomír-7-7-11  0343
8.Prachař TomášOndra Milan3-129-7-32344
9.Prachař MarekŠalomoun Ivo-95-61143254
10.Musil OndřejMusil Tomáš9-10-71173264
11.Prachař Tomᚊalamoun Lubomír-639-10-32365
12.Prachař MarekOndra Milan12913  3075
13.Musil OndřejŠalomoun Ivo10-9-4-4 1376
14.Ryšavý FilipMusil Tomáš-9-884-42377
15.Prachař MarekŠalamoun Lubomír-9-93-7 1378
16.Musil OndřejOndra Milan-7-85693288
17.Ryšavý FilipŠalomoun Ivo10-7-66113298
18.Prachař TomášMusil Tomáš-116-12-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Musil Ondřej31Šalamoun Lubomír31
Ryšavý Filip22Ondra Milan13
Prachař Tomáš04Šalomoun Ivo22
Prachař Marek31Musil Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Zajíc René
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11434:326TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
Frimmer Ján
Hynšt Martin
 
 
348  3010
2.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
Daněk Zdeněk st.
Götz Bořivoj
 
 
66-76 3120
3.Konečný JaroslavHynšt Martin3-5710 3130
4.Zajíc RenéDaněk Zdeněk st.-11-2-7  0331
5.Himal TomášFrimmer Ján10910  3041
6.Damborský BohumilGötz Bořivoj376  3051
7.Zajíc RenéHynšt Martin-8-674-72352
8.Himal TomášDaněk Zdeněk st.-51294 3162
9.Damborský BohumilFrimmer Ján557  3072
10.Konečný JaroslavGötz Bořivoj877  3082
11.Himal TomášHynšt Martin-7-116473292
12.Damborský BohumilDaněk Zdeněk st.326  30102
13.Konečný JaroslavFrimmer Ján7    10  
14.Zajíc RenéGötz Bořivoj         
15.Damborský BohumilHynšt Martin         
16.Konečný JaroslavDaněk Zdeněk st.         
17.Zajíc RenéFrimmer Ján         
18.Himal TomášGötz Bořivoj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konečný Jaroslav20Hynšt Martin12
Zajíc René02Daněk Zdeněk st.12
Himal Tomáš30Frimmer Ján02
Damborský Bohumil30Götz Bořivoj02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky CVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:23513:498Orel Silůvky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděra Kamil
Záděra František
 
 
Střítežský Roman
Blatná Alena
 
 
461  3010
2.Kolbert Radek
Škorpík Jan
 
 
Schwarz Milan
Barč Andrej
 
 
-5-43-3 1311
3.Škorpík JanStřítežský RomanWO    0312
4.Záděra FrantišekSchwarz Milan78-84 3122
5.Záděra KamilBarč Andrej7-12-109-82323
6.Kolbert RadekBlatná Alena438  3033
7.Záděra FrantišekStřítežský Roman-4379 3143
8.Záděra KamilSchwarz Milan-110-91083253
9.Kolbert RadekBarč Andrej679  3063
10.Křupala VladislavBlatná Alena898  3073
11.Záděra KamilStřítežský Roman-8-89-6 1374
12.Kolbert RadekSchwarz Milan-35-5883284
13.Křupala VladislavBarč Andrej-5-14-8  0385
14.Záděra FrantišekBlatná Alena885  3095
15.Kolbert RadekStřítežský Roman-898-71032105
16.Křupala VladislavSchwarz Milan-710-5  12  
17.Záděra FrantišekBarč Andrej         
18.Záděra KamilBlatná Alena         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záděra František30Střítežský Roman12
Záděra Kamil12Schwarz Milan03
Kolbert Radek40Barč Andrej21
Křupala Vladislav11Blatná Alena03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BVrchní
rozhodčí:
Rotrekl Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:36Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:37545:594TJ Holásky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofírek Dominik
Rotrekl Michal
 
 
Vysloužil Jan
Šturm Jan
 
 
-10-10-6  0301
2.Vojtěch Tomáš
Levardi Robert
 
 
Pospíšil Josef
Škvařil Petr
 
 
-10-106-7 1302
3.Levardi RobertŠturm Jan592  3012
4.Rotrekl MichalVysloužil Jan7-7-5-10 1313
5.Hofírek DominikŠkvařil Petr-11-9-5  0314
6.Vojtěch TomášPospíšil Josef5-9-7-6 1315
7.Rotrekl MichalŠturm Jan118-109 3125
8.Hofírek DominikVysloužil Jan975  3035
9.Vojtěch Tomᚊkvařil Petr74-4-8-52336
10.Levardi RobertPospíšil Josef10-5-8683246
11.Hofírek DominikŠturm Jan4-9-8-3 1347
12.Vojtěch TomášVysloužil Jan6-88-6103257
13.Levardi RobertŠkvařil Petr-7-7-8  0358
14.Rotrekl MichalPospíšil Josef-9-4-9  0359
15.Vojtěch Tomᚊturm Jan911-6-5133269
16.Levardi RobertVysloužil Jan-7-6-7  03610
17.Rotrekl MichalŠkvařil Petr         
18.Hofírek DominikPospíšil Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Levardi Robert22Šturm Jan13
Rotrekl Michal12Vysloužil Jan22
Hofírek Dominik12Škvařil Petr30
Vojtěch Tomáš22Pospíšil Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8406:240TJ Brno-Bystrc B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Petr
Chlíbek David
 
 
Wünsch Vlastimil
Hammer Michal
 
 
3103  3010
2.Mrkvan Miroslav
Kucin Michal
 
 
Šplíchal Jiří
Štěpánek Luděk
 
 
46-66 3120
3.Hanák PetrŠplíchal Jiří-5527 3130
4.Mrkvan MiroslavŠtěpánek Luděk-9-109-7 1331
5.Kucin MichalWünsch Vlastimil466  3041
6.Chlíbek DavidHammer Michal243  3051
7.Mrkvan MiroslavŠplíchal Jiří-11846 3161
8.Kucin MichalŠtěpánek Luděk77-9-793271
9.Chlíbek DavidWünsch Vlastimil187  3081
10.Hanák PetrHammer Michal453  3091
11.Kucin MichalŠplíchal JiříWO    30101
12.Chlíbek DavidŠtěpánek Luděk5    10  
13.Hanák PetrWünsch Vlastimil         
14.Mrkvan MiroslavHammer Michal         
15.Chlíbek DavidŠplíchal Jiří         
16.Hanák PetrŠtěpánek Luděk         
17.Mrkvan MiroslavWünsch Vlastimil         
18.Kucin MichalHammer Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hanák Petr20Šplíchal Jiří02
Mrkvan Miroslav11Štěpánek Luděk11
Kucin Michal20Wünsch Vlastimil02
Chlíbek David20Hammer Michal02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lažánky AVrchní
rozhodčí:
Galla Martin
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lažánky č. 14, 664 71, Vchod přes Obecní úřadRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:39622:658KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galla Martin
Sova Jan
 
 
Šalamoun Lubomír
Ondra Milan
 
 
-486-9-92301
2.Kadlec Milan
Brandštettr Tomáš
 
 
Šalomoun Ivo
Musil Tomáš
 
 
5-562 3111
3.Galla MartinŠalamoun Lubomír6108  3021
4.Sova JanŠalomoun Ivo-8-6-9  0322
5.Kadlec MilanMusil Tomáš-8-7-6  0323
6.Brandštettr TomášOndra Milan-9957 3133
7.Sova JanŠalamoun Lubomír6-36-10-62334
8.Kadlec MilanŠalomoun Ivo-7-8-6  0335
9.Brandštettr TomášMusil Tomáš108-8-11113245
10.Galla MartinOndra Milan-7-8-6  0346
11.Kadlec MilanŠalamoun Lubomír-85-5-7 1347
12.Brandštettr Tomᚊalomoun Ivo-66-7-5 1348
13.Galla MartinMusil Tomáš126-107 3158
14.Sova JanOndra Milan-7-82663268
15.Brandštettr Tomᚊalamoun Lubomír6-7-31323278
16.Galla MartinŠalomoun Ivo10129  3088
17.Sova JanMusil Tomáš-9-109-4 1389
18.Kadlec MilanOndra Milan-4-5-1  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Galla Martin31Šalamoun Lubomír22
Sova Jan13Šalomoun Ivo31
Kadlec Milan04Musil Tomáš22
Brandštettr Tomáš31Ondra Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7392:275TJ Sokol Brno I C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Ondřej
Prachař Marek
 
 
Hruška Petr
Kovář Josef st.
 
 
8-6912 3110
2.Kopřiva Tomáš
Dočekal Petr
 
 
Zimek Jaroslav
Tuhý Roman
 
 
768  3020
3.Musil OndřejHruška Petr865  3030
4.Dočekal PetrZimek Jaroslav9-889 3140
5.Kopřiva TomášKovář Josef st.6-1028 3150
6.Prachař MarekTuhý Roman656  3060
7.Dočekal PetrHruška Petr7-96-1033270
8.Kopřiva TomášZimek Jaroslav5-86-873280
9.Prachař MarekKovář Josef st.668  3090
10.Musil OndřejTuhý Roman446  30100
11.Kopřiva TomášHruška Petr         
12.Prachař MarekZimek Jaroslav         
13.Musil OndřejKovář Josef st.         
14.Dočekal PetrTuhý Roman         
15.Prachař MarekHruška Petr         
16.Musil OndřejZimek Jaroslav         
17.Dočekal PetrKovář Josef st.         
18.Kopřiva TomášTuhý Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Musil Ondřej20Hruška Petr02
Dočekal Petr20Zimek Jaroslav02
Kopřiva Tomáš20Kovář Josef st.02
Prachař Marek20Tuhý Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Himal Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:37678:684TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
Chmelík Daniel
Mergenthalová Petra
 
 
-9-791033210
2.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
Střítežský Roman
Barč Andrej
 
 
-2-73873220
3.Konečný JaroslavMergenthalová Petra6-8-6633230
4.Zajíc RenéStřítežský Roman694  3040
5.Himal TomášChmelík Daniel-998-6-92341
6.Damborský BohumilBarč Andrej598  3051
7.Zajíc RenéMergenthalová Petra11-4-6-8 1352
8.Himal TomášStřítežský Roman1014-6-6-32353
9.Damborský BohumilChmelík Daniel-115-9-5 1354
10.Konečný JaroslavBarč Andrej-7-710-9 1355
11.Himal TomášMergenthalová Petra-10-8-6  0356
12.Damborský BohumilStřítežský Roman-91069 3166
13.Konečný JaroslavChmelík Daniel-8-57943276
14.Zajíc RenéBarč Andrej-9-64953286
15.Damborský BohumilMergenthalová Petra-6-6-8  0387
16.Konečný JaroslavStřítežský Roman-4-8-5  0388
17.Zajíc RenéChmelík Daniel11-689 3198
18.Himal TomášBarč Andrej-85411 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konečný Jaroslav22Mergenthalová Petra31
Zajíc René31Střítežský Roman22
Himal Tomáš13Chmelík Daniel22
Damborský Bohumil22Barč Andrej13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky CVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8400:294Orel Silůvky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděra František
Záděra Kamil
 
 
Hynšt Martin
Daněk Zdeněk st.
 
 
710-96 3110
2.Kolbert Radek
Škorpík Jan
 
 
Frimmer Ján
Horák Petr
 
 
569  3020
3.Záděra KamilHynšt Martin4-884 3130
4.Záděra FrantišekHorák Petr8-695 3140
5.Kolbert RadekDaněk Zdeněk st.-94107 3150
6.Škorpík JanGötz Bořivoj8-957 3160
7.Záděra FrantišekHynšt Martin9-966 3170
8.Kolbert RadekHorák Petr967  3080
9.Škorpík JanDaněk Zdeněk st.-89-10853290
10.Záděra KamilGötz Bořivoj675  30100
11.Kolbert RadekHynšt Martin         
12.Škorpík JanHorák Petr         
13.Záděra KamilDaněk Zdeněk st.         
14.Záděra FrantišekGötz Bořivoj         
15.Škorpík JanHynšt Martin         
16.Záděra KamilHorák Petr         
17.Záděra FrantišekDaněk Zdeněk st.         
18.Kolbert RadekGötz Bořivoj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Záděra Kamil20Hynšt Martin02
Záděra František20Horák Petr02
Kolbert Radek20Daněk Zdeněk st.02
Škorpík Jan20Götz Bořivoj02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:12486:276TJ Cemo Mokrá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofírek Dominik
Rotrekl Michal
 
 

 
 
WO    3010
2.Vojtěch Tomáš
Levardi Robert
 
 
Štěpánek Luděk
Wünsch Vlastimil
 
 
-103511 3120
3.Levardi RobertŠtěpánek Luděk9-8-44-52321
4.Rotrekl MichalWünsch Vlastimil-87-96-102322
5.Hofírek DominikŠplíchal Jiří487  3032
6.Vojtěch TomášWO    3042
7.Rotrekl MichalŠtěpánek Luděk-118-5-16 1343
8.Hofírek DominikWünsch Vlastimil4-759 3153
9.Vojtěch Tomᚊplíchal JiříWO    3063
10.Levardi RobertWO    3073
11.Hofírek DominikŠtěpánek Luděk586  3083
12.Vojtěch TomášWünsch Vlastimil97-68 3193
13.Levardi RobertŠplíchal JiříWO    30103
14.Rotrekl Michal         
15.Vojtěch Tomᚊtěpánek Luděk         
16.Levardi RobertWünsch Vlastimil         
17.Rotrekl MichalŠplíchal Jiří         
18.Hofírek Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Levardi Robert01Štěpánek Luděk21
Rotrekl Michal02Wünsch Vlastimil12
Hofírek Dominik30Šplíchal Jiří01
Vojtěch Tomáš10   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:31376:435TJ Holásky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Petr
Chlíbek David
 
 
Škvařil Petr
Vysloužil Jan
 
 
-77-3-13 1301
2.Mrkvan Miroslav
Kucin Michal
 
 
Žilka Milan
Pospíšil Josef
 
 
-107-86-102302
3.Hanák PetrVysloužil Jan4-8-6-5 1303
4.Mrkvan MiroslavŠkvařil Petr-88-9-9 1304
5.Kucin MichalŽilka Milan-7-63-4 1305
6.Chlíbek DavidPospíšil Josef13-85-7-92306
7.Mrkvan MiroslavVysloužil Jan-4855 3116
8.Kucin MichalŠkvařil Petr-7-713-11 1317
9.Chlíbek DavidŽilka Milan-8-9-10  0318
10.Hanák PetrPospíšil Josef-7-10-5  0319
11.Kucin MichalVysloužil Jan-7-5-9  03110
12.Chlíbek DavidŠkvařil Petr         
13.Hanák PetrŽilka Milan         
14.Mrkvan MiroslavPospíšil Josef         
15.Chlíbek DavidVysloužil Jan         
16.Hanák PetrŠkvařil Petr         
17.Mrkvan MiroslavŽilka Milan         
18.Kucin MichalPospíšil Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hanák Petr02Vysloužil Jan21
Mrkvan Miroslav11Škvařil Petr20
Kucin Michal03Žilka Milan20
Chlíbek David02Pospíšil Josef20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
Vysloužil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lažánky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37711:716nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vysloužil Jan
Klimeš René
 
 
Sova Jan
Galla Martin
 
 
4115  3010
2.Žilka Milan
Pospíšil Josef
 
 
Kadlec Milan
Brandštettr Tomáš
 
 
-9-89-8 1311
3.Klimeš RenéBrandštettr Tomáš9-1311-673221
4.Vysloužil JanGalla Martin11-11-78-52322
5.Žilka MilanSova Jan-8-12-1  0323
6.Pospíšil JosefKadlec Milan365  3033
7.Vysloužil JanBrandštettr Tomáš73-9-6-62334
8.Žilka MilanGalla Martin-5999 3144
9.Pospíšil JosefSova Jan104-18-8-42345
10.Klimeš RenéKadlec Milan-7417-393255
11.Žilka MilanBrandštettr Tomáš9510  3065
12.Pospíšil JosefGalla Martin-9-8-5  0366
13.Klimeš RenéSova Jan-7-48493276
14.Vysloužil JanKadlec Milan-9-910-11 1377
15.Pospíšil JosefBrandštettr Tomáš-108-89113287
16.Klimeš RenéGalla Martin-7-766-82388
17.Vysloužil JanSova Jan-6-10-3  0389
18.Žilka MilanKadlec Milan610-96 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimeš René31Brandštettr Tomáš13
Vysloužil Jan04Galla Martin31
Žilka Milan31Sova Jan31
Pospíšil Josef22Kadlec Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Štěpánek Luděk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:32328:434TJ Sokol Brno I C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Luděk
Wünsch Vlastimil
 
 
Kopřiva Tomáš
Dočekal Petr
 
 
12-96-12-42301
2.Cvrkal Rudolf
Cvrkal Richard
 
 
Prachař Marek
Musil Ondřej
 
 
-4-4-5  0302
3.Cvrkal RudolfPrachař Marek-1044-1063212
4.Wünsch VlastimilMusil Ondřej-7-4-3  0313
5.Cvrkal RichardKopřiva Tomáš-6-5-12  0314
6.Štěpánek LuděkDočekal Petr-98-6-8 1315
7.Wünsch VlastimilPrachař Marek-8-6-6  0316
8.Cvrkal RichardMusil Ondřej-7-4-5  0317
9.Štěpánek LuděkKopřiva Tomáš-2-6-6  0318
10.Cvrkal RudolfDočekal Petr966  3028
11.Cvrkal RichardPrachař Marek-1-1-8  0329
12.Štěpánek LuděkMusil Ondřej-1066-8-823210
13.Cvrkal RudolfKopřiva Tomáš968  30  
14.Wünsch VlastimilDočekal Petr         
15.Štěpánek LuděkPrachař Marek         
16.Cvrkal RudolfMusil Ondřej         
17.Wünsch VlastimilKopřiva Tomáš         
18.Cvrkal RichardDočekal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cvrkal Rudolf20Prachař Marek21
Wünsch Vlastimil02Musil Ondřej30
Cvrkal Richard03Kopřiva Tomáš20
Štěpánek Luděk03Dočekal Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany BVrchní
rozhodčí:
Frimmer Ján
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26603:567TTC Komořany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hynšt Martin
Götz Bořivoj
 
 
Hofírek Dominik
Rotrekl Michal
 
 
-8767 3110
2.Frimmer Ján
Horák Petr
 
 
Vojtěch Tomáš
Levardi Robert
 
 
8-7810 3120
3.Götz BořivojHofírek Dominik-4-76-3 1321
4.Hynšt MartinLevardi Robert-8-128-6 1322
5.Frimmer JánVojtěch Tomáš-7-7-8  0323
6.Horák PetrRotrekl Michal847  3033
7.Hynšt MartinHofírek Dominik1087  3043
8.Frimmer JánLevardi Robert-57124 3153
9.Horák PetrVojtěch Tomáš-7-67-5 1354
10.Götz BořivojRotrekl Michal7-11-89-72355
11.Frimmer JánHofírek Dominik-66-97-72356
12.Horák PetrLevardi Robert10-1138 3166
13.Götz BořivojVojtěch Tomáš-6-831253276
14.Hynšt MartinRotrekl Michal719  3086
15.Horák PetrHofírek Dominik7-669 3196
16.Götz BořivojLevardi Robert128-311 31106
17.Hynšt MartinVojtěch Tomáš-9    01  
18.Frimmer JánRotrekl Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Götz Bořivoj22Hofírek Dominik22
Hynšt Martin21Levardi Robert13
Frimmer Ján12Vojtěch Tomáš21
Horák Petr31Rotrekl Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno EVrchní
rozhodčí:
Chmelík Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32624:604nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chmelík Daniel
Schwarz Milan
 
 
Hanák Petr
Pernička Pavel
 
 
78-8-793210
2.Barč Andrej
Mergenthalová Petra
 
 
Mrkvan Miroslav
Kucin Michal
 
 
-88-910-62311
3.Barč AndrejHanák Petr-3-5-7  0312
4.Schwarz MilanPernička Pavel-7-10-7  0313
5.Mergenthalová PetraMrkvan Miroslav456  3023
6.Chmelík DanielKucin Michal255  3033
7.Schwarz MilanHanák Petr-116-61073243
8.Mergenthalová PetraPernička Pavel10116  3053
9.Chmelík DanielMrkvan Miroslav11211  3063
10.Barč AndrejKucin Michal-9-8-11  0364
11.Mergenthalová PetraHanák Petr-10-7-8  0365
12.Chmelík DanielPernička Pavel9-78-9-82366
13.Barč AndrejMrkvan Miroslav-9-69-5 1367
14.Schwarz MilanKucin Michal97-610 3177
15.Chmelík DanielHanák Petr-79-96-72378
16.Barč AndrejPernička Pavel-6-7-3  0379
17.Schwarz MilanMrkvan Miroslav249  3089
18.Mergenthalová PetraKucin Michal3135  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Barč Andrej04Hanák Petr31
Schwarz Milan31Pernička Pavel31
Mergenthalová Petra31Mrkvan Miroslav13
Chmelík Daniel22Kucin Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:30358:459TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zimek Jaroslav
Kazdera Pavel
 
 
Konečný Jaroslav
Zajíc René
 
 
-79-3-6 1301
2.Kovář Josef st.
Tuhý Roman
 
 
Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
-58-11-9 1302
3.Tuhý RomanDamborský Bohumil-7-69-11 1303
4.Kovář Josef st.Himal Tomáš8-8-4-9 1304
5.Kazdera PavelZajíc René-7-810-6 1305
6.Zimek JaroslavKonečný Jaroslav789  3015
7.Kovář Josef st.Damborský Bohumil-8-8-7  0316
8.Kazdera PavelHimal Tomáš-718-8-5 1317
9.Zimek JaroslavZajíc René7710  3027
10.Tuhý RomanKonečný Jaroslav-12-3-6  0328
11.Kazdera PavelDamborský Bohumil-38-2-3 1329
12.Zimek JaroslavHimal Tomáš-13-8-4  03210
13.Tuhý RomanZajíc René-7    01  
14.Kovář Josef st.Konečný Jaroslav         
15.Zimek JaroslavDamborský Bohumil         
16.Tuhý RomanHimal Tomáš         
17.Kovář Josef st.Zajíc René         
18.Kazdera PavelKonečný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tuhý Roman02Damborský Bohumil30
Kovář Josef st.02Himal Tomáš30
Kazdera Pavel03Zajíc René11
Zimek Jaroslav21Konečný Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23557:491KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šalamoun Lubomír
Ondra Milan
 
 
Křupala Vladislav
Kolbert Radek
 
 
-89107 3110
2.Adam Petr
Goldmann Tomáš
 
 
Záděra František
Záděra Kamil
 
 
-74-61253220
3.Ondra MilanZáděra Kamil462  3030
4.Goldmann TomášZáděra František5-4-3-3 1331
5.Adam PetrKolbert Radek6106  3041
6.Šalamoun LubomírKřupala Vladislav178  3051
7.Goldmann TomášZáděra Kamil-35-8-5 1352
8.Musil TomášZáděra František-3-12612-122353
9.Šalamoun LubomírKolbert Radek-7-77733263
10.Ondra MilanKřupala Vladislav7513  3073
11.Musil TomášZáděra Kamil-9-2-8  0374
12.Šalamoun LubomírZáděra František-106-9-11 1375
13.Ondra MilanKolbert Radek7109  3085
14.Goldmann TomášKřupala Vladislav-8413 3195
15.Šalamoun LubomírZáděra Kamil8-10-45832105
16.Ondra MilanZáděra František116   20  
17.Goldmann TomášKolbert Radek         
18.Musil TomášKřupala Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ondra Milan30Záděra Kamil22
Goldmann Tomáš12Záděra František30
Adam Petr10Kolbert Radek03
Šalamoun Lubomír31Křupala Vladislav03
Musil Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1023:33483:549TJ Sokol Brno I C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škvařil Petr
Žilka Milan
 
 
Kopřiva Tomáš
Dočekal Petr
 
 
7-839 3110
2.Klimeš René
Vysloužil Jan
 
 
Prachař Marek
Musil Ondřej
 
 
-944-4-62311
3.Žilka MilanPrachař Marek-3-376-72312
4.Škvařil PetrMusil Ondřej10138  3022
5.Klimeš RenéKopřiva Tomáš-9-13113-82323
6.Vysloužil JanDočekal Petr-8-1368-62324
7.Škvařil PetrPrachař Marek4-38-673234
8.Klimeš RenéMusil Ondřej-69-7-0 1335
9.Vysloužil JanKopřiva Tomáš12-10-9-6 1336
10.Žilka MilanDočekal Petr8-3-59-72337
11.Klimeš RenéPrachař Marek-5-4129-72338
12.Vysloužil JanMusil Ondřej-9-6-6  0339
13.Žilka MilanKopřiva Tomáš-4-9-8  03310
14.Škvařil PetrDočekal Petr-96   11  
15.Vysloužil JanPrachař Marek         
16.Žilka MilanMusil Ondřej         
17.Škvařil PetrKopřiva Tomáš         
18.Klimeš RenéDočekal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žilka Milan03Prachař Marek21
Škvařil Petr20Musil Ondřej21
Klimeš René03Kopřiva Tomáš30
Vysloužil Jan03Dočekal Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Štěpánek Luděk
HOSTUJÍCÍ:TJ Lažánky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:35616:627TJ Lažánky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cvrkal Rudolf
Cvrkal Richard
 
 
Galla Martin
Sova Jan
 
 
-9-99473210
2.Štěpánek Luděk
Jízdný Martin
 
 
Urbánek Pavel
Brandštettr Tomáš
 
 
-6-127-10 1311
3.Cvrkal RichardBrandštettr Tomáš-7-6-7  0312
4.Štěpánek LuděkGalla Martin-98-9-7 1313
5.Cvrkal RudolfSova Jan966  3023
6.Jízdný MartinUrbánek Pavel585  3033
7.Štěpánek LuděkBrandštettr Tomáš8-125-8-62334
8.Cvrkal RudolfGalla Martin765  3044
9.Jízdný MartinSova Jan-9711-1043254
10.Cvrkal RichardUrbánek Pavel-810-6-6 1355
11.Cvrkal RudolfBrandštettr Tomáš956  3065
12.Jízdný MartinGalla Martin8-5-6-6 1366
13.Cvrkal RichardSova Jan-213-7-2 1367
14.Štěpánek LuděkUrbánek Pavel-6896 3177
15.Jízdný MartinBrandštettr Tomáš8-6-9-9 1378
16.Cvrkal RichardGalla Martin-810-6-6 1379
17.Štěpánek LuděkSova Jan8-6-87-823710
18.Cvrkal RudolfUrbánek Pavel796  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cvrkal Richard04Brandštettr Tomáš31
Štěpánek Luděk13Galla Martin31
Cvrkal Rudolf30Sova Jan22
Jízdný Martin22Urbánek Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany BVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:35521:589TJ Brno-Bystrc B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hynšt Martin
Daněk Zdeněk st.
 
 
Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
-87-86103210
2.Frimmer Ján
Horák Petr
 
 
Hanák Petr
Kucin Michal
 
 
879  3020
3.Götz BořivojHanák Petr-8-7-5  0321
4.Daněk Zdeněk st.Pernička Pavel-4916-4-92322
5.Hynšt MartinChlíbek David-76-9-6 1323
6.Horák PetrKucin Michal1310-212 3133
7.Daněk Zdeněk st.Hanák Petr3-5-8-13 1334
8.Hynšt MartinPernička Pavel-85-4-4 1335
9.Horák PetrChlíbek David7-7-4-6 1336
10.Götz BořivojKucin Michal888  3046
11.Hynšt MartinHanák Petr85-54 3156
12.Horák PetrPernička Pavel-6-9-7  0357
13.Frimmer JánChlíbek David128-127 3167
14.Daněk Zdeněk st.Kucin Michal-6-9-10  0368
15.Horák PetrHanák Petr-7-7-3  0369
16.Frimmer JánPernička Pavel-9-7-5  03610
17.Daněk Zdeněk st.Chlíbek David         
18.Hynšt MartinKucin Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Götz Bořivoj11Hanák Petr31
Daněk Zdeněk st.03Pernička Pavel40
Hynšt Martin12Chlíbek David21
Horák Petr13Kucin Michal12
Frimmer Ján11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno EVrchní
rozhodčí:
Chmelík Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:28631:584TTC Moravská Slavia Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chmelík Daniel
Schwarz Milan
 
 
Hofírek Dominik
Rotrekl Michal
 
 
8107  3010
2.Střítežský Roman
Barč Andrej
 
 
Vojtěch Tomáš
Levardi Robert
 
 
45-10-7-102311
3.Schwarz MilanHofírek Dominik6-377 3121
4.Barč AndrejLevardi Robert-5-87-7 1322
5.Střítežský RomanVojtěch Tomáš-8-8-10  0323
6.Chmelík DanielRotrekl Michal-9478 3133
7.Barč AndrejHofírek Dominik6-8-11-7 1334
8.Střítežský RomanLevardi Robert659  3044
9.Chmelík DanielVojtěch Tomáš569  3054
10.Schwarz MilanRotrekl Michal-7-788-82355
11.Střítežský RomanHofírek Dominik11910  3065
12.Chmelík DanielLevardi Robert3-1049 3175
13.Schwarz MilanVojtěch Tomáš-13-10-8  0376
14.Barč AndrejRotrekl Michal6-6-3-7 1377
15.Chmelík DanielHofírek Dominik85-414 3187
16.Schwarz MilanLevardi Robert7610  3097
17.Barč AndrejVojtěch Tomáš-4-8-7  0398
18.Střítežský RomanRotrekl Michal3108  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schwarz Milan22Hofírek Dominik13
Barč Andrej04Levardi Robert13
Střítežský Roman31Vojtěch Tomáš31
Chmelík Daniel40Rotrekl Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:38650:687KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Petr
Zimek Jaroslav
 
 
Záděra František
Záděra Kamil
 
 
-7-4-4  0301
2.Kazdera Pavel
Koc František
 
 
Křupala Vladislav
Kolbert Radek
 
 
847  3011
3.Zimek JaroslavKolbert Radek-7-3-11  0312
4.Koc FrantišekZáděra František87-10-273222
5.Kazdera PavelZáděra Kamil9-48-9113232
6.Hruška PetrKřupala Vladislav-3-9-4  0333
7.Koc FrantišekKolbert Radek-5-94-4 1334
8.Kazdera PavelZáděra František-1096-10-82335
9.Hruška PetrZáděra Kamil9-1056 3145
10.Zimek JaroslavKřupala Vladislav-886-793255
11.Kazdera PavelKolbert Radek38-6-673265
12.Hruška PetrZáděra František-4-8-7  0366
13.Zimek JaroslavZáděra Kamil10-798 3176
14.Koc FrantišekKřupala Vladislav6-8-11-7 1377
15.Hruška PetrKolbert Radek-5-69-2 1378
16.Zimek JaroslavZáděra František94-1010 3188
17.Koc FrantišekZáděra Kamil3-76-8103298
18.Kazdera PavelKřupala Vladislav10-8107 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zimek Jaroslav31Kolbert Radek31
Koc František22Záděra František22
Kazdera Pavel31Záděra Kamil04
Hruška Petr13Křupala Vladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:38621:662TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondra Milan
Šalamoun Lubomír
 
 
Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
-7-987-72301
2.Adam Petr
Šalomoun Ivo
 
 
Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
9-87-5-82302
3.Šalomoun IvoDamborský Bohumil-134-7-11 1303
4.Ondra MilanHimal Tomáš5-7-13-11 1304
5.Šalamoun LubomírZajíc René-411810 3114
6.Adam PetrKonečný Jaroslav77-98 3124
7.Ondra MilanDamborský Bohumil94-7-5-52325
8.Šalamoun LubomírHimal Tomáš9-31028 3135
9.Adam PetrZajíc René-9-8-9  0336
10.Šalomoun IvoKonečný Jaroslav-97-10-6 1337
11.Šalamoun LubomírDamborský Bohumil9-94-693247
12.Adam PetrHimal Tomáš3-410-843257
13.Musil TomášZajíc René-11-2-9  0358
14.Ondra MilanKonečný Jaroslav-7-7-4  0359
15.Adam PetrDamborský Bohumil107-84 3169
16.Musil TomášHimal Tomáš-1010-4-8 13610
17.Ondra MilanZajíc René-79   11  
18.Šalamoun LubomírKonečný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šalomoun Ivo02Damborský Bohumil22
Ondra Milan03Himal Tomáš22
Šalamoun Lubomír30Zajíc René21
Adam Petr31Konečný Jaroslav21
Musil Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lažánky AVrchní
rozhodčí:
Galla Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lažánky č. 14, 664 71, Vchod přes Obecní úřadRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30299:402TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Milan
Brandštettr Tomáš
 
 
Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
-1312-77-62301
2.Galla Martin
Sova Jan
 
 
Konečný Jaroslav
Zajíc René
 
 
-6-5-4  0302
3.Sova JanDamborský Bohumil-47-11-4 1303
4.Galla MartinHimal Tomáš-6-11-10  0304
5.Kadlec MilanZajíc René-5-7-4  0305
6.Brandštettr TomášKonečný Jaroslav-9-119-6 1306
7.Galla MartinDamborský Bohumil67-9-6-112307
8.Kadlec MilanHimal Tomáš9-5-4-9 1308
9.Brandštettr TomášZajíc René-11-4-5  0309
10.Sova JanKonečný Jaroslav-9-8-9  03010
11.Kadlec MilanDamborský Bohumil-4    01  
12.Brandštettr TomášHimal Tomáš         
13.Sova JanZajíc René         
14.Galla MartinKonečný Jaroslav         
15.Brandštettr TomášDamborský Bohumil         
16.Sova JanHimal Tomáš         
17.Galla MartinZajíc René         
18.Kadlec MilanKonečný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sova Jan02Damborský Bohumil20
Galla Martin02Himal Tomáš20
Kadlec Milan02Zajíc René20
Brandštettr Tomáš02Konečný Jaroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11419:318TJ Sokol Brno I C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prachař Marek
Musil Ondřej
 
 
Záděra František
Záděra Kamil
 
 
5-34-973210
2.Kopřiva Tomáš
Dočekal Petr
 
 
Kolbert Radek
Škorpík Jan
 
 
-10108-793220
3.Dočekal PetrKolbert Radek10-79-543230
4.Kopřiva TomášZáděra František-713-3-2 1331
5.Musil OndřejZáděra Kamil29-89 3141
6.Prachař MarekŠkorpík Jan428  3051
7.Kopřiva TomášKolbert Radek337  3061
8.Musil OndřejZáděra František6210  3071
9.Prachař MarekZáděra Kamil567  3081
10.Dočekal PetrŠkorpík Jan663  3091
11.Musil OndřejKolbert Radek5-1058 31101
12.Prachař MarekZáděra František8-9   11  
13.Dočekal PetrZáděra Kamil         
14.Kopřiva Tomᚊkorpík Jan         
15.Prachař MarekKolbert Radek         
16.Dočekal PetrZáděra František         
17.Kopřiva TomášZáděra Kamil         
18.Musil OndřejŠkorpík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dočekal Petr20Kolbert Radek03
Kopřiva Tomáš11Záděra František11
Musil Ondřej30Záděra Kamil02
Prachař Marek20Škorpík Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:15501:426TJ Cemo Mokrá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofírek Dominik
Rotrekl Michal
 
 
Kovář Josef st.
Zimek Jaroslav
 
 
-59610 3110
2.Vojtěch Tomáš
Levardi Robert
 
 
Kazdera Pavel
Koc František
 
 
510-10-973220
3.Levardi RobertZimek Jaroslav7-1013-6-102321
4.Rotrekl MichalKazdera Pavel985  3031
5.Hofírek DominikKoc František985  3041
6.Vojtěch TomášKovář Josef st.-4-9111043251
7.Rotrekl MichalZimek Jaroslav7-5-66-92352
8.Hofírek DominikKazdera Pavel1162  3062
9.Vojtěch TomášKoc František10-6107 3172
10.Levardi RobertKovář Josef st.827  3082
11.Hofírek DominikZimek Jaroslav88-9-773292
12.Vojtěch TomášKazdera Pavel89-96 31102
13.Levardi RobertKoc František         
14.Rotrekl MichalKovář Josef st.         
15.Vojtěch TomášZimek Jaroslav         
16.Levardi RobertKazdera Pavel         
17.Rotrekl MichalKoc František         
18.Hofírek DominikKovář Josef st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Levardi Robert11Zimek Jaroslav21
Rotrekl Michal11Kazdera Pavel03
Hofírek Dominik30Koc František02
Vojtěch Tomáš30Kovář Josef st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:31352:415KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlíbek David
Burda Radim
 
 
Ondra Milan
Šalamoun Lubomír
 
 
-7-467-52301
2.Hanák Petr
Kleinhampl Miroslav
 
 
Adam Petr
Musil Tomáš
 
 
-37-2-7 1302
3.Chlíbek DavidAdam Petr-5-9-4  0303
4.Burda RadimŠalamoun Lubomír-6-8-9  0304
5.Kleinhampl MiroslavMusil Tomáš9-11-7-10 1305
6.Hanák PetrOndra Milan7-611-9-42306
7.Burda RadimAdam Petr-7-6-4  0307
8.Kleinhampl MiroslavŠalamoun Lubomír-3-6-8  0308
9.Hanák PetrMusil Tomáš5-1234 3118
10.Chlíbek DavidOndra Milan-5-77-9 1319
11.Kleinhampl MiroslavAdam PetrWO    3029
12.Hanák PetrŠalamoun Lubomír-11-4-9  03210
13.Chlíbek DavidMusil Tomáš10    10  
14.Burda RadimOndra Milan         
15.Hanák PetrAdam Petr         
16.Chlíbek DavidŠalamoun Lubomír         
17.Burda RadimMusil Tomáš         
18.Kleinhampl MiroslavOndra Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chlíbek David02Adam Petr20
Burda Radim02Šalamoun Lubomír30
Kleinhampl Miroslav02Musil Tomáš11
Hanák Petr12Ondra Milan20
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31680:666TJ Holásky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Josef
Žilka Milan
 
 
Hynšt Martin
Götz Bořivoj
 
 
-99413 3110
2.Vysloužil Jan
Sýkora Josef
 
 
Frimmer Ján
Horák Petr
 
 
-1011-5-9 1311
3.Pospíšil JosefHorák Petr879  3021
4.Sýkora JosefHynšt Martin-5-998-62322
5.Žilka MilanFrimmer Ján-9694 3132
6.Vysloužil JanGötz Bořivoj5910  3042
7.Sýkora JosefHorák Petr-412-9-11 1343
8.Žilka MilanHynšt Martin-2-6-6  0344
9.Vysloužil JanFrimmer Ján67-714 3154
10.Pospíšil JosefGötz Bořivoj988  3064
11.Žilka MilanHorák Petr-12913-9-92365
12.Vysloužil JanHynšt Martin966  3075
13.Pospíšil JosefFrimmer Ján295  3085
14.Sýkora JosefGötz Bořivoj11-7-3-8 1386
15.Vysloužil JanHorák Petr-7-106683296
16.Pospíšil JosefHynšt Martin-910-96-52397
17.Sýkora JosefFrimmer Ján-3-5-10  0398
18.Žilka MilanGötz Bořivoj6-810-61032108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Josef31Horák Petr22
Sýkora Josef04Hynšt Martin31
Žilka Milan22Frimmer Ján13
Vysloužil Jan40Götz Bořivoj13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Štěpánek Luděk
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36629:649TTC Moravská Slavia Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wünsch Vlastimil
Štěpánek Luděk
 
 
Barč Andrej
Střítežský Roman
 
 
-8-27-3 1301
2.Cvrkal Rudolf
Cvrkal Richard
 
 
Chmelík Daniel
Schwarz Milan
 
 
6-11-6723211
3.Wünsch VlastimilStřítežský Roman-2-5-4  0312
4.Cvrkal RichardChmelík Daniel4-107-7-52313
5.Štěpánek LuděkSchwarz Milan-7-48-8 1314
6.Cvrkal RudolfBarč Andrej554  3024
7.Cvrkal RichardStřítežský Roman-8-6-10  0325
8.Štěpánek LuděkChmelík Daniel-7-5-7  0326
9.Cvrkal RudolfSchwarz Milan-3884 3136
10.Šplíchal JiříBarč Andrej-9-9161273246
11.Štěpánek LuděkStřítežský Roman8-8-910-52347
12.Cvrkal RudolfChmelík Daniel433  3057
13.Šplíchal JiříSchwarz Milan9-4-915-82358
14.Cvrkal RichardBarč Andrej-65106 3168
15.Cvrkal RudolfStřítežský Roman1047  3078
16.Šplíchal JiříChmelík Daniel968  3088
17.Cvrkal RichardSchwarz Milan-1-5-6  0389
18.Štěpánek LuděkBarč Andrej10-8-810-1123810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wünsch Vlastimil01Střítežský Roman31
Cvrkal Richard13Chmelík Daniel22
Štěpánek Luděk04Schwarz Milan31
Cvrkal Rudolf40Barč Andrej13
Šplíchal Jiří21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lažánky AVrchní
rozhodčí:
Sova Jan
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lažánky č. 14, 664 71, Vchod přes Obecní úřadRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34501:556Orel Silůvky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galla Martin
Sova Jan
 
 
Záděra František
Vašulín Karel
 
 
-69-79-62301
2.Brandštettr Tomáš
Kadlec Milan
 
 
Kolbert Radek
Záděra Kamil
 
 
-7-6-7  0302
3.Galla MartinVašulín Karel68-98 3112
4.Sova JanZáděra Kamil11-9-8-6 1313
5.Kadlec MilanKolbert Radek-69-9-6 1314
6.Brandštettr TomášZáděra František-99-44-102315
7.Sova JanVašulín Karel4-5912 3125
8.Kadlec MilanZáděra Kamil-2-6-7  0326
9.Brandštettr TomášKolbert Radek8156  3036
10.Galla MartinZáděra František-94-8-7 1337
11.Kadlec MilanVašulín Karel-7-9-7  0338
12.Brandštettr TomášZáděra Kamil6-105-14173248
13.Galla MartinKolbert Radek-810-12-6 1349
14.Sova JanZáděra František-12-8-9  03410
15.Brandštettr TomášVašulín Karel8-576 31  
16.Galla MartinZáděra Kamil         
17.Sova JanKolbert Radek         
18.Kadlec MilanZáděra František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Galla Martin12Vašulín Karel12
Sova Jan12Záděra Kamil21
Kadlec Milan03Kolbert Radek21
Brandštettr Tomáš21Záděra František30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33490:526TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prachař Marek
Musil Ondřej
 
 
Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
-10-658123210
2.Kopřiva Tomáš
Dočekal Petr
 
 
Konečný Jaroslav
Zajíc René
 
 
-997-8-32311
3.Musil OndřejDamborský Bohumil-1096-4-82312
4.Dočekal PetrHimal Tomáš22-5-9-32313
5.Kopřiva TomášZajíc René-9-109-7 1314
6.Prachař MarekKonečný Jaroslav-9-11-10  0315
7.Dočekal PetrDamborský Bohumil-3-6-6  0316
8.Kopřiva TomášHimal Tomáš-7538 3126
9.Prachař MarekZajíc René1511  3036
10.Musil OndřejKonečný Jaroslav-10-8-5  0337
11.Kopřiva TomášDamborský Bohumil-6-48-9 1338
12.Prachař MarekHimal Tomáš6511  3048
13.Musil OndřejZajíc René9-8-1-6 1349
14.Dočekal PetrKonečný Jaroslav-769-8-523410
15.Prachař MarekDamborský Bohumil-99-10  12  
16.Musil OndřejHimal Tomáš         
17.Dočekal PetrZajíc René         
18.Kopřiva TomášKonečný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Musil Ondřej03Damborský Bohumil30
Dočekal Petr03Himal Tomáš12
Kopřiva Tomáš12Zajíc René21
Prachař Marek21Konečný Jaroslav30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:35398:497KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofírek Dominik
Rotrekl Michal
 
 
Šalamoun Lubomír
Ondra Milan
 
 
854  3010
2.Levardi Robert
Vojtěch Miloslav
 
 
Adam Petr
Musil Tomáš
 
 
-58-7-5 1311
3.Vojtěch MiloslavAdam Petr-9-7-5  0312
4.Rotrekl MichalŠalamoun Lubomír-1-9-6  0313
5.Hofírek DominikMusil Tomáš-6-28873223
6.Levardi RobertOndra Milan8-35-9103233
7.Rotrekl MichalAdam Petr-108-8-6 1334
8.Hofírek DominikŠalamoun Lubomír-7-9-2  0335
9.Levardi RobertMusil Tomáš-4744 3145
10.Vojtěch MiloslavOndra Milan-4-5-1  0346
11.Hofírek DominikAdam Petr-7-7-9  0347
12.Levardi RobertŠalamoun Lubomír-77-9-10 1348
13.Rotrekl ZdeněkMusil Tomáš-6-8-9  0349
14.Rotrekl MichalOndra Milan-9-89-2 13410
15.Levardi RobertAdam Petr-6-9-9  03  
16.Rotrekl ZdeněkŠalamoun Lubomír         
17.Rotrekl MichalMusil Tomáš         
18.Hofírek DominikOndra Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojtěch Miloslav02Adam Petr30
Rotrekl Michal03Šalamoun Lubomír30
Hofírek Dominik12Musil Tomáš12
Levardi Robert21Ondra Milan21
Rotrekl Zdeněk01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31638:621TJ Brno-Bystrc B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
Zimek Jaroslav
Kovář Josef st.
 
 
11-844 3110
2.Hanák Petr
Burda Radim
 
 
Kazdera Pavel
Koc František
 
 
6-10123 3120
3.Pernička PavelZimek Jaroslav1035  3030
4.Chlíbek DavidKazdera Pavel7-9-5-9 1331
5.Burda RadimKoc František-8-65-11 1332
6.Hanák PetrKovář Josef st.5-563 3142
7.Chlíbek DavidZimek Jaroslav6-6-213-12343
8.Burda RadimKazdera Pavel-6-99-8 1344
9.Hanák PetrKoc František7-783 3154
10.Pernička PavelKovář Josef st.12-31016 3164
11.Burda RadimZimek Jaroslav-710-4-7 1365
12.Hanák PetrKazdera Pavel643  3075
13.Pernička PavelKoc František-9-9-2  0376
14.Chlíbek DavidKovář Josef st.886  3086
15.Hanák PetrZimek Jaroslav10-9-135103296
16.Pernička PavelKazdera PavelWO    0397
17.Chlíbek DavidKoc František6-8-612-62398
18.Burda RadimKovář Josef st.917  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pernička Pavel21Zimek Jaroslav22
Chlíbek David13Kazdera Pavel21
Burda Radim13Koc František31
Hanák Petr40Kovář Josef st.04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29615:598TJ Holásky C

Jednotlivé výsledky:
č.