Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Triangl o.s. Rájec AVrchní
rozhodčí:
Zouhar Michal
HOSTUJÍCÍ:Spartak Adamov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 240, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tělocvična gymnáziaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:38632:642Spartak Adamov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sehnal Stanislav
Svoboda Jan
 
 
Masařík Radim
Kapusta Ján
 
 
10-10-6-9 1301
2.Zouhar Michal
Koumar Jiří
 
 
Dočkalová Gabriela
Beneš Zbyněk
 
 
957  3011
3.Sehnal StanislavDočkalová Gabriela3-668 3121
4.Svoboda JanKapusta Ján-7656 3131
5.Koumar JiříBeneš Zbyněk-79-6-8 1332
6.Zouhar MichalMasařík Radim106-7-9-102333
7.Svoboda JanDočkalová Gabriela-9-9-9  0334
8.Koumar JiříKapusta Ján-911-5-8 1335
9.Zouhar MichalBeneš Zbyněk96-97 3145
10.Sehnal StanislavMasařík Radim-96-139-132346
11.Koumar JiříDočkalová Gabriela-10-9-6  0347
12.Zouhar MichalKapusta Ján-37107 3157
13.Sehnal StanislavBeneš Zbyněk6-45-8103267
14.Svoboda JanMasařík Radim-9-86-5 1368
15.Zouhar MichalDočkalová Gabriela-8-7-8  0369
16.Sehnal StanislavKapusta Ján7-9-6843279
17.Svoboda JanBeneš Zbyněk-55-6-7 13710
18.Koumar JiříMasařík Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sehnal Stanislav31Dočkalová Gabriela31
Svoboda Jan13Kapusta Ján13
Koumar Jiří03Beneš Zbyněk22
Zouhar Michal22Masařík Radim30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Vyškov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno - ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6373:253TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Dalibor
Ječmínek Radek
 
 
Tichý Zdeněk
Libánek Ondřej
 
 
8-565 3110
2.Rotrekl David
Robek Petr
 
 
Srna Antonín
Drápal Petr
 
 
336  3020
3.Krejčí DaliborLibánek Ondřej7-9-8353230
4.Robek PetrSrna Antonín-7759 3140
5.Rotrekl DavidDrápal Petr57-56 3150
6.Ječmínek RadekTichý Zdeněk4910  3060
7.Robek PetrLibánek Ondřej368  3070
8.Rotrekl DavidSrna Antonín9-888 3180
9.Ječmínek RadekDrápal Petr688  3090
10.Krejčí DaliborTichý Zdeněk384  30100
11.Rotrekl DavidLibánek Ondřej7    10  
12.Ječmínek RadekSrna Antonín         
13.Krejčí DaliborDrápal Petr         
14.Robek PetrTichý Zdeněk         
15.Ječmínek RadekLibánek Ondřej         
16.Krejčí DaliborSrna Antonín         
17.Robek PetrDrápal Petr         
18.Rotrekl DavidTichý Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Dalibor20Libánek Ondřej02
Robek Petr20Srna Antonín02
Rotrekl David20Drápal Petr02
Ječmínek Radek20Tichý Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Orel Boskovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:9437:340SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
Křepela Zdeněk
Zachoval Leoš
 
 
55-79 3110
2.Šťastný Pavel
Vermouzek František
 
 
Sekanina Jan
Harna Václav
 
 
-9579 3120
3.Šťastný PavelHarna Václav-98-4-6 1321
4.Fučík PetrKřepela Zdeněk596  3031
5.Vermouzek FrantišekSekanina Jan6-1087 3141
6.Šípka ZdeněkZachoval Leoš-4-91011-72342
7.Fučík PetrHarna Václav956  3052
8.Vermouzek FrantišekKřepela Zdeněk7106  3062
9.Šípka ZdeněkSekanina Jan1037  3072
10.Šťastný PavelZachoval Leoš6127  3082
11.Vermouzek FrantišekHarna Václav4910  3092
12.Šípka ZdeněkKřepela Zdeněk694  30102
13.Šťastný PavelSekanina Jan96-7  21  
14.Fučík PetrZachoval Leoš         
15.Šípka ZdeněkHarna Václav         
16.Šťastný PavelKřepela Zdeněk         
17.Fučík PetrSekanina Jan         
18.Vermouzek FrantišekZachoval Leoš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šťastný Pavel11Harna Václav12
Fučík Petr20Křepela Zdeněk03
Vermouzek František30Sekanina Jan02
Šípka Zdeněk21Zachoval Leoš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko DVrchní
rozhodčí:
Procházka Ondřej
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30235:371STK Zbraslavec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ondřej
Němec Josef
 
 
Suchý Petr
Krása Petr st.
 
 
-79-310-112301
2.Pokorný Martin
Skoupý Michal
 
 
Křepela Lubomír
Cetkovský Martin
 
 
-4-6-9  0302
3.Procházka OndřejSuchý Petr-7-6-6  0303
4.Němec JosefCetkovský Martin-34-4-10 1304
5.Pokorný MartinKřepela Lubomír-4-3-9  0305
6.Skoupý MichalKrása Petr st.-4-2-9  0306
7.Němec JosefSuchý Petr-4-5-3  0307
8.Pokorný MartinCetkovský Martin-4-5-5  0308
9.Skoupý MichalŠvancara Vladimír6-11-7-4 1309
10.Procházka OndřejKrása Petr st.7-9-7-8 13010
11.Pokorný MartinSuchý Petr-3    01  
12.Skoupý MichalCetkovský Martin         
13.Procházka OndřejŠvancara Vladimír         
14.Němec JosefKrása Petr st.         
15.Skoupý MichalSuchý Petr         
16.Procházka OndřejCetkovský Martin         
17.Němec JosefŠvancara Vladimír         
18.Pokorný MartinKrása Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Procházka Ondřej02Suchý Petr20
Němec Josef02Cetkovský Martin20
Pokorný Martin02Křepela Lubomír10
Skoupý Michal02Krása Petr st.20
   Švancara Vladimír10
V utkání číslo 9 došlo ke střídání družstva hostů: za Křepela Lubomír - Švancara Vladimír



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bučovice AVrchní
rozhodčí:
Procházka Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skolni 711, Bucovice, Telocvicna ZSRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:23612:516TJ Sokol Bučovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bil Martin
Spirit Michal
 
 
Salajka Jaroslav ml.
Šebeček Marek
 
 
5-72-8-72301
2.Macháň David
Plšek Ondřej
 
 
Vojáček Jaromír
Šebeček Jan
 
 
-7868 3111
3.Bil MartinŠebeček Marek79-77 3121
4.Spirit MichalVojáček Jaromír-9974 3131
5.Plšek OndřejSalajka Jaroslav ml.-8-97-8 1332
6.Macháň DavidŠebeček Jan137  3042
7.Spirit MichalŠebeček Marek-1-612-9 1343
8.Plšek OndřejVojáček Jaromír-7-118-6 1344
9.Macháň DavidSalajka Jaroslav ml.7119  3054
10.Bil MartinŠebeček Jan195  3064
11.Plšek OndřejŠebeček Marek-77-1010-92365
12.Macháň DavidVojáček Jaromír58-8-10-72366
13.Bil MartinSalajka Jaroslav ml.68-79 3176
14.Spirit MichalŠebeček Jan-9992 3186
15.Macháň DavidŠebeček Marek279  3096
16.Bil MartinVojáček Jaromír646  30106
17.Spirit MichalSalajka Jaroslav ml.         
18.Plšek OndřejŠebeček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bil Martin40Šebeček Marek22
Spirit Michal21Vojáček Jaromír22
Plšek Ondřej03Salajka Jaroslav ml.12
Macháň David31Šebeček Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Velešovice AVrchní
rozhodčí:
Rulíšek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velešovice 278, 683 01, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:20Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:33351:527TJ Sokol Drnovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spáčil Petr
Rulíšek Karel
 
 
Sedláček Radek
Zubal Ladislav
 
 
-7-110-9 1301
2.
 
 
Bastl Pavel
Kalousek Viktor
 
 
WO    0302
3.Fianta RenéSedláček Radek9-6-4-11 1303
4.Spáčil PetrKalousek Viktor824  3013
5.Rulíšek KarelZubal Ladislav8-1195 3123
6.Bastl PavelWO    0324
7.Spáčil PetrSedláček Radek9-3-7-7 1325
8.Rulíšek KarelKalousek Viktor437  3035
9.Zubal LadislavWO    0336
10.Fianta RenéBastl Pavel9115  3046
11.Rulíšek KarelSedláček RadekWO    0347
12.Kalousek ViktorWO    0348
13.Fianta RenéZubal Ladislav-9-710993258
14.Spáčil PetrBastl Pavel885  3068
15.Sedláček RadekWO    0369
16.Fianta RenéKalousek Viktor8-7-7-9 13610
17.Spáčil PetrZubal Ladislav         
18.Rulíšek KarelBastl Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fianta René22Sedláček Radek20
Spáčil Petr21Kalousek Viktor12
Rulíšek Karel20Zubal Ladislav02
   Bastl Pavel02
WO06WO60

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS