Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5376:178TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čechovský Václav
Čechovský Martin
 
 
Oslzlý Michal
Soukal Jiří ml.
 
 
785  3010
2.Drábek Ivo
Vacenovský Pavel
 
 

 
 
WO    3020
3.Čechovský VáclavSoukal Jiří ml.5-1044 3130
4.Mikeska MichalOslzlý Michal896  3040
5.Čechovský MartinOtáhal Jan257  3050
6.Salajka MilanWO    3060
7.Mikeska MichalSoukal Jiří ml.47-10-983270
8.Čechovský MartinOslzlý Michal227  3080
9.Salajka MilanOtáhal Jan-8-99663290
10.Čechovský VáclavWO    30100
11.Čechovský MartinSoukal Jiří ml.323  30  
12.Salajka MilanOslzlý Michal         
13.Čechovský VáclavOtáhal Jan         
14.Mikeska Michal         
15.Salajka MilanSoukal Jiří ml.         
16.Čechovský VáclavOslzlý Michal         
17.Mikeska MichalOtáhal Jan         
18.Čechovský Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čechovský Václav10Soukal Jiří ml.02
Mikeska Michal20Oslzlý Michal02
Čechovský Martin20Otáhal Jan02
Salajka Milan10   
WO30WO03
Utkání č. 11 skončilo dříve než utkání č.9 a č.10 Hosté přijeli ve třech hráčích.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:38721:697nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
Hanák Jiří
Suský Stanislav
 
 
68-9-7-72301
2.Hrbáček Milan
Charvát Vít st.
 
 
Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
67-98 3111
3.Charvát Vít ml.Hanák Jiří99-8-5-82312
4.Hrbáček MilanVala Vítězslav-84-9873222
5.Charvát Vít st.Suský Stanislav-4-6-7  0323
6.Kuchařič Jiří st.Valoušek František765  3033
7.Hrbáček MilanHanák Jiří9-9-8-9 1334
8.Charvát Vít st.Vala Vítězslav7-9-78-102335
9.Kuchařič Jiří st.Suský Stanislav4-976 3145
10.Charvát Vít ml.Valoušek František57-10-8-72346
11.Charvát Vít st.Hanák Jiří-7-6-10  0347
12.Kuchařič Jiří st.Vala Vítězslav8-7-8683257
13.Charvát Vít ml.Suský Stanislav-9-495-102358
14.Hrbáček MilanValoušek František7-5810 3168
15.Kuchařič Jiří st.Hanák Jiří-51010-893278
16.Charvát Vít ml.Vala Vítězslav-92-7633288
17.Hrbáček MilanSuský Stanislav7610  3098
18.Charvát Vít st.Valoušek František-7-68-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Vít ml.13Hanák Jiří31
Hrbáček Milan31Vala Vítězslav13
Charvát Vít st.04Suský Stanislav22
Kuchařič Jiří st.40Valoušek František22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:34571:576SKST Mart Hodonín Stavoimpex F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jaroslav
Zástěra Libor
 
 
Kosík Tomáš
Malík Vladimír
 
 
-9-5-10  0301
2.Volek Pavel ml.
Šubík Jiří
 
 
Brhel Štěpán
Lorenc David
 
 
811-103 3111
3.Šubík JiříLorenc David-8-86-5 1312
4.Zástěra LiborBrhel Štěpán-6108-11-102313
5.Kratochvíl JaroslavMalík Vladimír3-10-2983223
6.Volek Pavel ml.Kosík Tomáš466  3033
7.Zástěra LiborLorenc David-2-10-6  0334
8.Kratochvíl JaroslavBrhel Štěpán788  3044
9.Volek Pavel ml.Malík Vladimír7107  3054
10.Šubík JiříKosík Tomáš-9-844-62355
11.Kratochvíl JaroslavLorenc David-12-69-9 1356
12.Volek Pavel ml.Brhel Štěpán-8556 3166
13.Šubík JiříMalík Vladimír-10-9-7  0367
14.Hrabec LukášKosík Tomáš-3-9-4  0368
15.Volek Pavel ml.Lorenc David-83-75-52369
16.Šubík JiříBrhel Štěpán9-11-810-723610
17.Hrabec LukášMalík Vladimír         
18.Kratochvíl JaroslavKosík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šubík Jiří04Lorenc David40
Zástěra Libor02Brhel Štěpán22
Kratochvíl Jaroslav21Malík Vladimír12
Volek Pavel ml.31Kosík Tomáš21
Hrabec Lukáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Himal Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30283:401TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vutov Ivan
Švejda Alois
 
 
Kuchař Pavel
Šlancar Jiří
 
 
-3-4-9  0301
2.Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
Hušek Jan
Hušek Jindřich
 
 
9-4-49-92302
3.Stibor TomášHušek Jindřich4-10-5-7 1303
4.Hanák ZdeněkŠlancar Jiří-65-5-9 1304
5.Švejda AloisHušek Jan-9-3-7  0305
6.Vutov IvanKuchař Pavel-19-12-6 1306
7.Hanák ZdeněkHušek Jindřich-108-4-8 1307
8.Švejda AloisŠlancar Jiří-5-7-5  0308
9.Vutov IvanHušek Jan911-3-2-72309
10.Stibor TomášKuchař Pavel-9-10-10  03010
11.Švejda AloisHušek Jindřich         
12.Vutov IvanŠlancar Jiří         
13.Stibor TomášHušek Jan         
14.Hanák ZdeněkKuchař Pavel         
15.Vutov IvanHušek Jindřich         
16.Stibor Tomᚊlancar Jiří         
17.Hanák ZdeněkHušek Jan         
18.Švejda AloisKuchař Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stibor Tomáš02Hušek Jindřich20
Hanák Zdeněk02Šlancar Jiří20
Švejda Alois02Hušek Jan20
Vutov Ivan02Kuchař Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11440:362T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubčík Roman
Kalivoda Martin
 
 
Kamenský Petr
Frolek Radek
 
 
6-797 3110
2.Rybár Dušan ml.
Rybár Dušan st.
 
 
Látal Roman
Černý Zdeněk
 
 
996  3020
3.Kalivoda MartinKamenský Petr5-12-10-8 1321
4.Rybár Dušan st.Černý Zdeněk10-5125 3131
5.Rybár Dušan ml.Frolek Radek748  3041
6.Jakubčík RomanLátal Roman8810  3051
7.Rybár Dušan st.Kamenský Petr-6103-1083261
8.Rybár Dušan ml.Černý Zdeněk736  3071
9.Jakubčík RomanFrolek Radek7-108-893281
10.Kalivoda MartinLátal Roman79-6-993291
11.Rybár Dušan ml.Kamenský Petr7811  30101
12.Jakubčík RomanČerný Zdeněk         
13.Kalivoda MartinFrolek Radek         
14.Rybár Dušan st.Látal Roman         
15.Jakubčík RomanKamenský Petr         
16.Kalivoda MartinČerný Zdeněk         
17.Rybár Dušan st.Frolek Radek         
18.Rybár Dušan ml.Látal Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kalivoda Martin11Kamenský Petr12
Rybár Dušan st.20Černý Zdeněk02
Rybár Dušan ml.30Frolek Radek02
Jakubčík Roman20Látal Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:33520:559TJ Sokol Vracov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář David
Drábek Milan
 
 
Koutný František
Vašík Michal
 
 
-89-710-92301
2.Příkaský Zbyněk
Kotásková Petra
 
 
Trcala Miroslav
Petrželka Tomáš
 
 
787  3011
3.Kotásková PetraKoutný František-6-12-11  0312
4.Drábek MilanVašík Michal-99107 3122
5.Kolář DavidTrcala Miroslav-8-12-5  0323
6.Příkaský ZbyněkPetrželka Tomáš78-8-8-142324
7.Drábek MilanKoutný František-108-9-4 1325
8.Kolář DavidVašík Michal-76-610-52326
9.Příkaský ZbyněkTrcala Miroslav1571  3036
10.Kotásková PetraPetrželka Tomáš10-11-8-14 1337
11.Kolář DavidKoutný František-4-7-6  0338
12.Příkaský ZbyněkVašík Michal7-85-1143248
13.Kotásková PetraTrcala Miroslav-7-5-7  0349
14.Drábek MilanPetrželka Tomáš89-9-3-1023410
15.Příkaský ZbyněkKoutný František-74-5  12  
16.Kotásková PetraVašík Michal         
17.Drábek MilanTrcala Miroslav         
18.Kolář DavidPetrželka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotásková Petra03Koutný František30
Drábek Milan12Vašík Michal12
Kolář David03Trcala Miroslav21
Příkaský Zbyněk21Petrželka Tomáš30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS