Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:25602:524SKST Mart Hodonín Stavoimpex F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Vladimír
Kraus Jan
 
 
Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
-9-5-9  0301
2.Kosík Tomáš
Mikulecký Marek
 
 
Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
7-97-8-112302
3.Kraus JanHanák Jiří-109-98-72303
4.Malík VladimírVala Vítězslav397  3013
5.Mikulecký MarekSuský Stanislav99-1010 3123
6.Kosík TomášValoušek František-7-9-7  0324
7.Malík VladimírHanák Jiří10-7-9-3 1325
8.Mikulecký MarekVala Vítězslav451  3035
9.Kosík TomášSuský Stanislav-5-72613245
10.Kraus JanValoušek František874  3055
11.Mikulecký MarekHanák Jiří611-8-6-102356
12.Kosík TomášVala Vítězslav367  3066
13.Kraus JanSuský Stanislav33-8-193276
14.Malík VladimírValoušek František878  3086
15.Kosík TomášHanák Jiří886  3096
16.Kraus JanVala Vítězslav-79-107832106
17.Malík VladimírSuský Stanislav129   20  
18.Mikulecký MarekValoušek František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kraus Jan31Hanák Jiří31
Malík Vladimír21Vala Vítězslav04
Mikulecký Marek21Suský Stanislav03
Kosík Tomáš31Valoušek František12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
Šlancar Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21549:491TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladký Rostislav
Horák Ondřej
 
 
Šťavík Ondřej
Vajbar Antonín
 
 
51010  3010
2.Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
Otáhal Jan
Oslzlý Michal
 
 
10-744 3120
3.Hladký RostislavŠťavík Ondřej-5-9-10  0321
4.Horák OndřejVajbar Antonín6-9107 3131
5.Kuchař PavelOtáhal Jan5-1116-993241
6.Šlancar JiříOslzlý Michal8-972 3151
7.Horák OndřejŠťavík Ondřej-4-79-7 1352
8.Kuchař PavelVajbar Antonín-10-575-82353
9.Šlancar JiříOtáhal Jan129-119 3163
10.Hladký RostislavOslzlý Michal567  3073
11.Kuchař PavelŠťavík Ondřej-9-10-4  0374
12.Šlancar JiříVajbar Antonín-118119 3184
13.Hladký RostislavOtáhal Jan-7976 3194
14.Horák OndřejOslzlý Michal-8298 31104
15.Šlancar Jiř튝avík Ondřej         
16.Hladký RostislavVajbar Antonín         
17.Horák OndřejOtáhal Jan         
18.Kuchař PavelOslzlý Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hladký Rostislav21Šťavík Ondřej30
Horák Ondřej21Vajbar Antonín12
Kuchař Pavel12Otáhal Jan03
Šlancar Jiří30Oslzlý Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:33417:485TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lanová Renata
Martinek Tomáš
 
 
Salajka Milan
Drábek Ivo
 
 
-8237 3110
2.Kamenský Petr
Žajdlík Ludvík
 
 
Čechovský Martin
Bohunský Rostislav
 
 
-4-7-6  0311
3.Žajdlík LudvíkČechovský Martin-6-4-9  0312
4.Martinek TomášBohunský Rostislav-6-9-10  0313
5.Kamenský PetrDrábek Ivo1346  3023
6.Lanová RenataSalajka Milan-9-106873233
7.Martinek TomášČechovský Martin15-9-5-6 1334
8.Kamenský PetrBohunský Rostislav-97-5-9 1335
9.Lanová RenataDrábek Ivo-910-3-7 1336
10.Žajdlík LudvíkSalajka Milan-4-6-2  0337
11.Kamenský PetrČechovský Martin2-9-9-7 1338
12.Lanová RenataBohunský Rostislav895  3048
13.Žajdlík LudvíkDrábek Ivo8-9-2-8 1349
14.Martinek TomášSalajka Milan-5-2-6  03410
15.Lanová RenataČechovský Martin         
16.Žajdlík LudvíkBohunský Rostislav         
17.Martinek TomášDrábek Ivo         
18.Kamenský PetrSalajka Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žajdlík Ludvík03Čechovský Martin30
Martinek Tomáš03Bohunský Rostislav21
Kamenský Petr12Drábek Ivo21
Lanová Renata21Salajka Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CVrchní
rozhodčí:
Vašík Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:31277:386SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutný František
Vašík Michal
 
 
Bábíček Josef
Kuchařič Jiří st.
 
 
-810-7-6 1301
2.Trcala Miroslav
Valko Jan
 
 
Novák Radek
Charvát Vít ml.
 
 
-5-7-10  0302
3.Boruta MatějKuchařič Jiří st.-6-6-2  0303
4.Valko JanBábíček Josef-7-6-8  0304
5.Vašík MichalNovák Radek-6-8-1  0305
6.Trcala MiroslavCharvát Vít ml.37-106 3115
7.Valko JanKuchařič Jiří st.-8-2-10  0316
8.Vašík MichalBábíček Josef7-11-11-4 1317
9.Trcala MiroslavNovák Radek-6-6-6  0318
10.Boruta MatějCharvát Vít ml.-95-8-9 1319
11.Vašík MichalKuchařič Jiří st.-4-8-5  03110
12.Trcala MiroslavBábíček Josef         
13.Boruta MatějNovák Radek         
14.Valko JanCharvát Vít ml.         
15.Trcala MiroslavKuchařič Jiří st.         
16.Boruta MatějBábíček Josef         
17.Valko JanNovák Radek         
18.Vašík MichalCharvát Vít ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Boruta Matěj02Kuchařič Jiří st.30
Valko Jan02Bábíček Josef20
Vašík Michal03Novák Radek20
Trcala Miroslav11Charvát Vít ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:22518:474SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Zbyněk
Kotásková Petra
 
 
Sedláček Zdeněk
Zástěra Libor
 
 
786  3010
2.Kolář David
Drábek Milan
 
 
Volek Pavel ml.
Kratochvíl Jaroslav
 
 
73-79 3120
3.Kolář DavidVolek Pavel ml.-10-912-11 1321
4.Kotásková PetraKratochvíl Jaroslav992  3031
5.Drábek MilanZástěra Libor-104-6-1 1332
6.Příkaský ZbyněkSedláček Zdeněk72-10-873242
7.Kotásková PetraVolek Pavel ml.-7-9-3  0343
8.Drábek MilanKratochvíl Jaroslav-11943 3153
9.Příkaský ZbyněkZástěra Libor5-578 3163
10.Kolář DavidSedláček Zdeněk-5-9-3  0364
11.Drábek MilanVolek Pavel ml.-5-7-9  0365
12.Příkaský ZbyněkKratochvíl Jaroslav9127  3075
13.Kolář DavidZástěra Libor88-88 3185
14.Kotásková PetraSedláček Zdeněk998  3095
15.Příkaský ZbyněkVolek Pavel ml.96-74 31105
16.Kolář DavidKratochvíl Jaroslav-39   11  
17.Kotásková PetraZástěra Libor         
18.Drábek MilanSedláček Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kolář David12Volek Pavel ml.31
Kotásková Petra21Kratochvíl Jaroslav03
Drábek Milan12Zástěra Libor12
Příkaský Zbyněk40Sedláček Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Bezucha Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16472:411T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubčík Roman
Bezucha Jan
 
 
Švejda Alois
Čepera Roman
 
 
-11-84663210
2.Rybár Dušan st.
Mikuš Tomáš
 
 
Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
7-47-1293220
3.Rybár Dušan st.Stibor Tomáš101-36 3130
4.Mikuš TomášHanák Zdeněk-4-4-6  0331
5.Bezucha JanČepera Roman51014  3041
6.Jakubčík RomanŠvejda Alois710-5-683251
7.Mikuš TomášStibor Tomáš89-87 3161
8.Bezucha JanHanák Zdeněk-5-955-102362
9.Jakubčík RomanČepera Roman67-95 3172
10.Rybár Dušan st.Švejda Alois1137  3082
11.Bezucha JanStibor Tomáš9-687 3192
12.Jakubčík RomanHanák Zdeněk499  30102
13.Rybár Dušan st.Čepera Roman15   20  
14.Mikuš Tomᚊvejda Alois         
15.Jakubčík RomanStibor Tomáš         
16.Rybár Dušan st.Hanák Zdeněk         
17.Mikuš TomášČepera Roman         
18.Bezucha JanŠvejda Alois         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rybár Dušan st.20Stibor Tomáš03
Mikuš Tomáš11Hanák Zdeněk21
Bezucha Jan21Čepera Roman02
Jakubčík Roman30Švejda Alois02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS