Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:33453:520TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bábíček Josef
Charvát Vít ml.
 
 
Salajka Milan
Bohunský Rostislav
 
 
10-9-5-4 1301
2.Hrbáček Milan
Charvát Vít st.
 
 
Čechovský Václav
Mikeska Michal
 
 
-8-77-7 1302
3.Hrbáček MilanČechovský Václav-5-7-8  0303
4.Charvát Vít st.Bohunský Rostislav-8-127-3 1304
5.Charvát Vít ml.Salajka Milan1011-136 3114
6.Bábíček JosefMikeska Michal10107  3024
7.Charvát Vít st.Čechovský Václav8-7-10-5 1325
8.Charvát Vít ml.Bohunský Rostislav-7111-7-52326
9.Bábíček JosefSalajka Milan-4-105873236
10.Hrbáček MilanMikeska Michal-4-119-6 1337
11.Charvát Vít ml.Čechovský Václav9-46-6-92338
12.Bábíček JosefBohunský Rostislav-10-93-7 1339
13.Hrbáček MilanSalajka Milan-5-7-7  03310
14.Charvát Vít st.Mikeska Michal-89   11  
15.Bábíček JosefČechovský Václav         
16.Hrbáček MilanBohunský Rostislav         
17.Charvát Vít st.Salajka Milan         
18.Charvát Vít ml.Mikeska Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrbáček Milan03Čechovský Václav30
Charvát Vít st.02Bohunský Rostislav30
Charvát Vít ml.12Salajka Milan12
Bábíček Josef21Mikeska Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Damborský Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:34392:491TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
Kratochvíl Jaroslav
Volek Pavel ml.
 
 
7-7-9-10 1301
2.Švejda Alois
Vutov Ivan
 
 
Šubík Jiří
Zástěra Libor
 
 
-99-33-52302
3.Stibor TomášVolek Pavel ml.-98-4-11 1303
4.Švejda AloisZástěra Libor-56-9783213
5.Vutov IvanKratochvíl Jaroslav-6-8-4  0314
6.Hanák ZdeněkŠubík Jiří5-7-7-4 1315
7.Švejda AloisVolek Pavel ml.7-4-2-6 1316
8.Vutov IvanZástěra Libor-9-6-7  0317
9.Hanák ZdeněkKratochvíl Jaroslav-7-6-6  0318
10.Stibor Tomᚊubík Jiří-87-71083228
11.Vutov IvanVolek Pavel ml.10-4-411-52329
12.Hanák ZdeněkZástěra Libor-88-8-9 13210
13.Stibor TomášKratochvíl Jaroslav-797  21  
14.Švejda AloisŠubík Jiří         
15.Hanák ZdeněkVolek Pavel ml.         
16.Stibor TomášZástěra Libor         
17.Švejda AloisKratochvíl Jaroslav         
18.Vutov IvanŠubík Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stibor Tomáš11Volek Pavel ml.30
Švejda Alois11Zástěra Libor21
Vutov Ivan03Kratochvíl Jaroslav20
Hanák Zdeněk03Šubík Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:41661:703T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Zbyněk
Chvátal Tomáš
 
 
Jakubčík Roman
Juras Pavel
 
 
3-5-5763210
2.Kolář David
Drábek Milan
 
 
Rybár Dušan ml.
Rybár Dušan st.
 
 
-7-688-92311
3.Kotásková PetraRybár Dušan ml.-58-11-15 1312
4.Kolář DavidRybár Dušan st.104-10-173222
5.Drábek MilanJakubčík Roman-8-1412-10 1323
6.Příkaský ZbyněkJuras Pavel10109  3033
7.Kolář DavidRybár Dušan ml.-8-6-10  0334
8.Drábek MilanRybár Dušan st.698  3044
9.Příkaský ZbyněkJakubčík Roman-8-98373254
10.Kotásková PetraJuras Pavel-4-5-7  0355
11.Drábek MilanRybár Dušan ml.-6-6-8  0356
12.Příkaský ZbyněkRybár Dušan st.-68-101033266
13.Kotásková PetraJakubčík Roman-7-8-5  0367
14.Chvátal TomášJuras Pavel9-859 3177
15.Příkaský ZbyněkRybár Dušan ml.-7-4-10  0378
16.Kotásková PetraRybár Dušan st.-59-98-82379
17.Chvátal TomášJakubčík Roman4-7-10763289
18.Drábek MilanJuras Pavel9-12-9-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotásková Petra04Rybár Dušan ml.40
Kolář David11Rybár Dušan st.13
Drábek Milan13Jakubčík Roman22
Příkaský Zbyněk31Juras Pavel22
Chvátal Tomáš20   
Střídání domácí ve 14. zápase. Kolář x Chvátal T.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18527:455TJ Jiskra Strážnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Zdeněk
Kamenský Petr
 
 
Koutný František
Boruta Vladislav
 
 
6-12811 3110
2.Vaverka Lubomír
Lanová Renata
 
 
Petrželka Tomáš
Vašík Michal
 
 
918-9-8-72311
3.Černý ZdeněkKoutný František15-6410 3121
4.Lanová RenataPetrželka Tomáš-9-4-5  0322
5.Vaverka LubomírVašík Michal-8-7-10  0323
6.Kamenský PetrBoruta Vladislav810-37 3133
7.Lanová RenataKoutný František-971010 3143
8.Vaverka LubomírPetrželka Tomáš5610  3053
9.Kamenský PetrVašík Michal867  3063
10.Černý ZdeněkBoruta Vladislav781  3073
11.Vaverka LubomírKoutný František4-9610 3183
12.Kamenský PetrPetrželka Tomáš-9655 3193
13.Černý ZdeněkVašík Michal-83-9-9 1394
14.Lanová RenataBoruta Vladislav869  30104
15.Kamenský PetrKoutný František         
16.Černý ZdeněkPetrželka Tomáš         
17.Lanová RenataVašík Michal         
18.Vaverka LubomírBoruta Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Zdeněk21Koutný František03
Lanová Renata21Petrželka Tomáš12
Vaverka Lubomír21Vašík Michal21
Kamenský Petr30Boruta Vladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:31596:589SKST Mart Hodonín Stavoimpex F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosík Tomáš
Lorenc David
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
6-8-8493210
2.Mikulecký Marek
Malík Vladimír
 
 
Hušek Jindřich
Hladký Rostislav
 
 
357  3020
3.Kosík TomášHladký Rostislav-4-7-2  0321
4.Mikulecký MarekŠlancar Jiří-8-911-8 1322
5.Malík VladimírKuchař Pavel7812  3032
6.Lorenc DavidHušek Jindřich-8249 3142
7.Mikulecký MarekHladký Rostislav-3-4-7  0343
8.Malík VladimírŠlancar Jiří-9-10-11  0344
9.Lorenc DavidKuchař Pavel-63-5-5 1345
10.Kosík TomášHušek Jindřich-16963 3155
11.Malík VladimírHladký Rostislav7-3-13-4 1356
12.Lorenc DavidŠlancar Jiří98-82 3166
13.Kosík TomášKuchař Pavel818  3076
14.Mikulecký MarekHušek Jindřich-3-1-6  0377
15.Lorenc DavidHladký Rostislav7-687 3187
16.Kosík Tomᚊlancar Jiří10-10-10-3 1388
17.Mikulecký MarekKuchař Pavel109-95 3198
18.Malík VladimírHušek Jindřich9610  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kosík Tomáš22Hladký Rostislav31
Mikulecký Marek13Šlancar Jiří31
Malík Vladimír22Kuchař Pavel13
Lorenc David31Hušek Jindřich13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Charvát Vavřinec
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:29642:589TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Vavřinec
Soukal Jiří st.
 
 
Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
611-6-633210
2.Šťavík Ondřej
Hřebačka Tomáš
 
 
Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
4-109-243220
3.Soukal Jiří st.Vala Vítězslav-5-58-7 1321
4.Charvát VavřinecHanák Jiří-3-437-82322
5.Hřebačka TomášSuský Stanislav-87-96-72323
6.Šťavík OndřejValoušek František346  3033
7.Charvát VavřinecVala Vítězslav-2-78-5 1334
8.Hřebačka TomášHanák Jiří-1010-6783244
9.Šťavík OndřejSuský Stanislav2-97-963254
10.Soukal Jiří st.Valoušek František6-69-9-132355
11.Hřebačka TomášVala Vítězslav499  3065
12.Šťavík OndřejHanák Jiří673  3075
13.Soukal Jiří st.Suský Stanislav95-6-9-102376
14.Charvát VavřinecValoušek František658  3086
15.Šťavík OndřejVala Vítězslav10-7-7763296
16.Soukal Jiří st.Hanák Jiří79-39 31106
17.Charvát VavřinecSuský Stanislav8-4   11  
18.Hřebačka TomášValoušek František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soukal Jiří st.13Vala Vítězslav22
Charvát Vavřinec12Hanák Jiří13
Hřebačka Tomáš21Suský Stanislav21
Šťavík Ondřej40Valoušek František12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline