Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Valoušek František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:34504:557TJ Sokol Vracov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
Koutný František
Vašík Michal
 
 
957  3010
2.Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
Trcala Miroslav
Petrželka Tomáš
 
 
-99310 3120
3.Vala VítězslavKoutný František7-4-8893230
4.Suský StanislavTrcala Miroslav3-87-6-92331
5.Valoušek FrantišekVašík Michal-7-7-9  0332
6.Hanák JiříPetrželka Tomáš-811-9-9 1333
7.Suský StanislavKoutný František7-8-79-82334
8.Valoušek FrantišekTrcala Miroslav-7-9-8  0335
9.Hanák JiříVašík Michal7-4-108-62336
10.Vala VítězslavPetrželka Tomáš5-8118 3146
11.Valoušek FrantišekKoutný František-3-4-15  0347
12.Hanák JiříTrcala Miroslav-5-45-10 1348
13.Vala VítězslavVašík Michal1113-5-7-72349
14.Suský StanislavPetrželka Tomáš-7-4-12  03410
15.Hanák JiříKoutný František         
16.Vala VítězslavTrcala Miroslav         
17.Suský StanislavVašík Michal         
18.Valoušek FrantišekPetrželka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vala Vítězslav21Koutný František21
Suský Stanislav03Trcala Miroslav30
Valoušek František03Vašík Michal30
Hanák Jiří03Petrželka Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:33413:474TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamenský Petr
Látal Roman
 
 
Vajbar Antonín
Soukal Jiří st.
 
 
-8-844-82301
2.Lanová Renata
Frolek Radek
 
 
Šťavík Ondřej
Hřebačka Tomáš
 
 
-6-8-7  0302
3.Látal RomanŠťavík Ondřej-4-4-7  0303
4.Frolek RadekSoukal Jiří st.-9-559113213
5.Kamenský PetrHřebačka Tomáš-7-5-4  0314
6.Lanová RenataVajbar Antonín36-79 3124
7.Frolek RadekŠťavík Ondřej9-6-8-4 1325
8.Kamenský PetrSoukal Jiří st.534  3035
9.Lanová RenataHřebačka Tomáš686  3045
10.Látal RomanVajbar Antonín-7-6-5  0346
11.Kamenský PetrŠťavík Ondřej-12-9-6  0347
12.Lanová RenataSoukal Jiří st.-7-9-5  0348
13.Látal RomanHřebačka Tomáš-8-6-7  0349
14.Frolek RadekVajbar Antonín97-9-9-423410
15.Lanová RenataŠťavík Ondřej-6-7-8  03  
16.Látal RomanSoukal Jiří st.         
17.Frolek RadekHřebačka Tomáš         
18.Kamenský PetrVajbar Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Látal Roman03Šťavík Ondřej30
Frolek Radek12Soukal Jiří st.12
Kamenský Petr12Hřebačka Tomáš21
Lanová Renata21Vajbar Antonín21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Bezucha Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18494:434T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybár Dušan ml.
Rybár Dušan st.
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
3-713-593210
2.Kalivoda Martin
Jakubčík Roman
 
 
Melichar Libor
Hušek Jindřich
 
 
969  3020
3.Rybár Dušan ml.Melichar Libor-7-85693230
4.Jakubčík RomanŠlancar Jiří10107  3040
5.Kalivoda MartinKuchař Pavel-13-6-5  0341
6.Rybár Dušan st.Hušek Jindřich8-7-7493251
7.Jakubčík RomanMelichar Libor-10-8-6  0352
8.Kalivoda MartinŠlancar Jiří6810  3062
9.Rybár Dušan st.Kuchař Pavel664  3072
10.Rybár Dušan ml.Hušek Jindřich-4-9-8  0373
11.Kalivoda MartinMelichar Libor-2911-13-82374
12.Rybár Dušan st.Šlancar Jiří647  3084
13.Rybár Dušan ml.Kuchař Pavel456  3094
14.Jakubčík RomanHušek Jindřich495  30104
15.Rybár Dušan st.Melichar Libor         
16.Rybár Dušan ml.Šlancar Jiří         
17.Jakubčík RomanKuchař Pavel         
18.Kalivoda MartinHušek Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rybár Dušan ml.21Melichar Libor21
Jakubčík Roman21Šlancar Jiří03
Kalivoda Martin12Kuchař Pavel12
Rybár Dušan st.30Hušek Jindřich12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35660:657nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Zbyněk
Chvátal Tomáš
 
 
Kosík Tomáš
Lorenc David
 
 
-768-7-52301
2.Kolář David
Drábek Milan
 
 
Mikulecký Marek
Šebesta Štefan
 
 
59-99 3111
3.Chvátal TomášLorenc David-65-88-92312
4.Kolář DavidMikulecký Marek-4-24953222
5.Drábek MilanKosík Tomáš-7567 3132
6.Příkaský ZbyněkŠebesta Štefan787  3042
7.Kolář DavidLorenc David-5-86-8 1343
8.Drábek MilanMikulecký Marek59-78 3153
9.Příkaský ZbyněkKosík Tomáš-58-8-9 1354
10.Chvátal Tomᚊebesta Štefan989  3064
11.Drábek MilanLorenc David-6-7-2  0365
12.Příkaský ZbyněkMikulecký Marek108-114 3175
13.Chvátal TomášKosík Tomáš-6-5-5  0376
14.Kolář DavidŠebesta Štefan799  3086
15.Příkaský ZbyněkLorenc David-13-942-112387
16.Chvátal TomášMikulecký Marek-69-5883297
17.Kolář DavidKosík Tomáš4-11-109-62398
18.Drábek MilanŠebesta Štefan-8-9-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chvátal Tomáš22Lorenc David40
Kolář David22Mikulecký Marek04
Drábek Milan22Kosík Tomáš31
Příkaský Zbyněk22Šebesta Štefan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:29540:549nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubík Jiří
Zástěra Libor
 
 
Čechovský Martin
Vacenovský Pavel
 
 
-6-5-8  0301
2.Volek Pavel ml.
Kratochvíl Jaroslav
 
 
Mikeska Michal
Drábek Ivo
 
 
674  3011
3.Šubík JiříMikeska Michal11-2610 3121
4.Zástěra LiborČechovský Martin-9-5-7  0322
5.Kratochvíl JaroslavDrábek Ivo8-1057 3132
6.Volek Pavel ml.Vacenovský Pavel975  3042
7.Zástěra LiborMikeska Michal-8-5-7  0343
8.Kratochvíl JaroslavČechovský Martin9-10-9-6 1344
9.Volek Pavel ml.Drábek Ivo676  3054
10.Šubík JiříVacenovský Pavel1087  3064
11.Kratochvíl JaroslavMikeska Michal-58-7-12 1365
12.Volek Pavel ml.Čechovský Martin547  3075
13.Šubík JiříDrábek Ivo-6-3-4  0376
14.Zástěra LiborVacenovský Pavel-5-9-6  0377
15.Volek Pavel ml.Mikeska Michal269  3087
16.Šubík JiříČechovský Martin-5-3-4  0388
17.Zástěra LiborDrábek Ivo1067  3098
18.Kratochvíl JaroslavVacenovský Pavel-610-157-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šubík Jiří22Mikeska Michal22
Zástěra Libor13Čechovský Martin31
Kratochvíl Jaroslav13Drábek Ivo13
Volek Pavel ml.40Vacenovský Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Mrenica Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:33322:441SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švejda Alois
Stibor Tomáš
 
 
Charvát Vít ml.
Kuchařič Jiří st.
 
 
-6-6-7  0301
2.Vutov Ivan
Hanák Zdeněk
 
 
Bábíček Josef
Charvát Vít st.
 
 
-8-5-6  0302
3.Švejda AloisKuchařič Jiří st.-8-998-82303
4.Hanák ZdeněkBábíček Josef-3-9-8  0304
5.Vutov IvanCharvát Vít ml.9-8-6-9 1305
6.Stibor TomášCharvát Vít st.-210106 3115
7.Hanák ZdeněkKuchařič Jiří st.-7-9-7  0316
8.Vutov IvanBábíček Josef-9-3-5  0317
9.Stibor TomášCharvát Vít ml.-4-10-5  0318
10.Švejda AloisCharvát Vít st.117-5-563228
11.Vutov IvanKuchařič Jiří st.-9-10-7  0329
12.Stibor TomášBábíček Josef-3-9-4  03210
13.Švejda AloisCharvát Vít ml.-89   11  
14.Hanák ZdeněkCharvát Vít st.         
15.Stibor TomášKuchařič Jiří st.         
16.Švejda AloisBábíček Josef         
17.Hanák ZdeněkCharvát Vít ml.         
18.Vutov IvanCharvát Vít st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švejda Alois11Kuchařič Jiří st.30
Hanák Zdeněk02Bábíček Josef30
Vutov Ivan03Charvát Vít ml.20
Stibor Tomáš12Charvát Vít st.02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline