Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Triangl o.s. Rájec AVrchní
rozhodčí:
Sehnal Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 240, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tělocvična gymnáziaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:38566:636TJ Sokol Otnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jan
Sehnal Stanislav
 
 
Vojáček Jaromír
Bubla Jaroslav st.
 
 
9-4-9-8 1301
2.Zouhar Michal
Koumar Jiří
 
 
Šebeček Marek
Salajka Jaroslav ml.
 
 
8-9612 3111
3.Svoboda JanŠebeček Marek-4-9-5  0312
4.Sehnal StanislavVojáček Jaromír-79-812-42313
5.Zouhar MichalBubla Jaroslav st.66-10-6-112314
6.Šustáček OndřejSalajka Jaroslav ml.7-38-623224
7.Sehnal StanislavŠebeček Marek69-611 3134
8.Zouhar MichalVojáček Jaromír-8-3-9  0335
9.Šustáček OndřejBubla Jaroslav st.-16-108483245
10.Svoboda JanSalajka Jaroslav ml.-4-3-13  0346
11.Zouhar MichalŠebeček Marek-8-78-9 1347
12.Šustáček OndřejVojáček Jaromír109-4-7103257
13.Svoboda JanBubla Jaroslav st.-9-11810-122358
14.Sehnal StanislavSalajka Jaroslav ml.-11-12-13  0359
15.Šustáček OndřejŠebeček Marek-12-8-4  03510
16.Svoboda JanVojáček Jaromír-10    01  
17.Sehnal StanislavBubla Jaroslav st.         
18.Zouhar MichalSalajka Jaroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Jan03Šebeček Marek31
Sehnal Stanislav12Vojáček Jaromír21
Zouhar Michal03Bubla Jaroslav st.21
Šustáček Ondřej31Salajka Jaroslav ml.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice AVrchní
rozhodčí:
Ječmínek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Velešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno - ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15490:360TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rotrekl David
Krejčí Dalibor
 
 
Spáčil Petr
Rulíšek Karel
 
 
-711011 3110
2.Robek Petr
Ječmínek Radek
 
 

 
 
WO    3020
3.Krejčí DaliborRulíšek Karel-314-7-6 1321
4.Robek PetrJelínek Marek-67-78-42322
5.Rotrekl DavidSpáčil Petr107-68 3132
6.Ječmínek RadekWO    3042
7.Robek PetrRulíšek Karel8-10-8-10 1343
8.Rotrekl DavidJelínek Marek12-1044 3153
9.Ječmínek RadekSpáčil Petr79-2-463263
10.Krejčí DaliborWO    3073
11.Rotrekl DavidRulíšek Karel1166  3083
12.Ječmínek RadekJelínek Marek-108117 3193
13.Krejčí DaliborSpáčil Petr646  30103
14.Robek Petr         
15.Ječmínek RadekRulíšek Karel         
16.Krejčí DaliborJelínek Marek         
17.Robek PetrSpáčil Petr         
18.Rotrekl David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krejčí Dalibor11Rulíšek Karel21
Robek Petr02Jelínek Marek12
Rotrekl David30Spáčil Petr03
Ječmínek Radek20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Boskovice AVrchní
rozhodčí:
Svěrák Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bučovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KP - Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:35524:595TJ Sokol Bučovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svěrák Martin
Křepela Zdeněk
 
 
Spirit Michal
Bil Martin
 
 
-7-10-3  0301
2.Sekanina Jan
Harna Václav
 
 
Dragan Tomáš
Plšek Ondřej
 
 
-67-8-6 1302
3.Sekanina JanDragan Tomáš-59-4-7 1303
4.Harna VáclavBil Martin10-11-1515-62304
5.Svěrák MartinPlšek Ondřej811-86 3114
6.Křepela ZdeněkSpirit Michal910-8-863224
7.Harna VáclavDragan Tomáš5-4-9-6 1325
8.Svěrák MartinBil Martin898  3035
9.Křepela ZdeněkPlšek Ondřej-697-9-92336
10.Sekanina JanSpirit Michal-55-6-6 1337
11.Svěrák MartinDragan Tomáš5-5-2-10 1338
12.Křepela ZdeněkBil Martin-10-10-6  0339
13.Sekanina JanPlšek Ondřej-4-449133249
14.Harna VáclavSpirit Michal-720-75-923410
15.Křepela ZdeněkDragan Tomáš10    10  
16.Sekanina JanBil Martin         
17.Harna VáclavPlšek Ondřej         
18.Svěrák MartinSpirit Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sekanina Jan12Dragan Tomáš30
Harna Václav03Bil Martin21
Svěrák Martin21Plšek Ondřej12
Křepela Zdeněk12Spirit Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko DVrchní
rozhodčí:
Procházka Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9423:258KST Blansko D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ondřej
Skoupý Michal
 
 

 
 
WO    3010
2.Trávníčková Karla
Fiala Karel
 
 
Kalousek Viktor
Bastl Pavel
 
 
710-86 3120
3.Skoupý MichalKalousek Viktor-15-146933230
4.Procházka OndřejBastl Pavel-6-1091143240
5.Trávníčková KarlaKupčík Jakub349  3050
6.Fiala KarelWO    3060
7.Procházka OndřejKalousek Viktor7-10-7963270
8.Trávníčková KarlaBastl Pavel9-1149 3180
9.Fiala KarelKupčík Jakub4-969 3190
10.Skoupý MichalWO    30100
11.Trávníčková KarlaKalousek Viktor         
12.Fiala KarelBastl Pavel         
13.Skoupý MichalKupčík Jakub         
14.Procházka Ondřej         
15.Fiala KarelKalousek Viktor         
16.Skoupý MichalBastl Pavel         
17.Procházka OndřejKupčík Jakub         
18.Trávníčková Karla         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Skoupý Michal10Kalousek Viktor02
Procházka Ondřej20Bastl Pavel02
Trávníčková Karla20Kupčík Jakub02
Fiala Karel10   
WO30WO03
nejsou, hosté přijeli ve třech hráčích



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Adamov AVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 421/1, Adamov 67904, Vchod od parkoviště kryt CO, Teplota 18-23°CRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:31312:450SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Šťastný Pavel
Vermouzek František
 
 
WO    0301
2.Kapusta Ján
Masařík Radim
 
 
Šípka Zdeněk
Doležal Jiří
 
 
455  3011
3.Šípka ZdeněkWO    0312
4.Dočkalová GabrielaVermouzek František6-9-7-6 1313
5.Masařík RadimŠťastný Pavel8-7127 3123
6.Kapusta JánDoležal Jiří659  3033
7.Dočkalová GabrielaŠípka Zdeněk-8-11-8  0334
8.Masařík RadimVermouzek František-13-12-8  0335
9.Kapusta JánŠťastný Pavel-74-8-11 1336
10.Doležal JiříWO    0337
11.Masařík RadimŠípka Zdeněk-58-613-82338
12.Kapusta JánVermouzek František6-8-7-2 1339
13.Šťastný PavelWO    03310
14.Dočkalová GabrielaDoležal Jiří         
15.Kapusta JánŠípka Zdeněk         
16.Vermouzek František         
17.Dočkalová GabrielaŠťastný Pavel         
18.Masařík RadimDoležal Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dočkalová Gabriela02Šípka Zdeněk20
Masařík Radim12Vermouzek František30
Kapusta Ján12Šťastný Pavel11
   Doležal Jiří01
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vyškov AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sochorova 552/15, tělocvična SOŠ Vyškov (odbočit z hlavní u benzinky CAROIL, pak první doleva, a pak po 200 metrech doprava a dozádu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:39639:704STK Zbraslavec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Dominik
Srna Antonín
 
 
Suchý Petr
Krása Petr st.
 
 
-2-577-32301
2.Drápal Petr
Trávniček Boris
 
 
Cetkovský Martin
Křepela Lubomír
 
 
77-10-8113211
3.Srna AntonínSuchý Petr8-79-9-92312
4.Drápal PetrKrása Petr st.-9311-7103222
5.Trávniček BorisKřepela Lubomír91012  3032
6.Novák DominikCetkovský Martin-7-11-11  0333
7.Drápal PetrSuchý Petr-4-5-5  0334
8.Trávniček BorisKrása Petr st.-12-711-8 1335
9.Novák DominikKřepela Lubomír-5-2-7  0336
10.Srna AntonínCetkovský Martin-11118-093246
11.Trávniček BorisSuchý Petr-76-81043256
12.Novák DominikKrása Petr st.4-9-1015-52357
13.Srna AntonínKřepela Lubomír1978  3067
14.Drápal PetrCetkovský Martin-7977 3177
15.Novák DominikSuchý Petr7-8-3-4 1378
16.Srna AntonínKrása Petr st.-93-68-92379
17.Drápal PetrKřepela Lubomír-8-4-7  03710
18.Trávniček BorisCetkovský Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Srna Antonín22Suchý Petr31
Drápal Petr22Krása Petr st.31
Trávniček Boris21Křepela Lubomír22
Novák Dominik04Cetkovský Martin12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS