Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice AVrchní
rozhodčí:
Ječmínek Radek
HOSTUJÍCÍ:Orel Boskovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno - ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:59Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:27604:561TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rotrekl David
Krejčí Dalibor
 
 
Svěrák Martin
Křepela Zdeněk
 
 
1087  3010
2.Ječmínek Radek
Robek Petr
 
 
Sekanina Jan
Zachoval Leoš
 
 
11-7-8-8 1311
3.Krejčí DaliborZachoval Leoš9-12-3-9 1312
4.Robek PetrKřepela Zdeněk87-9-9-72313
5.Rotrekl DavidSekanina Jan2-6-8-9 1314
6.Ječmínek RadekSvěrák Martin-5563 3124
7.Robek PetrZachoval Leoš-7-2-1  0325
8.Rotrekl DavidKřepela Zdeněk9711  3035
9.Ječmínek RadekSekanina Jan754  3045
10.Krejčí DaliborSvěrák Martin1195  3055
11.Rotrekl DavidZachoval Leoš4-8-111013265
12.Ječmínek RadekKřepela Zdeněk12-788 3175
13.Krejčí DaliborSekanina Jan-73-6-6 1376
14.Robek PetrSvěrák Martin6-8-81073286
15.Ječmínek RadekZachoval Leoš86-8-893296
16.Krejčí DaliborKřepela Zdeněk7-997 31106
17.Robek PetrSekanina Jan3-6   11  
18.Rotrekl DavidSvěrák Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Dalibor22Zachoval Leoš22
Robek Petr12Křepela Zdeněk13
Rotrekl David21Sekanina Jan21
Ječmínek Radek40Svěrák Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Triangl o.s. Rájec AVrchní
rozhodčí:
Zouhar Michal
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 240, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tělocvična gymnáziaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16521:435Triangl o.s. Rájec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sehnal Stanislav
Svoboda Jan
 
 
Procházka Ondřej
Skoupý Michal
 
 
-6658 3110
2.Zouhar Michal
Koumar Jiří
 
 
Fiala Karel
Trávníčková Karla
 
 
8-76-8-62311
3.Šustáček OndřejProcházka Ondřej9-8-88133221
4.Sehnal StanislavFiala Karel677  3031
5.Svoboda JanTrávníčková Karla6-636 3141
6.Zouhar MichalSkoupý Michal8-7-108-92342
7.Sehnal StanislavProcházka Ondřej648  3052
8.Svoboda JanFiala Karel868  3062
9.Zouhar MichalTrávníčková Karla-6-8-9  0363
10.Šustáček OndřejSkoupý Michal7912  3073
11.Svoboda JanProcházka Ondřej9109  3083
12.Zouhar MichalFiala Karel1187  3093
13.Šustáček OndřejTrávníčková Karla-115-7-10 1394
14.Sehnal StanislavSkoupý Michal545  30104
15.Zouhar MichalProcházka Ondřej         
16.Šustáček OndřejFiala Karel         
17.Sehnal StanislavTrávníčková Karla         
18.Svoboda JanSkoupý Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šustáček Ondřej21Procházka Ondřej03
Sehnal Stanislav30Fiala Karel03
Svoboda Jan30Trávníčková Karla21
Zouhar Michal12Skoupý Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vyškov AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sochorova 552/15, tělocvična SOŠ Vyškov (odbočit z hlavní u benzinky CAROIL, pak první doleva, a pak po 200 metrech doprava a dozádu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18520:458KST Vyškov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Dominik
Srna Antonín
 
 
Šebeček Marek
Vojáček Jaromír
 
 
-12-65-5 1301
2.Drápal Petr
Beránek Pavel
 
 
Heřmanský Martin
Heřmanský Josef
 
 
979  3011
3.Srna AntonínŠebeček Marek-10-5811-52312
4.Novák DominikVojáček Jaromír-6666 3122
5.Drápal PetrHeřmanský Martin12-966 3132
6.Beránek PavelHeřmanský Josef3412  3042
7.Novák DominikŠebeček Marek-3-737-72343
8.Drápal PetrVojáček Jaromír744  3053
9.Beránek PavelHeřmanský Martin7-6-81063263
10.Srna AntonínHeřmanský Josef6-989 3173
11.Drápal PetrŠebeček Marek-4-1-9  0374
12.Beránek PavelVojáček Jaromír-7999 3184
13.Srna AntonínHeřmanský Martin111013  3094
14.Novák DominikHeřmanský Josef545  30104
15.Beránek PavelŠebeček Marek         
16.Srna AntonínVojáček Jaromír         
17.Novák DominikHeřmanský Martin         
18.Drápal PetrHeřmanský Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Srna Antonín21Šebeček Marek30
Novák Dominik21Vojáček Jaromír03
Drápal Petr21Heřmanský Martin03
Beránek Pavel30Heřmanský Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Adamov AVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Velešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 421/1, Adamov 67904, Vchod od parkoviště kryt CO, Teplota 18-23°CRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:20Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:33348:470TJ Velešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ostrý Jan
Dočkalová Gabriela
 
 
Rulíšek Karel
Spáčil Tomáš
 
 
-10-87-10 1301
2.Masařík Radim
Kapusta Ján
 
 
Jelínek Marek
Mráz David
 
 
3-47-693211
3.Dočkalová GabrielaRulíšek Karel9-9-7-7 1312
4.Masařík RadimJelínek Marek-3-5-0  0313
5.Ostrý JanMráz David-38-8-5 1314
6.Kapusta JánSpáčil Tomáš13-7-6-5 1315
7.Masařík RadimRulíšek Karel-4-5-5  0316
8.Ostrý JanJelínek Marek-3-5-6  0317
9.Kapusta JánMráz David-8595 3127
10.Dočkalová GabrielaSpáčil Tomáš-11-6-7  0328
11.Ostrý JanRulíšek Karel-4-5-4  0329
12.Kapusta JánJelínek Marek9811  3039
13.Dočkalová GabrielaMráz David-6-9-8  03310
14.Masařík RadimSpáčil Tomáš         
15.Kapusta JánRulíšek Karel         
16.Dočkalová GabrielaJelínek Marek         
17.Masařík RadimMráz David         
18.Ostrý JanSpáčil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dočkalová Gabriela03Rulíšek Karel30
Masařík Radim02Jelínek Marek21
Ostrý Jan03Mráz David21
Kapusta Ján21Spáčil Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec BVrchní
rozhodčí:
Švancara Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bučovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21532:395STK Zbraslavec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cetkovský Martin
Křepela Lubomír
 
 
Dragan Tomáš
Macháň David
 
 
103-98 3110
2.Suchý Petr
Krása Petr st.
 
 

 
 
WO    3020
3.Suchý PetrMacháň David-2-14-4  0321
4.Křepela LubomírDragan Tomáš-797-973231
5.Krása Petr st.Spirit Michal-14410-783241
6.Cetkovský MartinWO    3051
7.Křepela LubomírMacháň David-8-1079-32352
8.Krása Petr st.Dragan Tomáš-6-99283262
9.Cetkovský MartinSpirit Michal1058  3072
10.Suchý PetrWO    3082
11.Krása Petr st.Macháň David-4-8-9  0383
12.Cetkovský MartinDragan Tomáš-598-943293
13.Suchý PetrSpirit Michal-735-5-62394
14.Křepela LubomírWO    30104
15.Cetkovský MartinMacháň David         
16.Suchý PetrDragan Tomáš         
17.Křepela LubomírSpirit Michal         
18.Krása Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Suchý Petr02Macháň David30
Křepela Lubomír11Dragan Tomáš03
Krása Petr st.21Spirit Michal12
Cetkovský Martin20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17466:415SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šípka Zdeněk
Doležal Jiří
 
 
Sedláček Radek
Kalousek Viktor
 
 
-7-89-4 1301
2.Vermouzek František
Šťastný Pavel
 
 
Borovec Karel
Indra Roman
 
 
677  3011
3.Šťastný PavelKalousek Viktor1098  3021
4.Doležal JiříSedláček Radek-12-7-9  0322
5.Vermouzek FrantišekBorovec Karel96-77 3132
6.Šípka ZdeněkIndra Roman56-86 3142
7.Doležal JiříKalousek Viktor7-587 3152
8.Vermouzek FrantišekSedláček Radek-56-8-5 1353
9.Šípka ZdeněkBorovec Karel649  3063
10.Šťastný PavelIndra Roman11310  3073
11.Vermouzek FrantišekKalousek Viktor-7695 3183
12.Šípka ZdeněkSedláček Radek-5-3-5  0384
13.Šťastný PavelBorovec Karel56-53 3194
14.Doležal JiříIndra Roman799  30104
15.Šípka ZdeněkKalousek Viktor59   20  
16.Šťastný PavelSedláček Radek         
17.Doležal JiříBorovec Karel         
18.Vermouzek FrantišekIndra Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šťastný Pavel30Kalousek Viktor03
Doležal Jiří21Sedláček Radek30
Vermouzek František21Borovec Karel03
Šípka Zdeněk21Indra Roman03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy