Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice AVrchní
rozhodčí:
Ječmínek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno - ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26650:623TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Robek Petr
Ječmínek Radek
 
 
Vojáček Jaromír
Bubla Jaroslav st.
 
 
6-5-7-6 1301
2.Rotrekl David
Krejčí Dalibor
 
 
Šebeček Marek
Salajka Jaroslav ml.
 
 
5-78-6783211
3.Krejčí DaliborŠebeček Marek-88-6-6 1312
4.Robek PetrVojáček Jaromír-9-6-6  0313
5.Rotrekl DavidBubla Jaroslav st.11-1058 3123
6.Ječmínek RadekSalajka Jaroslav ml.7-1162 3133
7.Robek PetrŠebeček Marek-3-68-9 1334
8.Rotrekl DavidVojáček Jaromír-65-8-6 1335
9.Ječmínek RadekBubla Jaroslav st.8-1042 3145
10.Krejčí DaliborSalajka Jaroslav ml.118-87 3155
11.Rotrekl DavidŠebeček Marek893  3065
12.Ječmínek RadekVojáček Jaromír-37-8-5 1366
13.Krejčí DaliborBubla Jaroslav st.614-59 3176
14.Robek PetrSalajka Jaroslav ml.6-10124 3186
15.Ječmínek RadekŠebeček Marek10912  3096
16.Krejčí DaliborVojáček Jaromír989  30106
17.Robek PetrBubla Jaroslav st.         
18.Rotrekl DavidSalajka Jaroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Dalibor31Šebeček Marek22
Robek Petr12Vojáček Jaromír31
Rotrekl David21Bubla Jaroslav st.03
Ječmínek Radek31Salajka Jaroslav ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Triangl o.s. Rájec AVrchní
rozhodčí:
Sehnal Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Velešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 240, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tělocvična gymnáziaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:39700:715Triangl o.s. Rájec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jan
Sehnal Stanislav
 
 
Rulíšek Karel
Spáčil Petr
 
 
16-5-5-6 1301
2.Zouhar Michal
Koumar Jiří
 
 
Jelínek Marek
Mráz David
 
 
977  3011
3.Svoboda JanRulíšek Karel-3-8-7  0312
4.Sehnal StanislavMráz David-997-853222
5.Šustáček OndřejJelínek Marek-9-7-8  0323
6.Zouhar MichalSpáčil Petr6-9211 3133
7.Sehnal StanislavRulíšek Karel-58109 3143
8.Šustáček OndřejMráz David4-104-843253
9.Zouhar MichalJelínek Marek-6-8-7  0354
10.Svoboda JanSpáčil Petr-65-9693264
11.Šustáček OndřejRulíšek Karel-811-11-8 1365
12.Zouhar MichalMráz David-7-158883275
13.Svoboda JanJelínek Marek-10-1216123285
14.Sehnal StanislavSpáčil Petr11-76-11-102386
15.Zouhar MichalRulíšek Karel-9-57-8 1387
16.Svoboda JanMráz David-1-6-6  0388
17.Sehnal StanislavJelínek Marek9-488 3198
18.Šustáček OndřejSpáčil Petr-710-810932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Jan22Rulíšek Karel31
Sehnal Stanislav31Mráz David13
Šustáček Ondřej22Jelínek Marek22
Zouhar Michal22Spáčil Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko DVrchní
rozhodčí:
Přikryl Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bučovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:21510:375KST Blansko D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skoupý Michal
Procházka Ondřej
 
 
Dragan Tomáš
Bil Martin
 
 
5-8108 3110
2.Trávníčková Karla
Fiala Karel
 
 

 
 
WO    3020
3.Skoupý MichalDragan Tomáš-57-9-10 1321
4.Procházka OndřejBil Martin-6-95893231
5.Trávníčková KarlaPlšek Ondřej55-89 3141
6.Fiala KarelWO    3051
7.Procházka OndřejDragan Tomáš-6-1051043261
8.Trávníčková KarlaBil Martin-8-910-3 1362
9.Fiala KarelPlšek Ondřej-7-10-5  0363
10.Skoupý MichalWO    3073
11.Trávníčková KarlaDragan Tomáš78-95 3183
12.Fiala KarelBil Martin-5-7-10  0384
13.Skoupý MichalPlšek Ondřej-45-7693294
14.Procházka OndřejWO    30104
15.Fiala KarelDragan Tomáš         
16.Skoupý MichalBil Martin         
17.Procházka OndřejPlšek Ondřej         
18.Trávníčková Karla         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Skoupý Michal11Dragan Tomáš12
Procházka Ondřej20Bil Martin21
Trávníčková Karla21Plšek Ondřej12
Fiala Karel02   
WO40WO04
nejsou, hosté přijeli ve třech hráčích



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Boskovice AVrchní
rozhodčí:
Křepela Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KP - Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:23603:530Orel Boskovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zachoval Leoš
Harna Václav
 
 
Kalousek Viktor
Bastl Pavel
 
 
876  3010
2.Křepela Zdeněk
Sekanina Jan
 
 
Borovec Karel
Indra Roman
 
 
9115  3020
3.Zachoval LeošKalousek Viktor-46-78-72321
4.Sekanina JanBastl Pavel7-9-77-42322
5.Harna VáclavIndra Roman-83-117103232
6.Křepela ZdeněkBorovec Karel119-77 3142
7.Sekanina JanKalousek Viktor-7-9-8  0343
8.Harna VáclavBastl Pavel5108  3053
9.Křepela ZdeněkIndra Roman-655-8-82354
10.Zachoval LeošBorovec Karel577  3064
11.Harna VáclavKalousek Viktor-1296-593274
12.Křepela ZdeněkBastl Pavel79-98 3184
13.Zachoval LeošIndra Roman4-863 3194
14.Sekanina JanBorovec Karel-65-711-92395
15.Křepela ZdeněkKalousek Viktor4-10710 31105
16.Zachoval LeošBastl Pavel109   20  
17.Sekanina JanIndra Roman         
18.Harna VáclavBorovec Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zachoval Leoš21Kalousek Viktor22
Sekanina Jan03Bastl Pavel12
Harna Václav30Indra Roman12
Křepela Zdeněk31Borovec Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vyškov AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255 KuřimRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:37495:578SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čakovský Jan
Trávníček Michal
 
 
Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
-8-5-6  0301
2.Drápal Petr
Srna Antonín
 
 
Vermouzek František
Šťastný Pavel
 
 
-7-69873211
3.Srna AntonínŠípka Zdeněk4-9-10-8 1312
4.Drápal PetrVermouzek František-7-7-4  0313
5.Čakovský JanFučík Petr-7-7-6  0314
6.Trávníček MichalŠťastný Pavel-68-79113224
7.Drápal PetrŠípka Zdeněk-410-6-7 1325
8.Čakovský JanVermouzek František-10-7-8  0326
9.Trávníček MichalFučík Petr89-10-10-82327
10.Srna AntonínŠťastný Pavel5-12710 3137
11.Čakovský JanŠípka Zdeněk-8-138-7 1338
12.Trávníček MichalVermouzek František-5-6-5  0339
13.Srna AntonínFučík Petr1010-9-673249
14.Drápal PetrŠťastný Pavel11-108-8-923410
15.Trávníček MichalŠípka Zdeněk-4-7-3  03  
16.Srna AntonínVermouzek František         
17.Drápal PetrFučík Petr         
18.Čakovský JanŠťastný Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Srna Antonín21Šípka Zdeněk30
Drápal Petr03Vermouzek František30
Čakovský Jan03Fučík Petr21
Trávníček Michal12Šťastný Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Adamov AVrchní
rozhodčí:
David Lukáš
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 421/1, Adamov 67904, Vchod od parkoviště kryt CO, Teplota 18-23°CRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34605:617nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Masařík Radim
Kapusta Ján
 
 
Suchý Petr
Cetkovský Martin
 
 
-28-15-9 1301
2.David Lukáš
Dočkalová Gabriela
 
 
Krása Petr st.
Odehnal Vladimír
 
 
5-87-693211
3.David LukášSuchý Petr-5-9-5  0312
4.Dočkalová GabrielaCetkovský Martin8-77-873222
5.Kapusta JánKrása Petr st.-6484 3132
6.Masařík RadimOdehnal Vladimír475  3042
7.Dočkalová GabrielaSuchý Petr-8-612-8 1343
8.Kapusta JánCetkovský Martin612-84 3153
9.Masařík RadimKrása Petr st.-8-6-8  0354
10.David LukášOdehnal Vladimír-7-76-14 1355
11.Kapusta JánSuchý Petr7-9-5-4 1356
12.Masařík RadimCetkovský Martin956  3066
13.David LukášKrása Petr st.-2-5-7  0367
14.Dočkalová GabrielaOdehnal Vladimír428  3077
15.Masařík RadimSuchý Petr148-29 3187
16.David LukášCetkovský Martin-5-6-12  0388
17.Dočkalová GabrielaKrása Petr st.-99-6-10 1389
18.Kapusta JánOdehnal Vladimír879  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
David Lukáš04Suchý Petr31
Dočkalová Gabriela22Cetkovský Martin13
Kapusta Ján31Krása Petr st.31
Masařík Radim31Odehnal Vladimír13

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS