Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vyškov AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:Spartak Adamov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sochorova 552/15, tělocvična SOŠ Vyškov (odbočit z hlavní u benzinky CAROIL, pak první doleva, a pak po 200 metrech doprava a dozádu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:34585:546Spartak Adamov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srna Antonín
Libánek Ondřej
 
 
Masařík Radim
Kapusta Ján
 
 
9-116-1-102301
2.Drápal Petr
Trávniček Boris
 
 
Dočkalová Gabriela
Beneš Zbyněk
 
 
10-798 3111
3.Trávniček BorisKapusta Ján5-8-88-12312
4.Drápal PetrBeneš Zbyněk-5-11-7  0313
5.Srna AntonínMasařík Radim112-8-773223
6.Beránek PavelDočkalová GabrielaWO    3033
7.Drápal PetrKapusta Ján-9-10-8  0334
8.Srna AntonínBeneš Zbyněk7-6-7-4 1335
9.Beránek PavelMasařík Radim676  3045
10.Trávniček BorisDočkalová GabrielaWO    3055
11.Srna AntonínKapusta Ján-41196 3165
12.Beránek PavelBeneš Zbyněk-5-7-11  0366
13.Trávniček BorisMasařík Radim-910-5-11 1367
14.Drápal PetrDočkalová GabrielaWO    3077
15.Beránek PavelKapusta Ján-9-56-8 1378
16.Trávniček BorisBeneš Zbyněk-89-7-6 1379
17.Libánek OndřejMasařík Radim-810-9-8 13710
18.Srna AntonínDočkalová GabrielaWO    30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trávniček Boris03Kapusta Ján31
Drápal Petr02Beneš Zbyněk40
Srna Antonín21Masařík Radim22
Beránek Pavel12   
Libánek Ondřej01   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko DVrchní
rozhodčí:
Procházka Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Orel Boskovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:31659:619KST Blansko D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ondřej
Zukal Aleš
 
 
Svěrák Martin
Harna Václav
 
 
9-8106 3110
2.Fiala Karel
Skoupý Michal
 
 
Křepela Zdeněk
Sekanina Jan
 
 
67-86 3120
3.Fiala KarelSvěrák Martin-6-8-6  0321
4.Skoupý MichalHarna Václav-10-76-9 1322
5.Procházka OndřejSekanina Jan844  3032
6.Zukal AlešKřepela Zdeněk-883-793242
7.Skoupý MichalSvěrák Martin-6-12-7  0343
8.Procházka OndřejHarna Václav-74-99103253
9.Zukal AlešSekanina Jan-1210107 3163
10.Fiala KarelKřepela Zdeněk-9-142-9 1364
11.Procházka OndřejSvěrák Martin989  3074
12.Zukal AlešHarna Václav-5413-993284
13.Fiala KarelSekanina Jan5-76-863294
14.Skoupý MichalKřepela Zdeněk-6-789-82395
15.Zukal AlešSvěrák Martin-10-9129-42396
16.Fiala KarelHarna Václav-94-761032106
17.Skoupý MichalSekanina Jan67-9-8832  
18.Procházka OndřejKřepela Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fiala Karel22Svěrák Martin31
Skoupý Michal03Harna Václav13
Procházka Ondřej30Sekanina Jan03
Zukal Aleš31Křepela Zdeněk21
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Velešovice AVrchní
rozhodčí:
Rulíšek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velešovice 278, 683 01, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:26652:597TJ Velešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spáčil Tomáš
Spáčil Petr
 
 
Salajka Jaroslav ml.
Vojáček Jaromír
 
 
8-9-107-62301
2.Rulíšek Karel
Mráz David
 
 
Heřmanský Martin
Cupák Radim
 
 
-5686 3111
3.Spáčil TomášVojáček Jaromír8-9-10-8 1312
4.Spáčil PetrSalajka Jaroslav ml.6-8-8-11 1313
5.Rulíšek KarelHeřmanský Martin866  3023
6.Mráz DavidCupák Radim876  3033
7.Spáčil PetrVojáček Jaromír-9-79-4 1334
8.Rulíšek KarelSalajka Jaroslav ml.8106  3044
9.Mráz DavidHeřmanský Martin65-78 3154
10.Spáčil TomášCupák Radim-10-95493264
11.Rulíšek KarelVojáček Jaromír910-98 3174
12.Mráz DavidSalajka Jaroslav ml.9-8-910-122375
13.Spáčil TomášHeřmanský Martin-7-98-10 1376
14.Spáčil PetrCupák Radim8107  3086
15.Mráz DavidVojáček Jaromír10-11912 3196
16.Spáčil TomášSalajka Jaroslav ml.-81011-10832106
17.Spáčil PetrHeřmanský Martin         
18.Rulíšek KarelCupák Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Spáčil Tomáš22Vojáček Jaromír22
Spáčil Petr12Salajka Jaroslav ml.22
Rulíšek Karel30Heřmanský Martin12
Mráz David31Cupák Radim03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
Borovec Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bučovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Drnovice 1, 683 04 Drnovice, sokolovna při Kulturním domě Drnovice, vstup od fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32624:625TJ Sokol Drnovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Radek
Zubal Ladislav
 
 
Spirit Michal
Macháň David
 
 
-78-5-7 1301
2.Bastl Pavel
Kalousek Viktor
 
 
Rotrekl Martin
Plšek Ondřej
 
 
-4576 3111
3.Bastl PavelMacháň David-6-6-4  0312
4.Zubal LadislavSpirit Michal11-2-58-72313
5.Kalousek ViktorRotrekl Martin-67127 3123
6.Sedláček RadekPlšek Ondřej686  3033
7.Zubal LadislavMacháň David-6-5-6  0334
8.Kalousek ViktorSpirit Michal-9-85783244
9.Sedláček RadekRotrekl Martin1185  3054
10.Bastl PavelPlšek Ondřej1111-9-683264
11.Kalousek ViktorMacháň David-6-512-7 1365
12.Sedláček RadekSpirit Michal-10-8-7  0366
13.Bastl PavelRotrekl Martin676  3076
14.Zubal LadislavPlšek Ondřej6-87-963286
15.Sedláček RadekMacháň David81-10-9-72387
16.Bastl PavelSpirit Michal-49-2-3 1388
17.Zubal LadislavRotrekl Martin748  3098
18.Kalousek ViktorPlšek Ondřej685  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bastl Pavel22Macháň David40
Zubal Ladislav22Spirit Michal31
Kalousek Viktor31Rotrekl Martin04
Sedláček Radek22Plšek Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec BVrchní
rozhodčí:
Cetkovský Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:35650:658SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Lubomír
Cetkovský Martin
 
 
Vermouzek František
Šťastný Pavel
 
 
8-10-10793210
2.Suchý Petr
Henek Dominik
 
 
Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
85-87 3120
3.Suchý PetrŠípka Zdeněk65-9-10-112321
4.Cetkovský MartinVermouzek František9-1098 3131
5.Krása Petr st.Fučík Petr-25-8-4 1332
6.Křepela LubomírŠťastný Pavel1078  3042
7.Cetkovský MartinŠípka Zdeněk-798-7-92343
8.Henek DominikVermouzek František-6-6-9  0344
9.Křepela LubomírFučík Petr499  3054
10.Suchý PetrŠťastný Pavel965  3064
11.Henek DominikŠípka Zdeněk-8-74-6 1365
12.Křepela LubomírVermouzek František-9-1089-52366
13.Suchý PetrFučík Petr-98-6-8 1367
14.Cetkovský MartinŠťastný Pavel9-1079 3177
15.Křepela LubomírŠípka Zdeněk578  3087
16.Suchý PetrVermouzek František-5-5-5  0388
17.Cetkovský MartinFučík Petr10-9-12-3 1389
18.Henek DominikŠťastný Pavel-9-58-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suchý Petr13Šípka Zdeněk31
Cetkovský Martin22Vermouzek František31
Krása Petr st.01Fučík Petr31
Křepela Lubomír31Šťastný Pavel13
Henek Dominik03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice AVrchní
rozhodčí:
Rotrekl David
HOSTUJÍCÍ:Triangl o.s. Rájec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno - ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:29596:574TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Dalibor
Marcell Jan
 
 
Svoboda Jan
Sehnal Stanislav
 
 
8-9-56-32301
2.Rotrekl David
Robek Petr
 
 
Koumar Jiří
Zouhar Michal
 
 
695  3011
3.Krejčí DaliborZouhar Michal-9-1011-9 1312
4.Robek PetrSehnal Stanislav-11-69933222
5.Rotrekl DavidSvoboda Jan-2994 3132
6.Marcell JanKoumar Jiří7-97-8103242
7.Robek PetrZouhar Michal-4-84-7 1343
8.Rotrekl DavidSehnal Stanislav837  3053
9.Marcell JanSvoboda Jan-12-79-4 1354
10.Krejčí DaliborKoumar Jiří-7-469123264
11.Rotrekl DavidZouhar Michal-9367 3174
12.Marcell JanSehnal Stanislav-7-7-4  0375
13.Krejčí DaliborSvoboda Jan978  3085
14.Robek PetrKoumar Jiří-9-7-6  0386
15.Marcell JanZouhar Michal-8-6-8  0387
16.Krejčí DaliborSehnal Stanislav887  3097
17.Robek PetrSvoboda Jan493  30107
18.Rotrekl DavidKoumar Jiří61   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Dalibor31Zouhar Michal31
Robek Petr22Sehnal Stanislav13
Rotrekl David30Svoboda Jan13
Marcell Jan13Koumar Jiří12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS