Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Boskovice AVrchní
rozhodčí:
Svěrák Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KP - Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:38585:621TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Zdeněk
Sekanina Jan
 
 
Ječmínek Radek
Macek Ondřej
 
 
8-9-95103210
2.Svěrák Martin
Harna Václav
 
 
Rotrekl David
Robek Petr
 
 
89-12-9-82311
3.Harna VáclavJečmínek Radek9-4-10-8 1312
4.Křepela ZdeněkRotrekl David-12-12-6  0313
5.Sekanina JanRobek Petr-9-8-11  0314
6.Svěrák MartinMacek Ondřej8812  3024
7.Křepela ZdeněkJečmínek Radek-6-5-7  0325
8.Sekanina JanRotrekl David-5-6-10  0326
9.Svěrák MartinRobek Petr-75148 3136
10.Harna VáclavMacek Ondřej-93-8263246
11.Sekanina JanJečmínek Radek-6-6-9  0347
12.Svěrák MartinRotrekl David-6-68-7 1348
13.Harna VáclavRobek Petr-68113 3158
14.Křepela ZdeněkMacek Ondřej9-9-99113268
15.Svěrák MartinJečmínek Radek3-5-8-5 1369
16.Harna VáclavRotrekl David-98-85-823610
17.Křepela ZdeněkRobek Petr-7-10-11  03  
18.Sekanina JanMacek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Harna Václav22Ječmínek Radek40
Křepela Zdeněk12Rotrekl David40
Sekanina Jan03Robek Petr12
Svěrák Martin22Macek Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko DVrchní
rozhodčí:
Zukal Adam
HOSTUJÍCÍ:Triangl o.s. Rájec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:35382:494Triangl o.s. Rájec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedoma Pavel
Němec Josef
 
 
Svoboda Jan
Sehnal Stanislav
 
 
-4-1-10  0301
2.Trávníčková Karla
Zukal Aleš
 
 
Zouhar Michal
Koumar Jiří
 
 
-9-9-10  0302
3.Trávníčková KarlaZouhar Michal6-5-99113212
4.Zukal AlešSehnal Stanislav-289-7-32313
5.Nedoma PavelSvoboda Jan-98-5-8 1314
6.Němec JosefKoumar Jiří-6-11-7  0315
7.Zukal AlešZouhar Michal-7-5-7  0316
8.Nedoma PavelSehnal Stanislav-8-8-11  0317
9.Němec JosefSvoboda Jan-9-861193227
10.Trávníčková KarlaKoumar Jiří-97910 3137
11.Nedoma PavelZouhar Michal-7-6-8  0338
12.Němec JosefSehnal Stanislav-5-9-4  0339
13.Trávníčková KarlaSvoboda Jan-4-9-6  03310
14.Zukal AlešKoumar Jiří-7-7   02  
15.Němec JosefZouhar Michal         
16.Trávníčková KarlaSehnal Stanislav         
17.Zukal AlešSvoboda Jan         
18.Nedoma PavelKoumar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Trávníčková Karla21Zouhar Michal21
Zukal Aleš02Sehnal Stanislav30
Nedoma Pavel03Svoboda Jan21
Němec Josef12Koumar Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice AVrchní
rozhodčí:
Vojáček Jaromír
HOSTUJÍCÍ:KST Vyškov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 352 Otnice, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:33659:654TJ Sokol Otnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Jaromír
Bubla Jaroslav st.
 
 
Drápal Petr
Libánek Ondřej
 
 
768  3010
2.Šebeček Marek
Rafaj Zdeněk st.
 
 
Beránek Pavel
Srna Antonín
 
 
9-109-14-122311
3.Rafaj Zdeněk st.Beránek Pavel-10-8-6  0312
4.Vojáček JaromírSrna Antonín-8-5-5  0313
5.Bubla Jaroslav st.Trávniček Boris-109-8573223
6.Šebeček MarekLibánek Ondřej495  3033
7.Vojáček JaromírBeránek Pavel-9-9-8  0334
8.Bubla Jaroslav st.Srna Antonín7-13-6-9 1335
9.Šebeček MarekTrávniček Boris-45-4793245
10.Rafaj Zdeněk st.Libánek Ondřej9-168-883255
11.Bubla Jaroslav st.Beránek Pavel44-11-993265
12.Šebeček MarekSrna Antonín8-9211 3175
13.Rafaj Zdeněk st.Trávniček Boris15-9-10-4 1376
14.Vojáček JaromírDrápal Petr-77-4973286
15.Šebeček MarekBeránek Pavel9-12-111123296
16.Rafaj Zdeněk st.Srna Antonín7-58-9932106
17.Vojáček JaromírTrávniček Boris10    10  
18.Bubla Jaroslav st.Drápal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rafaj Zdeněk st.22Beránek Pavel22
Vojáček Jaromír12Srna Antonín22
Bubla Jaroslav st.21Trávniček Boris12
Šebeček Marek40Libánek Ondřej02
   Drápal Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Velešovice AVrchní
rozhodčí:
Rulíšek Karel
HOSTUJÍCÍ:Spartak Adamov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velešovice 278, 683 01, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8393:285TJ Velešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulíšek Karel
Spáčil Petr
 
 
Masařík Radim
Kapusta Ján
 
 
-6877 3110
2.Jelínek Marek
Mráz David
 
 
David Lukáš
Beneš Zbyněk
 
 
-129124 3120
3.Mráz DavidKapusta Ján35-67 3130
4.Spáčil PetrBeneš Zbyněk512-3-3103240
5.Rulíšek KarelMasařík Radim1-666 3150
6.Jelínek MarekDavid Lukáš2102  3060
7.Spáčil PetrKapusta Ján-98-10993270
8.Rulíšek KarelBeneš Zbyněk196  3080
9.Jelínek MarekMasařík Radim155  3090
10.Mráz DavidDavid Lukáš987  30100
11.Rulíšek KarelKapusta Ján         
12.Jelínek MarekBeneš Zbyněk         
13.Mráz DavidMasařík Radim         
14.Spáčil PetrDavid Lukáš         
15.Jelínek MarekKapusta Ján         
16.Mráz DavidBeneš Zbyněk         
17.Spáčil PetrMasařík Radim         
18.Rulíšek KarelDavid Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mráz David20Kapusta Ján02
Spáčil Petr20Beneš Zbyněk02
Rulíšek Karel20Masařík Radim02
Jelínek Marek20David Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bučovice AVrchní
rozhodčí:
Procházka Miloš
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skolni 711, Bucovice, Telocvicna ZSRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:34478:537STK Zbraslavec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bil Martin
Spirit Michal
 
 
Švancara Vladimír
Suchý Petr
 
 
68-710 3110
2.Dragan Tomáš
Macháň David
 
 
Cetkovský Martin
Křepela Lubomír
 
 
-8-9-8  0311
3.Macháň DavidCetkovský Martin-8-9-5  0312
4.Bil MartinSuchý Petr-9-8-9  0313
5.Spirit MichalKřepela Lubomír-6-59-8 1314
6.Dragan Tomᚊvancara Vladimír88-48 3124
7.Bil MartinCetkovský Martin-912310 3134
8.Spirit MichalSuchý Petr-10-6-6  0335
9.Dragan TomášKřepela Lubomír-9-96-10 1336
10.Macháň DavidŠvancara Vladimír96-88 3146
11.Spirit MichalCetkovský Martin-7-77-4 1347
12.Dragan TomášSuchý Petr9-89-7-82348
13.Macháň DavidKřepela Lubomír9-10-27-42349
14.Bil MartinŠvancara Vladimír53-9-2-423410
15.Dragan TomášCetkovský Martin86-5  21  
16.Macháň DavidSuchý Petr         
17.Bil MartinKřepela Lubomír         
18.Spirit MichalŠvancara Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macháň David12Cetkovský Martin21
Bil Martin12Suchý Petr30
Spirit Michal03Křepela Lubomír30
Dragan Tomáš12Švancara Vladimír12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
Šipka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Drnovice 1, 683 04 Drnovice, sokolovna při Kulturním domě Drnovice, vstup od fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:35401:517SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalousek Viktor
Bastl Pavel
 
 
Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
-8-138-4 1301
2.Sedláček Radek
Zubal Ladislav
 
 
Vermouzek František
Šťastný Pavel
 
 
9-6-4-6 1302
3.Bastl PavelŠípka Zdeněk-6-8-8  0303
4.Kalousek ViktorVermouzek František-4-8-7  0304
5.Sedláček RadekFučík Petr5-8-101063214
6.Zubal LadislavŠťastný Pavel-5-8-4  0315
7.Kalousek ViktorŠípka Zdeněk-9-6-7  0316
8.Sedláček RadekVermouzek František-79-9563226
9.Zubal LadislavFučík Petr-99-5-5 1327
10.Bastl PavelŠťastný Pavel8-8-8-9 1328
11.Sedláček RadekŠípka Zdeněk-79712 3138
12.Zubal LadislavVermouzek FrantišekWO    0339
13.Bastl PavelFučík Petr-17-479-523310
14.Kalousek ViktorŠťastný Pavel         
15.Zubal LadislavŠípka Zdeněk         
16.Bastl PavelVermouzek František         
17.Kalousek ViktorFučík Petr         
18.Sedláček RadekŠťastný Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bastl Pavel03Šípka Zdeněk21
Kalousek Viktor02Vermouzek František11
Sedláček Radek30Fučík Petr21
Zubal Ladislav02Šťastný Pavel20
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS