Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Průdek Danek
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:Suský Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:Vala Vítězslav
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:36557:626nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Vítězslav
Pluháček Radek
 
 
Hušek Jan
Hušek Jindřich
 
 
-5-59-6 1301
2.Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
Hladký Rostislav
Kuchař Pavel
 
 
785  3011
3.Vala VítězslavHladký Rostislav-4-7-4  0312
4.Suský StanislavHušek Jan786  3022
5.Pluháček RadekHušek Jindřich-2-4-5  0323
6.Hanák JiříKuchař Pavel-73-91293233
7.Suský StanislavHladký Rostislav6-5410 3143
8.Pluháček RadekHušek Jan-4-5-7  0344
9.Hanák JiříHušek Jindřich77-96 3154
10.Vala VítězslavKuchař Pavel12-9-2-4 1355
11.Pluháček RadekHladký Rostislav-1-5-5  0356
12.Hanák JiříHušek Jan9-837 3166
13.Vala VítězslavHušek Jindřich-410-9783276
14.Suský StanislavKuchař Pavel-66-6683286
15.Hanák JiříHladký Rostislav97-7-9-92387
16.Vala VítězslavHušek Jan-7-4-5  0388
17.Suský StanislavHušek Jindřich789  3098
18.Pluháček RadekKuchař Pavel-8-7-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vala Vítězslav13Hladký Rostislav31
Suský Stanislav40Hušek Jan22
Pluháček Radek04Hušek Jindřich13
Hanák Jiří31Kuchař Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Charvát Vavřinec
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:26590:520TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří st.
Kubík Josef
 
 
Kosík Tomáš
Hlobil Albert
 
 
-7-5-10  0301
2.Charvát Vavřinec
Šťavík Ondřej
 
 
Malík Vladimír
Šebesta Štefan
 
 
98-92 3111
3.Soukal Jiří st.Malík Vladimír-7-4-10  0312
4.Charvát VavřinecKosík Tomáš843  3022
5.Kubík JosefŠebesta Štefan1134  3032
6.Šťavík OndřejHlobil Albert533  3042
7.Charvát VavřinecMalík Vladimír-5-12-7  0343
8.Kubík JosefKosík Tomáš-869-7-92344
9.Šťavík OndřejŠebesta Štefan-91210-963254
10.Soukal Jiří st.Hlobil Albert-56-6-7 1355
11.Kubík JosefMalík Vladimír713  3065
12.Šťavík OndřejKosík Tomáš8137  3075
13.Soukal Jiří st.Šebesta Štefan-8688 3185
14.Charvát VavřinecHlobil Albert7-10-10-12 1386
15.Šťavík OndřejMalík Vladimír57-89 3196
16.Soukal Jiří st.Kosík Tomáš-6-10-6  0397
17.Charvát VavřinecŠebesta Štefan868  30107
18.Kubík JosefHlobil Albert710   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukal Jiří st.13Malík Vladimír22
Charvát Vavřinec22Kosík Tomáš22
Kubík Josef21Šebesta Štefan04
Šťavík Ondřej40Hlobil Albert21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:22603:499TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salajka Milan
Bohunský Rostislav
 
 
Koutný František
Boruta Vladislav
 
 
998  3010
2.Král Jiří
Vacenovský Pavel
 
 
Petrželka Tomáš
Valko Jan
 
 
77-79 3120
3.Bohunský RostislavKoutný František-8-86-7 1321
4.Vacenovský PavelPetrželka Tomáš6-6-10-11 1322
5.Král JiříBoruta Vladislav786  3032
6.Salajka MilanValko Jan72-94 3142
7.Vacenovský PavelKoutný František-4-105-6 1343
8.Král JiříPetrželka Tomáš-88-7-6 1344
9.Salajka MilanBoruta Vladislav5610  3054
10.Bohunský RostislavValko Jan6105  3064
11.Král JiříKoutný František9-9-98-72365
12.Salajka MilanPetrželka Tomáš1211-9-9-112366
13.Bohunský RostislavBoruta Vladislav-9-565123276
14.Vacenovský PavelValko Jan339  3086
15.Salajka MilanKoutný FrantišekWO    3096
16.Bohunský RostislavPetrželka Tomáš797  30106
17.Vacenovský PavelBoruta Vladislav830  30  
18.Král JiříValko Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bohunský Rostislav31Koutný František30
Vacenovský Pavel12Petrželka Tomáš31
Král Jiří12Boruta Vladislav03
Salajka Milan21Valko Jan03
WO10WO01
ne Zápas č.17skončil dříve jak zápas č.16



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37668:704nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Radek
Hrbáček Milan
 
 
Černý Zdeněk
Žajdlík Ludvík
 
 
869  3010
2.Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
Frolek Radek
Vaverka Lubomír
 
 
-106108 3120
3.Novák RadekVaverka Lubomír-4-5-7  0321
4.Charvát Vít ml.Černý Zdeněk89-10-10-82322
5.Hrbáček MilanFrolek Radek-14105-8103232
6.Kuchařič Jiří st.Žajdlík Ludvík11-7-2783242
7.Charvát Vít ml.Vaverka Lubomír4-8-3-4 1343
8.Hrbáček MilanČerný Zdeněk-11-49-10 1344
9.Kuchařič Jiří st.Frolek Radek979  3054
10.Novák RadekŽajdlík Ludvík9-9-89-72355
11.Hrbáček MilanVaverka Lubomír-5-6-6  0356
12.Kuchařič Jiří st.Černý Zdeněk-6-78-10 1357
13.Novák RadekFrolek Radek-89-9-6 1358
14.Charvát Vít ml.Žajdlík Ludvík8-998 3168
15.Kuchařič Jiří st.Vaverka Lubomír-8-7-8  0369
16.Novák RadekČerný Zdeněk-87-9773279
17.Charvát Vít ml.Frolek Radek9-798 3189
18.Hrbáček MilanŽajdlík Ludvík-99610 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Radek13Vaverka Lubomír40
Charvát Vít ml.22Černý Zdeněk31
Hrbáček Milan22Frolek Radek13
Kuchařič Jiří st.22Žajdlík Ludvík13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:32378:467T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubík Jiří
Zástěra Libor
 
 
Bezucha Jan
Rybár Dušan ml.
 
 
-3-3-6  0301
2.Kratochvíl Jaroslav
Volek Pavel ml.
 
 
Jakubčík Roman
Juras Pavel
 
 
95-11-9-82302
3.Šubík JiříRybár Dušan ml.-11-10-3  0303
4.Zástěra LiborJakubčík Roman-4-9-8  0304
5.Kratochvíl JaroslavRybár Dušan st.-11109-8-82305
6.Volek Pavel ml.Juras Pavel988  3015
7.Zástěra LiborRybár Dušan ml.-9-8-8  0316
8.Kratochvíl JaroslavJakubčík Roman109-47 3126
9.Volek Pavel ml.Rybár Dušan st.3-6103 3136
10.Šubík JiříJuras Pavel-6-7-5  0337
11.Kratochvíl JaroslavRybár Dušan ml.-7-5-9  0338
12.Volek Pavel ml.Jakubčík Roman-5-88-6 1339
13.Šubík JiříRybár Dušan st.-4-6-6  03310
14.Zástěra LiborJuras Pavel         
15.Volek Pavel ml.Rybár Dušan ml.         
16.Šubík JiříJakubčík Roman         
17.Zástěra LiborRybár Dušan st.         
18.Kratochvíl JaroslavJuras Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šubík Jiří03Rybár Dušan ml.30
Zástěra Libor02Jakubčík Roman21
Kratochvíl Jaroslav12Rybár Dušan st.21
Volek Pavel ml.21Juras Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:30283:409SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
Příkaský Zbyněk
Kolář David
 
 
-5-88-5 1301
2.Švejda Alois
Čepera Roman
 
 
Chvátal Antonín
Chvátal Tomáš
 
 
-55-7-6 1302
3.Čepera RomanChvátal Antonín6-3-4-5 1303
4.Hanák ZdeněkChvátal Tomáš-87-99-82304
5.Stibor TomášKolář David-6-3-5  0305
6.Švejda AloisPříkaský Zbyněk7-7-5-5 1306
7.Hanák ZdeněkChvátal Antonín698  3016
8.Stibor TomášChvátal Tomáš-112-6-4 1317
9.Švejda AloisKolář David-5-7-9  0318
10.Čepera RomanPříkaský Zbyněk-3-3-6  0319
11.Stibor TomášChvátal Antonín-7-11-4  03110
12.Švejda AloisChvátal Tomáš7-8   11  
13.Čepera RomanKolář David         
14.Hanák ZdeněkPříkaský Zbyněk         
15.Švejda AloisChvátal Antonín         
16.Čepera RomanChvátal Tomáš         
17.Hanák ZdeněkKolář David         
18.Stibor TomášPříkaský Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čepera Roman02Chvátal Antonín21
Hanák Zdeněk11Chvátal Tomáš20
Stibor Tomáš03Kolář David20
Švejda Alois02Příkaský Zbyněk20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline