Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:Hrabec Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:37589:618TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volek Pavel ml.
Šubík Jiří
 
 
Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
-72-11-8 1301
2.Kratochvíl Jaroslav
Hrabec Lukáš
 
 
Hanák Jiří
Suský Stanislav
 
 
10-9-5-9 1302
3.Hrabec LukášHanák Jiří-7-6-4  0303
4.Šubík JiříVala Vítězslav9-2-10-8 1304
5.Kratochvíl JaroslavSuský Stanislav4-7-4-0 1305
6.Volek Pavel ml.Valoušek František467  3015
7.Šubík JiříHanák Jiří-12-9-6  0316
8.Kratochvíl JaroslavVala Vítězslav-76315 3126
9.Volek Pavel ml.Suský Stanislav636  3036
10.Hrabec LukášValoušek František-10-7-9  0337
11.Kratochvíl JaroslavHanák Jiří-9-9-6  0338
12.Volek Pavel ml.Vala Vítězslav-8693 3148
13.Hrabec LukášSuský Stanislav-710-9693258
14.Šubík JiříValoušek František8-811-783268
15.Volek Pavel ml.Hanák Jiří10-978 3178
16.Hrabec LukášVala Vítězslav10-5-3-11 1379
17.Šubík JiříSuský Stanislav6-6-710-723710
18.Kratochvíl JaroslavValoušek František4-7-68932  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrabec Lukáš13Hanák Jiří31
Šubík Jiří13Vala Vítězslav22
Kratochvíl Jaroslav12Suský Stanislav22
Volek Pavel ml.40Valoušek František12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Svoboda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:08Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31294:419TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švejda Alois
Mikulík Jan
 
 
Soukal Jiří st.
Hoch Vítek
 
 
4-49-5-72301
2.Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
Charvát Vavřinec
Šťavík Ondřej
 
 
-4-3-5  0302
3.Mikulík JanŠťavík Ondřej-2-3-3  0303
4.Stibor TomášCharvát Vavřinec59-7-9-92304
5.Švejda AloisSoukal Jiří st.-6688 3114
6.Hanák ZdeněkHoch Vítek-11-6-2  0315
7.Stibor Tomᚊťavík Ondřej-4-87-7 1316
8.Švejda AloisCharvát Vavřinec8-28-9-92317
9.Hanák ZdeněkSoukal Jiří st.-6-13-5  0318
10.Mikulík JanHoch Vítek-5-7-4  0319
11.Švejda AloisŠťavík Ondřej-5-8-6  03110
12.Hanák ZdeněkCharvát Vavřinec         
13.Mikulík JanSoukal Jiří st.         
14.Stibor TomášHoch Vítek         
15.Hanák ZdeněkŠťavík Ondřej         
16.Mikulík JanCharvát Vavřinec         
17.Stibor TomášSoukal Jiří st.         
18.Švejda AloisHoch Vítek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikulík Jan02Šťavík Ondřej30
Stibor Tomáš02Charvát Vavřinec20
Švejda Alois12Soukal Jiří st.11
Hanák Zdeněk02Hoch Vítek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Bezucha Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:31642:626nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybár Dušan ml.
Rybár Dušan st.
 
 
Salajka Milan
Mikeska Michal
 
 
1165  3010
2.Kalivoda Martin
Jakubčík Roman
 
 
Čechovský Martin
Čechovský Václav
 
 
6-6-2773220
3.Rybár Dušan ml.Čechovský Martin-6-6-9  0321
4.Jakubčík RomanČechovský Václav9-4-11-8 1322
5.Kalivoda MartinMikeska Michal-85-6-7 1323
6.Juras PavelSalajka Milan583  3033
7.Jakubčík RomanČechovský Martin-109-4-6 1334
8.Kalivoda MartinČechovský Václav-97711 3144
9.Juras PavelMikeska Michal-99-9-4 1345
10.Rybár Dušan ml.Salajka Milan-8743 3155
11.Kalivoda MartinČechovský Martin-58-48-22356
12.Juras PavelČechovský Václav8812  3066
13.Rybár Dušan ml.Mikeska Michal668  3076
14.Jakubčík RomanSalajka Milan875  3086
15.Juras PavelČechovský Martin-219-78-132387
16.Rybár Dušan ml.Čechovský Václav785  3097
17.Jakubčík RomanMikeska Michal6-11-9-10 1398
18.Rybár Dušan st.Salajka Milan-57-11-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rybár Dušan ml.31Čechovský Martin40
Jakubčík Roman13Čechovský Václav13
Kalivoda Martin12Mikeska Michal31
Juras Pavel22Salajka Milan13
Rybár Dušan st.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19531:470SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Zbyněk
Chvátal Tomáš
 
 
Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
-87-12853210
2.Kolář David
Drábek Milan
 
 
Hrbáček Milan
Novák Radek
 
 
-8-5811-122311
3.Chvátal TomášKuchařič Jiří st.758  3021
4.Kolář DavidNovák Radek-88-81083231
5.Drábek MilanHrbáček Milan-4-4101093241
6.Příkaský ZbyněkCharvát Vít ml.7-897 3151
7.Kolář DavidKuchařič Jiří st.-8-127-1 1352
8.Drábek MilanNovák Radek7-8-9-9 1353
9.Příkaský ZbyněkHrbáček Milan686  3063
10.Chvátal TomášCharvát Vít ml.79-78 3173
11.Drábek MilanKuchařič Jiří st.6-775 3183
12.Příkaský ZbyněkNovák Radek83-143 3193
13.Chvátal TomášHrbáček Milan695  30103
14.Kolář DavidCharvát Vít ml.         
15.Příkaský ZbyněkKuchařič Jiří st.         
16.Chvátal TomášNovák Radek         
17.Kolář DavidHrbáček Milan         
18.Drábek MilanCharvát Vít ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chvátal Tomáš30Kuchařič Jiří st.12
Kolář David11Novák Radek12
Drábek Milan21Hrbáček Milan03
Příkaský Zbyněk30Charvát Vít ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CVrchní
rozhodčí:
Vašík Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:35614:605TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutný František
Boruta Vladislav
 
 
Hušek Jindřich
Hladký Rostislav
 
 
-6536 3110
2.Trcala Miroslav
Petrželka Tomáš
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
7-9-109-92311
3.Vašík MichalHladký Rostislav-4-8-6  0312
4.Boruta VladislavŠlancar Jiří-9-8-7  0313
5.Petrželka TomášHušek Jindřich-10-485-72314
6.Koutný FrantišekKuchař Pavel6-11710 3124
7.Boruta VladislavHladký Rostislav-8-8-4  0325
8.Petrželka Tomᚊlancar Jiří5-7-88-102326
9.Koutný FrantišekHušek Jindřich462  3036
10.Vašík MichalKuchař Pavel-7-967-82337
11.Petrželka TomášHladký Rostislav-8-6-4  0338
12.Koutný FrantišekŠlancar Jiří385  3048
13.Vašík MichalHušek Jindřich59-610 3158
14.Trcala MiroslavKuchař Pavel3-688 3168
15.Koutný FrantišekHladký Rostislav6-688 3178
16.Vašík MichalŠlancar Jiří-10-58-8 1379
17.Trcala MiroslavHušek Jindřich-710-37-1323710
18.Petrželka TomášKuchař Pavel-99-811832  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vašík Michal13Hladký Rostislav31
Boruta Vladislav02Šlancar Jiří31
Petrželka Tomáš03Hušek Jindřich22
Koutný František40Kuchař Pavel12
Trcala Miroslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:36504:567SKST Mart Hodonín Stavoimpex F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamenský Petr
Žajdlík Ludvík
 
 
Mikulecký Marek
Veselý Jan
 
 
8-8-5-9 1301
2.Vaverka Lubomír
Frolek Radek
 
 
Lorenc David
Šebesta Štefan
 
 
4-114-473211
3.Žajdlík LudvíkLorenc David-8-6-5  0312
4.Černý ZdeněkVeselý Jan-8-97-8 1313
5.Vaverka LubomírMikulecký Marek-10-76783223
6.Kamenský PetrŠebesta Štefan-9989 3133
7.Černý ZdeněkLorenc David-5-8-10  0334
8.Vaverka LubomírVeselý Jan-2815-8-152335
9.Kamenský PetrMikulecký Marek104-9-10-82336
10.Žajdlík LudvíkŠebesta Štefan-9-4-9  0337
11.Vaverka LubomírLorenc David-912-9-5 1338
12.Kamenský PetrVeselý Jan-3-4-8  0339
13.Frolek RadekMikulecký Marek8-989 3149
14.Černý ZdeněkŠebesta Štefan-69-8-9 13410
15.Kamenský PetrLorenc David         
16.Frolek RadekVeselý Jan         
17.Černý ZdeněkMikulecký Marek         
18.Vaverka LubomírŠebesta Štefan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žajdlík Ludvík02Lorenc David30
Černý Zdeněk03Veselý Jan30
Vaverka Lubomír12Mikulecký Marek12
Kamenský Petr12Šebesta Štefan21
Frolek Radek10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline