Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Triangl o.s. Rájec AVrchní
rozhodčí:
Sehnal Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bučovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 240, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tělocvična gymnáziaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:36517:566TJ Sokol Bučovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jan
Sehnal Stanislav
 
 
Bil Martin
Spirit Michal
 
 
6-410-993210
2.Zouhar Michal
Koumar Jiří
 
 
Dragan Tomáš
Macháň David
 
 
-7-10210-142311
3.Svoboda JanDragan Tomáš-710-7-7 1312
4.Sehnal StanislavMacháň David8-9-89-42313
5.Koumar JiříBil Martin-10-55-10 1314
6.Zouhar MichalSpirit Michal10-9-8-7 1315
7.Sehnal StanislavDragan Tomáš-93-7943225
8.Koumar JiříMacháň David-110-7-9 1326
9.Zouhar MichalBil Martin-5-5-8  0327
10.Svoboda JanSpirit Michal7104  3037
11.Koumar JiříDragan Tomáš-911-6-6 1338
12.Zouhar MichalMacháň David-13-8-2  0339
13.Svoboda JanBil Martin-1078-933249
14.Sehnal StanislavSpirit Michal-9-9-11  03410
15.Zouhar MichalDragan Tomáš         
16.Svoboda JanMacháň David         
17.Sehnal StanislavBil Martin         
18.Koumar JiříSpirit Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Jan21Dragan Tomáš21
Sehnal Stanislav12Macháň David30
Koumar Jiří03Bil Martin21
Zouhar Michal03Spirit Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice AVrchní
rozhodčí:
Ječmínek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno - ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17492:426TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Dalibor
Ječmínek Radek
 
 
Kalousek Viktor
Sedláček Radek
 
 
-5-7-9  0301
2.Rotrekl David
Robek Petr
 
 
Zubal Ladislav
Bastl Pavel
 
 
384  3011
3.Krejčí DaliborSedláček Radek-8-8-8  0312
4.Robek PetrKalousek Viktor-65128 3122
5.Rotrekl DavidBastl Pavel425  3032
6.Ječmínek RadekZubal Ladislav-9487 3142
7.Robek PetrSedláček Radek9-9-6-7 1343
8.Rotrekl DavidKalousek Viktor-97114 3153
9.Ječmínek RadekBastl Pavel9129  3063
10.Krejčí DaliborZubal Ladislav774  3073
11.Rotrekl DavidSedláček Radek-39-4-9 1374
12.Ječmínek RadekKalousek Viktor-99149 3184
13.Krejčí DaliborBastl Pavel7610  3094
14.Robek PetrZubal Ladislav6-8119 31104
15.Ječmínek RadekSedláček Radek95   20  
16.Krejčí DaliborKalousek Viktor         
17.Robek PetrBastl Pavel         
18.Rotrekl DavidZubal Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Dalibor21Sedláček Radek30
Robek Petr21Kalousek Viktor03
Rotrekl David21Bastl Pavel03
Ječmínek Radek30Zubal Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:16486:428SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
Vojáček Jaromír
Šebeček Jan
 
 
865  3010
2.Šťastný Pavel
Vermouzek František
 
 
Salajka Jaroslav ml.
Šebeček Marek
 
 
-57815 3120
3.Šťastný PavelŠebeček Marek-11879 3130
4.Fučík PetrSalajka Jaroslav ml.959  3040
5.Vermouzek FrantišekVojáček Jaromír-67-5-4 1341
6.Šípka ZdeněkŠebeček Jan897  3051
7.Fučík PetrŠebeček Marek-75-7-1 1352
8.Vermouzek FrantišekSalajka Jaroslav ml.-8978 3162
9.Šípka ZdeněkVojáček Jaromír648  3072
10.Šťastný PavelŠebeček Jan-6866 3182
11.Vermouzek FrantišekŠebeček Marek-8-99-4 1383
12.Šípka ZdeněkSalajka Jaroslav ml.669  3093
13.Šťastný PavelVojáček Jaromír-11-77-7 1394
14.Fučík PetrŠebeček Jan755  30104
15.Šípka ZdeněkŠebeček Marek         
16.Šťastný PavelSalajka Jaroslav ml.         
17.Fučík PetrVojáček Jaromír         
18.Vermouzek FrantišekŠebeček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šťastný Pavel21Šebeček Marek21
Fučík Petr21Salajka Jaroslav ml.03
Vermouzek František12Vojáček Jaromír21
Šípka Zdeněk30Šebeček Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec BVrchní
rozhodčí:
Cetkovský Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Velešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:30577:455nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Petr
Krása Petr st.
 
 

 
 
WO    3010
2.Křepela Lubomír
Cetkovský Martin
 
 
Jelínek Marek
Mráz David
 
 
3-569 3120
3.Suchý PetrRulíšek Karel1658  3030
4.Cetkovský MartinJelínek Marek-10-9-11  0331
5.Krása Petr st.Mráz David-6-105-6 1332
6.Křepela LubomírWO    3042
7.Cetkovský MartinRulíšek Karel-3654 3152
8.Krása Petr st.Jelínek Marek-7-8-8  0353
9.Křepela LubomírMráz David9-9-8-12 1354
10.Suchý PetrWO    3064
11.Krása Petr st.Rulíšek Karel-8-7-6  0365
12.Křepela LubomírJelínek Marek-10-10-2  0366
13.Suchý PetrMráz David10-9-5-7 1367
14.Cetkovský MartinWO    3077
15.Křepela LubomírRulíšek Karel-4-55-9 1378
16.Suchý PetrJelínek Marek-5555 3188
17.Cetkovský MartinMráz David-5-610-6 1389
18.Krása Petr st.WO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Suchý Petr21Rulíšek Karel22
Cetkovský Martin12Jelínek Marek31
Krása Petr st.03Mráz David40
Křepela Lubomír03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Adamov AVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:Orel Boskovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 4 Adamov 67904, Tělocvična základní školy, vstup od hřiště z vrchu ulice SADOVA 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:20550:474Spartak Adamov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Zbyněk
Masařík Radim
 
 
Křepela Zdeněk
Sekanina Jan
 
 
-61029 3110
2.Dočkalová Gabriela
Žáček Michal
 
 
Svěrák Martin
Harna Václav
 
 
9-9-910123220
3.Beneš ZbyněkSvěrák Martin-55-11-4 1321
4.Žáček MichalSekanina Jan10112  3031
5.Dočkalová GabrielaKřepela Zdeněk-7637 3141
6.Masařík RadimHarna Václav114-118 3151
7.Žáček MichalSvěrák Martin-676-1393261
8.Dočkalová GabrielaSekanina Jan499  3071
9.Masařík RadimKřepela Zdeněk38-96 3181
10.Beneš ZbyněkHarna Václav-85-97-82382
11.Dočkalová GabrielaSvěrák Martin-105-3-9 1383
12.Masařík RadimSekanina Jan5-67-893293
13.Beneš ZbyněkKřepela Zdeněk87-1110 31103
14.Žáček MichalHarna Václav5    10  
15.Masařík RadimSvěrák Martin         
16.Beneš ZbyněkSekanina Jan         
17.Žáček MichalKřepela Zdeněk         
18.Dočkalová GabrielaHarna Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beneš Zbyněk12Svěrák Martin21
Žáček Michal20Sekanina Jan03
Dočkalová Gabriela21Křepela Zdeněk03
Masařík Radim30Harna Václav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vyškov AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sochorova 552/15, tělocvična SOŠ Vyškov (odbočit z hlavní u benzinky CAROIL, pak první doleva, a pak po 200 metrech doprava a dozádu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:36575:610KST Blansko D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srna Antonín
Drápal Petr
 
 
Procházka Ondřej
Zukal Aleš
 
 
5-116-7-92301
2.Novák Dominik
Libánek Ondřej
 
 
Trávníčková Karla
Bednář Josef
 
 
-107811 3111
3.Drápal PetrProcházka Ondřej-10-6-11  0312
4.Novák DominikBednář Josef-10-6-8  0313
5.Libánek OndřejTrávníčková Karla78-912 3123
6.Srna AntonínZukal Aleš789  3033
7.Novák DominikProcházka Ondřej-7-9-8  0334
8.Libánek OndřejBednář Josef-119-8-10 1335
9.Srna AntonínTrávníčková Karla8-7-9-9 1336
10.Drápal PetrZukal Aleš9311  3046
11.Libánek OndřejProcházka Ondřej-7108-943256
12.Srna AntonínBednář Josef9-66-393266
13.Drápal PetrTrávníčková Karla-89-7-9 1367
14.Novák DominikZukal Aleš-8-8-9  0368
15.Srna AntonínProcházka Ondřej9-9-59-102369
16.Drápal PetrBednář Josef-5-3-11  03610
17.Novák DominikTrávníčková Karla-8    01  
18.Libánek OndřejZukal Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drápal Petr13Procházka Ondřej31
Novák Dominik03Bednář Josef31
Libánek Ondřej21Trávníčková Karla21
Srna Antonín22Zukal Aleš12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS