Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Bezucha Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16515:434T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalivoda Martin
Jakubčík Roman
 
 
Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
9-10-143-52301
2.Bezucha Jan
Rybár Dušan ml.
 
 
Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
8-109-1093211
3.Rybár Dušan ml.Hanák Jiří755  3021
4.Kalivoda MartinVala Vítězslav-712-7-9 1322
5.Rybár Dušan st.Suský Stanislav972  3032
6.Jakubčík RomanValoušek František477  3042
7.Kalivoda MartinHanák Jiří-6-59-7 1343
8.Rybár Dušan st.Vala Vítězslav-85710 3153
9.Jakubčík RomanSuský Stanislav-101388 3163
10.Rybár Dušan ml.Valoušek František547  3073
11.Rybár Dušan st.Hanák Jiří-76811 3183
12.Jakubčík RomanVala Vítězslav8-9-510103293
13.Rybár Dušan ml.Suský Stanislav566  30103
14.Kalivoda MartinValoušek František         
15.Jakubčík RomanHanák Jiří         
16.Rybár Dušan ml.Vala Vítězslav         
17.Kalivoda MartinSuský Stanislav         
18.Rybár Dušan st.Valoušek František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rybár Dušan ml.30Hanák Jiří12
Kalivoda Martin02Vala Vítězslav12
Rybár Dušan st.30Suský Stanislav03
Jakubčík Roman30Valoušek František02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:39659:691nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář David
Drábek Milan
 
 
Kubík Josef
Hoch Vítek
 
 
4-7-98-82301
2.Příkaský Zbyněk
Chvátal Tomáš
 
 
Hřebačka Tomáš
Šťavík Ondřej
 
 
-7-610683211
3.Chvátal Tomᚊťavík Ondřej-3-8-4  0312
4.Kolář DavidHřebačka Tomáš7-7-7-8 1313
5.Drábek MilanKubík Josef-4-69-14 1314
6.Příkaský ZbyněkSoukal Jiří st.67-48 3124
7.Kolář DavidŠťavík Ondřej-6-67-6 1325
8.Drábek MilanHřebačka Tomáš-108-9993235
9.Příkaský ZbyněkKubík Josef5-878 3145
10.Chvátal TomášSoukal Jiří st.989  3055
11.Drábek MilanŠťavík Ondřej-6-9-4  0356
12.Příkaský ZbyněkHřebačka Tomáš-12599 3166
13.Chvátal TomášKubík Josef-49-9-13 1367
14.Kolář DavidHoch Vítek48-75 3177
15.Příkaský ZbyněkŠťavík Ondřej-7-10-8  0378
16.Chvátal TomášHřebačka Tomáš-3-7-12  0379
17.Kolář DavidKubík Josef9-912-873289
18.Drábek MilanHoch Vítek4-9-8843299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chvátal Tomáš13Šťavík Ondřej40
Kolář David22Hřebačka Tomáš22
Drábek Milan22Kubík Josef22
Příkaský Zbyněk31Soukal Jiří st.02
   Hoch Vítek02
střídání hostů ve 14. zápase Soukal x Hoch



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CVrchní
rozhodčí:
Buřil Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:109:31238:422TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutný František
Petrželka Tomáš
 
 
Kratochvíl Jaroslav
Volek Pavel ml.
 
 
-7-7-3  0301
2.Valko Jan
 
 
Zástěra Libor
Hrabec Lukáš
 
 
WO    0302
3.Volek Pavel ml.WO    0303
4.Valko JanZástěra Libor-9-10-3  0304
5.Petrželka TomášKratochvíl Jaroslav10109  3014
6.Koutný FrantišekHrabec Lukáš853  3024
7.Valko JanVolek Pavel ml.-6-10-5  0325
8.Petrželka TomášZástěra Libor-14-6-6  0326
9.Koutný FrantišekKratochvíl Jaroslav-8-6-5  0327
10.Hrabec LukášWO    0328
11.Petrželka TomášVolek Pavel ml.-5-8-11  0329
12.Koutný FrantišekZástěra Libor117-69 3139
13.Kratochvíl JaroslavWO    03310
14.Valko JanHrabec Lukáš         
15.Koutný FrantišekVolek Pavel ml.         
16.Zástěra Libor         
17.Valko JanKratochvíl Jaroslav         
18.Petrželka TomášHrabec Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Valko Jan02Volek Pavel ml.20
Petrželka Tomáš12Zástěra Libor21
Koutný František21Kratochvíl Jaroslav11
   Hrabec Lukáš01
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6406:258TJ Jiskra Strážnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamenský Petr
Černý Zdeněk
 
 
Švejda Alois
Dobiáš Rudolf
 
 
594  3010
2.Frolek Radek
Lanová Renata
 
 
Hanák Zdeněk
Vutov Ivan
 
 
8-911-6-62311
3.Lanová RenataŠvejda Alois11-9-12773221
4.Frolek RadekHanák Zdeněk246  3031
5.Černý ZdeněkVutov Ivan96-710 3141
6.Kamenský PetrDobiáš Rudolf731  3051
7.Frolek RadekŠvejda Alois256  3061
8.Černý ZdeněkHanák Zdeněk877  3071
9.Kamenský PetrVutov Ivan664  3081
10.Lanová RenataDobiáš Rudolf346  3091
11.Černý ZdeněkŠvejda Alois555  30101
12.Kamenský PetrHanák Zdeněk-11    01  
13.Lanová RenataVutov Ivan         
14.Frolek RadekDobiáš Rudolf         
15.Kamenský PetrŠvejda Alois         
16.Lanová RenataHanák Zdeněk         
17.Frolek RadekVutov Ivan         
18.Černý ZdeněkDobiáš Rudolf         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lanová Renata20Švejda Alois03
Frolek Radek20Hanák Zdeněk02
Černý Zdeněk30Vutov Ivan02
Kamenský Petr20Dobiáš Rudolf02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
Šlancar Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:31674:660nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
Král Jiří
Stašek Lubomír
 
 
4510  3010
2.Hušek Jindřich
Blažek Jiří
 
 
Drábek Ivo
Mikeska Michal
 
 
-7-6-8  0311
3.Kuchař PavelMikeska Michal9-8411 3121
4.Blažek JiříDrábek Ivo18127  3031
5.Šlancar JiříKrál Jiří-49-119-52332
6.Hušek JindřichStašek Lubomír557  3042
7.Blažek JiříMikeska Michal-61188 3152
8.Šlancar JiříDrábek Ivo-2-99-5 1353
9.Hušek JindřichKrál Jiří9-12-67-72354
10.Kuchař PavelStašek Lubomír8-59-743264
11.Šlancar JiříMikeska Michal-8-45-10 1365
12.Hušek JindřichDrábek Ivo699  3075
13.Kuchař PavelKrál Jiří139-9-11-122376
14.Blažek JiříStašek Lubomír877  3086
15.Hušek JindřichMikeska Michal-8-8-7  0387
16.Kuchař PavelDrábek Ivo-7-939-92388
17.Blažek JiříKrál Jiří10-7-6-11 1389
18.Šlancar JiříStašek Lubomír887  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuchař Pavel22Mikeska Michal22
Blažek Jiří31Drábek Ivo22
Šlancar Jiří13Král Jiří40
Hušek Jindřich22Stašek Lubomír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:30671:604SKST Mart Hodonín Stavoimpex F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosík Tomáš
Mikulecký Marek
 
 
Charvát Vít st.
Hrbáček Milan
 
 
-83-7193210
2.Kraus Jan
Šebesta Štefan
 
 
Charvát Vít ml.
Novák Radek
 
 
-5-109-6 1311
3.Kraus JanNovák Radek8-7-88163221
4.Mikulecký MarekCharvát Vít ml.79-104 3131
5.Kosík TomášHrbáček Milan562  3041
6.Šebesta ŠtefanCharvát Vít st.85-75 3151
7.Mikulecký MarekNovák Radek-88-8533261
8.Kosík TomášCharvát Vít ml.1047  3071
9.Šebesta ŠtefanHrbáček Milan78-6-4-92372
10.Kraus JanCharvát Vít st.11-136-11-32373
11.Kosík TomášNovák Radek-142613 3183
12.Šebesta ŠtefanCharvát Vít ml.5-9-64-32384
13.Kraus JanHrbáček Milan-89-7-8 1385
14.Mikulecký MarekCharvát Vít st.3-5-49-62386
15.Šebesta ŠtefanNovák Radek-8544 3196
16.Kraus JanCharvát Vít ml.-3511-4732106
17.Mikulecký MarekHrbáček Milan9-5   11  
18.Kosík TomášCharvát Vít st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kraus Jan22Novák Radek04
Mikulecký Marek21Charvát Vít ml.13
Kosík Tomáš30Hrbáček Milan21
Šebesta Štefan22Charvát Vít st.21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS