Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Suský Stanislav
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:34638:603T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Jiří
Suský Stanislav
 
 
Rybár Dušan st.
Bezucha Jan
 
 
7-5-5-5 1301
2.Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
Maděrič Zdeněk
Jakubčík Roman
 
 
456  3011
3.Vala VítězslavRybár Dušan st.9-9-10-10 1312
4.Suský StanislavJakubčík Roman-5-9-7  0313
5.Valoušek FrantišekBezucha Jan-9-107-11 1314
6.Hanák JiříMaděrič Zdeněk666  3024
7.Suský StanislavRybár Dušan st.1029  3034
8.Valoušek FrantišekJakubčík Roman-4-1010-9 1335
9.Hanák JiříBezucha Jan59-103 3145
10.Vala VítězslavMaděrič Zdeněk788  3055
11.Valoušek FrantišekRybár Dušan st.-11-10-8  0356
12.Hanák JiříJakubčík Roman-10-108-3 1357
13.Vala VítězslavBezucha Jan9-1043 3167
14.Suský StanislavMaděrič Zdeněk-64310 3177
15.Hanák JiříRybár Dušan st.7-76-6-132378
16.Vala VítězslavJakubčík Roman-109-9-9 1379
17.Suský StanislavBezucha Jan-13953 3189
18.Valoušek FrantišekMaděrič Zdeněk-9-4-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vala Vítězslav22Rybár Dušan st.31
Suský Stanislav31Jakubčík Roman40
Valoušek František04Bezucha Jan13
Hanák Jiří22Maděrič Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1030:36623:629SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otáhal Jan
Soukal Jiří ml.
 
 
Příkaský Zbyněk
Kolář David
 
 
147-8-10-92301
2.Šťavík Ondřej
Soukal Jiří st.
 
 
Drábek Milan
Chvátal Tomáš
 
 
-97-71023211
3.Soukal Jiří ml.Chvátal Tomáš-8127-12-52312
4.Šťavík OndřejKolář David792  3022
5.Otáhal JanDrábek Milan48-5-9-72323
6.Soukal Jiří st.Příkaský Zbyněk6-3-4-8 1324
7.Šťavík OndřejChvátal Tomáš158  3034
8.Otáhal JanKolář David-4-8-5  0335
9.Soukal Jiří st.Drábek Milan-683-5-122336
10.Soukal Jiří ml.Příkaský Zbyněk9-11-6-9 1337
11.Otáhal JanChvátal Tomáš78-7-7-92338
12.Soukal Jiří st.Kolář David-6-1211993248
13.Soukal Jiří ml.Drábek Milan-7-48-10 1349
14.Šťavík OndřejPříkaský Zbyněk-1273-823259
15.Soukal Jiří st.Chvátal Tomáš13-9-911-623510
16.Soukal Jiří ml.Kolář David-10-109  12  
17.Šťavík OndřejDrábek Milan         
18.Otáhal JanPříkaský Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukal Jiří ml.03Chvátal Tomáš31
Šťavík Ondřej30Kolář David12
Otáhal Jan03Drábek Milan30
Soukal Jiří st.13Příkaský Zbyněk21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12458:367TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jaroslav
Volek Pavel ml.
 
 
Trcala Miroslav
Valko Jan
 
 
899  3010
2.Šubík Jiří
Zástěra Libor
 
 
Vašík Michal
Boruta Matěj
 
 
-8798 3120
3.Sedláček ZdeněkTrcala Miroslav92-78 3130
4.Zástěra LiborVašík Michal86-95 3140
5.Kratochvíl JaroslavValko Jan-9195 3150
6.Volek Pavel ml.Boruta Matěj6109  3060
7.Zástěra LiborTrcala Miroslav-339-13-42361
8.Kratochvíl JaroslavVašík Michal7108  3071
9.Šubík JiříValko Jan7-6-12-6 1372
10.Sedláček ZdeněkBoruta Matěj255  3082
11.Kratochvíl JaroslavTrcala Miroslav7-684 3192
12.Šubík JiříVašík Michal-10897 31102
13.Sedláček ZdeněkValko Jan         
14.Zástěra LiborBoruta Matěj         
15.Šubík JiříTrcala Miroslav         
16.Sedláček ZdeněkVašík Michal         
17.Zástěra LiborValko Jan         
18.Kratochvíl JaroslavBoruta Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláček Zdeněk20Trcala Miroslav12
Zástěra Libor11Vašík Michal03
Kratochvíl Jaroslav30Valko Jan11
Volek Pavel ml.10Boruta Matěj02
Šubík Jiří11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Mrenica Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:32251:391TJ Jiskra Strážnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švejda Alois
Hanák Zdeněk
 
 
Frolek Radek
Černý Zdeněk
 
 
-98-2973210
2.Čepera Roman
Dobiáš Rudolf
 
 
Vránová Radana
Vaverka Lubomír
 
 
8-8-6-8 1311
3.Dobiáš RudolfFrolek Radek-4-3-1  0312
4.Čepera RomanČerný Zdeněk-9-4-8  0313
5.Hanák ZdeněkVaverka Lubomír-5-3-6  0314
6.Švejda AloisVránová Radana-3-7-9  0315
7.Čepera RomanFrolek Radek-7-7-4  0316
8.Hanák ZdeněkČerný Zdeněk-8-66-9 1317
9.Švejda AloisVaverka Lubomír-8-5-10  0318
10.Dobiáš RudolfVránová Radana-7-5-5  0319
11.Hanák ZdeněkFrolek Radek-6-5-9  03110
12.Švejda AloisČerný Zdeněk         
13.Dobiáš RudolfVaverka Lubomír         
14.Čepera RomanVránová Radana         
15.Švejda AloisFrolek Radek         
16.Dobiáš RudolfČerný Zdeněk         
17.Čepera RomanVaverka Lubomír         
18.Hanák ZdeněkVránová Radana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dobiáš Rudolf02Frolek Radek30
Čepera Roman02Černý Zdeněk20
Hanák Zdeněk03Vaverka Lubomír20
Švejda Alois02Vránová Radana20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8398:280TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salajka Milan
Bohunský Rostislav
 
 
Horák Ondřej
Hladký Rostislav
 
 
3-955 3110
2.Čechovský Martin
Mikeska Michal
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
696  3020
3.Mikeska MichalHladký Rostislav118-66 3130
4.Bohunský RostislavŠlancar Jiří3-875 3140
5.Salajka MilanHorák Ondřej86-9-573250
6.Čechovský MartinKuchař Pavel944  3060
7.Bohunský RostislavHladký Rostislav778  3070
8.Salajka MilanŠlancar Jiří65-119 3180
9.Čechovský MartinHorák Ondřej667  3090
10.Mikeska MichalKuchař Pavel-106-86432100
11.Salajka MilanHladký Rostislav-8-114  12  
12.Čechovský MartinŠlancar Jiří         
13.Mikeska MichalHorák Ondřej         
14.Bohunský RostislavKuchař Pavel         
15.Čechovský MartinHladký Rostislav         
16.Mikeska MichalŠlancar Jiří         
17.Bohunský RostislavHorák Ondřej         
18.Salajka MilanKuchař Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikeska Michal20Hladký Rostislav02
Bohunský Rostislav20Šlancar Jiří02
Salajka Milan20Horák Ondřej02
Čechovský Martin20Kuchař Pavel02
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít ml.
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17501:418SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Vít ml.
Novák Radek
 
 
Mikulecký Marek
Hájek Pavel
 
 
359  3010
2.Bábíček Josef
Kordula Jiří
 
 
Malík Vladimír
Lorenc David
 
 
10-99-8-92311
3.Kordula JiříMalík Vladimír6-965 3121
4.Novák RadekLorenc David-710-9-4 1322
5.Bábíček JosefMikulecký Marek4-9-44103232
6.Charvát Vít ml.Hájek Pavel7411  3042
7.Novák RadekMalík Vladimír-10-8-3  0343
8.Bábíček JosefLorenc David888  3053
9.Charvát Vít ml.Mikulecký Marek596  3063
10.Kordula JiříHájek Pavel5-985 3173
11.Bábíček JosefMalík Vladimír114-86 3183
12.Charvát Vít ml.Lorenc David6-99-9113293
13.Kordula JiříMikulecký Marek7-538 31103
14.Novák RadekHájek Pavel         
15.Charvát Vít ml.Malík Vladimír         
16.Kordula JiříLorenc David         
17.Novák RadekMikulecký Marek         
18.Bábíček JosefHájek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kordula Jiří30Malík Vladimír12
Novák Radek02Lorenc David12
Bábíček Josef30Mikulecký Marek03
Charvát Vít ml.30Hájek Pavel02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS