Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CVrchní
rozhodčí:
Vašík Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36658:673nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutný František
Boruta Vladislav
 
 
Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
-6-66773210
2.Vašík Michal
Trcala Miroslav
 
 
Valoušek František
Vala Vítězslav
 
 
78-87 3120
3.Vašík MichalHanák Jiří-109-1112-82321
4.Boruta VladislavVala Vítězslav6-9-9-9 1322
5.Trcala MiroslavSuský Stanislav89-119 3132
6.Koutný FrantišekValoušek František248  3042
7.Boruta VladislavHanák Jiří-8-9-9  0343
8.Trcala MiroslavVala Vítězslav7108  3053
9.Koutný FrantišekSuský Stanislav84-126 3163
10.Vašík MichalValoušek František-687-393273
11.Trcala MiroslavHanák Jiří-4-1-1  0374
12.Koutný FrantišekVala Vítězslav810-95 3184
13.Vašík MichalSuský Stanislav10-3311 3194
14.Boruta VladislavValoušek František-5-15-7  0395
15.Koutný FrantišekHanák Jiří74-4-6-82396
16.Vašík MichalVala Vítězslav11-9-9-14 1397
17.Boruta VladislavSuský Stanislav9-54-5-42398
18.Křiva ZdeněkValoušek František-3-8-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vašík Michal22Hanák Jiří40
Boruta Vladislav04Vala Vítězslav22
Trcala Miroslav21Suský Stanislav13
Koutný František31Valoušek František22
Křiva Zdeněk01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Charvát Vavřinec
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:23538:495TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří st.
Charvát Vavřinec
 
 
Kamenský Petr
Žajdlík Ludvík
 
 
-11-7-3  0301
2.Šťavík Ondřej
Hřebačka Tomáš
 
 
Černý Zdeněk
Lanová Renata
 
 
-7-9101073211
3.Soukal Jiří st.Kamenský Petr-9-6-10  0312
4.Charvát VavřinecŽajdlík Ludvík89-85 3122
5.Hřebačka TomášČerný Zdeněk-69-10683232
6.Šťavík OndřejLanová Renata556  3042
7.Charvát VavřinecKamenský Petr-8-9710-62343
8.Hřebačka Tomᚎajdlík Ludvík-9576 3153
9.Šťavík OndřejČerný Zdeněk-938-9103263
10.Soukal Jiří st.Lanová Renata8-879 3173
11.Hřebačka TomášKamenský Petr879  3083
12.Šťavík OndřejŽajdlík Ludvík-9868 3193
13.Soukal Jiří st.Černý Zdeněk-6-8-8  0394
14.Charvát VavřinecLanová Renata8-797 31104
15.Šťavík OndřejKamenský Petr547  30  
16.Soukal Jiří st.Žajdlík Ludvík         
17.Charvát VavřinecČerný Zdeněk         
18.Hřebačka TomášLanová Renata         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukal Jiří st.12Kamenský Petr21
Charvát Vavřinec21Žajdlík Ludvík03
Hřebačka Tomáš30Černý Zdeněk12
Šťavík Ondřej30Lanová Renata03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
Šlancar Jiří
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36677:662nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafařík Jan
Hladký Rostislav
 
 
Jakubčík Roman
Kalivoda Martin
 
 
39-97 3110
2.Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
Rybár Dušan st.
Juras Pavel
 
 
-3-39-7 1311
3.Šafařík JanRybár Dušan st.10-7-76103221
4.Kuchař PavelJakubčík Roman9-811-8-92322
5.Hladký RostislavJuras Pavel674  3032
6.Šlancar JiříKalivoda Martin710-6-8103242
7.Kuchař PavelRybár Dušan st.97-108 3152
8.Hladký RostislavJakubčík Roman-7-54-5 1353
9.Šlancar JiříJuras Pavel14-9-13-11 1354
10.Šafařík JanKalivoda Martin769  3064
11.Hladký RostislavRybár Dušan st.13-535 3174
12.Šlancar JiříJakubčík Roman-8-9-5  0375
13.Šafařík JanJuras Pavel011-62 3185
14.Kuchař PavelKalivoda Martin-3-6-5  0386
15.Šlancar JiříRybár Dušan st.79-7-9-42387
16.Šafařík JanJakubčík Roman5-947 3197
17.Kuchař PavelJuras Pavel-10-10-4  0398
18.Hladký RostislavKalivoda Martin3-12-93-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šafařík Jan40Rybár Dušan st.13
Kuchař Pavel13Jakubčík Roman31
Hladký Rostislav22Juras Pavel22
Šlancar Jiří13Kalivoda Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:438:20575:490SKST Mart Hodonín Stavoimpex F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhel Štěpán
Lorenc David
 
 
Kolář David
Drábek Milan
 
 
-71179 3110
2.Malík Vladimír
Kosík Tomáš
 
 
Příkaský Zbyněk
Chvátal Tomáš
 
 
-4-1096-92311
3.Brhel ŠtěpánChvátal Tomáš-7794 3121
4.Kosík TomášPříkaský Zbyněk9-13-9783231
5.Lorenc DavidKolář David9-3-86-72332
6.Malík VladimírDrábek Milan2-9-44-92333
7.Kosík TomášChvátal Tomáš845  3043
8.Lorenc DavidPříkaský Zbyněk7315  3053
9.Malík VladimírKolář David-3-696123263
10.Brhel ŠtěpánDrábek Milan4-774 3173
11.Lorenc DavidChvátal Tomáš687  3083
12.Malík VladimírPříkaský Zbyněk99-9-9-62384
13.Brhel ŠtěpánKolář David-411107 3194
14.Kosík TomášDrábek Milan232  30104
15.Malík VladimírChvátal Tomáš         
16.Brhel ŠtěpánPříkaský Zbyněk         
17.Kosík TomášKolář David         
18.Lorenc DavidDrábek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brhel Štěpán30Chvátal Tomáš03
Kosík Tomáš30Příkaský Zbyněk12
Lorenc David21Kolář David12
Malík Vladimír12Drábek Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:31667:624TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drábek Ivo
Vacenovský Pavel
 
 
Volek Pavel ml.
Šubík Jiří
 
 
-949-5-62301
2.Čechovský Václav
Čechovský Martin
 
 
Zástěra Libor
Kratochvíl Jaroslav
 
 
8113  3011
3.Mikeska MichalVolek Pavel ml.-75-34113221
4.Čechovský VáclavKratochvíl Jaroslav5-8106 3131
5.Čechovský MartinZástěra Libor969  3041
6.Salajka MilanŠubík Jiří7-1245 3151
7.Čechovský VáclavVolek Pavel ml.5-10-9-7 1352
8.Čechovský MartinKratochvíl Jaroslav-756-1383262
9.Salajka MilanZástěra Libor-74-7-9 1363
10.Mikeska MichalŠubík Jiří1299  3073
11.Čechovský MartinVolek Pavel ml.78-10-963283
12.Salajka MilanKratochvíl Jaroslav5-7-9-5 1384
13.Mikeska MichalZástěra Libor68-913 3194
14.Čechovský VáclavŠubík Jiří-9-77-6 1395
15.Salajka MilanVolek Pavel ml.-10-98-4 1396
16.Mikeska MichalKratochvíl Jaroslav-12-5-9  0397
17.Čechovský VáclavZástěra Libor-61279 31107
18.Čechovský MartinŠubík Jiří366  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikeska Michal31Volek Pavel ml.22
Čechovský Václav22Kratochvíl Jaroslav22
Čechovský Martin30Zástěra Libor13
Salajka Milan13Šubík Jiří12
Připomínky nejsou. Zápas č. 18 byl dohrán před zápasem č.17



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4360:174SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrbáček Milan
Novák Radek
 
 
Švejda Alois
Hanák Zdeněk
 
 
5108  3010
2.Charvát Vít ml.
Kuchařič Jiří st.
 
 

 
 
WO    3020
3.Charvát Vít ml.Švejda Alois1-89-563230
4.Hrbáček MilanHanák Zdeněk889  3040
5.Kuchařič Jiří st.Mikulík Jan645  3050
6.Novák RadekWO    3060
7.Hrbáček MilanŠvejda Alois7-8-6693270
8.Kuchařič Jiří st.Hanák Zdeněk6112  3080
9.Novák RadekMikulík Jan262  3090
10.Charvát Vít ml.WO    30100
11.Kuchařič Jiří st.Švejda Alois         
12.Novák RadekHanák Zdeněk         
13.Charvát Vít ml.Mikulík Jan         
14.Hrbáček Milan         
15.Novák RadekŠvejda Alois         
16.Charvát Vít ml.Hanák Zdeněk         
17.Hrbáček MilanMikulík Jan         
18.Kuchařič Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Charvát Vít ml.10Švejda Alois02
Hrbáček Milan20Hanák Zdeněk02
Kuchařič Jiří st.20Mikulík Jan02
Novák Radek10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS