Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:32613:561TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salajka Milan
Drábek Ivo
 
 
Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
-8-63-9 1301
2.Čechovský Martin
Čechovský Václav
 
 
Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
6-8109 3111
3.Bohunský RostislavHanák Jiří-5-6-8  0312
4.Mikeska MichalVala Vítězslav-8-7-6  0313
5.Čechovský MartinSuský Stanislav645  3023
6.Salajka MilanValoušek František1066  3033
7.Mikeska MichalHanák Jiří-5-7-9  0334
8.Čechovský MartinVala Vítězslav60-9-443244
9.Salajka MilanSuský Stanislav-647-663254
10.Bohunský RostislavValoušek František-6999 3164
11.Čechovský MartinHanák Jiří3-12-6-8 1365
12.Salajka MilanVala Vítězslav26-9-833275
13.Bohunský RostislavSuský Stanislav8-95-9-102376
14.Čechovský VáclavValoušek František87-62 3186
15.Salajka MilanHanák Jiří-7-7-9  0387
16.Bohunský RostislavVala Vítězslav-96-4593297
17.Čechovský VáclavSuský Stanislav7510  30107
18.Čechovský MartinValoušek František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bohunský Rostislav22Hanák Jiří40
Mikeska Michal02Vala Vítězslav13
Čechovský Martin21Suský Stanislav13
Salajka Milan31Valoušek František03
Čechovský Václav20   
Příponky nejsou. Domácí střídání ve 14.utkaní: Václav Čechovský za Michala Mikesku



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34602:611nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Vít ml.
Kuchařič Jiří st.
 
 
Hřebačka Tomáš
Hoch Vítek
 
 
64-88 3110
2.Hrbáček Milan
Bábíček Josef
 
 
Charvát Vavřinec
Šťavík Ondřej
 
 
48-11-0133220
3.Bábíček JosefŠťavík Ondřej-9-4-5  0321
4.Hrbáček MilanCharvát Vavřinec-98-5-9 1322
5.Charvát Vít ml.Hřebačka Tomáš-13-67-4 1323
6.Kuchařič Jiří st.Hoch Vítek776  3033
7.Hrbáček MilanŠťavík Ondřej-6-9-8  0334
8.Charvát Vít ml.Charvát Vavřinec889  3044
9.Kuchařič Jiří st.Hřebačka Tomáš-98-3-7 1345
10.Bábíček JosefHoch Vítek798  3055
11.Charvát Vít ml.Šťavík Ondřej10-5-9-9 1356
12.Kuchařič Jiří st.Charvát Vavřinec26-1110 3166
13.Bábíček JosefHřebačka Tomáš9-9-7-4 1367
14.Hrbáček MilanSedláček Zdeněk510-85 3177
15.Kuchařič Jiří st.Šťavík Ondřej-1-9-9  0378
16.Bábíček JosefCharvát Vavřinec8-794 3188
17.Hrbáček MilanHřebačka Tomáš-7-8-9  0389
18.Charvát Vít ml.Sedláček Zdeněk7-636 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bábíček Josef22Šťavík Ondřej40
Hrbáček Milan13Charvát Vavřinec13
Charvát Vít ml.22Hřebačka Tomáš40
Kuchařič Jiří st.22Hoch Vítek02
   Sedláček Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36671:658nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volek Pavel ml.
Zástěra Libor
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
15108  3010
2.Kratochvíl Jaroslav
Hrabec Lukáš
 
 
Hladký Rostislav
Hušek Jindřich
 
 
-6-69-1 1311
3.Hrabec LukášHušek Jindřich-8-10-7  0312
4.Zástěra LiborŠlancar Jiří786  3022
5.Kratochvíl JaroslavKuchař Pavel10-1097 3132
6.Volek Pavel ml.Hladký Rostislav97-88 3142
7.Zástěra LiborHušek Jindřich-76-1593252
8.Kratochvíl JaroslavŠlancar Jiří-6-8-7  0353
9.Volek Pavel ml.Kuchař Pavel-868-1023263
10.Hrabec LukášHladký Rostislav-5-11-9  0364
11.Kratochvíl JaroslavHušek Jindřich9-9-10-8 1365
12.Volek Pavel ml.Šlancar Jiří643  3075
13.Hrabec LukášKuchař Pavel10-3-7-9 1376
14.Zástěra LiborHladký Rostislav-113117 3186
15.Volek Pavel ml.Hušek Jindřich3-10-103103296
16.Hrabec Lukᚊlancar Jiří-7-7-9  0397
17.Zástěra LiborKuchař Pavel8-8-99-92398
18.Kratochvíl JaroslavHladký Rostislav-9-9412-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrabec Lukáš04Hušek Jindřich22
Zástěra Libor31Šlancar Jiří22
Kratochvíl Jaroslav13Kuchař Pavel22
Volek Pavel ml.40Hladký Rostislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Zajíc René
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:34353:475SKST Mart Hodonín Stavoimpex F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vutov Ivan
Hanák Zdeněk
 
 
Šebesta Štefan
Kraus Jan
 
 
5-376 3110
2.Švejda Alois
Mikulík Jan
 
 
Kosík Tomáš
Lorenc David
 
 
-5-6-2  0311
3.Mikulík JanLorenc David-2-6-5  0312
4.Švejda AloisKosík Tomáš8-8910 3122
5.Hanák ZdeněkŠebesta Štefan-8-11-8  0323
6.Vutov IvanKraus Jan-498-1073233
7.Švejda AloisLorenc David-4-4-7  0334
8.Hanák ZdeněkKosík Tomáš-89-66-52335
9.Vutov IvanŠebesta Štefan4-9-6-9 1336
10.Mikulík JanKraus Jan-4-6-8  0337
11.Hanák ZdeněkLorenc David9-6-8-9 1338
12.Vutov IvanKosík Tomáš-3-4-10  0339
13.Mikulík JanŠebesta Štefan-3-8-4  03310
14.Švejda AloisKraus Jan76   20  
15.Vutov IvanLorenc David         
16.Mikulík JanKosík Tomáš         
17.Švejda AloisŠebesta Štefan         
18.Hanák ZdeněkKraus Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulík Jan03Lorenc David30
Švejda Alois11Kosík Tomáš21
Hanák Zdeněk03Šebesta Štefan30
Vutov Ivan12Kraus Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Rančík Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19514:420T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybár Dušan st.
Rybár Dušan ml.
 
 
Koutný František
Valko Jan
 
 
913-99 3110
2.Jakubčík Roman
Zlámal Martin
 
 
Trcala Miroslav
Petrželka Tomáš
 
 
36-45 3120
3.Zlámal MartinKoutný František-5-12-3  0321
4.Rybár Dušan ml.Valko Jan57-107 3131
5.Rybár Dušan st.Trcala Miroslav-10-648113241
6.Jakubčík RomanPetrželka Tomáš949  3051
7.Rybár Dušan ml.Koutný František-10755 3161
8.Rybár Dušan st.Valko Jan257  3071
9.Jakubčík RomanTrcala Miroslav64-96 3181
10.Zlámal MartinPetrželka Tomáš-9-9-8  0382
11.Rybár Dušan st.Koutný František77-8-10-82383
12.Jakubčík RomanValko Jan656  3093
13.Zlámal MartinTrcala Miroslav-42-8-3 1394
14.Rybár Dušan ml.Petrželka Tomáš474  30104
15.Jakubčík RomanKoutný František         
16.Zlámal MartinValko Jan         
17.Rybár Dušan ml.Trcala Miroslav         
18.Rybár Dušan st.Petrželka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zlámal Martin03Koutný František21
Rybár Dušan ml.30Valko Jan03
Rybár Dušan st.21Trcala Miroslav12
Jakubčík Roman30Petrželka Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:23575:536SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Zbyněk
Kolář David
 
 
Frolek Radek
Kamenský Petr
 
 
7-9-101193210
2.Chvátal Tomáš
Chvátal Antonín
 
 
Černý Zdeněk
Lanová Renata
 
 
-910-6-13 1311
3.Kolář DavidKamenský Petr-88-86-52312
4.Chvátal AntonínČerný Zdeněk89-7-1243222
5.Chvátal TomášLanová Renata-53-89113232
6.Příkaský ZbyněkFrolek Radek84-94 3142
7.Chvátal AntonínKamenský Petr98-57 3152
8.Chvátal TomášČerný Zdeněk11-98-863262
9.Příkaský ZbyněkLanová Renata10613  3072
10.Kolář DavidFrolek Radek-11-7-10  0373
11.Chvátal TomášKamenský Petr97-9-793283
12.Příkaský ZbyněkČerný Zdeněk6-6514 3193
13.Kolář DavidLanová Renata8-71312 31103
14.Chvátal AntonínFrolek Radek-98-9  12  
15.Příkaský ZbyněkKamenský Petr         
16.Kolář DavidČerný Zdeněk         
17.Chvátal AntonínLanová Renata         
18.Chvátal TomášFrolek Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolář David12Kamenský Petr12
Chvátal Antonín20Černý Zdeněk03
Chvátal Tomáš30Lanová Renata03
Příkaský Zbyněk30Frolek Radek11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline