Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vavřinec
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11440:356T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubčík Roman
Kalivoda Martin
 
 
Soukal Jiří st.
Hoch Vítek
 
 
12-589 3110
2.Rybár Dušan st.
Rybár Dušan ml.
 
 
Charvát Vavřinec
Otáhal Jan
 
 
-898-7-82311
3.Rybár Dušan ml.Charvát Vavřinec773  3021
4.Rybár Dušan st.Soukal Jiří st.1045  3031
5.Kalivoda MartinHoch Vítek98-98 3141
6.Jakubčík RomanOtáhal Jan679  3051
7.Rybár Dušan st.Charvát Vavřinec7-828 3161
8.Kalivoda MartinSoukal Jiří st.8-477 3171
9.Jakubčík RomanHoch Vítek59-89 3181
10.Rybár Dušan ml.Otáhal Jan579  3091
11.Kalivoda MartinCharvát Vavřinec-9-9-7  0392
12.Jakubčík RomanSoukal Jiří st.4811  30102
13.Rybár Dušan ml.Hoch Vítek         
14.Rybár Dušan st.Otáhal Jan         
15.Jakubčík RomanCharvát Vavřinec         
16.Rybár Dušan ml.Soukal Jiří st.         
17.Rybár Dušan st.Hoch Vítek         
18.Kalivoda MartinOtáhal Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rybár Dušan ml.20Charvát Vavřinec12
Rybár Dušan st.20Soukal Jiří st.03
Kalivoda Martin21Hoch Vítek02
Jakubčík Roman30Otáhal Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29617:586SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drábek Milan
Kolář David
 
 
Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
6-10-811-42301
2.Příkaský Zbyněk
Kotásková Petra
 
 
Hanák Jiří
Suský Stanislav
 
 
76-48 3111
3.Kotásková PetraVala Vítězslav-7-4-9  0312
4.Kolář DavidHanák Jiří-6-8-9  0313
5.Drábek MilanSuský Stanislav-39-48-72314
6.Příkaský ZbyněkValoušek František686  3024
7.Kolář DavidVala Vítězslav-6945 3134
8.Drábek MilanHanák Jiří-8-7-10  0335
9.Příkaský ZbyněkSuský Stanislav7114  3045
10.Kotásková PetraValoušek František-6581 3155
11.Drábek MilanVala Vítězslav968  3065
12.Příkaský ZbyněkHanák Jiří-10-668-102366
13.Kotásková PetraSuský Stanislav-3-2-9  0367
14.Kolář DavidValoušek František937  3077
15.Příkaský ZbyněkVala Vítězslav10-958 3187
16.Kotásková PetraHanák Jiří-1010-6-7 1388
17.Kolář DavidSuský Stanislav649  3098
18.Drábek MilanValoušek František10-7213 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotásková Petra13Vala Vítězslav13
Kolář David31Hanák Jiří40
Drábek Milan22Suský Stanislav22
Příkaský Zbyněk31Valoušek František04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CVrchní
rozhodčí:
Vašík Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8394:282TJ Sokol Vracov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutný František
Boruta Vladislav
 
 
Švejda Alois
Vutov Ivan
 
 
4-946 3110
2.Trcala Miroslav
Petrželka Tomáš
 
 
Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
96-7-893220
3.Boruta VladislavVutov Ivan-7873 3130
4.Vašík MichalŠvejda Alois-11464 3140
5.Petrželka TomášStibor Tomáš777  3050
6.Trcala MiroslavHanák Zdeněk-51210-523260
7.Vašík MichalVutov Ivan648  3070
8.Petrželka Tomᚊvejda Alois-35613 3180
9.Koutný FrantišekStibor Tomáš342  3090
10.Boruta VladislavHanák Zdeněk7910  30100
11.Petrželka TomášVutov Ivan-10    01  
12.Koutný FrantišekŠvejda Alois         
13.Boruta VladislavStibor Tomáš         
14.Vašík MichalHanák Zdeněk         
15.Koutný FrantišekVutov Ivan         
16.Boruta VladislavŠvejda Alois         
17.Vašík MichalStibor Tomáš         
18.Petrželka TomášHanák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Boruta Vladislav20Vutov Ivan02
Vašík Michal20Švejda Alois02
Petrželka Tomáš20Stibor Tomáš02
Trcala Miroslav10Hanák Zdeněk02
Koutný František10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:630:29542:530TJ Jiskra Strážnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaverka Lubomír
Lanová Renata
 
 
Volek Pavel ml.
Kratochvíl Jaroslav
 
 
-9-7-8  0301
2.Černý Zdeněk
Kamenský Petr
 
 
Zástěra Libor
Šubík Jiří
 
 
657  3011
3.Lanová RenataVolek Pavel ml.-6-9-8  0312
4.Černý ZdeněkZástěra Libor-3-9-8  0313
5.Vaverka LubomírKratochvíl Jaroslav9-989 3123
6.Kamenský PetrŠubík Jiří-9-1012643233
7.Černý ZdeněkVolek Pavel ml.-1-9-8  0334
8.Vaverka LubomírZástěra Libor8-89-253244
9.Kamenský PetrKratochvíl Jaroslav327  3054
10.Lanová RenataŠubík Jiří-9-9-7  0355
11.Vaverka LubomírVolek Pavel ml.-4-9-1  0356
12.Kamenský PetrZástěra Libor-5-36873266
13.Lanová RenataKratochvíl Jaroslav-98-101113276
14.Černý ZdeněkŠubík Jiří597  3086
15.Kamenský PetrVolek Pavel ml.-76-8393296
16.Lanová RenataZástěra Libor9812  30106
17.Černý ZdeněkKratochvíl Jaroslav         
18.Vaverka LubomírŠubík Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lanová Renata22Volek Pavel ml.31
Černý Zdeněk12Zástěra Libor13
Vaverka Lubomír21Kratochvíl Jaroslav03
Kamenský Petr40Šubík Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
Šlancar Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:36576:608SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
Kordula Petr
Charvát Vít st.
 
 
-586-693210
2.Hušek Jan
Hušek Jindřich
 
 
Bábíček Josef
Charvát Vít ml.
 
 
885  3020
3.Hušek JindřichBábíček Josef5-11-8-10 1321
4.Šlancar JiříCharvát Vít ml.-8-63-6 1322
5.Hušek JanKordula Jiří-9-7-3  0323
6.Kuchař PavelCharvát Vít st.898  3033
7.Šlancar JiříBábíček Josef-6-4-8  0334
8.Hušek JanCharvát Vít ml.106-73 3144
9.Kuchař PavelKordula Jiří-1098-573254
10.Hušek JindřichCharvát Vít st.-68-6-10 1355
11.Hušek JanBábíček Josef5-8-4-8 1356
12.Kuchař PavelCharvát Vít ml.-51239 3166
13.Hušek JindřichKordula Jiří4-6-8-7 1367
14.Šlancar JiříCharvát Vít st.11-67-8-102368
15.Kuchař PavelBábíček Josef-9-34-4 1369
16.Hušek JindřichCharvát Vít ml.8510  3079
17.Šlancar JiříKordula Jiří-9-5-9  03710
18.Hušek JanCharvát Vít st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hušek Jindřich13Bábíček Josef40
Šlancar Jiří04Charvát Vít ml.13
Hušek Jan12Kordula Jiří31
Kuchař Pavel31Charvát Vít st.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:21532:468SKST Mart Hodonín Stavoimpex F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Vladimír
Šebesta Štefan
 
 
Král Jiří
Vacenovský Pavel
 
 
-10-79883210
2.Kosík Tomáš
Lorenc David
 
 
Drábek Ivo
Mikeska Michal
 
 
-3-13-13  0311
3.Lorenc DavidDrábek Ivo4-792 3121
4.Kosík TomášMikeska Michal-10-66893231
5.Malík VladimírKrál Jiří-997-733241
6.Šebesta ŠtefanVacenovský Pavel3-843 3151
7.Kosík TomášDrábek Ivo59-78 3161
8.Malík VladimírMikeska Michal-7-11-8  0362
9.Šebesta ŠtefanKrál Jiří98-65 3172
10.Lorenc DavidVacenovský Pavel-96211 3182
11.Malík VladimírDrábek Ivo986  3092
12.Šebesta ŠtefanMikeska Michal5-515-5-112393
13.Lorenc DavidKrál Jiří710-98 31103
14.Kosík TomášVacenovský Pavel55   20  
15.Šebesta ŠtefanDrábek Ivo         
16.Lorenc DavidMikeska Michal         
17.Kosík TomášKrál Jiří         
18.Malík VladimírVacenovský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lorenc David30Drábek Ivo03
Kosík Tomáš20Mikeska Michal21
Malík Vladimír21Král Jiří03
Šebesta Štefan21Vacenovský Pavel02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline