Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Triangl o.s. Rájec AVrchní
rozhodčí:
Sehnal Stanislav
HOSTUJÍCÍ:Orel Boskovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 240, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tělocvična gymnáziaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:02Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21552:475Triangl o.s. Rájec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sehnal Stanislav
Svoboda Jan
 
 
Zachoval Leoš
Sekanina Jan
 
 
-3987 3110
2.Zouhar Michal
Koumar Jiří
 
 
Svěrák Martin
Křepela Zdeněk
 
 
7-876 3120
3.Sehnal StanislavSvěrák Martin734  3030
4.Svoboda JanZachoval Leoš-7-11312103240
5.Koumar JiříKřepela Zdeněk-144-12-3 1341
6.Zouhar MichalSekanina Jan9-10-95-92342
7.Svoboda JanSvěrák Martin-77-6463252
8.Koumar JiříZachoval Leoš-7-5-7  0353
9.Zouhar MichalKřepela Zdeněk9411  3063
10.Sehnal StanislavSekanina Jan589  3073
11.Koumar JiříSvěrák Martin-8-4711-22374
12.Zouhar MichalZachoval Leoš1-6-10243284
13.Sehnal StanislavKřepela Zdeněk-11568 3194
14.Svoboda JanSekanina Jan589  30104
15.Zouhar MichalSvěrák Martin         
16.Sehnal StanislavZachoval Leoš         
17.Svoboda JanKřepela Zdeněk         
18.Koumar JiříSekanina Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sehnal Stanislav30Svěrák Martin12
Svoboda Jan30Zachoval Leoš12
Koumar Jiří03Křepela Zdeněk12
Zouhar Michal21Sekanina Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice AVrchní
rozhodčí:
Ječmínek Radek
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno - ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:13460:359TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ječmínek Radek
Robek Petr
 
 
Trávníčková Karla
Skoupý Michal
 
 
5810  3010
2.Rotrekl David
Krejčí Dalibor
 
 
Fiala Karel
Němec Josef
 
 
6710  3020
3.Krejčí DaliborFiala Karel788  3030
4.Robek PetrTrávníčková Karla-2-84-6 1331
5.Rotrekl DavidNěmec Josef-1254-853241
6.Ječmínek RadekSkoupý Michal-10-11-10  0342
7.Robek PetrFiala Karel-6-710-9 1343
8.Rotrekl DavidTrávníčková Karla56-86 3153
9.Ječmínek RadekNěmec Josef578  3063
10.Krejčí DaliborSkoupý Michal396  3073
11.Rotrekl DavidFiala Karel666  3083
12.Ječmínek RadekTrávníčková Karla6-888 3193
13.Krejčí DaliborNěmec Josef845  30103
14.Robek PetrSkoupý Michal         
15.Ječmínek RadekFiala Karel         
16.Krejčí DaliborTrávníčková Karla         
17.Robek PetrNěmec Josef         
18.Rotrekl DavidSkoupý Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Dalibor30Fiala Karel12
Robek Petr02Trávníčková Karla12
Rotrekl David30Němec Josef03
Ječmínek Radek21Skoupý Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Adamov AVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 421/1, Adamov 67904, Vchod od parkoviště kryt CO, Teplota 18-23°CRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:40Konec
utkání
20:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:28576:548Spartak Adamov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočkalová Gabriela
Ostrý Jan
 
 
Vojáček Jaromír
Šebeček Marek
 
 
-4-6-4  0301
2.Kapusta Ján
Masařík Radim
 
 
Heřmanský Martin
Heřmanský Josef
 
 
387  3011
3.Dočkalová GabrielaŠebeček Marek-4-9-7  0312
4.Masařík RadimVojáček Jaromír-6-6-9  0313
5.Ostrý JanHeřmanský Josef-984-7-92314
6.Kapusta JánHeřmanský Martin59-87 3124
7.Masařík RadimŠebeček Marek9-9-97-42325
8.Ostrý JanVojáček Jaromír-6-8-6  0326
9.Kapusta JánHeřmanský Josef9-9710 3136
10.Dočkalová GabrielaHeřmanský Martin-5-85623246
11.Ostrý JanŠebeček Marek-7-5-7  0347
12.Kapusta JánVojáček Jaromír-65920 3157
13.Dočkalová GabrielaHeřmanský Josef635  3067
14.Masařík RadimHeřmanský Martin374  3077
15.Kapusta JánŠebeček Marek10-749 3187
16.Dočkalová GabrielaVojáček Jaromír6-398 3197
17.Masařík RadimHeřmanský Josef8711  30107
18.Ostrý JanHeřmanský Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dočkalová Gabriela31Šebeček Marek31
Masařík Radim22Vojáček Jaromír22
Ostrý Jan03Heřmanský Josef13
Kapusta Ján40Heřmanský Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vyškov AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Velešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sochorova 552/15, tělocvična SOŠ Vyškov (odbočit z hlavní u benzinky CAROIL, pak první doleva, a pak po 200 metrech doprava a dozádu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:15Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:30678:618KST Vyškov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Libánek Ondřej
Černý Radek
 
 
Spáčil Petr
Rulíšek Karel
 
 
63-11-643210
2.Drápal Petr
Trávniček Boris
 
 
Mráz David
Jelínek Marek
 
 
6-1179 3120
3.Černý RadekRulíšek Karel-6558 3130
4.Srna AntonínMráz David8-810-1173240
5.Libánek OndřejJelínek Marek-676-8-92341
6.Trávniček BorisSpáčil Petr4-8-911103251
7.Srna AntonínRulíšek Karel-2-1210-7 1352
8.Libánek OndřejMráz David-7-688-72353
9.Trávniček BorisJelínek Marek10-6106 3163
10.Černý RadekSpáčil Petr464  3073
11.Libánek OndřejRulíšek Karel-6-781583283
12.Trávniček BorisMráz David8-116-8-82384
13.Černý RadekJelínek Marek-13986 3194
14.Drápal PetrSpáčil Petr7-6-107-72395
15.Trávniček BorisRulíšek Karel-7-4-9  0396
16.Černý RadekMráz David242  30106
17.Drápal PetrJelínek Marek         
18.Libánek OndřejSpáčil Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Radek40Rulíšek Karel22
Srna Antonín11Mráz David22
Libánek Ondřej12Jelínek Marek12
Trávniček Boris22Spáčil Petr12
Drápal Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bučovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:23534:486SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
Spirit Michal
Bil Martin
 
 
-888-7-92301
2.Vermouzek František
Šťastný Pavel
 
 
Dragan Tomáš
Macháň David
 
 
643  3011
3.Šťastný PavelMacháň David-2-7-5  0312
4.Fučík PetrBil Martin5-6-6733222
5.Vermouzek FrantišekDragan Tomáš118-514 3132
6.Šípka ZdeněkSpirit Michal3710  3042
7.Fučík PetrMacháň David-6-6-14  0343
8.Vermouzek FrantišekBil Martin-67-13683253
9.Šípka ZdeněkDragan Tomáš-8-82583263
10.Šťastný PavelSpirit Michal6-968 3173
11.Vermouzek FrantišekMacháň David-78106 3183
12.Šípka ZdeněkBil Martin796  3093
13.Šťastný PavelDragan Tomáš-6-76-8 1394
14.Fučík PetrSpirit Michal-6710-2232104
15.Šípka ZdeněkMacháň David-98-10-7 13  
16.Šťastný PavelBil Martin         
17.Fučík PetrDragan Tomáš         
18.Vermouzek FrantišekSpirit Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šťastný Pavel12Macháň David21
Fučík Petr21Bil Martin03
Vermouzek František30Dragan Tomáš12
Šípka Zdeněk30Spirit Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec BVrchní
rozhodčí:
Švancara Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:10389:231STK Zbraslavec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Lubomír
Cetkovský Martin
 
 
Sedláček Radek
Kupčík Jakub
 
 
556  3010
2.Suchý Petr
Krása Petr st.
 
 

 
 
WO    3020
3.Křepela LubomírSedláček Radek-4-12-1  0321
4.Suchý PetrIndra Roman756  3031
5.Švancara VladimírKupčík Jakub356  3041
6.Cetkovský MartinWO    3051
7.Suchý PetrSedláček Radek-9-10-3  0352
8.Švancara VladimírIndra Roman-2457 3162
9.Cetkovský MartinKupčík Jakub344  3072
10.Křepela Lubomír         
11.Švancara VladimírSedláček Radek-5-6-6  0373
12.Cetkovský MartinIndra Roman6610  3083
13.Křepela LubomírKupčík Jakub668  3093
14.Suchý PetrWO    30103
15.Cetkovský MartinSedláček Radek         
16.Křepela LubomírIndra Roman         
17.Suchý PetrKupčík Jakub         
18.Švancara Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Křepela Lubomír11Sedláček Radek30
Suchý Petr11Indra Roman03
Švancara Vladimír21Kupčík Jakub03
Cetkovský Martin20   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy