Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30653:606TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubík Jiří
Zástěra Libor
 
 
Kubík Josef
Hoch Vítek
 
 
3-9-37-82301
2.Volek Pavel ml.
Kratochvíl Jaroslav
 
 
Charvát Vavřinec
Hřebačka Tomáš
 
 
989  3011
3.Šubík JiříKubík Josef10-5-96-112312
4.Zástěra LiborHřebačka Tomáš7-9-96-72313
5.Kratochvíl JaroslavCharvát Vavřinec386  3023
6.Volek Pavel ml.Hoch Vítek757  3033
7.Zástěra LiborKubík Josef744  3043
8.Kratochvíl JaroslavHřebačka Tomáš-10-8-8  0344
9.Volek Pavel ml.Charvát Vavřinec685  3054
10.Šubík JiříHoch Vítek-9-38983264
11.Kratochvíl JaroslavKubík Josef-11-8-3  0365
12.Volek Pavel ml.Hřebačka Tomáš-10-37-6 1366
13.Šubík JiříCharvát Vavřinec-6456 3176
14.Zástěra LiborSoukal Jiří st.-11-99-6 1377
15.Volek Pavel ml.Kubík Josef5-1376 3187
16.Šubík JiříHřebačka Tomáš7-4-4-11 1388
17.Zástěra LiborCharvát Vavřinec75-66 3198
18.Kratochvíl JaroslavSoukal Jiří st.109-39 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šubík Jiří22Kubík Josef22
Zástěra Libor22Hřebačka Tomáš40
Kratochvíl Jaroslav22Charvát Vavřinec04
Volek Pavel ml.31Hoch Vítek02
   Soukal Jiří st.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Damborský Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30306:394TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
Valoušek František
Vala Vítězslav
 
 
-108-98-82301
2.Švejda Alois
Mikulík Jan
 
 
Hanák Jiří
Suský Stanislav
 
 
-9-9-8  0302
3.Stibor TomášHanák Jiří-4-6-6  0303
4.Mikulík JanVala Vítězslav-10-5-13  0304
5.Švejda AloisSuský Stanislav-7-710-12 1305
6.Hanák ZdeněkValoušek František4-7-3-9 1306
7.Mikulík JanHanák Jiří-5-7-7  0307
8.Švejda AloisVala Vítězslav-6-10-10  0308
9.Hanák ZdeněkSuský Stanislav7-4-13-7 1309
10.Stibor TomášValoušek František-9-79-12 13010
11.Švejda AloisHanák Jiří6-4   11  
12.Hanák ZdeněkVala Vítězslav         
13.Stibor TomášSuský Stanislav         
14.Mikulík JanValoušek František         
15.Hanák ZdeněkHanák Jiří         
16.Stibor TomášVala Vítězslav         
17.Mikulík JanSuský Stanislav         
18.Švejda AloisValoušek František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stibor Tomáš02Hanák Jiří20
Mikulík Jan02Vala Vítězslav20
Švejda Alois02Suský Stanislav20
Hanák Zdeněk02Valoušek František20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít ml.
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22544:506T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubčík Roman
Kalivoda Martin
 
 
Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
10-9-9-6 1301
2.Rybár Dušan ml.
Rybár Dušan st.
 
 
Hrbáček Milan
Bábíček Josef
 
 
8-41011 3111
3.Rybár Dušan st.Kuchařič Jiří st.86-8-5103221
4.Rybár Dušan ml.Bábíček Josef6-859 3131
5.Kalivoda MartinHrbáček Milan-987-8113241
6.Jakubčík RomanCharvát Vít ml.7310  3051
7.Rybár Dušan ml.Kuchařič Jiří st.545  3061
8.Kalivoda MartinBábíček Josef-39-15-42362
9.Jakubčík RomanHrbáček Milan5610  3072
10.Rybár Dušan st.Charvát Vít ml.-9-98-8 1373
11.Kalivoda MartinKuchařič Jiří st.-7-119-5 1374
12.Jakubčík RomanBábíček Josef67-5-573284
13.Rybár Dušan st.Hrbáček Milan8-114-5103294
14.Rybár Dušan ml.Charvát Vít ml.788  30104
15.Jakubčík RomanKuchařič Jiří st.         
16.Rybár Dušan st.Bábíček Josef         
17.Rybár Dušan ml.Hrbáček Milan         
18.Kalivoda MartinCharvát Vít ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rybár Dušan st.21Kuchařič Jiří st.12
Rybár Dušan ml.30Bábíček Josef12
Kalivoda Martin12Hrbáček Milan03
Jakubčík Roman30Charvát Vít ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:30631:627SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář David
Drábek Milan
 
 
Salajka Milan
Drábek Ivo
 
 
758  3010
2.Příkaský Zbyněk
Kotásková Petra
 
 
Čechovský Václav
Mikeska Michal
 
 
7-569 3120
3.Kotásková PetraMikeska Michal7-59-6113230
4.Kolář DavidČechovský Václav-55107 3140
5.Drábek MilanVacenovský Pavel-7911-9-72341
6.Příkaský ZbyněkDrábek Ivo8-9-77-72342
7.Kolář DavidMikeska Michal9-4-810-62343
8.Drábek MilanČechovský Václav-5-577-52344
9.Příkaský ZbyněkVacenovský Pavel-8537 3154
10.Kotásková PetraDrábek Ivo-6112-793264
11.Drábek MilanMikeska Michal-77-13-4 1365
12.Příkaský ZbyněkČechovský Václav-48810 3175
13.Kotásková PetraVacenovský Pavel-5-5-9  0376
14.Kolář DavidDrábek Ivo88-510 3186
15.Příkaský ZbyněkMikeska Michal-1059-163296
16.Kotásková PetraČechovský Václav6-847 31106
17.Kolář DavidVacenovský Pavel         
18.Drábek MilanDrábek Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kotásková Petra31Mikeska Michal22
Kolář David21Čechovský Václav13
Drábek Milan03Vacenovský Pavel21
Příkaský Zbyněk31Drábek Ivo12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CVrchní
rozhodčí:
Vašík Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:33542:542SKST Mart Hodonín Stavoimpex F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutný František
Boruta Vladislav
 
 
Kosík Tomáš
Malík Vladimír
 
 
166  3010
2.Trcala Miroslav
Petrželka Tomáš
 
 
Brhel Štěpán
Lorenc David
 
 
-89-9-9 1311
3.Petrželka TomášBrhel Štěpán6-69-3-102312
4.Boruta VladislavLorenc David-8-7-6  0313
5.Trcala MiroslavMalík Vladimír84-84 3123
6.Koutný FrantišekKosík Tomáš-931115 3133
7.Boruta VladislavBrhel Štěpán158  3043
8.Trcala MiroslavLorenc David-42-54-32344
9.Koutný FrantišekMalík Vladimír569  3054
10.Petrželka TomášKosík Tomáš-8-8810-112355
11.Trcala MiroslavBrhel Štěpán-79-1-9 1356
12.Koutný FrantišekLorenc David7-857 3166
13.Petrželka TomášMalík Vladimír-9-9-6  0367
14.Vašík MichalKosík Tomáš-6-9-10  0368
15.Koutný FrantišekBrhel Štěpán-6-9-6  0369
16.Petrželka TomášLorenc David7-4-9-6 13610
17.Vašík MichalMalík Vladimír-129   11  
18.Trcala MiroslavKosík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petrželka Tomáš04Brhel Štěpán31
Boruta Vladislav11Lorenc David31
Trcala Miroslav12Malík Vladimír12
Koutný František31Kosík Tomáš21
Vašík Michal01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:35450:534TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žajdlík Ludvík
Pukl Ondřej
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
9-8-29-62301
2.Lanová Renata
Černý Zdeněk
 
 
Hladký Rostislav
Hušek Jindřich
 
 
7-5-99-92302
3.Pukl OndřejHladký Rostislav-4-6-6  0303
4.Černý ZdeněkHušek Jindřich-717-8953213
5.Lanová RenataŠlancar Jiří-5885 3123
6.Žajdlík LudvíkKuchař Pavel-7-96-9 1324
7.Černý ZdeněkHladký Rostislav-5-6-1  0325
8.Lanová RenataHušek Jindřich5-7-7263235
9.Žajdlík LudvíkŠlancar Jiří-7-8-14  0336
10.Pukl OndřejKuchař Pavel-9-9-4  0337
11.Lanová RenataHladký Rostislav11-9-5-5 1338
12.Žajdlík LudvíkHušek Jindřich-88-11-8 1339
13.Pukl OndřejŠlancar Jiří9-59-6-823310
14.Černý ZdeněkKuchař Pavel-5    01  
15.Žajdlík LudvíkHladký Rostislav         
16.Pukl OndřejHušek Jindřich         
17.Černý ZdeněkŠlancar Jiří         
18.Lanová RenataKuchař Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pukl Ondřej03Hladký Rostislav30
Černý Zdeněk11Hušek Jindřich12
Lanová Renata21Šlancar Jiří21
Žajdlík Ludvík03Kuchař Pavel20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline