Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:28649:608TJ Jiskra Strážnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vránová Radana
Vaverka Lubomír
 
 
Hanák Jiří
Suský Stanislav
 
 
598  3010
2.Kamenský Petr
Černý Zdeněk
 
 
Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
106-9-8-72311
3.Černý ZdeněkHanák Jiří-9-7-3  0312
4.Vránová RadanaVala Vítězslav5109  3022
5.Vaverka LubomírSuský Stanislav979  3032
6.Frolek RadekValoušek František26-8-873242
7.Vránová RadanaHanák Jiří-76-8-9 1343
8.Vaverka LubomírVala Vítězslav425  3053
9.Frolek RadekSuský Stanislav-51210-5-82354
10.Černý ZdeněkValoušek František7-10-9-6 1355
11.Vaverka LubomírHanák Jiří6-49-4-122356
12.Frolek RadekVala Vítězslav1078  3066
13.Černý ZdeněkSuský Stanislav-4-87-9 1367
14.Vránová RadanaValoušek František966  3077
15.Frolek RadekHanák Jiří-10-2-8  0378
16.Černý ZdeněkVala Vítězslav9-9-84123288
17.Vránová RadanaSuský Stanislav8915  3098
18.Vaverka LubomírValoušek František778  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Zdeněk13Hanák Jiří40
Vránová Radana31Vala Vítězslav04
Vaverka Lubomír31Suský Stanislav22
Frolek Radek22Valoušek František13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CVrchní
rozhodčí:
Vašík Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:36494:580TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutný František
Boruta Vladislav
 
 
Vajbar Antonín
Soukal Jiří st.
 
 
-8910-7-82301
2.Petrželka Tomáš
Trcala Miroslav
 
 
Hřebačka Tomáš
Šťavík Ondřej
 
 
113-76 3111
3.Boruta VladislavŠťavík Ondřej11-4-11-10 1312
4.Vašík MichalSoukal Jiří st.-5910-8-92313
5.Petrželka TomášHřebačka Tomáš-3-9-6  0314
6.Koutný FrantišekVajbar Antonín6-75-573224
7.Vašík MichalŠťavík Ondřej-1312-7-8 1325
8.Petrželka TomášSoukal Jiří st.-9-68993235
9.Koutný FrantišekHřebačka Tomáš-9137-8-62336
10.Boruta VladislavVajbar Antonín9-6-9-9 1337
11.Petrželka Tomᚊťavík Ondřej-5-3-5  0338
12.Koutný FrantišekSoukal Jiří st.7-387 3148
13.Trcala MiroslavHřebačka Tomáš-6-8-3  0349
14.Vašík MichalVajbar Antonín-8-2-10  03410
15.Koutný FrantišekŠťavík Ondřej6    10  
16.Trcala MiroslavSoukal Jiří st.         
17.Vašík MichalHřebačka Tomáš         
18.Petrželka TomášVajbar Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Boruta Vladislav02Šťavík Ondřej30
Vašík Michal03Soukal Jiří st.12
Petrželka Tomáš12Hřebačka Tomáš30
Koutný František21Vajbar Antonín21
Trcala Miroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18523:462SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Zbyněk
Kotásková Petra
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
797  3010
2.Drábek Milan
Chvátal Tomáš
 
 
Hladký Rostislav
Hušek Jindřich
 
 
-9-116563220
3.Chvátal TomášHladký Rostislav-7107-693230
4.Kotásková PetraKuchař Pavel9911  3040
5.Drábek MilanŠlancar Jiří-9-510-7 1341
6.Příkaský ZbyněkHušek Jindřich461  3051
7.Kotásková PetraHladký Rostislav-9-10-8  0352
8.Drábek MilanKuchař Pavel10118  3062
9.Příkaský ZbyněkŠlancar Jiří765  3072
10.Chvátal TomášHušek Jindřich8-14-36-52373
11.Drábek MilanHladký Rostislav-7-812-6 1374
12.Příkaský ZbyněkKuchař Pavel957  3084
13.Chvátal Tomᚊlancar Jiří116-57 3194
14.Kotásková PetraHušek Jindřich-8589 31104
15.Příkaský ZbyněkHladký Rostislav         
16.Chvátal TomášKuchař Pavel         
17.Kotásková PetraŠlancar Jiří         
18.Drábek MilanHušek Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chvátal Tomáš21Hladký Rostislav21
Kotásková Petra21Kuchař Pavel03
Drábek Milan12Šlancar Jiří12
Příkaský Zbyněk30Hušek Jindřich12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TEZA SKST Hodonín, Lipová alej 23BRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:24548:492T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezucha Jan
Rybár Dušan ml.
 
 
Mikulecký Marek
Hašlík Jakub
 
 
-668-9-72301
2.Jakubčík Roman
Rybár Dušan st.
 
 
Kosík Tomáš
Malík Vladimír
 
 
53-96 3111
3.Rybár Dušan st.Hašlík Jakub-5-6-10  0312
4.Jakubčík RomanMalík Vladimír648  3022
5.Bezucha JanMikulecký Marek-6-89-7 1323
6.Rybár Dušan ml.Hlobil Albert898  3033
7.Jakubčík RomanHašlík Jakub-3-9-7  0334
8.Bezucha JanMalík Vladimír-689-9-32335
9.Rybár Dušan ml.Mikulecký Marek667  3045
10.Rybár Dušan st.Hlobil Albert494  3055
11.Bezucha JanHašlík Jakub9-3-3-7 1356
12.Rybár Dušan ml.Malík Vladimír642  3066
13.Rybár Dušan st.Mikulecký Marek5-5-5393276
14.Jakubčík RomanKosík Tomáš875  3086
15.Rybár Dušan ml.Hašlík Jakub7-855 3196
16.Rybár Dušan st.Malík Vladimír57-4-7732106
17.Jakubčík RomanMikulecký Marek12-8   11  
18.Bezucha JanKosík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rybár Dušan st.31Hašlík Jakub31
Jakubčík Roman21Malík Vladimír13
Bezucha Jan03Mikulecký Marek12
Rybár Dušan ml.40Hlobil Albert02
   Kosík Tomáš01
V družstvu hostů střídal hráče Hlobila Tomáš Kosík (z.č.14)



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Mrenica Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30235:383TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vutov Ivan
Mrenica Ondřej
 
 
Salajka Milan
Drábek Ivo
 
 
-4-512-4 1301
2.Švejda Alois
Čepera Roman
 
 
Čechovský Václav
Král Jiří
 
 
-4-2-8  0302
3.Vutov IvanKrál Jiří-5-4-7  0303
4.Hanák ZdeněkDrábek Ivo-6-610-10 1304
5.Švejda AloisSalajka Milan-7911-3-42305
6.Stibor TomášČechovský Václav-2-5-9  0306
7.Hanák ZdeněkKrál Jiří-6-8-9  0307
8.Čepera RomanDrábek Ivo10-9-4-5 1308
9.Stibor TomášSalajka Milan-6-3-6  0309
10.Vutov IvanČechovský Václav-8-7-7  03010
11.Čepera RomanKrál Jiří-6-1-4  03  
12.Stibor TomášDrábek Ivo         
13.Vutov IvanSalajka Milan         
14.Hanák ZdeněkČechovský Václav         
15.Stibor TomášKrál Jiří         
16.Vutov IvanDrábek Ivo         
17.Hanák ZdeněkSalajka Milan         
18.Čepera RomanČechovský Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vutov Ivan02Král Jiří20
Hanák Zdeněk02Drábek Ivo20
Švejda Alois01Salajka Milan20
Stibor Tomáš02Čechovský Václav20
Čepera Roman01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1041:36729:699SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jaroslav
Volek Pavel ml.
 
 
Bábíček Josef
Kuchařič Jiří st.
 
 
353  3010
2.Šubík Jiří
Zástěra Libor
 
 
Hrbáček Milan
Kordula Jiří
 
 
584  3020
3.Šubík JiříKuchařič Jiří st.-47-79-42321
4.Zástěra LiborBábíček Josef77-7-7-72322
5.Kratochvíl JaroslavHrbáček Milan85-9-9-82323
6.Volek Pavel ml.Kordula Jiří987  3033
7.Zástěra LiborKuchařič Jiří st.1010-10-8-82334
8.Kratochvíl JaroslavBábíček Josef36-8-11103244
9.Volek Pavel ml.Hrbáček Milan-11768 3154
10.Šubík JiříKordula Jiří-8-7108-62355
11.Kratochvíl JaroslavKuchařič Jiří st.858  3065
12.Volek Pavel ml.Bábíček Josef-810-9-9 1366
13.Šubík JiříHrbáček Milan-5-61212-82367
14.Zástěra LiborKordula Jiří9-37-7-72368
15.Volek Pavel ml.Kordula Petr8-674 3178
16.Šubík JiříBábíček Josef-8-29593288
17.Zástěra LiborHrbáček Milan-9-1128-62389
18.Kratochvíl JaroslavKordula Jiří-9-9-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šubík Jiří13Kuchařič Jiří st.21
Zástěra Libor04Bábíček Josef22
Kratochvíl Jaroslav22Hrbáček Milan31
Volek Pavel ml.31Kordula Jiří31
   Kordula Petr01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS