Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:35401:516TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otáhal Jan
Vajbar Antonín
 
 
Volek Pavel ml.
Kratochvíl Jaroslav
 
 
9-10-116-122301
2.Soukal Jiří st.
Hoch Vítek
 
 
Zástěra Libor
Sedláček Zdeněk
 
 
-99105 3111
3.Soukal Jiří st.Volek Pavel ml.-17-6-4 1312
4.Hoch VítekZástěra Libor-3-59-7 1313
5.Otáhal JanKratochvíl Jaroslav-8-3-9  0314
6.Vajbar AntonínSedláček Zdeněk89-9-1263224
7.Hoch VítekVolek Pavel ml.-3-4-5  0325
8.Otáhal JanZástěra Libor-6-6-3  0326
9.Vajbar AntonínKratochvíl Jaroslav-1389-1183236
10.Soukal Jiří st.Sedláček Zdeněk8-5-9-7 1337
11.Otáhal JanVolek Pavel ml.-8-4-4  0338
12.Vajbar AntonínZástěra Libor5-7-7-5 1339
13.Soukal Jiří st.Kratochvíl Jaroslav-7-7-5  03310
14.Hoch VítekSedláček Zdeněk         
15.Vajbar AntonínVolek Pavel ml.         
16.Soukal Jiří st.Zástěra Libor         
17.Hoch VítekKratochvíl Jaroslav         
18.Otáhal JanSedláček Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukal Jiří st.03Volek Pavel ml.30
Hoch Vítek02Zástěra Libor30
Otáhal Jan03Kratochvíl Jaroslav21
Vajbar Antonín21Sedláček Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Suský Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13460:356TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
5810  3010
2.Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
Švejda Alois
Vutov Ivan
 
 
9-89-9163220
3.Vala VítězslavStibor Tomáš7-8-10-5 1321
4.Suský StanislavHanák Zdeněk9-936 3131
5.Valoušek FrantišekŠvejda Alois-4-99-1 1332
6.Hanák JiříVutov Ivan586  3042
7.Suský StanislavStibor Tomáš6712  3052
8.Valoušek FrantišekHanák Zdeněk-8584 3162
9.Hanák JiříŠvejda Alois3213  3072
10.Vala VítězslavVutov Ivan-419-8103282
11.Valoušek FrantišekStibor Tomáš436  3092
12.Hanák JiříHanák Zdeněk-9216 31102
13.Vala VítězslavŠvejda Alois61-55 31  
14.Suský StanislavVutov Ivan         
15.Hanák JiříStibor Tomáš         
16.Vala VítězslavHanák Zdeněk         
17.Suský StanislavŠvejda Alois         
18.Valoušek FrantišekVutov Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vala Vítězslav11Stibor Tomáš12
Suský Stanislav20Hanák Zdeněk03
Valoušek František21Švejda Alois11
Hanák Jiří30Vutov Ivan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít ml.
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:37534:616T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchařič Jiří st.
Bábíček Josef
 
 
Jakubčík Roman
Kalivoda Martin
 
 
12-910-7153210
2.Novák Radek
Charvát Vít ml.
 
 
Rybár Dušan st.
Rybár Dušan ml.
 
 
-79-4-9 1311
3.Bábíček JosefRybár Dušan ml.-8-9-10  0312
4.Charvát Vít ml.Jakubčík Roman-5-7-3  0313
5.Novák RadekRybár Dušan st.-5-7-3  0314
6.Kuchařič Jiří st.Kalivoda Martin59-88 3124
7.Charvát Vít ml.Rybár Dušan ml.-89-4-8 1325
8.Novák RadekJakubčík Roman79-7-9-72326
9.Kuchařič Jiří st.Rybár Dušan st.89-99 3136
10.Bábíček JosefKalivoda Martin-8756 3146
11.Novák RadekRybár Dušan ml.-2-412-6 1347
12.Kuchařič Jiří st.Jakubčík Roman-8-9-9  0348
13.Bábíček JosefRybár Dušan st.87-8-5-42349
14.Charvát Vít ml.Kalivoda Martin-98-5993259
15.Kuchařič Jiří st.Rybár Dušan ml.-77-910-1023510
16.Bábíček JosefJakubčík Roman-799  21  
17.Charvát Vít ml.Rybár Dušan st.         
18.Novák RadekKalivoda Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bábíček Josef12Rybár Dušan ml.40
Charvát Vít ml.12Jakubčík Roman30
Novák Radek03Rybár Dušan st.21
Kuchařič Jiří st.22Kalivoda Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:36607:639SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salajka Milan
Král Jiří
 
 
Kolář David
Chvátal Tomáš
 
 
-7-3-12  0301
2.Mikeska Michal
Drábek Ivo
 
 
Příkaský Zbyněk
Kotásková Petra
 
 
1037  3011
3.Král JiříKotásková Petra-7-10-7  0312
4.Mikeska MichalPříkaský Zbyněk9-88-593222
5.Drábek IvoKolář David-8-29-7 1323
6.Salajka MilanChvátal Tomáš593  3033
7.Mikeska MichalKotásková Petra72-8-763243
8.Drábek IvoPříkaský Zbyněk-5-9-11  0344
9.Salajka MilanKolář David-9-122-9 1345
10.Král JiříChvátal Tomáš8-8-6-8 1346
11.Drábek IvoKotásková Petra715-104 3156
12.Salajka MilanPříkaský Zbyněk9-6-7-1 1357
13.Král JiříKolář David-58-6-2 1358
14.Mikeska MichalChvátal Tomáš7810  3068
15.Salajka MilanKotásková Petra1529  3078
16.Král JiříPříkaský Zbyněk-9-5-6  0379
17.Mikeska MichalKolář David11-7108 3189
18.Drábek IvoChvátal Tomáš-1210-7-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Jiří04Kotásková Petra13
Mikeska Michal40Příkaský Zbyněk31
Drábek Ivo13Kolář David31
Salajka Milan22Chvátal Tomáš22
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34659:662SKST Mart Hodonín Stavoimpex F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lorenc David
Malík Vladimír
 
 
Koutný František
Boruta Vladislav
 
 
-78-6383210
2.Mikulecký Marek
Gallus Petr st.
 
 
Trcala Miroslav
Petrželka Tomáš
 
 
63-912 3120
3.Kokeš LukášKoutný František-9-5-8  0321
4.Mikulecký MarekPetrželka Tomáš-5-910-7 1322
5.Malík VladimírVašík Michal-1010104 3132
6.Lorenc DavidBoruta Vladislav7-675 3142
7.Mikulecký MarekKoutný František-86-3-4 1343
8.Malík VladimírPetrželka Tomáš7-784 3153
9.Lorenc DavidVašík Michal5-1099 3163
10.Kokeš LukášBoruta Vladislav-4-8-6  0364
11.Malík VladimírKoutný František-6-7-4  0365
12.Lorenc DavidPetrželka Tomáš12118  3075
13.Gallus Petr st.Vašík Michal14-10-65-82376
14.Mikulecký MarekTrcala Miroslav76-6-5-92377
15.Lorenc DavidKoutný František1077  3087
16.Gallus Petr st.Petrželka Tomáš910-87 3197
17.Mikulecký MarekVašík Michal-119-4-3 1398
18.Malík VladimírTrcala Miroslav-8-7461032108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kokeš Lukáš02Koutný František31
Mikulecký Marek04Petrželka Tomáš13
Malík Vladimír31Vašík Michal22
Lorenc David40Boruta Vladislav11
Gallus Petr st.11Trcala Miroslav11
Střídání Petr Gallus za Lukáše Kokeše, Miroslav Trcala za Vladislava Borutu.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
Šlancar Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31663:609TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
Žajdlík Ludvík
Lanová Renata
 
 
-77610 3110
2.Melichar Libor
Šafařík Jan
 
 
Frolek Radek
Vaverka Lubomír
 
 
-677-4-102311
3.Šlancar JiříVaverka Lubomír-5-5-8  0312
4.Kuchař PavelFrolek Radek-1057-3-62313
5.Šafařík JanŽajdlík Ludvík444  3023
6.Melichar LiborLanová Renata-11861 3133
7.Kuchař PavelVaverka Lubomír-5-9-8  0334
8.Šafařík JanFrolek Radek-468-773244
9.Melichar LiborŽajdlík Ludvík6115  3054
10.Šlancar JiříLanová Renata4-10-86-42355
11.Šafařík JanVaverka Lubomír-67-10753265
12.Melichar LiborFrolek Radek6157  3075
13.Šlancar JiříŽajdlík Ludvík-8-7-8  0376
14.Kuchař PavelLanová Renata-9-89-7 1377
15.Melichar LiborVaverka Lubomír653  3087
16.Šlancar JiříFrolek Radek-6-710-10 1388
17.Kuchař PavelŽajdlík Ludvík5-151210 3198
18.Šafařík JanLanová Renata559  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlancar Jiří04Vaverka Lubomír22
Kuchař Pavel13Frolek Radek22
Šafařík Jan40Žajdlík Ludvík13
Melichar Libor40Lanová Renata22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline