Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Otáhal Jan
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otáhal Jan
Hoch Vítek
 
 

 
 
WO    3010
2.Soukal Jiří st.
Soukal Jiří ml.
 
 

 
 
WO    3020
3.Soukal Jiří st.WO    3030
4.Hoch VítekWO    3040
5.Soukal Jiří ml.WO    3050
6.Otáhal JanWO    3060
7.Hoch VítekWO    3070
8.Soukal Jiří ml.WO    3080
9.Otáhal JanWO    3090
10.Soukal Jiří st.WO    30100
11.Soukal Jiří ml.         
12.Otáhal Jan         
13.Soukal Jiří st.         
14.Hoch Vítek         
15.Otáhal Jan         
16.Soukal Jiří st.         
17.Hoch Vítek         
18.Soukal Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010
Hosté se k utkání nedostavili.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Suský Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34536:625nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Jiří
Suský Stanislav
 
 
Kolář David
Drábek Milan
 
 
57-67 3110
2.Vala Vítězslav
 
 
Malošek Radek
Příkaský Zbyněk
 
 
WO    0311
3.Hanák JiříMalošek Radek677  3021
4.Vala VítězslavPříkaský Zbyněk108-7-1-82322
5.Suský StanislavDrábek Milan9-108-9-82323
6.Chvátal TomášWO    0324
7.Vala VítězslavMalošek Radek6-1199 3134
8.Suský StanislavPříkaský Zbyněk10-9-510-102335
9.Drábek MilanWO    0336
10.Hanák JiříChvátal Tomáš489  3046
11.Suský StanislavMalošek Radek53-810 3156
12.Příkaský ZbyněkWO    0357
13.Hanák JiříKolář David724  3067
14.Vala VítězslavChvátal Tomáš-8489 3177
15.Malošek RadekWO    0378
16.Hanák JiříPříkaský Zbyněk59-4-1393288
17.Vala VítězslavKolář David9-7-85-72389
18.Suský StanislavChvátal Tomáš3-884 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hanák Jiří40Malošek Radek03
Vala Vítězslav22Příkaský Zbyněk21
Suský Stanislav22Drábek Milan10
   Chvátal Tomáš03
   Kolář David11
WO05WO50
Střídání za SKST Rohatec,místo Drábek Milan nastoupil Kovář David



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Mrenica Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1011:33356:453TJ Sokol Vracov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čepera Roman
Mrenica Ondřej
 
 
Trcala Miroslav
Valko Jan
 
 
-5-7-2  0301
2.Švejda Alois
Hanák Zdeněk
 
 
Vašík Michal
Boruta Vladislav
 
 
-10-9-10  0302
3.Čepera RomanVašík Michal-174-15283212
4.Mrenica OndřejBoruta Vladislav-3-6-4  0313
5.Hanák ZdeněkTrcala Miroslav-105-8-8 1314
6.Švejda AloisValko Jan-6-7-9  0315
7.Mrenica OndřejVašík Michal-3-8-2  0316
8.Hanák ZdeněkBoruta Vladislav-6-8-5  0317
9.Švejda AloisTrcala Miroslav-68-8-8 1318
10.Čepera RomanValko Jan-8-6-4  0319
11.Hanák ZdeněkVašík Michal7-9116 3129
12.Švejda AloisBoruta Vladislav796  3039
13.Čepera RomanTrcala Miroslav-4-6-6  03310
14.Mrenica OndřejValko Jan-1-1-8  03  
15.Švejda AloisVašík Michal         
16.Čepera RomanBoruta Vladislav         
17.Mrenica OndřejTrcala Miroslav         
18.Hanák ZdeněkValko Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čepera Roman12Vašík Michal12
Mrenica Ondřej02Boruta Vladislav21
Hanák Zdeněk12Trcala Miroslav30
Švejda Alois12Valko Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:24574:514TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Zdeněk
Zástěra Libor
 
 
Vaverka Lubomír
Frolek Radek
 
 
-669-883210
2.Kratochvíl Jaroslav
Volek Pavel ml.
 
 
Kamenský Petr
Černý Zdeněk
 
 
499  3020
3.Sedláček ZdeněkFrolek Radek-9-41110-62321
4.Zástěra LiborKamenský Petr9-411-11-72322
5.Kratochvíl JaroslavVaverka Lubomír-668-773232
6.Volek Pavel ml.Černý Zdeněk1045  3042
7.Zástěra LiborFrolek Radek10-8-9783252
8.Kratochvíl JaroslavKamenský Petr66-04 3162
9.Volek Pavel ml.Vaverka Lubomír-973-673272
10.Sedláček ZdeněkČerný Zdeněk782  3082
11.Kratochvíl JaroslavFrolek Radek8-9-71-82383
12.Volek Pavel ml.Kamenský Petr4-36-1043293
13.Sedláček ZdeněkVaverka Lubomír-8-10-8  0394
14.Zástěra LiborČerný Zdeněk3-7910 31104
15.Volek Pavel ml.Frolek Radek-129   11  
16.Sedláček ZdeněkKamenský Petr         
17.Zástěra LiborVaverka Lubomír         
18.Kratochvíl JaroslavČerný Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláček Zdeněk12Frolek Radek21
Zástěra Libor21Kamenský Petr12
Kratochvíl Jaroslav21Vaverka Lubomír12
Volek Pavel ml.30Černý Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:21556:505SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchařič Jiří st.
Bábíček Josef
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
-146610 3110
2.Hrbáček Milan
Charvát Vít ml.
 
 
Hušek Jan
Hladký Rostislav
 
 
8-9-87-72311
3.Bábíček JosefHladký Rostislav-8-11-6  0312
4.Hrbáček MilanŠlancar Jiří-7-681193222
5.Charvát Vít ml.Hušek Jan-12-10-8  0323
6.Kuchařič Jiří st.Kuchař Pavel10127  3033
7.Hrbáček MilanHladký Rostislav8-9-9-8 1334
8.Charvát Vít ml.Šlancar Jiří57-89 3144
9.Kuchařič Jiří st.Hušek Jan7-897 3154
10.Bábíček JosefKuchař Pavel1076  3064
11.Charvát Vít ml.Hladký Rostislav-117-413-72365
12.Kuchařič Jiří st.Šlancar Jiří8-1087 3175
13.Bábíček JosefHušek Jan5WOWO  3085
14.Hrbáček MilanKuchař Pavel8105  3095
15.Kuchařič Jiří st.Hladký Rostislav578  30105
16.Bábíček JosefŠlancar Jiří65   20  
17.Hrbáček MilanHušek Jan         
18.Charvát Vít ml.Kuchař Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bábíček Josef21Hladký Rostislav31
Hrbáček Milan21Šlancar Jiří03
Charvát Vít ml.12Hušek Jan12
Kuchařič Jiří st.40Kuchař Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:16471:415TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drábek Ivo
Salajka Milan
 
 
Brhel Štěpán
Lorenc David
 
 
-9-10-8  0301
2.Čechovský Martin
Mikeska Michal
 
 
Kosík Tomáš
Malík Vladimír
 
 
6610  3011
3.Mikeska MichalLorenc David99-35 3121
4.Bohunský RostislavMalík Vladimír898  3031
5.Salajka MilanBrhel Štěpán-812-10-8 1332
6.Čechovský MartinKosík Tomáš36-711 3142
7.Bohunský RostislavLorenc David-78-11893252
8.Salajka MilanMalík Vladimír-8989 3162
9.Čechovský MartinBrhel Štěpán6-8-4773272
10.Mikeska MichalKosík Tomáš-99-5593282
11.Salajka MilanLorenc David7-984 3192
12.Čechovský MartinMalík Vladimír767  30102
13.Mikeska MichalBrhel Štěpán         
14.Bohunský RostislavKosík Tomáš         
15.Čechovský MartinLorenc David         
16.Mikeska MichalMalík Vladimír         
17.Bohunský RostislavBrhel Štěpán         
18.Salajka MilanKosík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikeska Michal20Lorenc David03
Bohunský Rostislav20Malík Vladimír03
Salajka Milan21Brhel Štěpán11
Čechovský Martin30Kosík Tomáš02
Nejsou

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline