Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Triangl o.s. Rájec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13456:337SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
Svoboda Jan
Sehnal Stanislav
 
 
275  3010
2.Doležal Jiří
Vermouzek František
 
 
Koumar Jiří
Zouhar Michal
 
 
-71024 3120
3.Fučík PetrZouhar Michal988  3030
4.Doležal JiříSehnal Stanislav-10910-5-52331
5.Vermouzek FrantišekSvoboda Jan-106810 3141
6.Šípka ZdeněkKoumar Jiří354  3051
7.Šťastný PavelZouhar Michal-7-8-8  0352
8.Vermouzek FrantišekSehnal Stanislav6-877 3162
9.Šípka ZdeněkSvoboda Jan323  3072
10.Fučík PetrKoumar Jiří585  3082
11.Vermouzek FrantišekZouhar Michal8-7-10623292
12.Šípka ZdeněkSehnal Stanislav5-86-8832102
13.Fučík PetrSvoboda Jan         
14.Šťastný PavelKoumar Jiří         
15.Šípka ZdeněkZouhar Michal         
16.Fučík PetrSehnal Stanislav         
17.Šťastný PavelSvoboda Jan         
18.Vermouzek FrantišekKoumar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fučík Petr20Zouhar Michal12
Doležal Jiří01Sehnal Stanislav12
Vermouzek František30Svoboda Jan02
Šípka Zdeněk30Koumar Jiří02
Šťastný Pavel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec BVrchní
rozhodčí:
Cetkovský Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:40681:694nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Petr
Krása Petr st.
 
 
Ječmínek Radek
Robek Petr
 
 
-6887 3110
2.Křepela Lubomír
Cetkovský Martin
 
 
Rotrekl David
Krejčí Dalibor
 
 
-82-6-8 1311
3.Suchý PetrKrejčí Dalibor97-49 3121
4.Křepela LubomírRotrekl David-95-6-7 1322
5.Krása Petr st.Robek Petr-99-5983232
6.Cetkovský MartinJečmínek Radek-6-9-3  0333
7.Křepela LubomírKrejčí Dalibor-3-12-10  0334
8.Krása Petr st.Rotrekl David-97-5-8 1335
9.Cetkovský MartinRobek Petr-77-83-92336
10.Suchý PetrJečmínek Radek-1549-983246
11.Krása Petr st.Krejčí Dalibor6-6-9-2 1347
12.Cetkovský MartinRotrekl David-848-363257
13.Suchý PetrRobek Petr887  3067
14.Křepela LubomírJečmínek Radek10-1093 3177
15.Cetkovský MartinKrejčí Dalibor-7-9-11  0378
16.Suchý PetrRotrekl David79-8-9113288
17.Křepela LubomírRobek Petr87-9-743298
18.Krása Petr st.Ječmínek Radek-7-106-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suchý Petr40Krejčí Dalibor31
Křepela Lubomír22Rotrekl David22
Krása Petr st.13Robek Petr13
Cetkovský Martin13Ječmínek Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bučovice AVrchní
rozhodčí:
Supuka Anton
HOSTUJÍCÍ:Spartak Adamov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skolni 711, Bucovice, Telocvicna ZSRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29 TJ Sokol Bučovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bil Martin
Macháň David
 
 
Kapusta Ján
Masařík Radim
 
 
8-7-8-9 1301
2.Spirit Michal
Plšek Ondřej
 
 

 
 
     3011
3.Spirit MichalKapusta Ján-7-28-8 1312
4.Bil MartinMasařík Radim8-9-79-92313
5.Plšek OndřejFarkaš Michael84-55 3123
6.Macháň David     3033
7.Bil MartinKapusta Ján106-111 3143
8.Plšek OndřejMasařík Radim-8-5-4  0344
9.Macháň DavidFarkaš Michael8-761 3154
10.Spirit Michal     3064
11.Plšek OndřejKapusta Ján-8-9-7  0365
12.Macháň DavidMasařík Radim-810-8-13 1366
13.Spirit MichalFarkaš Michael-6-145963276
14.Bil Martin     3086
15.Macháň DavidKapusta Ján-12-7-3  0387
16.Spirit MichalMasařík Radim-7-7-7  0388
17.Bil MartinFarkaš Michael785  3098
18.Plšek Ondřej     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Spirit Michal22Kapusta Ján31
Bil Martin31Masařík Radim40
Plšek Ondřej22Farkaš Michael04
Macháň David2204



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
Borovec Karel
HOSTUJÍCÍ:KST Vyškov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Drnovice 1, 683 04 Drnovice, sokolovna při Kulturním domě Drnovice, vstup od fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:40629:696KST Vyškov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zubal Ladislav
Borovec Karel
 
 
Drápal Petr
Trávníček Michal
 
 
78-6-8-112301
2.Bastl Pavel
Kalousek Viktor
 
 
Čakovský Jan
Olejníček Vojtěch
 
 
67-4-9113211
3.Borovec KarelDrápal Petr-6-5-9  0312
4.Zubal LadislavČakovský Jan58-87 3122
5.Bastl PavelTrávníček Michal-2879 3132
6.Kalousek ViktorOlejníček Vojtěch-99-6-8 1333
7.Zubal LadislavDrápal Petr-8-9-1  0334
8.Bastl PavelČakovský Jan7-68-993244
9.Kalousek ViktorTrávníček Michal86-97 3154
10.Borovec KarelOlejníček Vojtěch-7-7-6  0355
11.Bastl PavelDrápal Petr-5-9-8  0356
12.Kalousek ViktorČakovský Jan12-5-410-102357
13.Borovec KarelTrávníček Michal-75-88-72358
14.Zubal LadislavBeránek Pavel59-510 3168
15.Kalousek ViktorDrápal Petr118-7-4-22369
16.Borovec KarelČakovský Jan-1012-119113279
17.Zubal LadislavTrávníček Michal-9-12-9  03710
18.Bastl PavelBeránek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borovec Karel13Drápal Petr40
Zubal Ladislav22Čakovský Jan13
Bastl Pavel21Trávníček Michal22
Kalousek Viktor13Olejníček Vojtěch20
   Beránek Pavel01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice AVrchní
rozhodčí:
Vojáček Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Orel Boskovice ARozhodčí:Vojáček Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 352 Otnice, Tělocvična ZŠRozhodčí:Vojáček Jaromír
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8424:325TJ Sokol Otnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Jaromír
Bubla Jaroslav st.
 
 
Křepela Zdeněk
Harna Václav
 
 
-10-87573210
2.Šebeček Marek
Salajka Jaroslav ml.
 
 
Sekanina Jan
Zachoval Leoš
 
 
8107  3020
3.Salajka Jaroslav ml.Harna Václav-683-7-92321
4.Bubla Jaroslav st.Zachoval Leoš7-106-673231
5.Vojáček JaromírSekanina Jan5711  3041
6.Šebeček MarekKřepela Zdeněk87-98 3151
7.Bubla Jaroslav st.Harna Václav677  3061
8.Vojáček JaromírZachoval Leoš697  3071
9.Šebeček MarekSekanina Jan487  3081
10.Salajka Jaroslav ml.Křepela Zdeněk7910  3091
11.Vojáček JaromírHarna Václav6912  30101
12.Šebeček MarekZachoval Leoš89   20  
13.Salajka Jaroslav ml.Sekanina Jan         
14.Bubla Jaroslav st.Křepela Zdeněk         
15.Šebeček MarekHarna Václav         
16.Salajka Jaroslav ml.Zachoval Leoš         
17.Bubla Jaroslav st.Sekanina Jan         
18.Vojáček JaromírKřepela Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Salajka Jaroslav ml.11Harna Václav12
Bubla Jaroslav st.20Zachoval Leoš02
Vojáček Jaromír30Sekanina Jan02
Šebeček Marek20Křepela Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Velešovice AVrchní
rozhodčí:
Rulíšek Karel
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velešovice 278, 683 01, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:14441:364TJ Velešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otoupalík Ondřej
Fianta René
 
 
Trávníčková Karla
Němec Josef
 
 
8-79-683210
2.Rulíšek Karel
Mráz David
 
 
Pokorný Martin
Skoupý Michal
 
 
6810  3020
3.Rulíšek KarelTrávníčková Karla528  3030
4.Otoupalík OndřejNěmec Josef8-78-793240
5.Fianta RenéSkoupý Michal105-10-763250
6.Mráz DavidPokorný Martin25-59 3160
7.Otoupalík OndřejTrávníčková Karla-10-6-7  0361
8.Fianta RenéNěmec Josef7-104-533271
9.Mráz DavidSkoupý Michal5-976 3181
10.Rulíšek KarelPokorný Martin857  3091
11.Fianta RenéTrávníčková Karla8-12108 31101
12.Mráz DavidNěmec Josef         
13.Rulíšek KarelSkoupý Michal         
14.Otoupalík OndřejPokorný Martin         
15.Mráz DavidTrávníčková Karla         
16.Rulíšek KarelNěmec Josef         
17.Otoupalík OndřejSkoupý Michal         
18.Fianta RenéPokorný Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rulíšek Karel20Trávníčková Karla12
Otoupalík Ondřej11Němec Josef02
Fianta René30Skoupý Michal02
Mráz David20Pokorný Martin02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS